Klasikinė Italija 7 d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pažintis su Italijos kultūra ir istorija. Roma, Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia, Florencija.
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Tęsiame kelionę per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Austrijos sostinę Vieną, garsėjančią didinga baroko architektūra, imperatoriška prabanga ir daugybe kultūros renginių. Pasaulio muzikos sostine vadinamoje Vienoje gyveno ir kūrė garsiausi kompozitoriai, čia stovi Austriją daugybę šimtmečių valdžiusių Habsburgų imperatorių rūmai, o centrinę miesto dalį XIX a. imperatoriaus Pranciškaus Juozapo I nurodymu apjuosė Ringstrasse gatvė, kurioje iškilo garsieji Vienos operos rūmai ir daug kitų pastatų. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite miesto simboliu vadinamą Šv. Stepono katedrą, pasivaikščiosite imperatorių rūmų Hofburgo teritorijoje, apsilankysite Marijos Terezės aikštėje, pamatysite Vienos operos rūmus ir kitus pastatus. Po ekskursijos tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.
3
diena
Pusryčiai. Išvykstame į Renesanso lopšiu vadinamą Toskanos regiono sostinę Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko bankininkų Medičių šeima. Miesto transportu* vykstame į istorinį Florencijos senamiestį. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su miesto istorija, pamatysite stulbinančio dydžio Santa Maria del Fiore katedrą, šalia esančią Džoto projektuotą varpinę ir krikštyklą su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis „Rojaus vartais“. Taip pat apžiūrėsite Senąjį tiltą, kuris yra vienas iš gražiausių miesto simbolių, bei lankysitės Sinjorijos aikštėje, kur stovi Senieji rūmai. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, apsilankyti miesto bažnyčiose. Išvykstame iš Florencijos. Nakvynė viešbutyje prie Romos.
4
diena
Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į amžinuoju miestu vadinamą Italijos sostinę Romą. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysite Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai, ir Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija. Apžiūrėsite Venecijos aikštę ir Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu, o pakeliui į barokinę Navonos aikštę su „Keturių upių“ fontanu aplankysite garsųjį Romos Panteoną*, kuris pastatytas dar 126 m. Ekskursijos metu išgirsite apie vieną svarbiausių romėnų architektūros bei inžinerijos pavyzdžių – Romos Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjusį sutalpinti iki 70 000 žiūrovų. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Koliziejų**, Palatino kalvą** ir Romos forumą** (būtina užsakyti perkant kelionę). Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.
5
diena
Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į mažiausią pasaulio valstybę Vatikaną, kur apsilankysite Šv. Petro aikštėje ir apžiūrėsite didžiausia ir puošniausia katalikų bažnyčia pasaulyje laikomą Šv. Petro baziliką. Galėsite apsilankyti Vatikano muziejuje** (būtina užsakyti perkant kelionę), kur pamatysite Siksto koplyčią su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, kurioje renkamas popiežius, Rafaelio darbais išpuoštus popiežiaus Julijaus II apartamentus, Žemėlapių, Kandeliabrų ir kitas galerijas. Po apsilankymo Vatikane išvykstame link Venecijos. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.
6
diena
Pusryčiai. Vykstame į Veneto regiono sostinę Veneciją*, pastatytą ant daugiau kaip šimto mažų salelių, išsibarsčiusių lagūnoje (plaukimų bilietai ir įvažiavimo mokestis neįskaičiuoti į kainą). Keliautojus iš viso pasaulio miestas žavi ypatingai siaurų gatvelių ir kanalų labirintais, daugybe tiltų, jaukiomis aikštėmis, įspūdingais rūmais ir bažnyčiomis. Laivu* plaukiame iki Šv. Morkaus aikštės, kur pamatysite daugiau nei tūkstantmetį gyvavusios Venecijos respublikos valdovų Dožų rūmus ir greta stovinčią didingą Šv. Morkaus baziliką. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis, pamatysite Atodūsių tiltą, kuriuo buvo sujungti Dožų rūmai ir kalėjimas, susipažinsite su miesto istorija ir garsiausiais pastatais. Užlipę ant Rialto tilto pasigrožėsite Didžiuoju kanalu, vingiuojančiu per visą istorinį Venecijos centrą. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, pakilti į Šv. Morkaus aikštėje esančią varpinę**, paklaidžioti gatvelių labirintais ar paplaukioti gondola** Venecijos kanalais. Išplaukiame iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
7
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sustojimas pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Italija 7 d.

Severina
2022-04-30
9
Vadybininkės aptarnavo puikiai. Ypač patiko kelionės vadovo Audriaus Rubežiaus profesionalumas ir nuoširdumas. Visiems linkiu tokio kelionės vadovo. Jis rūpinosi visa grupe ir kiekvienu atskirai. O grupė buvo tikrai didelė! Taip pat patiko visos gidės: Vienoje, Florencijoje, Romoje, Vatikane ir Venecijoje. Puikus vairuotojų darbas: saugiai ir labai mandagiai! Tik viešbučiai patiko ne visur. Todėl už kelionę skiriu 9 balus, o ne 10 (tik dėl viešbučių). Kelionė labai intensyvi, per trumpą laiką suplanuota pamatyti kuo daugiau. Todėl natūralu, kad trūko miego, ir todėl silpnesnės ištvermės žmones prieš tokią kelionę apie tai įspėčiau. Taip pat viešbutis prie Romos buvo nors ir jaukus, bet kambarys nelabai švarus - iš spintelių nemalus kvapas.
Rita
2019-11-04
9
Daug pamatyta, patirta. Greitai gavau atsakymus į rūpimus klausimus.
Aistė
2018-10-04
10
Kelionė babai patiko tik labai pavargom, nes buvo suspaustas laikas. Reikėjo bėgioti, kad spėti viską apžiūrėti, pamatyti. Manau geriau būtų geriau jeigu šiai kelionei būtų skirtas didesnis dienų skaičius. Labai patiko konsultantės Miglės bendravimas, patarimai. Didelį įspūdį paliko gidės Rasos žinios, rūpestis,bendravimas.Patiko, kad per šitą nors ir varginančią kelionę pamačiau daug įspūdingų miestų, pastatų, architektūros. Ačiū Jums. Ateityje manau bendrausiu tik su Jūsų kelionių agentūra.
Egl
2018-05-14
10
Puikūs įspūdžiai: nuostabūs miestai, gera gidė Rasa ir lietuvės gidės (Rūta, Ieva, Raimonda) Florencijoj, Romoj, Vatikane. Manyčiau, kelionė pernelyg intensyvi, nes net 4 miestai, neskaitant Vienos, o atstumai milžiniški. Manyčiau reiktų 1 ar 2 papildomų nakvynių, ypač po Venecijos. Labiausiai išvargino pernelyg ilgas važiavimas. Reiktų daugiau nakvynių šiai kelionei.
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, keltas į Veneciją, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma, viešojo transporto bilietai ~85 EUR
 • įvažiavimo į Veneciją mokestis
 • miesto/kurorto rinkliava ~10 EUR/asm. (PRIVALOMA ir mokama vietoje)
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • miestų mokestis
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 90 EUR
 • Romos Koliziejus, Palatino kalva ir Forumas su audiogidu (ES jaunimui nuo 18 iki 24.99 m.) 10 EUR
 • Romos Koliziejus, Palatino kalva ir Forumas su audiogidu (suaugusiam) 25 EUR
 • Romos Koliziejus, Palatino kalva ir Forumas su audiogidu (vaikams iki 18 m.) 8 EUR
 • Vatikano muziejus ir Šv. Petro bazilika (gidas rusų k.+ausinės) suaugusiam 39 EUR
 • Vatikano muziejus ir Šv. Petro bazilika (gidas rusų k.+ausinės) vaikams iki 18m. ir stud. iki 24.99m 30 EUR

 

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Veronoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Venecijoje (autobusu)
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.