Klasikinė Italija su poilsiu Tirėnų jūros pakrantėje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Roma paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, dažnai girdime šį miestą vadinant „amžinuoju miestu“
 • Venecija vienas pasaulini7 kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens
 • Pompėja - senovės Italijos miestas, kuriame galite pasivaikščioti ir išvysite kaip gyveno senovės romėnai
 • Florencija - nuostabaus grožio miestas, senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą
 • Vatikanas, galėsite aplankyti ir pasigrožėti pasaulyje gerai žinomais muziejais, didingomis meno kolekcijomis
 • Ilsėsitės Tirėnų jūros pakrantėje, kurioje keli šimtai kilometrų paplūdimių, nuostabiai graži gamta, skaidriausia jūra
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Puiki galimybė per 15 dienas aplankyti populiariausius Italijos miestus: Veneciją, Florenciją, Pompėją su Neapoliu, turėsite daugiau laisvo laiko savarankiškai patyrinėti senovinį Romos miestą. Kelionėje numatytas poilsis vaizdingoje Tirėnų jūros pakrantėje.

Italija - tai meno, kultūros, mados bei gastronomijos sostinė. Sakoma, kad viename kvadratiniame Italijos teritorijos kilometre yra daugiau meno šedevrų negu bet kokiame kitos šalies tokiame pačiame plote. Be to tai ir viena iš apgyvendintų Europos šalių. Ši šalis turi ir daugiausia pasaulyje UNESCO saugomų paveldo objektų.

 

Skrydžiai (Ryanair):

 

Vilnius 21:10 – 22:50 Roma (Čampino) / Roma (Čampino) 17:05- 20:45 Vilnius 

1
diena
VILNIUS - ROMA
Sveiki atvykę į Romą, Italijos sostinę! Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. Atvykus jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą. Vaikščiodami be galo senovinėmis Romos gatvėmis ir aikštėmis nepavargstame grožėtis pastatais, šventyklomis ir kitais neįkainojamais lobiais, sukurtais Romos imperijos valia ir galia. O į klasikinį klausimą, ką pamatyti Romoje, yra tik vienas teisingas atsakymas: „Viskas“. Bet, deja, tam tiesiog neužtenka laiko, tad tenka skausmingai atsirinkti patį svarbiausią, įdomiausią ir vertą dėmesio. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite: Piazza Navona, Panteon, Piazza Venezia, Koliziejų, Romos forumus. Vakare laisvas laikas. Norintys galės pailsėti viešbutyje arba turėsite galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją po naktinę Romą. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
ROMA – POMPĖJA* – NEAPOLIS* – ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Arba už papildomą mokestį galite keliauti į dienos išvyką po Neapolio ir Pompėjos miestus. Didysis miestas Pompėja paliks nepamirštamą įspūdį ir nukels jus į senovės Romos laikus. Čia susipažinsite su turtinga senove ir puikiais pompiečių kūriniais, kurie buvo populiarūs pirmaisiais amžiais iki Kristaus. Neapolis – ne tik picos „Margarita“ tėvynė, bet tikras gurmanų rojus, kur galima pasigardžiuoti šviežiomis jūros gėrybėmis, o po įsiamžinti Vezuvijaus ugnikalnio fone. Grįžimas į Romą ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
ROMA – PIZA - MOTECATINI TERME (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Vatikano muziejus su rusiškai  kalbančiu gidu. Šventojo Pauliaus katedra. Pervažiavimas į Toskanos regioną. Pageidaujant galima  pasirinkti papildomą ekskursiją į istorinį Pizos miestą. Apgyvendinimas viešbutyje netoli Montecatini – Terme. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
MONTECANTINI TERME – FLORENCIJA (Siena -  San Džiminjanas)  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Montecatini Terme arba papildoma ekskursija į Sienos ir San Džiminjano, gražius, ilgą istoriją turinčius miestus. Daugelis mano, kad Siena yra kerinti Toskanos vieta: čia pirmą kartą Italijoje buvo sukurta miesto pėsčiųjų zona. Istorinį miesto centrą, pastatytą ant trijų Terzi kalvų, patogu „atrasti“ pėsčiomis, už kiekvieno kampo laukia maloni staigmena.

San Džiminjanas – viduramžių dvasią išlaikęs miestelis Toskanos regione. Pastatytas ant kalvos (aukštis - 334 m), iškilusios virš Elsos upės slėnio. Iš 72-jų XI–XIII amžių bokštų, simbolizavusių čia gyvenusių didikų šeimų galią ir turtus, išliko tik 15. Tačiau net ir jie tarsi magnetas traukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Šiame miestelyje iki šiol nėra pastatyta jokio modernaus pastato. Dėl išlaikytos viduramžių architektūros San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pakeliui iš Sienos į San Džiminjano apsilankymas Toskanos ūkyje su galimybe paragauti ir įsigyti tipiškų regioninių produktų ir papietauti. Grįžimas į Montecatini Terme. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
FLORENCIJA – VENETO REGIONAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Italijos perlu vadinamą Florenciją. Neįmanoma neįsimylėti šio Renesanso lopšio. Nuo seno dariusi įtaką Europos menininkams ir kultūros veikėjams ji iki šiol išlaikė meno įkvėpėjos vardą. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių palaikai. Laisvas laikas, o norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Uficių galeriją*. Tai vienas seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, kuriame galima grožėtis žymiausiais paveikslais pasaulyje.

Po pietų pervežimas į Veneto regioną. Veneto regionas yra šiaurės rytų Italijoje. Jo administracinis centras – žavingoji Venecija. Tai nuostabi vieta, kurioje ne vienas keliautojas praleidžia puikias akimirkas.Veneto regionas šiuo metu yra vienas iš labiausiai išvystytų Italijos regionų, o istorinės, architektūrinės ir gamtos vertybės vilioja milijonus turistų pažinti šią nuostabią vietą. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
VENECIJA (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė į Veneciją – vieną gražiausių pasaulio miestų. Pažintinė ekskursija, kurios metu pamatysite Šv. Morkaus aikštę, baziliką bei varpinę, kuri yra aukščiausias Venecijos pastatas. Taip pat galėsite aplankyti stiklo meistrų dirbtuves, susipažinti su jų darbu ir įsigyti autentiškų Venecijos stiklo dirbinių. Ir, žinoma, nepamirškite gondolų, kurios sukuria ekskliuzyvinį vandens transporto vaizdą! Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

8
diena
VENETO REGIONAS - ROMA  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į viešbutį Romoje. Laisvalaikis. Nakvynė viešbutyje Romoje.

9 – 11
dienos
ROMA  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvos dienos Romoje. Praleiskite savo „romėnų atostogas“ amžinajame mieste! Savarankiškai tyrinėkite svarbiausias Romos vietas: Koliziejų, Kapitolijaus kalvą, Panteoną, Trevi fontaną, Ispanijos aikštę. Išgirskite vietinių legendų, įdomių faktų apie gyvenimą, romėnų įpročius ir kulinarines miesto tradicijas. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
ROMA - TIRĖNŲ JŪROS PAKRANTĖ (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Po pietų pervežimas į netoli Romos esančią Tirėnų jūros pakrantę. Tirėnų pakrantėje – šimtai kilometrų paplūdimių, nuostabiai graži gamta, skaidriausia jūra, nedideli žavingi ir vaizdingi miesteliai, kurių kiekvienas turi savo įdomią kultūrą, istoriją ir tradicijas.

Paplūdimio sezonas čia trunka nuo gegužės iki spalio mėnesio, temperatūra paprastai būna pora laipsnių aukštesnė nei Adrijos jūros pakrantėje. Artumas nuo tokių miestų, kaip Roma, Neapolis, Pompėja, leidžia suplanuoti didelę ir labai turtingą ekskursijų programą atostogoms pakrantėje, taip pat galimybę aplankyti Iskijos ir Kaprio salas. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

13 – 14
dienos
TIRĖNŲ JŪROS PAKRANTĖ (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

15
diena
TIRĖNŲ JŪROS PAKRANTĖ - ROMA - VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 14 nakvynių (7 nakvynės – Romoje; 2 nakvynės Montekatini - Terme regione; 2 – Veneto regione; 3 nakvynės – Tirėnų jūros pakrantėje) 3* viešbučiuose, su pusryčiais (vakarienė už papildomą mokestį);
 • Grupiniai pervežimai (iš Flumicino ir Čiampino oro uostų);
 • Kelionė pagal programą patogiu autobusu;
 • Rusiakalbis kelionės vadovas turo metu;
 • Ekskursijos Romoje, Florencijoje, Venecijoje, Vatikane su rusiakalbiu gidu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Ekskursija į Pizą – 45 eur;
 • Ekskursija Neapolis-Pompėja – 65 eur;
 • Įejimo biletas į Pompėją – 16 eur;
 • Ekskursija į Uficių galeriją – 54 eur;
 • Pasiplaukiojimas Gondola Venecijos kanalu - 30 eur didžiajame kanale;
 • Ausinės 15 eur savaitei;
 • Papildomi mokesčiai viešbučiose Romoje –3- 6 eur už naktį, Montecatini Terme – 1-2 eur už naktį, Veneto - 1,5 eur už naktį, Tirėno jūros pakrantėje 2,4 eur už naktį;
 • Priemoka už vienvietį 370 eur;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Galima papildomai užsisakyti:

Viešbučius Romos centre – už 140 EUR p.p (naudoja Porto Maggiore arba Igea)

Triviečio kambario nuolaida 10 EUR;

Vakarienė (10 dienų HB) asm. – 130 EUR ;

 • Apgyvendinimas įskaičiuotas yra ne miestų centre, už papildomą priemoką galima paprašyti viešbučio ir miesto centre.
 • SVARBU! Jei skrydis atgal po 15 val., klientai, norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei tokios rezervacijos nėra, klientai gali sumokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo užimtumo.  Turistams neleidžiama laukti pervėžimą ( transfera)  viešbučio fojė, gali būti tik bagažo saugykla. Nesant rezervacijos ir turistams nesutinkant laikytis aukščiau nurodytos taisyklės, jiems suteikiamas pervežimas į oro uostą ryte. 

Panašios kelionės

Klasikinė Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Savaitgalis Milane
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Venecijoje lėktuvu
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.