Klasikinė Italija

Kelionės akcentai

 • 2024 05 11 ieškoma bendrakeleivė, kreiptis tel. nr. +37067143122
 • Roma – Italijos sostinė paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, dažnai girdime šį miestą vadinant „amžinuoju miestu“ arba „muzieju po atviru dangumi“.
 • Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens...
 • Pompėja: svarbus senovės Italijos miestas, 79m. sugriautas išsiveržusio Vezuvijaus ugnikalnio ir tik 18a. atrastas po storu pelenų sluoksniu. Šiandien Jus galite pasivaikščioti antikiniame mieste, kuriame pamatysite kaip gyveno senovės romėnai.
 • Florencija: Tai nuostabaus grožio miestas, kur bepasisuktumėt išvysite senovinius pastatus, gerai žinomus meno kūrinius. Senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą
 • Vatikanas - galėsite aplankyti ir pasigrožėti pasaulyje gerai žinomais muziejais, didingomis meno kolekcijomis. 
Nuo890
2024 07 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 300
su skrydžiu: 1190
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Puiki galimybė per savaitę aplankyti populiariausius Italijos miestus: Veneciją su Florencija ir Neapoliu bei pasivaikščioti po Pompėją. Italija – tai meno, kultūros, mados bei gastronomijos sostinė. Sakoma, kad viename kvadratiniame Italijos teritorijos kilometre yra daugiau meno šedevrų negu bet kokiame kitos šalies tokiame pačiame plote. Ši šalis turi ir daugiausia pasaulyje UNESCO saugomų paveldo objektų.

1
diena
VILNIUS – ROMA
Sveiki atvykę į Romą, Italijos sostinę! Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. Atvykus jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą. Vaikščiodami be galo senovinėmis Romos gatvėmis ir aikštėmis nepavargstame grožėtis pastatais, šventyklomis ir kitais neįkainojamais lobiais, sukurtais Romos imperijos valia ir galia. O į klasikinį klausimą, ką pamatyti Romoje, yra tik vienas teisingas atsakymas: „viską“. Bet, deja, tam tiesiog neužtenka laiko, tad tenka skausmingai atsirinkti patį svarbiausią, įdomiausią ir vertą dėmesio. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite: Piazza Navona, Panteon, Piazza Venezia, Koliziejų, Romos forumus. Vakare laisvas laikas. Norintys galės pailsėti viešbutyje arba turės galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją po naktinę Romą*. Nakvynė viešbutyje. 

3
diena
ROMA – POMPĖJA – NEAPOLIS – ROMA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Už papildomą mokestį galite keliauti į dienos išvyką po Neapolio ir Pompėjos miestus*. Didysis miestas Pompėja paliks nepamirštamą įspūdį ir nukels jus į senovės Romos laikus. Čia susipažinsite su turtinga senove ir puikiais pompiečių kūriniais, kurie buvo populiarūs pirmaisiais amžiais iki Kristaus. Neapolis – ne tik picos „Margarita“ tėvynė, bet tikras gurmanų rojus, kur galima pasigardžiuoti šviežiomis jūros gėrybėmis, o po to įsiamžinti Vezuvijaus ugnikalnio fone. Grįžimas į Romą ir nakvynė viešbutyje. 

4
diena
ROMA – PIZA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija už papildomą mokestį po Vatikano muziejus* su rusiškai kalbančiu gidu, aplanlant Šventojo Pauliaus katedrą. Pervažiavimas į Toskanos regioną. Pageidaujant galima pasirinkti papildomą ekskursiją į istorinį Pizos miestą*. Pamatysite ikoninę Pizos įžymybę – pasvirusį bokštą, kuris milijonams keliautojų iš viso pasaulio kelia pagarbų nuostabos, nuostabos ir smalsumo jausmą. Išgirsite pagrindines miesto legendas ir pajusite paslaptingą viduramžių miesto sielą. Apgyvendinimas viešbutyje netoli Montekatini Termės (Montecatini Terme). Nakvynė viešbutyje.

5
diena
ROMA – FLORENCIJA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Montekatini Termėje arba papildoma ekskursija į Sienos ir San Džiminjano*, gražius, ilgą istoriją turinčius miestus. Daugelis mano, kad Siena yra kerinti Toskanos vieta: čia pirmą kartą Italijoje buvo sukurta miesto pėsčiųjų zona. Istorinį miesto centrą, pastatytą ant trijų Terzi kalvų, patogu „atrasti“ pėsčiomis: už kiekvieno kampo laukia maloni staigmena. San Džiminjanas – viduramžių dvasią išlaikęs miestelis Toskanos regione. Šiame miestelyje iki šiol nėra pastatyta jokio modernaus pastato. Dėl išlaikytos viduramžių architektūros San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. San Džiminjanas pastatytas ant kalvos (aukštis – 334 m), iškilusios virš Elsos upės slėnio. Iš 72-jų XI–XIII amžių bokštų, simbolizavusių čia gyvenusių didikų šeimų galią ir turtus, išliko tik 15. Pakeliui iš Sienos į San Džiminjano apsilankymas Toskanos ūkyje su galimybe paragauti ir įsigyti tipiškų regioninių produktų ir papietauti. Tačiau net ir jie tarsi magnetas traukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Grįžimas į Montekatini Termę. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
FLORENCIJA – VENETO REGIONAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Italijos perlu vadinamą Florenciją. Neįmanoma neįsimylėti šio Renesanso lopšio. Nuo seno dariusi įtaką Europos menininkams ir kultūros veikėjams ji iki šiol išlaikė meno įkvėpėjos vardą. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių palaikai. Laisvas laikas, o norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Uficių galeriją*. Tai vienas seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, kuriame galima grožėtis žymiausiais paveikslais pasaulyje. Po pietų pervežimas į Veneto regioną. Veneto regionas yra šiaurės rytų Italijoje. Jo administracinis centras – žavingoji Venecija. Tai nuostabi vieta, kurioje ne vienas keliautojas praleidžia puikias akimirkas. Veneto regionas šiuo metu yra vienas iš labiausiai išvystytų Italijos regionų, o istorinės, architektūrinės ir gamtos vertybės vilioja milijonus turistų pažinti šią nuostabią vietą. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
VENECIJA (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė į Veneciją – vieną gražiausių pasaulio miestų. Pažintinė ekskursija, kurios metu pamatysite Šv. Morkaus aikštę, baziliką bei varpinę, kuri yra aukščiausias Venecijos pastatas. Taip pat galėsite aplankyti stiklo meistrų dirbtuves, susipažinti su jų darbu ir įsigyti autentiškų Venecijos stiklo dirbinių. Ir, žinoma, nepamirškite gondolų, kurios sukuria ekskliuzyvinį vandens transporto vaizdą! Vėliau  jūsų laukia pervežimas į Romos miestą. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
ROMA – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
Nuo890
2024 07 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 300
su skrydžiu: 1190

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (7 nakvynės: 4 nakvynės Romoje, 2 nakvynės Montekatini Termė regione, 1 nakvynė Veneto regione);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai);
 • Rusakalbio licenzijuoto gido paslaugos Romoje, Florencijoje, Venecijoje;
 • Rusakalbio asistento – palydovo paslaugos visos kelionės metu;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Roma – Vilnius (nuo 300 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 7.5 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (turas po naktinę Romą – 30 EUR/asm.; ekskursija  į Vatikaną – 15 EUR/asm.; ekskursija į Sieną ir San Džiminjaną – 65 EUR/asm.; ekskursija į Pizą – 45 EUR/asm.; ekskursija į Neapolį ir Pompėją – 70 EUR/asm.; įėjimo bilietas į Pompėją – 16 EUR/asm.; ekskursija į Uficių galeriją – 59 EUR/asm.; pasiplaukiojimas gondola Venecijos kanalu – 20 EUR/asm., didžiajame kanale – 30 EUR/asm.; ausinės (privaloma) – 16 EUR/asm. savaitei);
 • Miesto mokesčiai viešbučiuose: Romoje – 7 EUR/asm. už naktį, Montekatini Termėje – 1 – 2 EUR/asm. už naktį, Veneto regione – 2 – 4 EUR/asm. už naktį; 
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 215 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Priemoka už pirmą eilę autobuse – 50 EUR/asm., antrą eilę – 40 EUR/asm., trečią eilę – 30 EUR/asm.
 • Jei atgalinis skrydis po 15 val., klientai, norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei tokios rezervacijos nėra, klientai gali susimokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo viešbučio užimtumo.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 4 metų.
 • Apmokėjimas už papildomas ekskursijas vykdomas vietoje.
 • Tarptautinių parodų, sporto varžybų ar kitu pikiniu laikotarpiu apgyvendinimas gali būti viešbučiuose, esančiuose priemiesčiuose, apylinkėse.
 • Ankstyvo šeštadienio išvykimo atveju pervežimas į Romą vykdomas penktadienį autobusu arba traukiniu, įmonės nuožiūra.
 • Grupinis pervežimas teikiamas tik programos pradžios ir pabaigos dieną. Užsakant papildomai naktų, reikia užsisakyti individualų pervežimą arba turistai į viešbutį atvyksta patys.

Kelionės užsakymas

Nuo
890

+ skrydis apie: 300 visiems su skrydžiu: 1190
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS
Pažintis su Turkija: didžiųjų civilizacijų keliais
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Savaitgalis Milane
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.