KELIONĖ APLINK PASAULĮ BRĖMERHAFENE – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS

Pažintinė-kelionės visai šeimai kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Vokietija, Lenkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

KELIONĖ APLINK PASAULĮ BRĖMERHAFENE – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS

Spausdinti

Programa

 • 1 DIENA

  LIETUVA - VOKIETIJA

  Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Magdeburgo apylinkėse.

 • 2 DIENA

  BRĖMĖRHAFENAS- BRĖMENAS

  Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Brėmerhafeną. Didžiausias Vokietijos Šiaurės jūros pakrantės miestas įkurtas tik 1827 m., o šiandien tai jau transatlantinis uostas ir svarbių laivų statyklų, tyrimų institucijų bei kultūros įstaigų miestas. *Pakylate į patį aukščiausią miesto pastatą ir iš 86 m aukščio apžvalgos platformos apžvelgiate jūrų miestą Brėmerhafeną, jo apylinkes, Vėzerio upės žiotis, Šiaurės jūros platybes, krovininių ir žvejybinių laivų uostus. Iš čia laivai išplaukia į visą pasaulį.
  Ir mes leidžiamės į kelionę aplink pasaulį - lankotės interaktyviame *muziejuje „Klimato namai-8 meridianas“. Dideliame, moderniame muziejuje yra 6 teminės sritys: Kelionė, Elementai, Perspektyvos, Galimybės, Akvariumas, Meteorologinė stotis. Labiausiai visus domina Kelionė. Kas jungia uostamiestį Bremenhafeną, Sacharos dykumą Nigeryje, Polinezijos salų valstybę Samoa ir Šv. Lauryno salą Aliaskoje? Visus juos kerta 8-asis vakarų ilgumos meridianas. Skirtingose to paties meridiano platumose klimato sąlygos labai skirtingos: Sacharos dykumoje karštis ir sausra, Samoa siautėja Ramiojo vandenyno audros, Šv. Lauryno salą kausto ledynai. Klimato muziejus (plotas 11 500 km²) lankytojams pristato visus 8-ojo meridiano klimato „variantus“: prasideda kelionė per penkis kontinentus ir devynias klimato zonas. Kadaise žymiesiems Žiulio Verno herojams Filijui Fogui ir Paspartu apkeliauti žemės rutulį prireikė net 80 dienų. Ir tai buvo stebuklas! Klimato muziejuje keliaudami 8-uoju vakarų ilgumos meridianu 40 000 km įveiksite per 3 valandas. Ultramodernaus muziejaus salėse simuliatoriai sukuria autentiškas skirtingų regionų klimato sąlygas. Pamatysite skirtingų tautų buitį, pajusite dykumos karštį ir ledinį arkties alsavimą , išgirsite džiunglų riksmus ir šnabždesius, grožėsitės akvariumu, kuriame atkurta koralinio rifo gyvybės įvairovė. Apkeliavę pasaulį užsuksite į muziejaus mokslinį-eksperimentinį centrą patyrinėti fizikos dėsnių: keturios stichijos – žemė, vanduo, ugnis ir oras – atskleis jums savo paslaptis.
  Vykstate į Brėmeną. Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu. 1 200 metų istorija ypač gerai juntama apžiūrint didingą aikštės Marktplatz baroko ir renesanso ansamblį, kurį sudaro Rotušė, Rolando statula, prabangūs patricijų namai ir „Schütting“ - daug tradicijų sukaupę Brėmeno prekybos rūmai. XV a. statyta gotikinė Rotušė puikuojasi Didžiąja sale, kurios visos sienos ištapytos krikščioniška tema. Tokio pat amžiaus karžyčio Rolando statula, įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, simbolizuoja miesto nepriklausomybę. Šiutingo namas  - XVI a. buvęs pirklių gildijos namas. Nuo 1849 m. šiame name įsikūrę prekybos rūmai veikia iki šiol. Namo frontonas papuoštas užrašu, tapusiu Bremeno gyventojų kredo: „Buten und binnen, wagen und winnen“ („Ir gyvenime, ir savo viduje rizikuok ir laimėk“). Vėzerio upės link veda garsioji Biotcherio gatvė. XX a. pradžioje turtingas pirklys Rozelijus ją rekonstravo savo lėšomis. Šioje gatvėje muziejai, parduotuvėlės, grojantys varpeliai ir ‚septyni broliai tinginiai“.
  Mieste sutiksime ir Brėmeno muzikantus. Ši pasaka žinoma visame pasaulyje ir nuo brolių Grimmų laikų su Brėmenu susijusi taip glaudžiai, kaip Rotušė ir Rolandas. Asilo kojų palytėjimas neša laimę. Jei tai padarai teisingai - išsipildys noras, jei ne -  tiesiog du asilai palinkės vienas kitam labos dienos! Ekskursijos pabaigoje užsuksime į „Šniūro“ (Schnoorviertel) kvartalą, kurio mažos, siauros gatvelės, vingiuojančios tarp istorinių mažų XV-XVII a. namukų, susipynę kaip batų virvelės. Kvartalas buvo vienas vargingiusių Bremene. Dabar čia dailininkų dirbtuvės, muziejai, galerijos, parduotuvėlės (yra ir Kalėdinių prekių parduotuvė, veikianti ištisus metus), restoranėliai... Laisvas laikas Brėmene. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  HEIDĖS PARKAS

  Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas" „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti! Vykstame į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė.

 • 4 DIENA

  LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu.
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
  • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus:
  • Apžvalgos platforma – 2 EUR.
  • Muziejus „Klimato namai-8 meridianas“ – 13 EUR suaugusiems, 8,5 EUR vaikams 5-18 m.
  • Heidės parkas – 23 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams 3-17 m.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
  • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!*
  • Kaina vaikui iki 12 m. 259 Eur – 20% -  207 Eur

  * Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
  * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
  * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

UP
Išskleisti kelionių paiešką