Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 11 naktų Karibų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai)
 • 4 dienos pramogų ir nerūpestingo poilsio laive plaukimo tarp uostų metu
 • Aplankysite nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Arubą, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką ir privačią salą Bahamuose
 • 1 nakvynė Majamyje po kruizo, prestižiniame Pietų paplūdimio rajone (South Beach)
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Apsigyvenkime viešbutyje ant vandens ir aplankykime net 7 skirtingas šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų regioną plaukiant 4* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, žavėsimės Aruba ir gilia istorija galinčia pasigirti Kartagena, pamatysime vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, išvysime gamtos mylėtojų kampelį – Kostą Riką, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir praplaukimų tarp uostų dienas leisime kruiziniame laive, kuris siūlo įvairias pramogas, baseinus, SPA. Kelionėje padės ir patars lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskimės į vieną iš populiariausių kruizinių maršrutų pasaulyje!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS

 

ARIANA 

Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš dvylika metų ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

 

JUSTINAS 

 

Pamenu septynerių  gavau „Mažąjį pasaulio atlasą“ ir pamažu tolimi kraštai pradėjo traukti vis labiau. Taip nuo vaikystės veikiamas kelionių troškulio, šiandien jau esu išmaišęs ne mažą pasaulio dalį. Gyvenau Ispanijoje, Anglijoje, Turkijoje, P. Korėjoje, o prieš dešimtmetį pradėjau lydėti turistų grupes. Dirbu Turkijoje, Maldyvuose, Singapūre, Indonezijoje, Filipinuose, Karibuose. Pats vertingiausias dalykas žmonėms yra jų laikas, todėl kad ir kur dirbčiau – siekiu būti tos vietos dalimi. Labai stengiuosi, kad ir mano turistai susitapatintų su ta vieta į kurią atvykome. Tai, kas vyksta gyvenime, vyksta ir atostogose. Tik gido darbe aš išgyvenu visas situacijas per trumpesnį laiką – čia kaip filmas. Galiu drąsiai pasakyti – dirbu labai sunkų, bet įdomų darbą.

 

Planuojamas skrydis:

Vilnius - Stambulas 12:00 - 16:05 val.

Stambulas - Majamis 01:50 - 07:35 val.

 

Majamis - Stambulas 11:00 - 05:05 val. + 1d.

Stambulas - Vilnius 09:05 - 12:05 val.

1
diena
VILNIUS – MAJAMIS
Dieną skrydis iš Vilniaus į Stambulą. Nusileisime 16 val ir turėsime 9 valandų laukimą sekančio skrydžio. Kad laikas neprailgtų, mes pasigrožėsime Stambulu. Stambule turėsime 5 valandų ekskursija su vakariene. Naktį tęsime kelionę link savo tikslo - Majamio. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų -  Turkish airlines, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu mėgausimės įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

2
diena
MAJAMIS –  KRUIZAS (vakarienė)
Ryte atvykstame į Majamį, patikra ir formalumų sutvarkymas. Pietų Florida – tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Nieko nelaukdami pradėsime pažintį su Majamiu, mūsų laukia apžvalginis pusės dienos turas*. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Pervežimas į terminalą, registracija į laivą MSC Divina, susipažinimas su namais ant vandens, laisvas laikas poilsiui. Nakvynė laive.

3
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Dauguma salų gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti keliautojus. Dieną plauksime Karibų jūra lin Jamaikos. Išsamiau susipažinkime su laivu, išbandysime restoranus, barus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokime ir išbandykime laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskime kojas prie baseino ir pasikaitinkime saulėje su gera. Nakvynės laive.

4
diena
OČO RIOSAS, JAMAIKA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai, išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Pasižvalgysime po miestą ir aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius  „Dunns“ upės krioklius*. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Turo pabaigoje laukia poilsis paplūdimyje (paplūdimio kėdės ir baras už pap.mokestį). Nakvynė laive.

5
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dar viena diena kruize, kuris primena aukštos klasės viešbutį! Pasimėgaukime diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus! Nakvynė laive.

6
diena
ORANJESTADAS, ARUBA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Atvyksime į Oranjestado uostą. Čia mūsų lauks nuotaikinga ekskursija po salą*. Įsėdę į garsųjį paplūdimio autobusą atvirais langais, lydimi Karibų muzikos ritmo, aplankysime žymiausius salos objektus: Alto Vistos koplyčią bei Kalifornijos švyturį. Taip pat, sustosime prie Kasibari uolų, mėgausimės autentišku kraštovaizdžiu, spalvingais tradicinio kunuku stiliaus nameliais ir laukine gamta. Po apžvalginės ekskursijos trumpam stabtelsime paplūdimyje, kuris vilioja nuostabaus žydrumo vandeniu. Vakarienė ir nakvynė laive.
7
diena
KARTAGENA, KOLUMBIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Turą* pėsčiomis Kartagenos senamiestyje pradėsime nuo miesto pamatų. Labai anksti, Kartagena buvo pasirinktas kaip pagrindinis Pietų Amerikos uostas, kad būtų galima įvežti prekes į kolonijas Naujajame pasaulyje. Tačiau ispanai netrukus atrado netoliese esančias sidabro, aukso ir smaragdo kasyklas, todėl reikėjo patogaus uosto, kad šie lobiai būtų išsiųsti atgal į Ispaniją. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie šias ankstyvąsias dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste. Aplankysime didžiausią kolonijinę tvirtovę. Turguje ragausime vietinių vaisių ir vyksime į vietinį kaimelį, kur sudalyvausime būgnelių mušimo dirbtuvėse. Nakvynė laive.

8
diena
KOLONAS, PANAMA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Anksti ryte išvyksime į turą  Panamoje*. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo –  Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime  istorinį Panamos senamiestį  bei  Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Nakvynė laive.

9
diena
PUERTO LIMONAS, KOSTA RIKA (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną mes pažinsime autentišką tropinią laukinę florą ir fauną. Tortuguero upės laukinės gamtos kanalai ir Kahuitos nacionalinis parkas bei rezervatas yra neabejotinai geriausi Karibų jūros pakrantėje. Mūsų turas* prasidės plaukiant laukinės gamtos mangrovės kanalu, stebint turtingą augmeniją ir gyvūniją. Antra stotelė bus bananų plantacijoje, kur išgirsime pasakojimą apie pagrindinę Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Vėliau apsilankysime Kahuitos nacionalinio parko laukinės gamtos draustinyje, kur mūsų lauks tropiniai augalai, žinduoliai, ropliai, varliagyviai ir paukščiai. Visos dienos bėgyje mus sups tūkstančio žalios spalvos atspalvių gamta. Turėsime laisvo laiko paplūdimiui ir pirkiniams. Nakvynė kruize.
10 – 11
dienos
DIENOS JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Išbandysime šokių pamokas, pasijuoksime komiškuose vaidinimuose, o gal net išmoksime origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galime už patrauklias kainas įsigyti kosmetikos, kvepalų, rūbų, rankinių, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.
12
diena
PRIVATI SALA „OCEAN CAY", BAHAMAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Sala priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais, didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namelius ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime išsinuomoti nardymo įrangą, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Nakvynė laive.

13
diena
MAJAMIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Išsilaipinimas iš laivo, apsišarvuokime kantrybe, nes gali užtrukti kelias valandas. Jūsų lauks ekskursija į laukinės gamtos Evergleidso parką*,  kuriame gyvena daugybė gyvūnų rūšių, tarp jų ir aligatoriai. Plauksime pelkių kanalais, o vietinis profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse. Pageidaujantys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų išparduotuvėse (už pap.mokestį). Taip pat, proga aplankyti Majamio paplūdimį ar pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja. Nakvynė viešbutyje. 

14
diena
MAJAMIS – STAMBULAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą, kur lauks skrydis namo su pilnu bagažu nuostabių įspūdžių!
15
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio

Alvydas
2024-03-26
10
Viskuo buvo pasirūpinta ir kelionė labai patiko. Puiki kelionė, geras viešbutis.
Irena
2023-05-22
10
Puikus kelionės vadovas Justinas. Apgalvota, kaip racionaliai išnaudoti laiką krante (maža grupė, nedidelis autobusas). Viskas gerai, tik mums trims buvo ankštoka kajutė (kituose kruizuose neteko miegoti antrame aukšte).
Raimondas
2023-05-07
10
Todėl kad viskas buvo tobula. Gera.
Lina
2023-05-05
9
Puikiai organizuota kelionė labai gera.
Lina
2023-05-04
10
Ypatinga padėka džiazuojančiam gidui Justinui. Skrydžių laikai Vilnius-Stambulas - Majami tobuli. Patariu pasiimti rimtus ausų kamštukus. Majamio viešbučio lokacija puiki. Laive - tai ko ir tikėjomės, minusiukas - laive prastas wi-fi ryšys(gal tik mums). Ekskursijos po šalis - puikiai,vietiniai gidai savo šalių ambasadoriai pasiruošę praplėsti mūsų žinias apie šalis, transportas puikiai, gal kiek ekstremaliau Jamaikoje bet kai viskas gerai baigiasi tai iš LT jau smagu prisiminti:). Pritariu rekomendacijai imti kajutę su išoriniu balkonu - prabangus vaizdas geriant kavutę.Darytina išvada: KELIAUKIT!
Irena
2023-04-17
7
Ekskursijos neaplankant įsimintinų objektų (suprantu, kad ženkliai pigiau, nes nereikia pirkti bilietų), o tik apžvalginės pro autobuso langą. Kartaganoje aplankius kolonijinę tvirtovę, bet į jos vidų nepatekus, tai kaip ir lieki jos neaplankęs. Majamyje yra puikus objektas Vizkaja garden, kur pasivaikščioti puikiame parke ir dvare vienas malonumas. Bet dažniausiai buvome paleidžiami apsipirkti senamiesčiuose. Na tikrai kelionės tikslas nebovo apsipirkimas.
Regina
2023-04-16
10
Intelektualus ir patyręs Gidas Justinas.
Arūnas
2023-04-11
9
Skrydis Vilnius-Varšuva - puikiai. Laukimas Varšuvos oro uoste 6 val sekančio skrydžio - nelabai :) Skrydis Varšuva-Majamis - puikiai. Ekskursijos Majamyje, viešbutis - viskas liuks. Laive - viskas labai gerai, tik gultų mažoka. Daugiau viskas liuks. Ekskursijos po šalis - viskas liuks, vietiniai gidai, transportas, degustacijos, pažintys. Grįžus ekskursija po Majamį - viskas liuks, per trumpai Wynwood ir per ilgai Gucci Armani rajone :) Skrydis namo - viskas super, Varšuvoj laukimas tik 2 val - liuks. Reziumė - laivo gultai nulėmė -1 balą bendram kontekste, nes visgi 4 dienos jūroje, tad truputį nepatogumas buvo. Daugiau viskas super (ypač gidas!) Labai puikus keliavimo/poilsio balansas, Majamyje tik atvykus 2 nakvynės buvo iš viso super, vėliau laive - pažintys su šalimis ir dienos laive - labai geras balansas ir pakeliauti, ir pailsėti. Labai rekomenduojama kelionė! Be to, labai rekomenduoju imti kajute SU BALKONU, pusė įspūdžių dėl to!
Alvyda
2023-04-08
10
Kelionė puiki. Kelionės vadovas Justinas atliko savo pareigas labai profesionaliai. Puiki kelionė.
NIJOLĖ
2023-04-07
10
Patiko viskas. Kelionė nuostabi.
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

2024 kovo 9 - 23 d. KAINOS:
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1950 eur, su skrydžiu 2800 eur - vietų nebėra
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2350 eur, su skrydžiu 3200 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (dalinis vaizdas) 2470 eur, su skrydžiu 3320 eur - vietų nebėra
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (
premium 8-11 denis) 2630 eur, su skrydžiu 3480 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Pusės dienos apžvalginis Majamio turas ir pervežimas į uostą;
 • 11 naktų kruizas su MSC Divina pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
 • Laive: vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama oficialesnė apranga);
 • Laivo pramogos: vakaro šou teatre, gyva muzika, baseinai, animacija, teminiai vakarai;
 • 1 nakvynė po kruizo Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
 • Pervežimas viešbutis – oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu Stambule nuo 850 eur/asm. (su 23 kg bagažu);
 • JAV leidimo forminimas 40 eur/asm;
 • Ekskursijų paketas 590 eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
 • Aptarnavimo mokesčiai laive 165 eur/asm visai kruizo trukmei (arbatpinigiai laivo personalui);
 • Majamio kurortinis mokestis (apie 15 eur/asm mokamas viešbutyje);
 • Easy PLUS gėrimų paketas ir internetas laive el. pašto, viber, facebook pasitikrinimui - 410 eur/asm (įskaičiuoti gaivieji gėrimai, įvairio kavos, pilstomas vynas, alus,stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai, ledai);
 • Laivo paslaugos: skalbimo, fotografo, boulingas, 4D kino teatras, kazino, žaidimų automatai, specializuoti restoranai, SPA paslaugos;
 • Internetas laive (wifi) 150 eur (1 įrenginys naršymui ir video) arba 106 eur tik naršymui;
 • Med.išlaidų draudimas, neišvykimo į kelionę draudimas;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Kolumbijos, likus 72-24 val. iki skrydžio, būtina užpildyti  keliautojo atvykimo/ išvykimo formą».
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Pavieniai bendrakeleiviai, nenorintys išsipirkti vienvietės kajutės, apgyvendinami po 2 arba 3 asmenis viešbutyje/kajutėje.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 12 asmenų grupei).
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškasis kruizas Karibuose MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Nemiegantis Niujorkas ir kruizas Karibuose po egzotiškiausius kampelius su MSC Meraviglia laivu
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.