Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su garsiausiais miestais pasaulyje – Niujorku, Los Andželu, Las Vegasu
 • Iš arti pajusime gamtos sukurto stebuklo – Niagaros krioklių, didingumą iš JAV ir Kanados pusės
 • Suprasime JAV vyriausybės esmę, apsilankę Vašingtone
 • Įstabios akimirkos Didžiajame, Antilopės ir Braiso kanjonuose
 • Jungtinis, išsamus turas, apimantis svarbiausius JAV taškus
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
Nuo4679
2023 10 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 5879
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kviečiame pažinti JAV perliukus vienos kelionės metu. Keliaudami rytine pakrante pirmiausia pažinsite garsiausią pasaulio miestą - Niujorką. Ir tikrai šio miesto išskirtinei aurai negalima likti abejingam. Dar intensyviau širdis ima plakti pamačius didįjį gamtos stebuklą – Niagaros krioklius, o Vašingtone suprasime, ką reiškia būti mažu žmogumi didžioje valstybėje. Perskridus į kitą JAV pusę, lauks    akimis neaprėpiamos kalnų grandinės, išraižytos įmantriausiais atspalviais ir į tolį nunešanti begalybė, neįmanoma nusakyti žodžiais Didžiųjų, Braiso ar Antilopės kanjonų vaizdą. Laukinės pakrantės ir netoliese įsikūrę turtingiausi pasaulio žmonės, ryškiausia dykumų gėlė – Las Vegasas, ir iš TV ekranų atgyjantis Los Andželas – tai tik trupinėlis to, ką pamatysite šios kelionės metu. Visą kelionės laiką jums talkins vadovas iš Lietuvos.
1
diena
SKRYDIS VILNIUS - NIUJORKAS (matinimas skrydžio metu)
Atvykimas į Niujorką, pervežimas į viešbutį. Likusią dienos dalį savarankiškai pasigrožėsime miestu. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis Niujorke. Apeisime pagrindines miesto vietas, būtent tas, kurias įsivaizduojate išgirdę žodį Niujorkas – nuo šurmuliuojančios ir dieną naktį švytinčios „Times“ aikštės iki Niujorko seniausios bibliotekos, „Chrysler Building“ – Art Deko stiliaus ikonos, Rokfelerio centro, Empire State Building ir kitų Niujorko įžymybių. Už šių didžių fasadų slypi įspūdingos istorijos, kurios tik ir laukia, kol bus atskleistos. Ištyrinėsime žymiausius miesto rajonus ir objektus lydimi vietinio gido. Ekskursijos trukmė 2 valandos. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Papusryčiavę savarankiškai nuvyksime iki Didžiojo obuolio, iš kur prasidės turas. Pravažiuosime gražiąją Delavero vandens kilpą, esančią JAV Naujojo Džersio ir Pensilvanijos valstijų pasienyje, kur Delavero upė kerta didelę  Apalačų kalnų keterą. Pasieksime Pirštų ežerus, kurie yra vienuolikos ilgų, siaurų ežerų grupė, priklausanti Votkins Gleno valstybiniam parkui. Pasivaikščiosime po Votkins Gleno kanjoną, pasigrožėsime kriokliais ir tęsime kelionę iki pagrindino turo tikslo - Niagaros krioklių, pravažiuojant Senekos ežerą. Prie Niagaros krioklių atvyksime vėlyvą popietę. Ši diena jus apdovanos nepaprastais gamtos vaizdais. Pamatysime Niagaros krioklius JAV pusėje, įskaitant Ožkų ir Luna salas. Patirsime Niagaros krioklių galią, krintančią 7000 tonų per sekundę vandens jėgą, plaukdami laivu  „Maid of the Mist“, priplaukiančio prie pat krioklio. Naktį įspūdžius sustiprins spalvingas vandens apšvietimas. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Diena prasidės nuostabiu „Pasagos“ krioklio vaizdu. „Pasagos“ krioklys yra didžiausias iš trijų krioklių, kurie kartu sudaro Niagaros krioklį prie Niagaros upės palei Kanados ir Jungtinių Valstijų sieną. Maždaug 90 % Niagaros upės, gaminanti hidroenergiją, teka virš „Pasagos“ krioklio. Toliau keliausime į Kanados finansų sostinę Torontą. Aplankysime HTO parką, „Brookfield Place“ – ledo ritulio šlovės muziejaus vietą – miesto rotušę ir „The Distillery Historic District“ - vieta su žaviais XIX a. pastatais, kuriuose anksčiau veikė didelė viskio darykla, dabar pritraukianti minias į žavias akmenimis grįstas gatveles, kuriose įsikūrė madingi restoranai, barai ir meno parduotuvėlės. Meno mylėtojai atvyksta čia dėl galerijų, lauko skulptūrų ir šokio, muzikos bei teatro pasirodymų keliuose šio rajono teatruose. Vakare palikę Torontą vyksime į rytus palei visame pasaulyje žinomą Ontarijo ežerą. Atvyksime į 1000 salų regioną (balandžio mėnesį, atsižvelgiant į oro sąlygas, galime grįžti prie Niagaros krioklio nakčiai). Nakvynė viešbutyje.

5
diena
1000 SALŲ - NIUJORKAS (pusryčiai)   
Šią dieną pradėsime pasiplaukiojimu kruizu tarp 1000 salų, čia maždaug prieš 500 metų plaukė prancūzų tyrinėtojas Žakas Kartjė. Tūkstantis salų – taip yra pavadinta didelė grupė didelių salų ir mažų salelių, įsitaisiusių JAV ir Kanados pasieniu nusidriekusioje Šv. Lauryno upėje. Pamatysime turtingų ir garsių žmonių namus, pastatytus privačiose salose. Pakeliui į Niujorką sustosime viename iš didelių prekybos centrų. Vakare atvyksime į viešbutį Naujajame Džersyje. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
FILADELFIJA (pusryčiai)
Iš Naujojo Džersio vyksime į Pensilvaniją ir broliškos meilės miestą Filadelfiją. Atvykę į istorinę Filadelfijos, pirmiausia aplankysime garsųjį Laisvės varpą, vieną iš laisvės simbolių Amerikoje, Konstitucijos aikštę ir Kongresų rūmus. Taip pat pasivaikščiosime Elfreth alėja, seniausia nuolat gyvenama gatve Amerikoje. Tęsime panoraminę ekskursiją po Filadelfiją, apžiūrėsime finansinį rajoną, Benjamino Franklino bulvarą, istorinę Filadelfiją ir kt. Išvykstant iš Filadelfijos pamatysime garsiuosius „Rocky Steps“ - 72 akmeniniai laiptai, vedantys iki įėjimo į Filadelfijos meno muziejų, tapo žinomi kaip „Rokio žingsniai“ dėl 1976 m. filmo „Rokis“ scenos. Toliau vyksime į Lankasterio apygardą, amišų tautos namus. Vizitą pradėsime pasivažinėjimu autentišku amišų vežimėliu per amišų ūkį. Sužinosime, kaip amišų kultūra šimtmečius išgyveno be technologijų pranašumų, o jų miestai iki šių dienų išgyvena be centrinės elektros energijos ir nuotekų sistemų, kurias šiuolaikinė civilizacija laiko savaime suprantamu dalyku. Sužinosime, kaip amišai pritaikė technologiją, kad sukurtų savarankiškus ir atsinaujinančius energijos šaltinius naudojančius ūkius. Po pasivažinėjimo aplankysime turgavietę, kurioje galėsime įsigyti rankų darbo meno dirbinių ir gaminių. Vakare atvyksime į Vašingtoną. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
VAŠINGTONAS  (pusryčiai)
Pradėsime dieną apsilankę Tomo Džefersono memoriale - kolonomis apsuptame Romos panteono stiliaus rotondoje vandens tvenkinyje, vadinamame Potvynių baseinu. Aplankysime Arlingtono nacionalines kapines, pamatysime sargybos pasikeitimą ir Kenedžių šeimos kapą. Kita stotelė – Kapitolijaus kalva. Iš išorės besigrožėdami didingais pastatais ir aplinka, norėdami suprasti JAV vyriausybės esmę, klausysime pasakojimus apie neoklasicistinio stiliaus, amerikietiškosios demokratijos bastioną Kapitolijų - kuriame vyksta JAV federalinės įstatymų leidžiamosios valdžios susirinkimai ir Baltuosius rūmus.  Toliau pasivaikščiojimą tęsime link „Smithsonian“ nacionalinio gamtos istorijos muziejaus (dėja, Oro ir kosmoso muziejus uždarytas dėl renovacijos). O turo pabaigoje aplankysime Linkolno, Martino Liuterio Kingo, Korėjos ir Vietnamo memorialus. Vėlyvą popietę išvyksime ir vakare pasieksime Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
NIUJORKAS - LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje privatus pervežimas į oro uostą ir skrydis prie vakarinės JAV pakrantės įsikūrusį Los Andželą. Atskridus pervežimas į viešbutį. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių su kelionės vadovu keliausime susitikti su gidu, iš kur prasidės pažintis su Holivudu. 1900-ųjų pradžioje grupė nepriklausomų filmų prodiuserių, norinčių pabėgti nuo rytinės kino industrijos ribojimų, patraukė į vakarus - Kaliforniją. Šie prodiuseriai pasivadino „United Artists“ ir 1910 m. atsidūrė mažame Holivudo kaimelyje. Tada jis buvo žinomas tik dėl savo nuostabių vaismedžių, tačiau greitai išaugo į pramogų visatos centrą. Daugelis žmonių, išgirdę šį pavadinimą, galvoja apie filmus ir įžymybes, tačiau tai taip pat yra Los Andželo miesto rajonas, turintis turtingą istoriją. Suintrigavome? Turas tikrai bus pilnas įstabių vietinio gido pasakojimų. Likusią dienos dalį pasivaikščiosime po Los Andželo senamiestį, kas norės, galės apvažiuoti miestą turistiniu dviaukščiu autobusu, ar tiesiog paragauti vietinės virtuvės restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Pasimėgaukite laisvu laiku viename iš gražiausių pasaulio miestų, praleiskite laiką mėgaudamiesi saulės spinduliais paplūdimyje, ar vaikštinėjant pakrante pažinkite prabangiausius miesto rajonus.
11
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai) 
Nuvyksime į susitikimo vietą ir pradėsime kelionę važiuojant įspūdinga Kalifornijos pakrante iki pirmosios stotelės Santa Barbaroje. Apsilankysime ispanų misionierių bažnyčioje, nuo kurios kilo ir miesto vardas, sužinosime, kaip šis religinis statinys įtakojo viso regiono vystymąsi. Sekanti stotelė Solvangoje, miestas dažnai vadinamas „Danija Amerikoje“, nes pastatytas skandinavišku stiliumi emigrantų iš Danijos. Tęsime kelionę į šiaurę žymiuoju vakarinės pakrantės greitkeliu nr.1, iš arti stebint įspūdingą Kalifornijos pakrantę. Turą tęsime važiuodami link Karmelio, kuris yra žinomas dėl savo gamtos ir kraštovaizdžio, o taip pat čia gyvena aktorius Klintas Ystvudas. Pasimėgausime laisvu laiku pasivaikščiojimui mieste prieš išvykdami į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
SAN FRANCISKAS (pusryčiai) 
Šiandien suprasime, kodėl San Franciskas vadinamas vienu gražiausių pasaulio miestų. Ekskursiją pradedame „Fisherman's Wharf“ žymiojoje prieplaukoje, kur leisitės į kruizą įlankoje. Pakeliui į Sausalitą atsivers puikūs vaizdai tiek į „The Golden Gate bridge“ (auksinių vartų tiltą), tiek į Alkatraso salą. Po pasiplaukiojimo grįžtame į prieplauką, kur turėsime galimybę papietauti viename iš vietinių restoranėlių, parduodančių krabų ir moliuskų sriubas, išskobtuose raugintos duonos kepaliukuose. Tęsime antrąją ekskursijos dalį, apimančią visas garsiąsias miesto vietas - Auksinių vartų tiltąSąjungos aikštę, kinų kvartalą ir Nobo kalvą. Mūsų ekskursija baigiasi naktiniu miesto vaizdu nuo „Bay Bridge“. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
JOSEMIČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai) 
Papusryčiavę vyksime į rytus, besigrožėdami San Choakino slėniu, kol pasieksime Josemičio nacionalinį parką (UNESCO pasaulio paveldas). Tai nuostabus gamtos kampelis, kur nuo masyvių granito uolų krenta  didingi kriokliai. Aplankysime vieną aukščiausių pasaulyje (900 m) uolą - EI Kapitano. Tai tik viena iš daugelio neprilygstamų Josemičio grožybių. Šeštas pagal aukštį visame pasaulyje Josemičio krioklys krinta iš 739 m (rudenį gali nebūti vandens). Kitame slėnio pakraštyje kyšo Half Domo granito luitas, taip pavadintas dėl apskritumo ir stataus 670 m priekio. Josemičio nacionaliniame parke yra net keletas aukščiausių Šiaurės Amerikos krioklių. Josemičio slėnis - pats įspūdingiausias reginys visame šiame nuostabaus peizažo krašte. Po įspūdžių pilnos dienos parke nakvynei vykstame į Stevenson Rančą. Nakvynė viešbutyje.

14
diena
LAS VEGASAS  (pusryčiai, vakarienė)
Šios dienos maršrutas tęsis į rytus per dykumą ir Mirties slėnį, kol pasieksime pasaulio lošimų sostinę: Las Vegasą. Pakeliui sustosime papietauti Barstove esančiame išparduotuvių centre, kuriame gausu visų žinomų prekių ženklų, tokių kaip Levi's, Nike, Reebok, Timberland, Ralph Lauren ir kt. Vakare pasieksime spindintį stebuklų miestą, kur pasitiks nenuspėjamas fantazijų pasaulis, pastatytas dykumos viduryje. Stebėsime, kaip vienoje vietoje iškilo Cezario rūmai, Luksoras, Miražas, Paryžius, Venecija, Bellagio, Niujorkas, Lobių sala ir dar daugiau. Turėsite galimybę užbaigti vakarą viename iš daugybės pasirodymų arba išbandyti savo jėgas viename iš daugybės kazino, kas žino, galbūt šįvakar jums nusišypsos sėkmė. Nakvynė viešbutyje.

15
diena
DIDYSIS KANJONAS  (pusryčiai) 
Dieną pradėsime keliaudami į pietryčius per dykumą ir Navajo indėnų rezervatą, kol atvyksime į Didijį kanjoną. Visas Didysis kanjonas, nutįsęs daugiau nei 400 km, priklauso Didžiojo kanjono nacionalinio parko teritorijai, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant išgirsime, kaip bėgant metams Kolorado upė nusileido į jūrą ir sukūrė stebuklų šalį geologams - kanjoną, kurio gylis apie 1600-2000 m. Po pietų važiuosime palei kanjoną į rytus, sustodami keliuose indų turgaviečių, pasižvalgyti po rankų darbo meno ir amatų gaminius. Vakare pasieksime Peidžo miestą, įsikūrusį šalia Pauelio ežero. Nakvynė viešbutyje.

16
diena
ANTILOPĖS IR BRAISO KANJONAI (pusryčiai) 
Dieną pradėsime ten, kur pagal vietinį indėnų navajų folklorą „Vanduo bėga per uolas“. Apžiūrėsime žemutinį Antilopių kanjoną ir aplankysime įspūdingas vėjo, vandens ir smėlio sukurtas kopas. Antilopės kanjonas – tai palyginti siauras plyšys, išgraužtas uolienoje, kur iki 50 metrų gylio siekiančios įdubos bei siauri iki 3 metrų pločio kanalai driekiasi apie 8 km ir sukuria išties nežemišką pojūtį. Po ekskursijos vyksime į dar vieną stebuklingą vietą - Braiso kanjoną, kuriame yra nuostabiausios pasaulio gamtos skulptūros, ištobulintos iki tobulumo per tūkstančius metų lietaus vėjo ir saulės spindulių. Čia eilėmis išsirikiavę kyšo raudonai oranžinio atspalvio netikėčiausių formų uolų, o uolienų mineralų erozija nuspalvino uolas įvairiomis spalvomis. Patirsime unikalių spalvų kaitą romantiškiausio saulėlydžio metu. Po turo kanjonuose vyksime link Kanabo miestelio. Nakvynė viešbutyje.
17
diena
ZIONAS – LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Ziono parką. Šis parkas gavo savo pavadinimą iš toje vietovėje apsigyvenusių mormonų. Tokį pavadinimą jie davė teigdami, kad apsilankymas parke yra tarsi religinė patirtis, kalnų didybė ir dykumos tyla verčia jaustis tarsi nugabentam į kitą pasaulį. Parke pasimėgausime trumpu pėsčiųjų taku palei Mergelės upę. Vėlai vakare sugrįšime į Los Andželą. Vėlai vakare sugrįšime į Los Andželą.
18
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje mūsų lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
19
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo4679
2023 10 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1200
su skrydžiu: 5879

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Niujorke prieš turą ir 1 naktis po turo;
 • 4 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo iš Niujorko metu;
 • Pervežimai iš/į oro uostą;
 • Turas Niujorke;
 • Turai prie Niagaros kroklių, Toronto, 1000 salų, Filadelfijos ir Vašingtono;
 • Bilietas „Maid of the Mist“ turui;
 • 1000 salų kruizas (nuo gegužės iki spalio);
 • Pasivažinėjimas amišų vežimėliais;
 • Įėjimas į Arlingtono nacionalines kapines (reikalingas asmens tapatybės dokumentas arba pasas);
 • 3 naktys viešbutyje su pusryčiais Los Andžele prieš turą ir 1 po turo;
 • 6 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • Pervežimai iš/į oro uostą;
 • Kruizas po įlanką San Franciske;
 • Bilietas į Josemičio nacionalinį parką;
 • Lankytinos vietos Santa Barbaroje, Karmelyje, San Franciske, pažintis Las Vegase;
 • Bilietai į Didijį, Braiso, Antilopės kanjonus ir Ziono parką;
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai Vilnius – Niujorkas ir Los Andželas – Vilnius su registruotu bagažu (nuo 800 EUR);
 • Vietinis vidinis skrydis Niujorkas – Los Andželas su registruotu bagažu (nuo 400 EUR);
 • Elektroninis leidimas keliauti JAV – 25 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – nuo 1800 EUR (teirautis pas jus aptarnaujantį vadybininką);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS, nuo ~18 eur);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.

Kelionės užsakymas

Nuo
4679

+ skrydis apie: 1200 visiems su skrydžiu: 5879
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas su DIDŽIAUSIU pasaulyje laivu, aplankant Jamaiką, Bahamus ir Haitį, pažintis su Majamiu ir jo apylinkėmis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.