JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai

Kelionės akcentai

 • Aplankysite, matyt, viena iš garsiausių miestų pasaulyje - Niujorką
 • Iš arti pajusite gamtos sukurto stebuklo – Niagaros krioklių, didingumą iš JAV ir Kanados pusės
 • Išsami pažintis su istoriniu Filadelfijos miestu
 • Suprasite JAV vyriausybės esmę, apsilankę Vašingtone
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Keliausite su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
Nuo1800
2024 04 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2350
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Niujorkas! Niujorkas! Turbūt pirmi garsai išgirdus šį žodį skamba Sinatros atliekamos dainos. Ir tikrai šio miesto išskirtinei aurai negalima likti abejingam. Miestas šimtus kartų matytas filmuose, video klipuose ar reklamose, vaikštant atrodo, jog viskas žinoma ir sava, o širdyje jo galybė ir dydis užgniaužia kvapą. Dar intensyviau širdis ima plakti pamačius didįjį gamtos stebuklą – Niagaros krioklius, o Vašingtone suprasite, ką reiškia būti mažu žmogumi didžioje valstybėje. 
1
diena
SKRYDIS VILNIUS - NIUJORKAS (matinimas skrydžio metu, pusryčiai viešbutyje)
Atvykimas į Niujorką, pervežimas į viešbutį. Laisvas vakaras mieste.
2
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Visą dieną savarankiškai pažinkite šį dainose apdainuotą miestą, apsilankydami žymiuosiuose rajonuose – Niujorko širdyje - Manhetene, Bronkse, Brukline ir kituose, grožėdamiesi Jungtinių Amerikos Valstijų simboliu „Laisvės statula“ ar pamatydami Didįjį obuolį „The big Apple“, kurį aplanko milijonai turistų kiekvieną dieną. Pasinaudokite turistiniais dviaukščiais autobusais, kurie palengvins pažintį ir atveš iki TOP miesto vietų. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Papusryčiavę savarankiškai nuvyksite iki Didžiojo obuolio, iš kur prasidės turas. Pravažiuosite gražiąją Delavero vandens kilpą, esančią JAV Naujojo Džersio ir Pensilvanijos valstijų pasienyje, kur Delavero upė kerta didelę  Apalačų kalnų keterą. Pasieksite Pirštų ežerus, kurie yra vienuolikos ilgų, siaurų ežerų grupė, priklausanti Votkins Gleno valstybiniam parkui. Pasivaikščiosite po Votkins Gleno kanjoną, pasigrožėsite kriokliais ir tęsite kelionę iki pagrindino turo tikslo - Niagaros krioklių, pravažiuojant Senekos ežerą. Prie Niagaros krioklių atvyksite vėlyvą popietę. Ši diena jus apdovanos nepaprastais gamtos vaizdais. Pamatysite Niagaros krioklius JAV pusėje, įskaitant Ožkų ir Luna salas. Patirsite Niagaros krioklių galią, krintančią 7000 tonų per sekundę vandens jėgą, plaukdami laivu  „Maid of the Mist“, priplaukiančio prie pat krioklio. Naktį įspūdžius sustiprins spalvingas vandens apšvietimas. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
NIAGAROS KRIOKLIAI (pusryčiai)
Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Diena prasidės nuostabiu „Pasagos“ krioklio vaizdu. „Pasagos“ krioklys yra didžiausias iš trijų krioklių, kurie kartu sudaro Niagaros krioklį prie Niagaros upės palei Kanados ir Jungtinių Valstijų sieną. Maždaug 90 % Niagaros upės, gaminanti hidroenergiją, teka virš „Pasagos“ krioklio. Toliau keliausite į Kanados finansų sostinę Torontą. Aplankysite HTO parką, „Brookfield Place“ – ledo ritulio šlovės muziejaus vietą – miesto rotušę ir „The Distillery Historic District“ - vieta su žaviais XIX a. pastatais, kuriuose anksčiau veikė didelė viskio darykla, dabar pritraukianti minias į žavias akmenimis grįstas gatveles, kuriose įsikūrė madingi restoranai, barai ir meno parduotuvėlės. Meno mylėtojai atvyksta čia dėl galerijų, lauko skulptūrų ir šokio, muzikos bei teatro pasirodymų keliuose šio rajono teatruose. Vakare palikę Torontą vyksite į rytus palei visame pasaulyje žinomą Ontarijo ežerą. Atvyksite į 1000 salų regioną (balandžio mėnesį, atsižvelgiant į oro sąlygas, galite grįžti prie Niagaros krioklio nakčiai). Nakvynė viešbutyje.

5
diena
1000 SALŲ - NIUJORKAS (pusryčiai)   
Šią dieną pradėsite pasiplaukiojimu kruizu tarp 1000 salų, čia maždaug prieš 500 metų plaukė prancūzų tyrinėtojas Žakas Kartjė. Tūkstantis salų – taip yra pavadinta didelė grupė didelių salų ir mažų salelių, įsitaisiusių JAV ir Kanados pasieniu nusidriekusioje Šv. Lauryno upėje. Pamatysite turtingų ir garsių žmonių namus, pastatytus privačiose salose. Pakeliui į Niujorką sustosite viename iš didelių prekybos centrų. Vakare atvyksite į viešbutį Naujajame Džersyje. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
FILADELFIJA (pusryčiai)
Iš Naujojo Džersio vyksite į Pensilvaniją ir broliškos meilės miestą Filadelfiją. Atvykę į istorinę Filadelfijos, pirmiausia aplankysite garsųjį Laisvės varpą, vieną iš laisvės simbolių Amerikoje, Konstitucijos aikštę ir Kongresų rūmus. Taip pat pasivaikščiosite Elfreth alėja, seniausia nuolat gyvenama gatve Amerikoje. Tęsite panoraminę ekskursiją po Filadelfiją, apžiūrėsite finansinį rajoną, Benjamino Franklino bulvarą, istorinę Filadelfiją ir kt. Išvykstant iš Filadelfijos pamatysite garsiuosius „Rocky Steps“ - 72 akmeniniai laiptai, vedantys iki įėjimo į Filadelfijos meno muziejų, tapo žinomi kaip „Rokio žingsniai“ dėl 1976 m. filmo „Rokis“ scenos. Toliau vyksite į Lankasterio apygardą, amišų tautos namus. Vizitą pradėsite pasivažinėjimu autentišku amišų vežimėliu per amišų ūkį. Sužinosite, kaip amišų kultūra šimtmečius išgyveno be technologijų pranašumų, o jų miestai iki šių dienų išgyvena be centrinės elektros energijos ir nuotekų sistemų, kurias šiuolaikinė civilizacija laiko savaime suprantamu dalyku. Sužinosite, kaip amišai pritaikė technologiją, kad sukurtų savarankiškus ir atsinaujinančius energijos šaltinius naudojančius ūkius. Po pasivažinėjimo aplankysite turgavietę, kurioje galėsite įsigyti rankų darbo meno dirbinių ir gaminių. Vakare atvyksite į Vašingtoną. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
VAŠINGTONAS  (pusryčiai)
Pradėsite dieną apsilankę Tomo Džefersono memoriale - kolonomis apsuptame Romos panteono stiliaus rotondoje vandens tvenkinyje, vadinamame Potvynių baseinu. Aplankysite Arlingtono nacionalines kapines, pamatysite sargybos pasikeitimą ir Kenedžių šeimos kapą. Kita stotelė – Kapitolijaus kalva. Iš išorės besigrožėdami didingais pastatais ir aplinka, norėdami suprasti JAV vyriausybės esmę, klausysime pasakojimus neoklasicistinio stiliaus, amerikietiškosios demokratijos bastioną Kapitolijų - kuriame vyksta JAV federalinės įstatymų leidžiamosios valdžios susirinkimai ir Baltuosius rūmus.  Toliau pasivaikščiojimą tęsite link „Smithsonian“ nacionalinio gamtos istorijos muziejaus (dėja, Oro ir kosmoso muziejus uždarytas dėl renovacijos). O turo pabaigoje aplankysite Linkolno, Martino Liuterio Kingo, Korėjos ir Vietnamo memorialus. Vėlyvą popietę išvyksite ir vakare pasieksite Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje privatus pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
9
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1800
2024 04 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 2350

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai

Vida
2023-09-21
10
Lankomi objektai kompaktiška (kiek leidžia ilgi atstumai tarp lankomų objektų). Per 7 dienas daug pamatyta, pajausta... daug kartų nustebta, tarkim lydinčio Antano žinių gausos, bei pateikimo būdo. Aplankykit ir patirkit. Mes likom sužavėti.
Daiva
2023-09-21
9
Viskas gerai, bet problema manyje, nes kalbos barjeras. Keliauti verta, nors ir labai įtemta dienotvarkė. Viežbučiai tenkino. Gal reiktų įtraukti kokį pusdienį prekybos centų apsilankymui, nes norisi parvežt lauktuvių.
Vida
2023-09-21
10
Patiko lankomi objektai. Kompaktiška (kiek leidžia ilgi atstumai tarp lankomų objektų) Per 7 dienas daug pamatyta, pajausta... daug kartų nustebta, tarkim lydinčio Antano žinių gausos, bei pateikimo būdo. Aplankykit ir patirkit. Mes likom sužavėti.
Daiva
2023-09-21
9
Viskas gerai, bet problema manyje, nes kalbos barjeras :). Keliauti verta, nors ir labai įtemta dienotvarkė. Viežbučiai tenkino. Gal reiktų įtraukti kokį pusdienį prekybos centų apsilankymui, nes norisi parvežt lauktuvių :)
Genovaitė
2023-09-19
10
Kelionių agentūra pasitengė, kad keliautojas pamatytų svarbiausius objektus JAV kelionės metu. Numatyta programa buvo išpildyta 100 proc. Atsakingai rūpinosi apgyvendinimu,gidais ,pervežimu,skrydžiais. Pabuvojome ne tik JAV ir Kanadoje, viskas vyko sklandžiai. Nuostabi ir nepaktojama kelionė. Mano lūkesčiai išpildyti su kaupu. Dėkoju Kelionių Akademijos darbuotojams už sklandžiai surengtą kelionę.
Genovaitė
2023-09-19
10
Kelionių agentūra pasitengė,kad keliautojas pamatytų svarbiausius objektus JAV kelionės metu. Numatyta programa buvo išpildyta 100 proc. Atsakingai rūpinosi apgyvendinimu, gidais ,pervežimu, skrydžiais. Pabuvojome ne tik JAV ir Kanadoje, viskas vyko sklandžiai. Nuostabi ir nepaktojama kelionė. Mano lūkesčiai išpildyti su kaupu. Dėkoju Kelionių Akademijos darbuotojams už sklandžiai surengtą kelionę.
Dalia
2023-07-17
10
Esame labai patenkintos kelione. Suplanuota tiesiog idealiai. Viešbutis labai geroje vietoje, visur kur norėjome patekti nuėjome pėsčiomis, tik prie Laisvės statulos va-iavome metro. Rytų pakrantės turas irgi puikiai suplanuotas, daug pamatėme, gidai išsamiai papasakojo. Norime padėkoti vadybininkei Viktorijai, kuri labai išsamiai mums viską išaiškino, pagelbėjo pensininkėm važiuojant pirmą kartą. Ačiū jai už kantrybę, rūpestį. Labai sklandžiai vyko pervežimai, vairuotojai skambino iš anksto, viską susiderinome. Jūsų firma tikri šaunuoliai, kreipsimės ir ateityje. Labai dėkingos už įspūdingą kelionę. Kelionės patogumai pranoko lūkesčius. Viešbučio " Riu Plaza New York Times Square " kambariai puikūs, lovos plačios, po turo grįžtant atgal netgi buvo su burbuline vonia kambaryje. Pusryčiai sotūs, didelis pasirinkimas įvairaus maisto. Dar veikė baras ir restoranas -galima buvo pavalgyti bet kuriuo metu. Turo metu irgi buvo geri viešbučiai Kanadoje, nustebino lovų dydis: kiekvienai po dvigulę lovą. Visur buvo kavos aparatai. Labai rekomenduojame šią kelionių agentūrą viskas veikė kaip šveicariškas laikrodis.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Niujorke prieš turą ir 1 naktis po turo;
 • 4 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • Pervežimas iš/į oro uostą;
 • Turai prie Niagaros kroklių, Toronto, 1000 salų, Filadelfijos ir Vašingtono;
 • Bilietas „Maid of the Mist“ turui;
 • 1000 salų kruizas (nuo gegužės iki spalio);
 • Pasivažinėjimas amišų vežimėliais;
 • Įėjimas į Arlingtono nacionalines kapines (reikalingas asmens tapatybės dokumentas arba pasas);
 • Anglakalbis gidas turuose.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 550 EUR);
 • Elektroninis leidimas keliauti JAV – 25 EUR;
 • Turas Niujorke;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – 850 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: privati ir prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.

Kelionės užsakymas

Nuo
1800

+ skrydis nuo: 550 visiems su skrydžiu: 2350
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV - Laukinių Vakarų prerijos ir prašmatnioji Ramiojo vandenyno pakrantė 22d.
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.