Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Japonija (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Japonija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Japonija (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Išsamus, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, padedantis visapusiškai pažinti šią unikalią šalį (gamta, istorija, kultūra, religija, menas (tiek senasis, tiek modernusis), politika).
  • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus nacionalinis maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
  • Patikimi ir patikrinti ilgamečiai partneriai Japonijoje.
  • Kvalifikuoti vietos gidai.
  • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.

Programa

 • 1 diena

  LIETUVA - JAPONIJA

  Skrydis Vilnius – Helsinkis – Osaka.

 • 2 diena

  OSAKA - NARA - KYOTO

  Atvykimas į tarptautinį Osakos Kansai oro uostą. Atvykimo į šalį formalumai. Osaka – vakarų Japonijos komercijos ir pramonės centras, Yodo upės žiotyse įsikūręs miestas, išraizgytas kanalų tinklo. Ekskursija po Osaką: Umeda Sky dangoraižyje esanti taip vadinama „plaukiojančio sodo“ observatorija, iš kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama (Umeda Sky - 173 metrų aukščio pastatas, susidedantis iš dviejų bokštų, trisdešimt devintajame aukšte sujungtų unikalia observatorija), 1586 m. statyta Osakos pilis.

  Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu. Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Išvykimas į Kyoto. Suši vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KYOTO

  Pusryčiai. Ekskursija po Kyoto – daugiau kaip 1000 metų klestėjusią imperatoriškąją sostinę, vieną gražiausių pasaulio miestų, kuris traukia savo harmonija, subtiliu senųjų tradicijų ir modernaus gyvenimo deriniu, Shinto šventyklų, miniatiūrinių sodų ir dangoraižių bei daugiaaukščių autostradų architektūra, iki šiol populiaria Zen meditacija, ilga arbatos gėrimo ceremonija ir labai galinga modernia technika. Kyoto yra bene vienintelis miestas Japonijoje, puikiai atskleidžiantis japonų dvasią. Jis dar vadinamas šventyklų miestu. Ekskursijos metu aplankysite Nijo pilį - šiogūno Tokugawa Ieyasu rezidenciją, garsėjančią Tan’yu Kano ir jo mokinių piešiniais; UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią Ryoanji (Taikaus drakono) šventyklą ir jos įžymųjį sodą, Kinkakuji šventyklą, kitaip vadinamą Auksiniu paviljonu (UNESCO pasaulio paveldas), nukeliančią į Muromači valdymo laikus (1336 – 1573), Menų sodą – modernų muziejų po atviru dangumi (arch. Tadao Ando, 1994). Vakare - arbatos gėrimo ceremonija. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  KYOTO - OKAYAMA

  Pusryčiai. Ekskursijos po Kyoto tęsinys. Aplankysite neįkainojamą tautos vertybę - Sanjusangendo budistų šventyklą, garsėjančią 1001 paauksuota medine Kannon (gailestingumo deivės) statula bei dar 30 dievų statulų ir statulėlių; ši šventykla - ilgiausias pasaulyje medinis pastatas. Kiyomizu – viena seniausių Kyoto šventyklų, įspūdingiausias Hein laikotarpio architektūros šedevras. Nuo verandos viršuje įrengtos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, apsupta trijų kalnagūbrių, pavasarį paskendusi vyšnių žieduose, o rudenį – auksiniuose medžių lapuose. Esant galimybei, Giono rajone esančiame senamiesčio kvartale grožimės „maiko“ – geišų mokinių šokiu (už papildomą mokestį). Išvykimas į Okayamą. Vakarienė japoniškoje smuklėje. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  OKAYAMA - NAOSHIMA - OKAYAMA

  Pusryčiai. Pervežimas į uostą. Iš Uno plaukimas laivu į Miyanoura uostą Naoshima saloje. Salą naujam gyvenimui prikėlė 1992 metais ant jūros kranto nuostabios gamtos apsuptyje atidaryta šiuolaikinio meno galerija ir viešbutis „Benesse House“ (arch. Tadao Ando). Čia buvo įgyvendintas garsus meno projektas Benesse Art Site Naoshima, remiant leidybos kompanijai Benesse Corporation. Šalia garsių menininkų savo kūrinius eksponuoti pradėjo ir jauni Japonijos talentai. Iš 17 skulptūrų po atviru dangumi išsiskiria salos ikona vadinama „Pumpkin“ („Moliūgas“). Kai Benesse korporacijos prezidentas nusprendė pastatyti galeriją, kad galėtų joje eksponuoti keturis Claude Monet darbus, jis vėl pakvietė žymųjį architektą. 2004 metais Tadao Ando suprojektavo Chichu meno muziejų (Chichu Art Museum), tarsi vietą žmogaus ryšiui su gamta apmąstyti. Muziejuje eksponuojamos Walter De Maria instaliacijos, James Turrell „Žaidimas su šviesa“.

  Ambicingiausia Benesse Art Site Naoshima projekto dalis – „Art House Project“ – žaviame Honmuros žvejų kaimelyje, nutolusiame tik tris kilometrus nuo muziejaus. Keli seni mediniai namai ir šventykla buvo paversti meno kūriniais ir atidaryti visuomenei. Grįžę į uostą, apžiūrime Miyanoura laivų terminalą, kurį projektavo SANAA vardu pasivadinęs architektų Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa duetas. Plaukimas laivu iš Naoshima salos į Uno uostą, pervežimas į Okayama. Nakvynė viešbutyje. 

 • 6 diena

  OKAYAMA - HIROSHIMA

  Pusryčiai. Išvykimas iš Okayama. Kelionė į Hiroshima (apie 3 val.). Ekskursija po Hiroshimos Taikos Memorialinį parką, kuriame aplankysite Atominės bombos muziejų, skirtą atminti miesto išgyventą atominį košmarą. Vakarienė mieste - originalieji japoniški „blynai“ Okonomiyaki (kepami ant stalų įtaisytose kepimo skardose iš kiaušinių, makaronų ir pasirenkamų produktų (krevetės, kumpis ir t.t.). Nakvynė viešbutyje.


 • 7 diena

  HIROSHIMA - MIYAJIMA

  Pusryčiai. Pervežimas JR vietiniu traukiniu į Miyajimaguchi uostą. Plaukimas į vieną gražiausių visoje Japonijoje Miyajima salą. Tai šventoji sala, kurioje, pasak legendų, negalima nei gimti, nei mirti, kurioje auga tik jauni medžiai, čiulba paukščiai ir ganosi elniai. Vaikštome pėsčiomis po Miyajima salą: apžiūrime Japonijos valstybine vertybe laikomą įspūdingą Itsukushima šventyklą, į kurią kelią atveria jūroje pastatyti vartai. Šventykla įtraukta į Unesco kultūros paveldo sąrašą. Daisho-in šventykla. Laisvas laikas ir poilsis rojaus kampelyje. Pageidaujantys savarankiškai gali aplankyti Senjokaku šventyklą, Momijidani parką. Pėsčiomis einame iki nakvynės vietos – japoniško stiliaus viešbučio „ryokan“. Vakarienė, nakvynė tradiciniame japoniškame kambaryje (nakvynė gali būti Hiroshimos viešbutyje).

  P.S. Iš Hiroshimos bagažas išvežamas atskiru transportu; pristatomas į viešbutį Hakonėje. Išvykstant iš Hiroshimos į Miyajimą reikia turėti kuprinėlę, į kurią tilptų būtiniausi daiktai dviems dienoms.

 • 8 diena

  MIYAJIMA - HIROSHIMA - FUDZIJAMA - HAKONE

  Po japoniškų pusryčių ryokane einame į uostą, plaukimas laivu atgal į Miyajimaguchi uostą, kelionė JR vietiniu traukiniu į Hiroshimą. Iš čia greituoju „JR Shinkansen“ traukiniu išvykstame į Nagoya, iš ten – į Mishimą. Po 4 valandų kelionės atvykę į Mishimą, autobusu vykstame link aukščiausio Japonijos Fuji kalno. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į 5-ąją Fudji kalno aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakone. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA. Japoniško meniu vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  HAKONE - KAMAKURA - TOKYO

  Po pusryčių lyno keltuvais keliamės virš Owakudani – geizerių šlaito, susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plaukimas laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Išvykimas į vieną iš buvusių senųjų Japonijos sostinių - Kamakura. Aplankome Hase ir Tsuruoka Hachimangu šventyklas. Kelionė į Tokyo. Pažintį su milžinišku miestu pradėsime nuo „Tokyo Metropolitan Government Office building“. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone. Vakarienė (švediškas stalas) ir nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  TOKYO ARBA TOKYO - NIKKO - TOKYO

  Laisva diena Tokyo arba išvykimas traukiniu į Nikko (pageidaujantiems, už papildomą mokestį), miestą kalnuotoje vietovėje netoli Tokijo. Nikko kaimas pradėjo kurtis po to, kai 766 metais budistų vienuolis Shodo Shonin šiose vietose įkūrė Rinnoji šventyklą, o 784 metais – Chuzenji-ko. 1617 metais buvo pastatyta Toshogu šintoistinė šventykla kartu su mauzoliejumi šiogūnui Tokugava Iejasu. Miestas iki šiol garsėja išlikusiais senoviniais pastatais. Ekskursija po Nikko - stulbinančio grožio šventyklų kompleksą, spindintį nebūdingu japonų architektūrai turtingumu, saugomą UNESCO. Aplankote Toshogu šventyklą – Tokugawos šiogūnato įkūrėjo mauzoliejų, Rinnoji šventyklą. Įžymieji statiniai ištisus metus į Nikko pritraukia daugybę turistų. Grįžimas traukiniu į Tokyo. Nakvynė viešbutyje.


 • 11 diena

  TOKYO

  Apžvalginė ekskursija po Tokyo – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower, Imperatoriaus rūmų sodus, žymiąją prekybinę gatvę Ginza – Tokyo „Eliziejaus laukus“. Aplankome seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais; joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Pravažiuojame Omotesando gatve iš išorės apžiūrėdami įžymių japonų architektų sukurtus pastatus visame pasaulyje garsių firmų parduotuvėms: One Omotesando (Fendi), (arch. Kengo Kuma, 2003), PRADA shop (arch. Herzog de Meuron, 2004), TOD'S (arch. Toyo Ito, 2005). Vykstame į Odaiba rajoną - Naująjį Tokiją, garsėjantį Vaivorykštės tiltu ir Vandens miestu. Fuji TV pastatas ir parduotuvių kompleksas. Shabu shabu vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  JAPONIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą. Skrydis: Tokyo – Helsinkis – Vilnius.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • tarptautiniai lėktuvų bilietai;
  • kelionė autobusu, vietiniais traukiniais, greituoju traukiniu ir laivais-keltais pagal programą;
  • 9 nakvynės 3-3,5* viešbučiuose su pusryčiais Japonijoje (nakvynės vietos gali skirtis nuo nurodytų programoje);
  • 1 nakvynė su pusryčiais ir vakariene japoniško stiliaus viešbutyje „ryokan“;
  • 6 vakarienės pagal programą (už gėrimus reikia mokėti papildomai);
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą Japonijoje;
  • vietinio gido paslaugos;
  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • oro uostų ir išvykimo mokesčiai 333 EUR;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • gėrimai vakarienių metu;
  • papildomos ekskursijos ir pramogos, užsakomos esant galimybei pagal grupės pageidavimą: Maiko šokis ~ 120 EUR, išvyka į Nikko ~ 150 EUR;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 490 Eur

   

   
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką