Izraelis: šventoji žemė

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Jeruzalę ir Betliejų.  Jeruzalės panorama nuo Alyvų kalno - Jėzaus Kristaus Žengimo į dangų vieta.
 • Poilsis ir maudynės prie Negyvosios jūros
 • Aplankysite Tel Avivą ir Haifą
 • Ekskursiją į Jerichoną - Judėjos dykumą, kurioje atsirado krikščionybė
Keliaujant į Izraelį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kelionės metu nakvosite Netanijoje – vaizdingas kurortas Viduržemio jūros pakrantėje, įsikūręs Izraelio centre, 30 km nuo Tel Avivo. Turistus ir poilsiautojus vilioja nuostabiais paplūdimiais, gražia promenada, parkais. Poilsio atmosferą kuria ir daugybė restoranų bei kavinių po atviru dangumi pajūryje. Patogi Netanijos vieta leidžia derinti atostogas prie jūros ir su aplankymą įdomiausiose Izraelio vietose. Yra platus vienos dienos ekskursijų pasirinkimas į Jeruzalę ir Betliejų, į Haifą ir Cezarėją, į Nazaretą ir Galilėją, prie Negyvosios jūros.

 

Preliminarūs skrydžių laikai:

Ryanair: Vilnius 07:30 – 11:30 Tel Avivas, Tel Avivas 12:35 – Vilnius 16:55

1
diena
VILNIUS - TEL AVIVAS - NETANIJA
Atvykimas į oro uostą. Pervežimas į Netaniją. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.
2
diena
NETANIJA (pusryčiai)
Šiandien turėsite laisvą dieną Netanijoje, pasivaikščiojimui prie Viduržemio jūros arba norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją iš sąrašo, kurį pateiks gidas. Nakvynė Netanijoje.
3
diena
JERUZALĖ – BETLIEJUS (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsite pažintį su Jeruzale. Pirmiausia pradėsite nuo Jeruzalės panoramos nuo Alyvų kalno. Ši vieta tai Jėzaus Kristaus Žengimo į dangų vieta. Vėliau aplankysite Jeruzalės senamiestį: Krikščionių kvartalą, Kryžiaus kelią (Via Dolorosa), kur Jėzus Kristus ėjo į savo mirties vietą ir taip pat Šventąjį kapą; bei Kalvarijos kalną, arba kitaip vadinama Golgotos kalnu, ant kurio buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus. Vėliau tęsite kelionę aplankydami Žydų kvartalą, būtent čia galite išvysti šiuolaikinius gyvenamuosius namus ir Pirmosios ir Antrosios Šventyklų Jeruzalėje liekanas bei Raudų sieną. Praeisite Kardo gatvę, kuri buvo centrinė Romos imperijos laikų gatvė.

Praeisite musulmonų kvartalą ir arabų turgų. Pasak Biblijos tai vieta kur Abraomas paukojo savo sūnų Isaką. Šioje vietoje 10 amžiuje buvo pastatyta Saliamono Šventykla ("Dievo namai žemėje"). Kubbat ir-Sahra "Auksinis kupolas"- trečia švenčiausia musulmonų šventovė ir "Al-Aqsa mečetė.
Išvysite Betliejų - tai viena iš seniausių šventyklų Šventojoje Žemėje taip pat Jėzaus Gimimo bažnyčia, Kristaus Gimimo urvą, Šv. Jeronimo urvą, stebuklingą Dievo Motinos (“Betliejaus”) ikoną, ,,Pieno Grotą", kur Mergelė Marija maitino kūdikėlį Jėzų. Betliejaus laukas ir bažnyčia “Piemenų laukas”- požeminė bažnyčia, kur angelai paskelbė apie pasaulio Gelbėtojo gimimą. Nakvynė Netanijoje.

4
diena
NEGYVOJI JŪRA arba GALILĖJA - NAZARETAS (už pap.mok.) (pusryčiai)
Ši diena skirta poilsiui prie Negyvosios jūros. Unikali gamtos gydykla - Negyvoji jūra, esanti 420 metrų žemiau jūros lygio. Poilsis ir maudynės Negyvojoje jūroje, kurios gydomasis vanduo gydo kūną ir protą. Supažindinimas su Negyvosios jūros kosmetikos ypatumais. Konsultantai padės įsigyti kosmetines priemones. Nakvoti grįšite į Netaniją.

Pageidaujantiems dieną praleisti kitaip už papildomą mokestį galima įsigyti ekskursiją Galilėja-Nazaretas.

Nazaretas - miestas, glaudžiai susijęs su žemiškuoju Jėzaus Kristaus gyvenimu, šventasis krikščionių miestas. Apreiškimo Švč.Mergelei Marijai bazilika, pastatyta virš Šventosios Šeimos namo. Archangelo Gabrieliaus bažnyčia prie šventojo Mergelės Marijos šaltinio. Galilėjos jūra (Tiberiados ežeras).

Kafarnaumas, kur Jėzus išgydė "apsėstąjį", pakelė rabino dukterį ir išgydė Petro uošvienę, Dvylikos Apaštalų vienuolynas. Pamokslų kalnas - vieta, kur Kristus pasakė garsųjį evangelinį Kalno pamokslą. Tabha – vieta, kur įvyko duonos ir žuvies padauginimo stebuklas. Jardenitas – vieta, kur Jordano upėje buvo pakrikštytas Jėzus. Tiberijas - vienas iš keturių šventųjų žydų miestų. Grįžimas nakvynei Netanijoje.

5
diena
HAIFA arba TEL AVIVAS (pusryčiai)
Laisva diena, skirta poilsiui prie jūros arba už papildomą mokestį, galima įsigyti ekskursiją į Haifą.

Pats miestas Haifa, turintis turtingą istoriją, yra pasaulinis Bahajų religijos centras su garsiaisiais Kabančiais sodais ir karmelitų ordino centras. Karmelio kalnas su pranašo Elijo urvu. Vokietijos kolonijos Haife istorija. Cezarėja - uostamiestis, Romos imperijos laikų prekybos ir kultūros centras, pastatytas karaliaus Erodo, buvusi Romos prokurorų rezidencija. Pasak legendos, čia kryžiuočiai laikė Gralio taurę ir iš čia ją išvežė į Europą. Akas – miestas su ilgalaike istorija. XII amžiuje buvęs kryžiuočių karalystės sostine. Ako senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė Netanijoje.

6
diena
JUDĖJOS DYKUMA (už pap. mok)(pusryčiai)
Laisva diena, skirta poilsiui prie jūros arba už papildomą mokestį, galima įsigyti ekskursiją į Jerichoną.

Judėjos dykuma žinoma kaip krikščionybės atsiradimo vieta. Čia atsirado pirmieji vienuolynai Šventojoje Žemėje. Pravažiuosite Gailestingojo Samariečio pastogę, Georgijaus Chozevito vienuolyno panoramą. Jerichas (Palestinos savivalda) - vienas seniausių pasaulio miestų, įkurtas daugiau nei prieš 10 tūkst. metų atgal. Jericho vamzdžiai - biblinis pasakojimas apie tai, kaip miestą užėmė izraeliečiai. Karantalio kalnas (Keturiasdešimties dienų kalnas) ir Pagundos vienuolynas, vieta kur velnias gundė Jėzų; pranašo Eliziejaus šventykla su Zachiejaus medžiu ("Biblijos figmedis"), Šv. Eliziejaus šaltinis.
Nakvynė Netanijoje.

7
diena
POILSIS NETANIJOJE (pusryčiai)
Laisva diena, skirta poilsiui prie jūros
8
diena
NETANIJA - TEL AVIVAS - VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinimo diena, po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Apie Izraelį

Izraelis – valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Pagal pagrindinius įstatymus Izraelis save skelbia žydų demokratine respublika. Izraelis turi aukščiausią pragyvenimo lygį Artimuosiuose Rytuose ir patenka į dešimtuką šalių su ilgiausia vidutine gyvenimo trukme. Ne daugelis šalių gali pasigirti tokia geografine įvairove nedidelėje teritorijoje &

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Izraelis: šventoji žemė

Virginija
2023-03-26
10
Įspūdžiai puikūs. Viešbutis patiko. Geras viešbutis, viskas švaru, ramu, geroje vietoje. Netoli jūra, prekybos centras. Neturiu patarimų, viską gerai organizuojate. Turistams rekomenduoju neprisikrauti perdaug aprėdų. Daugiausia žmonės prie jūros eina su chalatais. Mums labai tiko dalinis maitinimas. Per pietus važiuodavome į Leonardo in viešbutį į sveikatos kliniką procedūrų. Taip išvengdavome karščių. Norint sutaupyti, galima iš Tel avivo kurortą pasiekti visuomeniniu transportu. Tai kainuotų žymiai pigiau. Labiausiai erzino skaudžiai geliančios muselės paplūdymyje.
Virginija
2023-02-28
10
Puikus kelionės suorganizavimas. Viskas puiku.
Virginija
2023-02-18
10
Sveiki, kelionė buvo sklandi ir puiki. Įspūdziai labai brandūs, nes ekskursijos įdomios, su daug informacijos. Didelį įspūdį paliko visos ekskursijos: Nazaretas, Jaruzalė, Tel Avivas, Negyvoji jūra. Viskas puikiai organizuota. Viešbutis puikus. Netolimoje ateityje norim aplankyti Romą. Ačiū, už puikų kelionės .suorganizavimą. Geros kloties
Gražina
2022-10-06
10
Laba diena, mielai pasidalinsiu kelionės įspūdžiais. Izraelis - man visada buvo svajonių kelionė. Kelionė buvo gerai suoragnizuota, buvo laiko ir poilsiui, ir laiko pažinti šalį. Mano lūkesčiai buvo pateisinti. Viešbučiai buvo geri, ten grįždavome tik permiegoti. Ir kitą kartą, kai vyksiu į Izraelį, neimsiu vakarienės. Ne todėl, kad neskanus, ar blogas maistas, bet todėl, kad grįžtam iš ekskursijos per vėlai ir vakarienės laikas jau praėjęs. Yra kur išgerti arbatos su kvapnia bandele. Manau, vakarienei pakanka. Pastebėjau viešbučiuose ramybę ir subtilų smilkalų kvapą. Tai leidžia prisiminimais nusikelti į Jeruzalę, iš ten - patys šilčiausi atsiliepimai. Viena diena buvo prie Negyvosios jūros. Žinoma, ten sveikatos šaltinis, kuris patiriamas per Jūros druskos prisilietimą. Vienos dienos ten per mažai, bet susidaryti įspūdį užtenka. Kelionės į Palestiną, kad aplankyti Betliejaus stebuklą labai laukiau. Ten teko nusivilti: net sustoti neleidžia, pasitinka šventikai, kurie parduoda žvakes, "už registruoja maldas", kad paaukoti pinigų. Tokia stipri komercija šventoje vietoje man nepatiko. Bet jeigu būčiau nenuvykusi, žinoma, dabar gailėčiausi. Aplankytas ir Nazaretas. Tai - pradžių pradžia visos Šventosios Žemės. Paliko įspūdį Jordano upės žaluma su gausybe upėje žuvyčių, Jėzaus Kristaus Krikšto vieta. Aplankyta Kristaus kapas, Nukryžiavimo katedra. Mus į ekskursijas lydėjo vietinis rusakalbis gidas. Neturiu jokių priekaištų. Izraelis - tai šalis, I kurią norėčiau grįžti. Keliautojai čia atvyksta iš įvairių šalių. Dar norėjau paminėtiei, reikia būti budriems, grįžtant, kad patekti į tinkamą oro uosto terminalą. Bilietuose dažniausiai nerašoma koks terminalas, atvežama prie pagrindinio, tad kai paskelbia registracijos pradžią dar reikia patekti į kitą terminalą. Rekomenduoju kelionę į Izraelį, siūlau ekskursijas rinktis vietoje, perkant Kelionių Akademijoje, kad jūsų kelionė jau būtų suplanuota ir nereikėtų sukti galvos. Geriausia, kai viskuo pasirūpinama iš anksto.
Keliaujant į Izraelį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Papildomai viešbučiai

RESIDENCE HOTEL NETANYA ( regular sea view)

2023.09.01-2023.11.30-1229 eur

RESIDENCE HOTEL NETANYA ( Superior „Full sea view“ kambarys)

2023.09.01-2023.11.30-1275 eur

RESIDENCE BEACH HOTEL „Studio“ kambarys

2023.09.01-2023.11.30-1425 eur

MIZPE YAM HOTEL

2023.09.28-2023.12.15-1205 eur

2023.12.16-12.28; 2024.01.06-02.29-1132 eur

Yra galimybė pasirinkti kitus viešbučius - prašome susisiekti su mūsų vadybininku

Datos/kainos/vienam asmeniui dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:

 • Grupinis pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbutyje dviviečiame kambaryje Netanijoje;
 • Maitinimas: 7 pusryčiai;
 • Grupinės ekskursijos rusų kalba pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Tel Avivas – Vilnius (nuo 200 eur);
 • Sveikatos draudimas (nuo ~ 15 eur)
 • Papildomos ekskursijos ( Galilėja - Nazaretas apie 90 USD, Haifa - apie 135 USD, Jerichonas - apie 140 USD);
 • Priemoka už vakarienes;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams. Rekomenduojami arbatpinigiai vairuotojui ir gidui mokami kelionës pabaigoje – apie 20 EUR;
 • Už papildomą mokestį: apsilankymas SPA viešbutyje + pietūs, apie 70 USD asmeniui;
 • Už papildomą mokestį (trečiadieniais): Masados tvirtovė su keltuvu, 25 USD asmeniui (mokėti vietoje!);
 • Pakėlimas funikulieriumi į kalną apie ~ 15 USD);
 • VIENVIEČIUI kambariui taikoma priemoka, kurią patikslins vadybininkas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
 • Lankantis šventose vietose būtina kukli apranga (neglaima trumpų šortų ar marškinių be rankovių) ir kepuraitė.
 • UŽSAKANT PAPILDOMAS EKSKURSIJAS GALIMA MOKĖTI TIK KREDITINE KORTELE.
 • Vaikai priimami tik nuo 5 metų. 

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Mesopotamija – civilizacijos lopšys
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.