Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Italija ir Kaprio sala

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Italija ir Kaprio sala

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - ROMA

  Atvykus į Italiją, Jus pasitiks jos sostinė Roma. Italija visais laikais buvo turistų geidžiamiausių miestų sąrašo viršūnėje. Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. 

  Apsigyvensite Romoje miesto centre. Vakare turėsite galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją „Naktinė Roma“* ir pasivaikščioti po Ispanijos ir Liaudies aikštes, pasigrožėti didžiausiu Romoje Trevio fontanu. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  ROMA - VATIKANAS - ROMA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Vėliau su rusakalbiu gidu dalyvausite ekskursijoje po Vatikano muziejų ir aplankysite Šv. Petro baziliką. Vatikanas – tai mažiausia pasaulio valstybė, esanti Romos centre. Jis svarbiausias katalikų centras, mat jame įkurta popiežiaus rezidencija. 

  Vos 44 hektarų ploto Vatikanas paskelbtas pasauliniu kultūros paminklu, mat jame galima pamatyti vienus garsiausių ir įspūdingiausių architektūros šedevrų, tarp kurių garsioji Siksto koplyčia, kurioje už uždarų durų renkamas popiežius, su  Mikelandželo nutapytu „Pasaulio sukūrimu“. Ši pasaulio mastu miniatiūrinė valstybė, kurioje tėra vos 800 gyventojų, pribloškia savo galybe ir prabanga.

  Šv. Petro bazilika, kurioje apsilankysite, prižinta kaip pagrindinė Romos katalikų bažnyčios šventovė ir laikoma didžiausia pasaulyje. Vietoje, kur dabar stovi bazilika, buvo Romos imperijos imperatoriaus Nerono cirko sodai. Bazilikos rūsiuose, kurių dalis likę iš senosios bazilikos, dalis iš dar senesnių laikų, įrengtos koplyčios, tarp kurių yra ir Lietuvių koplyčia.

  Laisvas laikas pietums. Vėliau dalyvausite apžvalginėje ekskursijoje po Romą su rusakalbiu gidu. „Amžinuoju miestu“ vadinamoje Romoje turtinga istorija susipynė su modernia šiandiena.

  Kasnakt glaudžianti šimtus atvykėlių iš viso pasaulio, Roma lyg lopšinę pasakoja savo tūkstančius metų skaičiuojančią istoriją, iliustruodama ją senovę menančiais griuvėsiais. Vakarienė restorane arba teatre-restorane už papildomą mokestį. Naktis viešbutyje.

 • 3 diena

  ROMA - NEAPOLIS - SORENTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje keliausite į Neapolį – vieną gyvybingiausių Italijos miestų. Kampanijos regiono sostinė, įkurta šalia Vezuvijaus ugnikalnio, šiandieną talpina apie 1mln. gyventojų. Neapolis labai skiriasi nuo Šiaurės Italijos miestų, netgi nuo netoliese esančios Romos: siauros gatvės, didesnis eismas ir žmonių srautas. Regis, šio miesto gyventojai turi savo taisykles ir priverčia jų laikytis ir atvykėlius. Senamiestis, modernus rajonas, šiukšlių krūvos – viskas čia glaudžiasi šalia. Kaip galima nuspėti, picos gimtinėje galima rasti ne vieną seną ir autentišką piceriją, tarp kurių viena žymiausių – L’Antica Pizzeria da Michele. Dalyvausite ekskursijoje po miestą su rusakalbiu gidu, kurios metu susipažinsite su istorine miesto dalimi. Pabuvosite miesto širdimi vadinamoje Plebiscito aikštėje.

  Tai didžiausia ir svarbiausia Neapolio aikštė, kurioje skiriami pasimatymai, verslo susitikimai, vyksta koncertai ir šventės. Centrinė aikštės figūra –  Karališkieji rūmai, kurie kadaise buvo miestą valdžiusių monarchų rezidencija. Šiandieną čia įkurta biblioteka, meno galerija, veikia Karališkoji koplyčia. Toliau aplankysite Umberto I galeriją – pastatą, imituojantį metalo ir stiklo konstrukcijomis uždengtą sankryžą. Pabuvosite San Karlo operos teatre, kadaise kėlęs didelį pavydą visai Europai ir iki šiol išlikęs vienu gražiausiu operos teatru.

  Vėliau keliausite į pasakišką gamtos kampelį – Sorento pusiasalį, kuris garsėja apelsinų, citrinų ir alyvuogių auginimu. Apgyvendinimas viename iš Sorento viešbučių. Sorento pusiasalis yra vienas iš garsiausių Amalfio pusiasalių, 50 km į pietus nuo Neapolio.

  Sorentas stūkso ant ilgos uolos tarp citrinų ir alyvmedžių giraičių, o iš jo atsiveria vaizdas į jūrą. Siauras tarpeklis Sorento miestą padalina į dvi dalis: jaukų senamiestį su siauromis gatvelėmis ir priemiestį, kuriame isikūrę daugelis viešbučių. Kartu su rusakalbiu lydinčiu asmeniu pasivaikščiosite po pusiasalį ir degustuosite žymųjį likerį Limoncello. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  SORENTAS - KAPRIO SALA - SORENTAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Kateriu plauksite į Kaprio salą, kuri savo magišku grožiu pakerėjo ne vieną menininką (katerio bilietai už papildomą mokestį). Čia yra du pagrindiniai miesteliai – Kapris ir Anakapris. Anakaprio miestelyje yra Monte Solaro kalnas, į kurį galima užkopti pėsčiomis arba su keltuvu nuo aikštės Piazza della Vittoria.

  Anakapryje taip pat yra Mėlynoji uola – tai tamsus, bet įspūdingas urvas jūroje, į kurį galima patekti laiveliu. Šioje salos dalyje taip pat yra švedų rašytojo Axel Munte prabangi vila, kurioje jis gyveno ir parašė savo žymųjį romaną „Knyga apie San Mikelę“. Dalyvausite ekskursijoje su rusakalbiu gidu. Pirmiausia, pasivaikščiosite po žieduose paskendusius Šv. Augusto sodus, vėliau keliausite į Kaprio dalyje esančią pagrindinę salos aikštę Piazzetta, kurioje yra kavinių, restoranų, didelis laikrodis.

  Pageidaujantieji už papildomą mokestį galės aplankyti Mėlynąją grotą  - įstabaus grožio urvą, kuriame, kaip manoma, buvo įrengta net asmeninė imperatoriaus maudyklė, arba kateriu pasiplaukioti palei Kaprio salos pakrantėje esančias uolas. Laisvas laikas pietums. Sugrįžimas į uostą, grįžimas kateriu į Sorentą. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  SORENTAS - BARIS* - SORENTAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pageidaujantieji už papildomą mokestį galės leistis į ekskursiją su rusakalbiu gidu po Barį, kuris žymus stačiatikių Nikolajaus Stebukladario cerkve ir žavinga istorine miesto dalimi. Sugrįžimas į Sorentą, nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  SORENTAS-AMALFIS/POZITANAS*-SORENTAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Pageidaujantieji galės leistis į ekskursiją su rusakalbiu gidu po Amalfį arba Pozitaną. Ekskursijoje po Amalfį, kuris tituluojamas visų pakrančių sostine, aplankysite miestelio simbolį, menantį dar XI a. – Šv. Andrėjaus katedrą, į kurią veda ne viena dešimtis laiptelių, ir XII a. vienuolyną.

  Vėliau keliausite į Pozitaną, kuris traukia turistus dėl savo nuostabių paplūdimių, kalnų ir antistresinės atmosferos. Čia ilsėjosi ne viena įžymybė, tarp kurių ir legendinės grupės The Rolling Stones nariai, sukūrę čia savo dainą Midnight Rambler. Viena ryškiausių miesto įžymybių – XIII a. romaninė Šv. Marijos Teresės bažnyčia, puošta gražiu keramikiniu kupolu. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  SORENTAS - POMPĖJA - ROMA (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Pompėją – senovinį Italijos miestą. Apie 79 m. ugnikalnis išsiveržė ir visiškai sunaikino miestą. Naujaisiais laikais žmonės po 8 m pelenų sluoksniu atrado palaidotą miestą. Pompėja atskleidė, kaip gyveno Senovės Romos žmonės. Atrasta daugybė namų, dažnai išpuoštų tapyba ir skulptūromis. Ant sienų dar išliko piešinių ir užrašų. Dalyvausite ekskursijoje po miesto griuvėsius. Nuvežimas į Romą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  ROMA - VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Nuvežimas į Romos oro uostą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 birželis
Sek, Birž 24Sek, Liep 1 10+
2018 liepa
Sek, Liep 1Sek, Liep 8 10+
Sek, Liep 8Sek, Liep 15 10+
Sek, Liep 15Sek, Liep 22 10+
Sek, Liep 22Sek, Liep 29 10+
Sek, Liep 29Sek, Rūgp 5 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Sek, Rūgp 12 10+
Sek, Rūgp 12Sek, Rūgp 19 10+
Sek, Rūgp 19Sek, Rūgp 26 10+
Sek, Rūgp 26Sek, Rugs 2 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Sek, Rugs 9 10+
Sek, Rugs 9Sek, Rugs 16 10+
Sek, Rugs 16Sek, Rugs 23 10+
Sek, Rugs 23Sek, Rugs 30 10+
Sek, Rugs 30Sek, Spal 7 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
450 EUR
 

+ skrydis apie 140 EUR
su skrydžiu nuo 590 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas (atvykstant iki 19:50 h bei išvykstant iki 15:00 h);
  • 7 nakvynės 3* viešbučiuose turo metu;
  • maitinimas: 7 pusryčiai;
  • kelionė komfortišku autobusu arba mikroautobusu;
  • rusakalbio gido paslaugos;
  • Limoncello ir maisto degustacija.
  • Ekskursinė programa:
   • 2 val. trukmės ekskursija Neapolyje;
   • 2 val. trukmės ekskursija po Pompėją;
   • 3 val. trukmės ekskursija Romoje;
   • 3 val. trukmės ekskursija į Vatikano muziejų (įėjimo mokestis už papildomą mokestį); 
   • 1,5 val. trukmės ekskursija po Kaprio salą su rusakalbiu gidu;
   • apsilankymas Sorento pusiasalyje su rusakalbiu lydinčiu asmeniu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius–Roma–Vilnius nuo 145 EUR;
  • bilietai į muziejus ir šventyklas;
  • gėrimai bei arbatpinigiai;
  • Romos mokestis: 3* viešbučiuose 3 EUR/1 d., 4*viešbučiuose 4EUR/1 d.;
  • medicininių išlaidų draudimas.
  • katerio bilietai Sorentas – Kapris – Sorentas (45 €);
  • Ekskursijos, programoje pažymėtos (*)

   

  Taip pat galima užsisakyti:

  • vakarienės turo metu 90 EUR;
  • priemoka už vienvietį kambarį nuo 160 EUR
  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais nuo 110 EUR; vakareinės 4* viešbučiuose 100 EUR, priemoka už vienvietį 4* viešbučiuose 190 EUR.
  • bilietas į Vatikano muziejų (25 €);
  • ekskursija Naktinė Roma su rusakalbiu gidu (25 €);
  • vakarienė teatre-restorane Romoje (47 €, į kainą įskaičiuota mineralinis vanduo ir vynas)
  • ekskursiją į Barį su rusakalbiu gidu (85 €);
  • ekskursija į Amalfį ir Pozitaną su rusakalbiu gidu (50 €);
  • katerio bilietai Sorentas – Kapris – Sorentas (45 €);
  • apsilankymas Mėlynojoje grotoje arba pasiplaukiojimas kateriu palei Kaprio salos pakrantėje esančias uolas (30 €);

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 •  

  • Turai vyksta nuo sekmadienio iki sekmadienio, todėl skrydžiai į Romą yra tik su persėdimu. Tiesioginiai skrydžiai yra iš Rygos.
  • Norint tiesioginių skrydžių, galima atvykti diena prieš turą ir išvykti diena po turo, tokiu atveju papildomai prisidės dvi nakvynės ir privatūs pervežimai, papildomai kaina nuo 185 EUR/asm.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką