Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didžiuosius miestus: Milaną, Ciurichą, Berną bei Turiną
 • Pamatysite įžymiąją Milano katedrą
 • Išvysite garsiosios Turino drobulės buvimo vietą
 • Puiki galimybė apsipirkti pasaulio madų sostinėje – Milane
 • Apsilankysite Lichtenšteino kunigaikštystėje
 • Puiki galimybė išvysti didžiausius Europoje Reino krioklius
Nuo690
2024 06 16 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 940
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Italija – viena romantiškiausių šalių pasaulyje, o jos miestas Milanas, dar kitaip vadinamas madų sostine. Šioje kelionėje turėsite puikią progą apsipirkti Milane ir ne tik – čia tikrai yra ką pamatyti. Taip pat apsilankysite didžiausiuose Šveicarijos miestuose – Ciuriche ir Berne. Ši kelionė tikrai Jūsų neišvargins, nes patys galėsite rinktis kada keliauti į ekskursiją, o kada paprasčiausiai turėti laisvą popietę ar vakarą. Galėsite grožėtis tiek gamtos panoraminiais vaizdais, tiek miestų architektūra.

 

1
diena
VILNIUS –  MILANAS
Atvykus į Milaną, oro uoste Jus pasitiks kompanijos atstovas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

Daugeliui Milanas asocijuojasi su madomis, su garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymais, tačiau reikia nepamiršti, kad šis miestas gali parodyti kur kas daugiau. Tai miestas su įtakinga praeitimi ir turtingu kultūros paveldu. Lankytinų vietų yra daug ir didžioji jų yra visiškai nemokamos, galėsite aplankyti geriausius Milano objektus neišleidę nei cento!

2
diena
MILANAS – VERONA (pusryčiai)
Laisvas laikas apsipirkti. Kaipgi atkeliavus į pasaulio madų sostinę – Milaną, neapsipirkti? O kas jau apsipirko pirmomis dienomis – siūlome praleisti laiką kitaip ir vykti į papildomai apmokamą ekskursiją po Veroną* – vieną nuostabiausių pasaulio miestų, Romeo ir Džiuljetos gimtinę. Ekskursija į Veroną numato papildomą galimybę aplankyti Gardos ežerą* viename iš garsiausių Europos ežerų kurortų su gamtiniais terminiais šaltiniais Sirmionės miestelyje. Vakare grįžimas į Milaną. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
LICHTEINŠTEINAS – CIURICHAS (pusryčiai)
Papusryčiavę išvažiuojame link Ciuricho – didžiausio miesto Šveicarijoje, dar kitaip vadinamo finansų miestu. Pakeliui sustojimas Lichtenšteino Kunigaikštystėje – mažoje puikioje šalyje, kurios plotas yra apie 160 kv. km. Neįtikėtina tai, kad šios nedidukės šalies tris ketvirtadalius užima kalnai. Atvykę apžiūrėsime istorinį sostinės centrą kartu su grupę lydinčiu asmeniu. Važiuojame į Ciurichą – finansinį Šveicarijos centrą. Ekskursija su gidu po istorinį miesto centrą. Laisvas laikas. Įsikūrimas viešbutyje Ciuricho apylinkėse. Naktis viešbutyje. 
4
diena
REINO KRIOKLIAI – ŠTEINAS – LIUCERNA (pusryčiai)
Papusryčiavę turėsite laisvą laiką, arba, pageidaujant, pirmoje dienos pusėje bus galima vykti į ekskursiją prie Reino krioklių* – didžiausių visoje Europoje ir į pasakišką Šteino (Stein am Rhein) miestelį, esantį ant Reino upės kranto, aplankyti nedideles, bet užburiančias savo grožiu gatveles. Antroje dienos pusėje organizuojama pasirinktinė ekskursija į Liucerną (Luzern)*. Šis miestelis nedidelis, tačiau pritraukia tikrai daug lankytojų. Šiame miestelyje galite išvysti seniausią medinį tiltą visoje Europoje. Ekskursija po istorinę Liucernos dalį su plačiai žinomais mediniais tiltais ir senovinėmis pilių ir bokštų smailėmis, kurios žvelgia į Roiso upės vandenis. Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje Ciuricho apylinkėse.

5
diena
CIURICHAS – BERNAS (pusryčiai)
Važiuojame į Šveicarijos sostinę Berną, pasivaikščiosime po miesto centrą, kuriame yra aukščiausia šalyje katedra, varpinės bokštas bei Meškų parkas. Šis parkas ypatingas tuo, jog jame gyvena meškų šeimynėlė, kurią gyvai gali pamatyti lankytojai. Jos – šio miesto simbolis, nes meška buvo pirmasis sumedžiotas gyvūnas tose apylinkėse. Pageidaujantiems organizuojamas apsilankymas fotogeniškiausiame Alpių kaime Griujere (Gruyères) ir garsiųjų čia gaminamų sūrių degustacija*. Kelionė į Italiją, pakeliui pasirinktinai galima sustoti viename prabangiausių Šveicarijos kurortų – Montrė (Montreux) mieste*, esančiame ant Ženevos ežero kranto. Ilgiausia ežero krantinė, Freddie Mercury, Nabokovo ir kt. talentų istorijos ir paminklai, lankomiausia Šveicarijos įžymybė – Šiljono pilis – visa tai yra Montrė. Nakvynė viešbutyje Pjemonto regione Turino apylinkėse.

6
diena
TURINAS – MILANAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime apsižvalgyti po Turino miestą. Turinas yra ХХ žiemos olimpinių žaidynių sostinė ir garsiosios Turino drobulės saugojimo vieta. Pasivaikščiojimas po barokinį Turino istorinį centrą su grupės asistentu: Piazza Castello aikštė – miesto širdis, Palazzo Reale – Savojiečių dinastijos karalių rūmai, Palazzo Madama, Mole Antonelliana, Katedra ir jos Sacra Sindone koplyčia, kurioje yra saugoma Turino drobulė. Teigiama, jog šia drobule buvo apgaubtas pats Jėzus Kristus savo mirties metu. Ant šios drobulės yra išlikusios kraujo dėmės, kurios liudija jos autentiškumą. Laisvas laikas. Pasirinktinai organizuojama ekskursija į Karališkuosius rūmus*, kurie yra pripažinti viena prabangiausių Europos karališkųjų rezidencijų. Karalių apartamentus sukūrė mėgstamiausieji Savojiečių dinastijos karalių rūmų architektai, kurių vardai šiandien priklauso pasaulinės architektūros istorijai. Karališkasis Ginklų muziejus garsėja 62 spalvų marmuru, jame eksponuojama viena didžiausių pasaulyje šaltųjų ir šaunamųjų ginklų kolekcija. Jūs pamatysite unikalią pėsčiųjų ir raitelių šarvuotės ekspoziciją iš karaliaus Karolio Alberto asmeninės kolekcijos. Karališkuosiuose rūmuose Jūs galėsite patekti į Šv. Jono Krikštytojo katedros koplyčią, kurioje Turino drobulė buvo saugoma iki 1997 metų, pamatyti garsiausią jos barokinį Guarino Guarini kupolą. Išvykimas į Milaną, nakvynė viešbutyje. 
7
diena
MILANAS – KOMO EŽERAS (pusryčiai)
Papusryčiavę turėsite laisvą laiką. Pasirinktinai organizuojama ekskursija į Komo ežerą*. Būtent šiose vaizdingose pakrantėse nuo neatmenamų laikų įsikūrė aristokratai ir įžymybės. Senovės Romos laikais – Plinijus ir Vergilijus, XIX amžiuje – karaliai ir imperatoriai, balerinos ir dainininkai, kompozitoriai ir skulptoriai, mūsų laikais – režisieriai, aktoriai, futbolininkai ir verslininkai. Apžiūrėsite istorinį Komo centrą su katedromis, senovinėmis aikštėmis ir siauromis gatvelėmis, promenada nuo Alessandro Volta šventyklos iki garsiosios Villa Olmo. Laisvas laikas prie gražiausio pasaulio ežero paplūdimio. Nakvynė viešbutyje Milane.

8
diena
MILANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių – laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.
Nuo690
2024 06 16 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 940

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė

Joana
2023-02-22
10
Pastabų neturiu

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* ekonominės klasės viešbučiuose (7 nakvynės: 4 nakvynės Milane, 2 nakvynės Ciuricho apylinkėse, 1 nakvynė Turino apylinkėse);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai);
 • Rusakalbio licenzijuoto gido paslaugos Milane, Ciuriche;
 • Rusakalbio asistento – palydovo paslaugos Turine, Berne, Lichtenšteine;
 • Programoje nurodyti pervežimai (grupinis pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas teikiamas tik atvykstant į Milano Malpensos oro uostą. Pervežimas iš/į Milano Bergamo oro uostą kainuoja 45 EUR/asm. į vieną pusę).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Milanas – Vilnius (250 – 400 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 7.5 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (bilietai į „La Scala“ teatro muziejų Milane – 30 EUR/asm.; ekskursija į Liucerną – 65 EUR/asm.; ekskursija iki Reino krioklių – 65 EUR/asm.; ekskursija į Veroną – 60 EUR/asm.; ekskursija iki Gardos ežero – 10 EUR/asm.; ekskursija iki Komo ežero – 55 EUR/asm.; ekskursija į Karališkuosius rūmus Turine – 35 EUR/asm. (įėjimo bilietai įskaičiuoti); apsilankymas Montrės mieste – 10 EUR/asm.; ekskursija Turine su licenzijuotu gidu – 10 EUR/asm.; Griujero miesto lankymas – 10 EUR/asm.; ausinės (privaloma) – 16 EUR savaitei);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 260 EUR;
 • Miesto mokesčiai viešbučiuose (nuo 1 iki 6 EUR/asm. nakčiai);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Priemoka už pirmą eilę autobuse – 50 EUR/asm., antrą eilę – 40 EUR/asm., trečią eilę – 30 EUR/asm.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 4 metų.
 • Apmokėjimas už papildomas ekskursijas vykdomas vietoje.
 • Tarptautinių parodų ar sporto varžybų laikotarpiu apgyvendinimas gali būti viešbučiuose, esančiuose priemiesčiuose, apylinkėse.
 • Grupinis pervežimas teikiamas tik programos pradžios ir pabaigos dieną. Užsakant papildomai naktų, reikia užsisakyti individualų pervežimą arba turistai į viešbutį atvyksta patys.

Kelionės užsakymas

Nuo
690

+ skrydis apie: 250 visiems su skrydžiu: 940
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Italija ir Prancūzijos Rivjera su Luaros slėnio pilimis
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Pažintis su Vakarų ir Rytų Europos šalių perlais
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.