Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didžiuosius miestus: Milaną, Ciurichą, Berną bei Turiną
 • Pamatysite įžymiąją Milano katedrą
 • Išvysite garsiosios Turino drobulės buvimo vietą
 • Puiki galimybė apsipirkti pasaulio madų sostinėje – Milane
 • Apsilankysite Lichtenšteino kunigaikštystėje
 • Puiki galimybė išvysti didžiausius Europoje Reino krioklius
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Italija – viena romantiškiausių šalių pasaulyje, o jos miestas Milanas, dar kitaip vadinamas madų sostine. Šioje kelionėje turėsite puikią progą apsipirkti Milane ir ne tik – čia tikrai yra ką pamatyti. Taip pat apsilankysite didžiausiuose Šveicarijos miestuose – Ciuriche ir Berne. Ši kelionė tikrai Jūsų neišvargins, nes patys galėsite rinktis kada keliauti į ekskursiją, o kada paprasčiausiai turėti laisvą popietę ar vakarą. Galėsite grožėtis tiek gamtos panoraminiais vaizdais, tiek miestų architektūra.

 

 

1
diena
VILNIUS –  MILANAS
Atvykus į Milaną, oro uoste Jus pasitiks kompanijos atstovas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje.
2
diena
MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Daugeliui Milanas asocijuojasi su madomis, su garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymais, tačiau reikia nepamiršti, kad šis miestas gali parodyti kur kas daugiau.  Tai miestas su įtakinga praeitimi ir turtingu kultūros paveldu. Lankytinų vietų yra daug ir didžioji jų yra visiškai nemokamos, galėsite aplankyti geriausius Milano objektus neišleidę nei cento!

Nakvynė viešbutyje.

3
diena
MILANAS – MADŽIORĖS EŽERAS (pusryčiai)
Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Milaną su gidu, kurios metu yra numatyta susipažinti su centrine miesto dalimi, aplankyti viduramžių tvirtovę – Sforzų pilį, pasivaikščioti centrine Dantės gatve, be to, pamatysite iš išorės gotikinio meno šedevrą – Duomo katedrą, pereisime pasaulinio garso prekybos pasažą – Viktoro Emanuelio II galeriją, o užbaigsite ekskursiją priešais legendinį operos teatrą „La Scala“, kuris yra laikomas pasaulio klasikinės muzikos centru. Laisvas laikas.

Pageidaujantiems organizuojamos papildomos ekskursijos: Teatro „La Scala“ muziejus, kur viena ekskursijos dalių bus apsilankymas pačioje teatro salėje. Ekskursija Duomo katedroje. Kelionė prie Madžorės ežero, pasiplaukiojant vandeniu ir aplankant Isola Bella salą, kurioje yra nuostabus botanikos sodas ir Boromėjų rūmai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
MILANAS – VERONA (pusryčiai)
Laisvas laikas apsipirkti. Kaipgi atkeliavus į pasaulio madų sostinę – Milaną, neapsipirkti? O kas jau apsipirko pirmomis dienomis – siūlome praleisti laiką kitaip ir vykti į papildomai apmokamą ekskursiją po Veroną – vieną nuostabiausių pasaulio miestų, Romeo ir Džiuljetos gimtinę. Ekskursija į Veroną numato papildomą galimybę aplankyti Gardos ežerą viename iš garsiausių Europos ežerų kurortų su gamtiniais terminiais šaltiniais – Sirmionės miestelyje. Vakare grįžimas į Milaną. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
LICHTEINŠTEINAS – CIURICHAS (pusryčiai)
Papusryčiavę išvažiuojame link Ciuricho – didžiausio miesto Šveicarijoje, dar kitaip vadinamu finansų miestu. Pakeliui sustojimas  Lichtenšteino Kunigaikštystėje – mažoje puikioje šalyje, kurios plotas yra apie 160 kv. km. Neįtikėtina tai, kad šios nedidukės šalies, tris ketvirtadalius užima kalnai. Atvykę apžiūrėsime istorinį sostinės centrą kartu su grupę lydinčiu asmeniu. Važiuojame į Ciurichą – finansinį Šveicarijos centrą. Ekskursija su gidu po istorinį miesto centrą. Laisvas laikas. Įsikūrimas viešbutyje Ciuricho apylinkėse. Naktis viešbutyje. 

6
diena
REINO KRIOKLIAI – ŠTEINAS – LIUCERNAS (pusryčiai)
Papusryčiavę turėsite laisvą laiką, arba pageidaujant, pirmoje dienos pusėje bus galima vykti į ekskursiją prie Reino krioklių – didžiausių visoje Europoje ir į pasakišką Stein am Rhein miestelį, esantį ant Reino upės kranto, aplankyti nedideles, bet užburiančias savo grožiu gatveles.

Antrojoje dienos pusėje organizuojama pasirinktinė ekskursija į Liucerną. Šis miestelis nedidelis, tačiau pritraukia tikrai daug lankytojų. Šiame miestelyje galite išvysti seniausią medinį tiltą visoje Europoje. Ekskursija po istorinę Liucernos dalį su plačiai žinomais mediniais tiltais ir senovinėmis pilių ir bokštų smailėmis, kurios žvelgia į Roiso upės vandenis. Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

7
diena
BERNAS (pusryčiai)
Važiuojame į į Šveicarijos sostinę Berną, pasivaikščiosime po miesto centrą, kuriame yra aukščiausia šalyje katedra, varpinės bokštas bei Meškų parkas. Šis parkas ypatingas tuo, jog jame gyvena meškų šeimynėlė, kurią gyvai gali pamatyti lankytojai. Jos – šio miesto simbolis, nes meška buvo pirmasis sumedžiotas gyvūnas tose apylinkėse.

Pageidaujantiems organizuojamas apsilankymas fotogeniškiausiame Alpių kaime Gruyères ir garsiųjų čia gaminamų sūrių degustacija. Kelionė į Italiją, pakeliui pasirinktinai galima sustoti viename prabangiausių Šveicarijos kurortų – Montreux mieste, esančiame ant Ženevos ežero kranto. Ilgiausia ežero krantinė, Freddie Mercury, Nabokovo ir kt. talentų istorijos ir paminklai, lankomiausia Šveicarijos įžymybė – Šiljono pilis – visa tai yra Montreux. Nakvynė viešbutyje Pjemonto regione Turino apylinkėse.

8
diena
TURINAS – MILANAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime apsižvalgyti po Turino miestą. Turinas yra ХХ žiemos olimpinių žaidynių sostinė ir garsiosios Turino drobulės saugojimo vieta. Pasivaikščiojimas po barokinį Turino istorinį centrą su grupės asistentu: Piazza Castello aikštė – miesto širdis, Palazzo Reale – Savojiečių dinastijos karalių rūmaiPalazzo Madama, Mole AntonellianaKatedra ir jos Sacra Sindone koplyčia, kurioje yra saugoma Turino drobulė. Teigiama, jog šia drobule buvo apgaubtas pats Jėzus Kristus savo mirties metu. Ant šios drobulės yra išlikusios kraujo dėmės, kurios liudija jos autentiškumą.

Laisvas laikas. Pasirinktinai organizuojama ekskursija į Karališkuosius rūmus, kurie yra pripažinti viena prabangiausių Europos karališkųjų rezidencijų. Karalių apartamentus sukūrė mėgstamiausieji Savojiečių dinastijos karalių rūmų architektai, kurių vardai šiandien priklauso pasaulinės architektūros istorijai. Karališkasis Ginklų muziejus garsėja 62 spalvų marmuru, jame eksponuojama viena didžiausių pasaulyje šaltųjų ir šaunamųjų ginklų kolekcija. Jūs pamatysite unikalią pėsčiųjų ir raitelių šarvuotės ekspoziciją iš karaliaus Karolio Alberto asmeninės kolekcijos. Karališkuosiuose rūmuose Jūs galėsite patekti į Šv. Jono Krikštytojo katedros koplyčią, kurioje Turino drobulė buvo saugoma iki 1997 metų, pamatyti garsiausią jos barokinį Guarino Guarini kupolą. Išvykimas į Milaną, nakvynė viešbutyje. 

9
diena
MILANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių – laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė

Joana
2023-02-22
10
Pastabų neturiu
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 8 nakvynės 3-4* viešbučiuose su pusryčiais (Milane – 5 nakvynės; Ciuricho apylinkėse – 2 nakvynės; Turino apylinkėse – 1 nakvynė);
 • 8 pusryčiai;
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas (nemokamas pervežimas iš Malpensos. Jei atvykstama į Bergamą – priemoka 45 eur asmeniui;)
 • Transporto paslaugos pagal programą su rusakalbiu asistentu;
 • Ekskursijos su rusakalbiu licencijuotu gidu Milane, Ciuriche;
 • Lankymasis Turine, Berne, Lichtenšteine ​​su rusakalbe asistente.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Milanas– Vilnius (nuo 300 EUR, su Wizzair /atgal su Ryanair);
 • Priemoka už vienvietį kambarį 260 eur;
 • Bilietai į muziejus: „La Scala“ teatro muziejus 25 eur;
 • Ekskursija į „Liucerne“ 65 eur;
 • Ekskursija iki Reino krioklių 65 eur;
 • Ekskursija į Veroną 60 eur;
 • Ekskursija iki Gardos ežero 10 eur;
 • Ekskursija iki Madžorės ežero 50 eur;
 • Įėjimas į rūmus ir karališkąjį sodą 35 eur (Izola Bella);
 • Apsilankymas Montreux mieste 10 eurų;
 • Gruyères miesto lankymas 10 eurų;
 • Ekskursija Karališkuosiuose rūmuose 35 eur (įėjimo mokestis įskaičiuotas);
 • Ausinės visos kelionės metu 16 eur;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Priemoka už pirmą eilę autobuse 50 eurų asmeniui, antrą eilę 40 eurų, trečią eilę 30 eurų.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Viešbučiai ekonominės klasės. Kelionės tipas: kelionė su grupe ir rusakalbiu kelionės vadovu.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 4 metų.

Panašios kelionės

Naujiena!
Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą (15 dienų)
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Klasikinis Italijos turas iš Riminio
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.