Ispanija - kultūra ir poilsis

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didžiausius Ispanijos miestus: Madridą, Barseloną
 • Išvysite garsiojo ispanų menininko A. Gaudi kūrinius
 • Pailsėsite ispaniškame pajūryje - Salou
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Ispanija – tai pasakiška, ryški ir romantiška šalis, kurios architektūros ir meno kūriniai neatsiejami nuo tikėjimo stebuklais. Barselonos miesto ritmas primena vilnijančias Viduržemio jūros bangas, ištaigingos šalies šventovės ženklina anktyvosios krikšionybės istorijai svarbias vietas, o muziejuose saugomi senųjų meistrų kūriniai kelia ne mažesnį džiugesį nei Ispanijos gamtos grožis, kurios pasididžiavimas – auksiniai smėlio paplūdimiai. Kelionė Ispanijoje – tai tarsi pergalingas flamenko šokis su saule, ryškiomis spalvomis ir ispaniška dvasia kupina meilės gyvenimui.
diena
VILNIUS – BARSELONA
Jus pasitiks temperamentingoji Katalonijos sostinė ir ryškiausias šalies šiaurės rytuose esantis ekonomikos ir kultūros centras – Barselona.
diena
BARSELONA – SARAGOSA – MADRIDAS
Laukia apžvalginė ekskursija po Barseloną. Apsilankysite Guelio parke, kur išvysite architekto A.Gaudi kūrinius. Čia jūs tarsi patenkate į kitą pasaulį: pastatai atrodo lyg cukruoti pasakų nameliai, o užlipus aukščiau į kalną atsiveria nepaprasto grožio miesto panorama ir banguojanti Viduržemio jūra.

Po to vyksite į Madridą, pakeliui sustosite Saragose, kur apžiūrėsite miesto istorinį centrą ir Šv. Mergelės Pilar Katedrą. Tai pirmoji pasaulio istorijoje bažnyčia, skirta švenčiausiajai Mergelei Marijai, neva pasirodžiusiai šioje vietoje 40-aisiais mūsų eros metais. Bažnyčia iškyla kaip milžiniškas, tačiau grakštus laivas. Atvykimas į Madridą.

diena
MADRIDAS
Pusryčiai. Išvyksite į apžvalginė ekskursija po Madridą.  Laisva diena apsipirkinėjimui, pasivaikščiojimams, apsilankyti Prado paveikslo galerijoje (14 EUR). Tai vienas iš turtingiausių meno muziejų Europoje. Jame eksponuojami senųjų Nyderlandų, Ispanijos, Italijos meistrų šedevrai. Tarp jų verta paminėti El Greko, Gojos, Rubenso, Boscho, Velaskeso, Ticiano darbus.
diena
MADRIDAS
Pusryčiai. Už papildomą mokestį (60 EUR) yra galimybė suorganizuoti ekskursiją į Toledą. Ekskursijos pėsčiomis metu išvysite Katedrą, kuri daugelį amžių buvo dvasinis Ispanijos bažnyčios centras ir Ispanijos arkivyskupo rezidencija. Jos muziejuose, o taip pat San Tome bažnyčioje turėtų apsilankyti tapybos gerbėjai – čia jie gali išvysti graikų kilmės ispanų tapytojo El Greko šedevrą „Orgazo grafo laidotuvės“. Sugrįžimas į Madridą.

diena
MADRIDAS – KOSTA DORADA
Ryte greituoju traukiniu išvykstate į Kosta Doradą. Jo svarbiausios atrakcijos yra saulė ir devyni auksinio smėlio paplūdimiai, ramūs vandenys ir švelnus klimatas. Vakarienė viešbutyje.
diena
KOSTA DORADA
Pusryčiai. Poilsis kurorte. Už papildomą mokestį galimos ekskursijos, galimybė aplankyti už papildomą mokestį Aventūros parką. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. vakarienė viešbutyje.
diena
KOSTA DORADA
Pusryčiai. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį galimos ekskursijos, galimybė aplankyti už papildomą mokestį Aventūros parką. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
diena
KOSTA DORADA – BARSELONA – VILNIUS/RYGA
Pervežimas į Barselonos oro uostą. Kelionė: Barselona – Vilnius.

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę milijono kvadratinių kilometrų ploto, beveik penkis tūkstančius kilometrų pakrantės linijos su įspūdinga

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Ispanija - kultūra ir poilsis

Zofija ir Sarunas
2013 11 12
10.0
Musu tikslas buvo kuo daugiau pamatyti Ispanijoje, o pamateme ir isgirdome daugiau, negu tikejomes. Musu nuomone, kelione organizuota labai gerai: viskas pagal programa, laiku ir kokybiska, neziurint ilgu pervaziavimu, gerai pasirupinta visais tiek kelioneje po Ispanija, tiek pristatant is/i aerouosta bei poilsiu ir maitinimu. Viesbuciai normalus. Gide Juliana labai apsiskaiciusi, kalba sklandziai, manome, jos isdestytos zinios apie Ispanijos istorija, architektura, mena bei ekonomini ir politini gyvenima buvo Wikipedijos lygio, nors, esant daugiau laiko,galejo ir daugiau papasakoti. Be to, ji labai demesinga ir gerai organizavo kelione. Tai buvo antroji musu kelione, tarpininkaujant Kelioniu akademijai (pernai pazintine kelione po Italija). Turite gerus ir patikimus partnerius Italijoje ir Ispanijoje. Aciu.
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 •     pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 •     7 nakvynės 3* viešbučiuose, maitinimas: 7 pusryčiai, 3 vakarienės;
 •     kelionė patogiu autobusu arba mikroautobusu;
 •     rusakalbio kelionės vadovo paslaugos;
 •     ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • papildomos ekskursijos, programoje pažymėtos (*);
 • priemoka už vienvietį kambarį 260 EUR;
 • medicininių išlaidu draudimas (6 EUR/8 d.);
 • įėjimas į lankomus objektus, papildomos ekskursijos;
 • lėktuvo bilietai Vilnius–Barselona–Vilnius nuo 231 EUR;
 • kelionės pratęsimas (poilsis Kosta Brava, Kosta Dorada ir kt.).

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Ispanijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija per 10 dienų
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.