Nuo Keiptauno iki Viktorijos krioklių

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite vieną antrąjį pagal dydį Pietų Afrikos miestą – Keiptauną
 • Pamatysite vieną iš UNESCO paveldų – Okavango deltą – didžiausią deltą pasaulyje
 • Aplankysite įspūdingo dydžio Viktorijos krioklius
 • Pažinsite laukinę ir unikalią Afrikos gamtą
 • Aplankysite net 4 skirtingas šalis: Pietų Afriką, Namibiją, Botsvaną ir Zambiją
Dėmesio! Keliaujant į Pietų Afrikos Respubliką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Kelionė nuo Pietų Afrikos sostinės iki pat garsiųjų Viktorijos krioklių – vienas gražiausių maršrutų visoje šalyje. Nepaprasta gamta, įspūdingos kultūrų variacijos, itin draugiški žmonės – visa tai mūsų lauks šioje kelionėje po unikaliąją Afriką.
1
diena
SKRYDIS VILNIUS – KEIPTAUNAS
Skrydis Vilnius - Keiptaunas.
2
diena
KEIPTAUNAS (pusryčiai)
Tik atskridus Jus pasitiks oro uoste, kur būsite pervežti į viešbutį. Poilsis po skrydžio – laisvas vakaras.
3
diena
KEIPTAUNAS – CAPE POINT REZERVATAS – KEIPTAUNAS (pusryčiai)
Šiandienos ekskursiją pradėsime vykdami link istorinio žvejybos miestelio Hautbėjaus (Hout Bay), kurio spalvingumas ir aplink atsiverianti panorama pakerės nuo pirmosios akimirkos. Vis dar veikiantis laivų uostas talpina ne tik mažutes vietinių žvejybos valteles, bet ir kur kas didesnius, turistiniams pasiplaukiojimams skirtus laivus, tad kontrastų akiai paganyti čia tikrai netrūks.

Kelionę tęsime vykdami link pietvakariausio kontinento taško – Cape Point gamtos rezervato (Cape Point Nature Reserve). Sakoma, kad tai vienas įspūdingiausių parkų visoje Afrikoje: dramatiškai kintanti panorama, fantastiški pasivaikščiojimų takai, smėlėti paplūdimiai...

Nors norėsis nebejudėti iš vietos, o tiesiog grožėtis natūralios gamtos stebuklais, ilgam čia neužsibūsime – keliausime, kol pasieksime Riedulių paplūdimį (Boulders Beach). Senoviniai granitiniai rieduliai šią vietovę apsaugo nuo stipraus vėjo ir vandenyno, tad čia viena puikiausių vietų susipažinti su afrikietiškaisiais pingvinais. Mažieji juodai balti gražuoliai itin saugomi – kadaise daugiau nei pusantro milijono sudariusią koloniją paveikė vandenyno tarša bei prekybinė žvejyba, tad šiandien pasaulyje belikę tik apie 26 tūkst. šių gyvūnų.

Vakarop grįšime į Keiptauną. Rekomenduojame pasimėgauti kulinariniais Afrikos stebuklais viename vietinių restoranų*.

Nakvynė svečių namuose.

4
diena
KEIPTAUNAS – CEDERBERGO REGIONAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Antrąjį kelionės rytą mosime Pietų Afrikos sostinei, žvilgsniu palydėsime Stalo kalną ir keliausime link neaprėpiamojo Cederbergo regiono (Cederberg Region) – nepaprasto grožio ir gamtos variacijų kalnyno. Rausvos kalnų smailės, siekiančios net 2 km aukštį, sudaro keistus uolų darinius, puikiai išlaikiusius senųjų Sanų (Bušmenų) genčių dailės prisiminimus. Nors įstabiųjų formų kūrimui žmogaus rankos įtakos tikrai neturėjo – čia veikia natūralios oro sąlygos: vėjas ir lietus.

Nors regionas nėra žinomas dėl savo laukinės gamtos, galbūt mums pasiseks pastebėti babuiną ar nedidelę antilopę, prašokuojančią tarp uolų. Sakoma, kad naktimis girdimas ir leopardų riaumojimas, tačiau tokį užtikusiųjų labai nedaug.

Tačiau gamta grožėtis galėsime be sustojimo: ne tik raudonosiomis uolienomis, bet ir keisčiausia augalija – fynbomis (krūmais smulkiais lapeliais), įvairiausiomis gėlėmis ir net roibos krūmais, iš kurių gaminama puikiai žinoma raudonoji arbata.

Nakvynė kalnų namelyje su bendrais patogumais.

5
diena
CEDEBERGO REGIONAS – ORANŽINĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Prieš traukiant į kitą nepaprastą šalį – Namibiją – dar vieną naktį praleisime prie gerai žinomo Afrikos gamtos stebuklo – Oranžinės upės (Gariep (Orange) River). „Gariep“ pavadinimą, reiškiantį „didžioji“ užsidirbusi dėl savo platumų – juk ilgiausia visoje Pietų Afrikoje – ši upė gniauš kvapą. Nepaprasta didybe dvelkiančios vandenų platybės, vakare jose skęstanti saulė, rausvai oranžine spalva nusidažantis horizontas... Būtent tokį vaizdą stebėsime įsikūrinėdami savo stovykloje.

Mūsų laukia apie 7 valandų kelionė, kurios metu galėsite stebėti pbeikeičianti Afrikos kraštovaizdį. Šią dieną skirsime laisvalaikiui ir asmeniniam aplinkos pažinimui. Kiekvienas čia ras sau tinkamos veiklos: ilgų miškingų takų pasivaikščiojimams, pasisėdėjimams gamtoje. O gal bus noro išmėginti vandens sportą? Pasakojama, kad neplaukęs didžiąja Oranžine upe niekad nesuprasi, kokia ji iš tikrųjų. Tad tam pasiryžusiems mūsų kelionės vadovas tikrai turės pasiūlymą: galėsime leistis į vieną įdomiausių pažinčių su Pietų Afrikos gamta – plaukti kanojomis*. Beliks tik žvalgytis aplink – mėgautis nuostabia gamta, saule, įvairiausiais paukščių skleidžiamais garsais bei vandens gilumomis.Nakvynė nedideliame namelyje.

6
diena
ORANŽINĖ UPĖ – FIŠ RIVERIO KANJONAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių toliau keliausime į Afrikos šiaurę. Mūsų planuose Fiš Riverio kanjonas (Fish River Canyon) – vienintelis toks visoje šalyje. Kanjonas tęsiasi 160 km, o kai kuriose vietose jo gylis pasiekia net dramatiškus 550 m. Tačiau, nors skaičiai įspūdingi, kiekvienas keliautojas žino, kad gamtos tikrai nepažinsi tol, kol pats po ją ne pasivaikščiosi – neužlipsi į vieną aukščiausių kanjono vietų, nepajusi šilto Afrikos vėjo pūstelėjimo, nežvelgsi į neaprėpiamus smėlynų horizontus...Nakvynė nedideliame namelyje.
7 – 8
dienos
FIŠ RIVJERO KANJONAS – NAMIBO DYKUMA (2 pusryčiai, 2 pietūs, 2 vakarienės)
Dvi ateinančios dienos bus įsimintinos vien todėl, kad aplink matoma panorama pasikeis kardinaliai – dykumų vaizdai aplink tik plėsis, nes važiuosime į Namibo dykumos (Namib Desert) gilumą. Važiuosime tol, kol pasieksime vakarines smėlio kopas, ypatingai žinomas dėl nenuspėjamos savo spalvų gamos – besikeičianti saulės padėtis jas nudažo visais įmanomais šiltųjų spalvų atspalviais. Ilgi dulkėti keliai ir ypatingai retai pasitaikantys gyvenami ūkiai leis pažvelgti į kaimiškosios Namibijos realybės įvairovę. Žaliuojančias pievas, matytas šalies pietuose, keliaujant į rytus palaipsniui keis raudonai oranžinių dykumų plynės. Keliausime į Sosuvlei įdubą. Link jos eisime pėsčiomis, atstumas iki jos apie 3.5 km. Tiems, kam nesinorės eiti šio atstumo, yra galimybė nuvažiuoti iki Sosuvlei įdubos*. Įdomu, kad būtent čia yra viena tų vietų dykumoje, kur skurdi augalija tampa įspūdingiausiu dienos vaizdu – pavienių sausų dykumos medžių šakos kyla į dangų, vizualiai primindamos modernų meną. Sakoma, kad šių medžių amžius siekia net 900 metų, tačiau dėl sauso dykimų klimato jie kuo puikiausiai išsilaikę ir džiugina keliautojų akis. Pasieksime ir Sesriemo kanjoną (Sesriem Canyon). 3 km ilgio įduba, kurią 15 milijonų metų senumo smėlio ir žvyro akmenyne padarė viduriu tekėjusi Tsaučabo upė (Tsauchab River), mena senąjį vandens periodą. Vėlyvais vakarais, iškratę iš batų raudono smėlio smiltis, galėsime ramiai atsipalaiduoti ir apmąstyti magišką dykumų pasaulį – galbūt norėsite pasidalinti mintimis su drauge keliaujančiais rankoje spausdami karštos arbatos puodelį ar stebėdami, kaip į šiltąją Afriką atslenka žvaigždėtas vakaras.Nakvynės patogiose palapinėse.

9 – 10
dienos
NAMIBO DYKUMA – SVAKOPMUNDAS (2 pusryčiai, 1 pietūs)

Šią dieną keliausime į Atlanto vandenyno pakrantėje įsūrusį Svakopmundo (Swakopmund) miestelį. Miestas, sakoma, turi netgi savo asmenybę: čia kertasi ne tik dykuma ir vandenynas, bet ir galima pamatyti vieną „europietiškiausių“ Afrikos dalių. Apstatytas vokiška architektūra, įrėmintas nepaprastai gražių pajūrio promenadų, miestas traukia keliautojus, kurie čia užsibūna kur kas ilgiau, nei planavo. Gal todėl neretai jis vadinamas „Namibijos nuotykių sostine“?..

Dienos Svakopmunde bus skirtos kiekvieno mūsų laisvalaikiui – turėsime galimybę individualiai ir pasirinktinai susipažinti su mums patiems įdomiausiomis miesto vietomis, žmonėmis, aplinka. Afrikietiškai vokišką miesto kultūros skonį siūlys nedidukės kavinukės ir kepinių parduotuvėlės, o nuo mažiausių iki didžiausių, Afrikos kultūrą atspindinčių dovanėlių lūžtančių suvenyrų krautuvėlių savininkai nuolatos mos užeiti į vidų. O gal tikėsitės kiek ekstremalesnio poilsio: plaukti į kruizą*, kuriame susipažinsite su delfinais, nušokti su parašiutu* ar nusileisti nuo smėlio kopų su smėlio lenta*? Kiekvienas iš mūsų čia ras sau patinkančios veiklos, o jei kils klausimų – mūsų kelionių ekspertas visuomet atkeliaus į pagalbą!

Nakvynės nedideliuose nameliuose.

11
diena
SVAKOPMUNDAS – DAMARALANDAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną keliausime įspūdingais Damaralando regiono kraštovaizdžiais. Uolas čia keičia išdžiūvusios upių vagos ir platūs slėniai, įkaitę nuo saulės. Taip pat čia išvysite suakmenėjusius baltus medžius, kurie primena šiurpius skeletus, vulkaninius kalnus ir unikalias kalvas. Ši vieta yra bene mažiausiai apgyvenadinta teritorija ir ko gero paskutinė neliesta žemės teritorija žemėje. Pamatysite Nmibijos kalnų masyvą, kurį vietiniai laiko šventu ir tiki, kad kiekviename kalne gyvena po šventą dvasią.

Nakvynė nadedideliame namelyje.

12 – 13
dienos
DAMARALANDAS – ETOŠOS NACIONALINIS PARKAS (2 pusryčiai, 2 pietūs, 2 vakarienėS)
Įpusėję savo kelionę važiuosime į vieną gražiausių pasaulyje natūralios gamtos rezervatų – Etošos Nacionalinį parką (Etosha National Park). Daugiau nei 20 tūkst. kvadratinių km užimančiame parke, skirtingai nei daugumoje kitų Afrikoje, gyvena daugybė laukinių gyvūnų. Čia tereikia stabtelėti prie vandens telkinių ir šiek tiek luktelėti – būriais čia traukia didingieji liūtai, drambliai, grakščiosios gazelės.

Parke praleisime dvi dienas. Nesibaiminkite – nuobodu tikrai nepasidarys. Reikės tik plačiai atverti akis ir suprasime, kad dykuma yra ta žemės dalis, kurioje nė viena diena nebūna vienoda. Čia leisdami laiką būtinai apžiūrėsime Etošos įdubą (Etosha Pan). Ši didžiulė, plokščia dykumos oazė kelis kartus per metus – lietinguoju sezonu – tampa milžiniškomis mariomis, kur turškiasi ryškiaspalviai flamingai bei pelikanai. Sausuoju periodu viskas, pradedant drambliais, baigiant auksinėmis pievomis tarsi išblunka, vaizdas išskysta ir pasidengia baltomis dykumos dulkėmis. Tačiau neapsigaukite – nors klausantis mintyse iškyla įprasto dulkėto kaimo vaizdas, čia tokia aplinka tik dar labiau sustiprina neapsakomai įstabios gamtos grožį!Na, o vakarui atėjus kiekvienas galėsime pasirinkti: gal apžiūrėti naktyje spindinčio vandens skyles (taip, jos tikrai įspūdingos!), gal pasivažinėti po naktinę dykumą, o gal pasėdėti prie laužo stebint žvaigždėtą Afrikos dangų...Nakvynės nedideliuose nameliuose.

15
diena
VINDHUKAS (pusryčiai, pietūs)
Vindhukas (Windhoek), kurį aplankysime šiandien, tikrai nusipelnęs sostinės vardo – tai moderni, puikiai išsivysčiusi kultūros ir ekonomikos oazė, kur ofisų darbuotojai pietų pertraukas leidžia Zoologijos sode, keliautojai drąsiai žingsniuoja pagrindine mažais butikais ir didžiausiais prekybų centrais apstatyta apsipirkinėjimų gatve, o taksi automobiliai zuja pirmyn atgal.

Neobarokinė, vokiškų pilių dekoravimo būduose atsispindinti architektūra čia kuria savotiškai žavų nežinomybės akcentą: metalo ir stiklo konstrukcijos tikrai nebus tai, ko tikėtumėtės iš Afrikos. Čia susijungianti kultūros įvairovė tiesiog gniaužia kvapą ir atskleidžia visai naują, dar nematytą Afrikos pusę.

Nakvynė nedideliuose nameliuose. Dienos važiavimo trukmė 7 valandos (500 km).

16
diena
KALAHARIO DYKUMA – PAŽINTIS SU SANAIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių pratęsime savo kelią į Kalahario dykumą (Kalahari). Mūsų stotele taps Ghanzi – „Kalahario sostinė“. Kartais gali pasirodyti neįtikėtina, kaip šis miestelis gali išsilaikyti tokioje „nedraugiškoje“ gamtoje? Atsakymas paprastas – Ghanzi yra įsikūręs ant 500 km ilgio smiltainio rifo, po kuriuo teka artezinis vanduo, gelbėjantis ne tik vietinius, bet ir įvairiausias augalų ir gyvūnų rūšis.

Čia susipažinsime su klajokliais Sanais (San people), geriau žinomais kaip Bušmenai (Bushmen). Tai viena pirmųjų šioje žemės dalyje įsikūrusių genčių. Jie – medžiotojai ir augalų rinkėjai, turintys nepaprastai daug žinių apie įvairiausius Kalahario augalus, gyvūnus ir išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis būdus.

Papietavę kartu su vietiniu Sanų gidu leisimės į nepaprastą pažintį – mums bus papasakota daugybė slapčiausių išgyvenimo Kalaharyje smulkmenų, susipažinsime su genties kasdienybe. Na, o vakare kartu su įvairiausio amžiaus Sanų genties žmonėmis tūpsime prie laužo ir susipažinsime su kita išgyvenimo puse – tradicijomis, kurios gyvuoja jau šimtmečius. Dainos, šokiai ir pasakų sekimas – tai, kas įauga į šios genties vaikų širdį ir kraują nuo pat mažumės. Nuvažiuotas dienos atstumas 500 km (7 valandos).

Nakvynė nedideliame namelyje.

17 – 18
dienos
OKAVANGO DELTA (3 pusryčiai, 3 pietūs, 2 vakarienės)
Šios dvi dienos ir bus skirtos pažinti į UNESCO paveldo sąrašus įtrauktą gamtos stebuklą – Okavango deltą – didžiausią sausumos deltą pasaulyje. Tik čia kas dieną išgirsime riaumojančius liūtus, ypatingus garsus skleidžiančius leopardus ar siautulingai lojančias hienas. Tik čia galėsime pasijusti tarsi patyrę apokalipsę – tykūs, salas juosiantys vandenys, pavieniai nuo alsuojančio karščio sudžiūvę medžiai... Galime garantuoti, kad apsilankymas Okavange bus viena įdomiausių gyvenimo patirčių.

Deltos gyvenimas labai priklauso nuo sezono – smarkių liūčių metu delta užlieja daugiau nei 22 tūkst. kv. km. Kalahario ir sausumos tyrus ji paverčia spindinčio vandens oaze. Taigi, ir pramogos čia priklauso nuo sezoniškumo – galbūt vaikščiosime, galbūt važiuosime, galbūt plaukiosime mažomis vietinių ręstomis valtelėmis. Tačiau kiekviena nedidelė kelionė leis susipažinti su naujomis gyvūnų, augalų, paukščių, žuvų rūšimis. Turėsime unikalią galimybę pamatyti pilkai mėlynuosius garnius – tai vienintelė vieta pasaulyje, kur veisiasi šie reti paukščiai.Vieną naktį praleisime nedideliame namelyje, o kitas dvi – patogiose palapinėse prie Okavango deltos.

19
diena
MAKGADIKGADIS (pusryčiai, pietūs)
Makgadikgadis (Makgadikgadi Pans) – tai viduryje sausųjų savanų išsidėsčiusi grupė druskos lygumų. Kadaise šioje vietovėje egzistavo milžiniškas Makgadikgadžio ežeras, išdžiūvęs prieš kelis tūkstančius metų.

Augalijos čia nedaug – išsilaikyti tokioje atšioje aplinkoje gali tik melsvai žali dumbliai. Sausuoju sezonu faunai irgi nelengva – vyrauja stiprūs karšti vėjai ir tik labai druskingas vanduo. Tačiau po lietaus ši vietovė tampa viena svarbiausių migruojantiems gyvūnams, ypač – milžiniškoms zebrų kolonijoms, antilopėms gnu ir gazelėms bei juos medžiojantiems plėšrūnams.

Žmogaus įtaka čia minimali, todėl viskas pulsuoja ramybe ir absoliučiu natūralumu – galėsime pajusti pulsuojantį Afrikos didingumą, o užvertę galvą į dangų stebėti neaprėpiamus giedro dangaus plotus.Nakvynė patogioje palapinėje.

20
diena
ČIOBĖS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Čiobės upė, tekanti per nacionalinį parką, pritraukia dideles dramblių gaujas, kurios ieško vandens. Anksti ryte kelionę pradėsime važiavimu palei Čiobės upę. Čiobėje gyvena daugybė įvairiausių rūšių gyvūnų: buivolų, begemotų, žirafų, zebrų ir skirtingų rūšių antilopių. Čiobės upė – tai viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje. Dienai einant į pabaigą, matysime kaip drambliai grįžta atgal prie upės numalšinti savo troškulį.

Nakvynė nedideliame namelyje.

21 – 22
dienos
VIKTORIJOS KRIOKLYS (2 pusryčiai)
Savo kelionę baigsime dar viena, paskutine pažintimi su nepaprasto grožio Afrikos gamta. Kiekvienas tikrai esame girdėję apie Viktorijos krioklį (Victoria Falls), neretai pavadinamą „griaudžiančiais dūmais“. Sakoma, kad nors pati vietovė priklauso Zimbabvei arba Zambijai, Viktorija „gyvena“ pati sau.

Nepaisant to, ko čia atkeliavome – ar tiesiog apsižvalgyti, ar pasiplaukioti siautulinga upe, ar šokti nuo tilto pririštam tik virve – ši teritorija bus ta, kurioje džiaugsimės turėdami veiklos planą – iš savo gyvenimo nuotykių sąrašo galėsite išsibraukti tikrai ne vieną punktą: gal tai bus apžvalginis skrydis virš krioklio*, o gal raftingas* didžiule ir galinga Zambezės upe?

Tiems, kurie nusiteikę ne taip ekstremaliai kelionės gidas pasiūlys aplankyti rankdarbių turgų – gal rasite kažką lauktuvių, vietinių pramogų ant tvirtos žemės.

Vakarais po ilgos įvairiausių nuotykių pilnos dienos visi drauge sėsime prie vieno stalo – ragausime tradicinius patiekalus ir vieni kitiems pasakosime dienos įspūdžius. Nakvynės nedideliuose nameliuose.

23
diena
SKRYDIS NAMO
Na, o išbandžius viską, ką tik sugalvosite, atsisveikinsime su Afrika. Vieni – galbūt visam laikui, kiti – iki kito karto. Svarbiausia – mes tikime, kad ši kelionė po antrąjį pagal dydį pasaulio žemyną bus atnešusi džiaugsmo ir pažinimo šypsenų dar ilgam laikui!

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Apie Pietų Afrikos Respubliką

Valstybė Afrikos žemyno pietuose, skalaujama Indijos bei Atlanto vandenynų. Šiaurėje valstybė ribojasi su Namibija, Botsvana, Zimbabve, Svazilandu bei Mozambiku. Pietų Afrikai priklauso pietinėje Indijos vandenyno dalyje esančios Princo Edvardo salos. Ilgus metus politiškai izoliuota bei savo grožį po apartheido uždanga slėpusi valstybė kviečia iš naujo pažinti šią kontrastų kupiną šalį. Kontrastingumas dominuoja visose srityse – gamtoje, žmonių gyven
Dėmesio! Keliaujant į Pietų Afrikos Respubliką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas: 16 nakvynių nedideliuose nameliuose, 5 nakvynės  moderniose palapinėse. 
 • Maitinimas: 20 pusryčių, 16 pietų, 11 vakarienių
 • Du anglakalbiai gidai kelionės metu
 • Oro uosto pervežimai
 • Visi pervežimai kelionės metu
 • Oro uosto pervežimai
 • Lankomų objektų, numatytų programoje mokesčiai

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 1200 eur)
 • Vizos (PAR – apie 125 eur, Namibija apie 114 eur, Zambija apie 50 eur + siuntimo išlaidos)
 • Medicininių išlaidų draudimas apie 20 eur (BTA draudimas)
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos
 • *pažymėtos paslaugos, pramogos: važiavimas į Sosuvley įdubą N$50(3 eur) į vieną pusę

Pastabos

 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu.
 • Palapinių statymas, pasiruošimas nakvynei bei pagalba maisto gamyboje - dalis nuostabios kelionės!
 • Apsigyvenus nedideliuose nameliuose  kriauklė prie kambario, o dušai ir tualetas atskirai.  Gyvenant palapinėse dušai ir tualetai taip pat atskirai. Nakvynės metu kalnų nameliuose  2 kambariams vienas vonios kambarys.
 • Atkreipkite demėsį: kelionės metu numatomi ilgi(iki 7 val) važiavimo atstumai!
 • Vienviečio kambario priemoka 785 eur.
 • Kelionės tipas: su anglakalbe grupe, grupės dydis iki 12 asmenų.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Safario metu griežtai draudžiama išlipti iš automobilio negavus leidimo iš gido.
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Pietų Afrikos Respublikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Afrikos Respublika - Vaivorykštės keliu. Išskirtinis nuotykių turas. Bene išsamiausia pažintinė programa 17d.
Pietų Afrikos Respublika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.