Indonezijos kultūrų kaleidoskopas: 4 salų turas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Indonezijos kultūrų kaleidoskopas: 4 salų turas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankysime Marijos Birutės Galdiko įkurtą orangutanų tyrimų ir priežiūros centrą
  • Nakvosime unikaliuose mediniuose laivuose
  • Išvysime unikalų Toradžių kraštą ir ypatingas laidojimo tradicijas
  • Susipažinsime su šventais skirtingų religijų statiniais 
  • Ilsėsimės balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Sanūro kurorte

Programa

 • SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE !

  VIKTORIJA PANOVAITĖ

  Sakoma, kad norint aplankyti visas 16 tūkst. Indonezijos salų neužteks net ir 45 metų! Tačiau pažadu, kad šios kelionės metu pamatysite vienas įspūdingiausių šios šalies vietų.Aš pati, kiekvienąkart iš arti matydama orangutanus, negaliu atsistebėti, kaip savo elgesiu jie panašūs į žmones. Kaskart labai entuziastingai keliuosi naktį, kad pamatyčiau saulėtekį virš Bromo ugnikalnio, kuris atrodo kaip meno šedevras. Jau nekalbant apie žiūrėjimą į kvapą gniaužiantį ugnikalnio kraterio vidų. O Toraja apylinkės ir kultūra apgaubtos mistikos, kuri įtraukia kiekvieną. Nelengva patikėti, kad iki šių dienų Toraja žmonės laikosi senųjų laidojimo tradicijų ir vis stato unikaliai atrodančius namus. Ir tai tik keletas vietų, kurias pamatysime! O kiek dar įdomybių jūsų laukia! Tai kelionė, kurios metu pamatysite įvairiapusį Indonezijos veidą ir tikiu, suprasite, kodėl aš įsimylėjau šią šalį!

  Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė :„Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 20:00 – 22:40 Stambulas – Džakarta 02:15 – 18:00 (+1)

  Džakarta – Stambulas 21:00 – 05:25 (+1) Stambulas – Vilnius 08:05 – 10:45

 • 1 diena

  VILNIUS – STAMBULAS – DŽAKARTA

  Skrydis iš Vilniaus į Džakartą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.

  Indonezijai priklauso tokia gausybė salų, jog tikslus jų skaičius net nėra žinomas. Manoma, jų gali būti daugiau nei 17 tūkstančių! Net 8 tūkstančiai Indonezijai priklausančių salų yra gyvenamos: galima tik įsivaizduoti, kokia didelė šalies kultūrinė įvairovė. Indonezijoje sutinkama net 580 skirtingų kalbų ir dialektų.

 • 2 diena

  DŽAKARTA

  Atvykimas į Džakartos tarptautinį oro uostą. Šis miestas įsikūręs gausiausiai gyvenamos pasaulio salos – Javos – šiaurės rytų pakrantėje. Šiandien Džakartoje gyvena daugiau nei 10 mln. gyventojų atvykusių iš pačių įvairiausių šalies salų. Indonezijos sostinė – puiki vieta susipažinti su plačia šalies kultūrine įvairove. Šiame mieste transporto priemonių daugiau, nei šalies gyventojų, o taip pat yra net 173 dideli prekybos centrai – daugiau nei bet kuriame kitame pasaulio mieste. Oro uoste mus pasitiks kelionių vadovė ir būsime pervežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Džakartoje.

 • 3 diena

  DŽAKARTA – PANKALANBŪNAS – PUTINGO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių mūsų lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Borneo saloje esantį Pankalanbūną (Pangkalan Bun). Šis miestas įsikūręs šalia Aruto upės. Pankalanbūnas patiks delikatesų mėgėjams – jis garsėja kregždžių lizdų sriuba, kuri gausiai eksportuojama į Kiniją. Tai vartai į egzotiškąjį Putingo nacionalinį parką, kur mūsų lauks kelionė tradiciniais mediniais laiveliais (klotok), kuriuose praleisime porą naktų. Pietausime tiesiog ant denio stebėdami džiunglių gyvenimą, o miegosime ant patogaus čiužinio laivelyje. Plaukdami gėrėsimės džiunglių augmenija ir garsais, išvysime orangutanų gūžtas bei susipažinsime su gausybe kitų gyvūnų rūšių. Nakvynė laive.

 • 4 diena

  PUTINGO NACIONALINIS PARKAS (LIKIO STOVYKLA) (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai laive. Šiandien tęsime kelionę laivu į žymaus Kenijos antropologo L. Likio vardu pavadintą orangutanų tyrimų centrą, kurį įkūrė Birutė Marija Galdikas. Daugybė mokslininkų čia atliko ilgų stebėjimų reikalavusius tyrimus, domėdamiesi orangutanų, gibonų ir kitų beždžionių elgesio bruožais, jų ženklų kalba ir kognityviniais sugebėjimais. Plaukdami laivu atidžiai stebėsime upės krantus – galbūt pavyks pamatyti krokodilų! Šiandien lauks ir pasivaikščiojimas po džiungles. Jo metu iš arti pamatysime mums neįprastas laukinės gamtos rūšis: gibonus, makakas, jei pasiseks – retai džiunglių tankmę paliekančius egzotinius paukščius. Taip pat užsuksime ir į Pondoko Tangujaus orangutanų reabilitacijos centrą (Pandok Tanguy). Jame gyvena ankščiau nelaisvėje laikyti orangutanai. Šių gyvūnų populiacijai kenkia ne tik miškų kirtimas: dažnai orangutanų jaunikliai yra tiesiog grobiami ir parduodami juodojoje rinkoje. Vakarienė ir nakvynė laive.

 • 5 diena

  PANKALANBŪNAS – SEMARANGAS – DŽOKJAKARTA (pusryčiai)

  Pusryčiai laive. Vėliau lauks pervežimas į oro uostą skrydžiui į Semarangą. Šis miestas yra centrinėje Javos salos dalyje. Iš jo vyksime į Džokjakartą. Joje lankysite 9 a. Borobudūro šventyklą – budistinio meno ir architektūros brangakmenį, saugomą UNESCO. Tai didžiausias budistinis kompleksas pasaulyje! Borobudūro šventykla buvo sukurta atkartojant mandalos formą. Po šventyklą vedantys koridoriai ir praėjimai išdėstyti remiantis budistinės filosofijos principais ir, galiausiai, atveda lankytoją į šventyklos centrą – prie išminties ir supratimo. Nakvynė viešbutyje Džokjakartoje. 

 • 6 diena

  DŽOKJAKARTA (pusryčiai)

  Po pusryčių laukia visos dienos turas Džokjakartoje. Pradėsime nuo vieno didžiausių šventyklų kompleksų Indonezijoje – Prambanano (Prambanan), įkurto 9 a. Vėliau lankysimės Sultono rūmuose (Sultan Palace), įkurtuose 1755 m. ir laikomais javaniečių kultūros centru. Po to vyksime į paukščių turgų ir 18 a. Taman Sario vandens rūmus (Taman Sari), kuriuose puikiai išsilaikęs karališkasis maudymosi kompleksas. Po pietų galėsime sudalyvauti lėlių šešėlių teatro pasirodyme*. Tai viena populiariausių šešėlių teatro rūšių visoje Azijoje. Po to lankysimės istoriniame Kotagedės (Kota Gede) rajonėlyje, kurio gyventojai verčiasi dirbinių iš sidabro, aukso, vario ir odos gamyba. Ypač garsūs Kotagedėje pagaminti sidabro dirbiniai – dauguma jų buvo skirti karališkosios šeimos namams. Nakvynė viešbutyje Džokjakartoje.

 • 7 diena

  DŽOKJAKARTA – BROMAS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks pervežimas į traukinių stotį. Laukia ilga, bet vaizdinga kelionė per Probolingo nacionalinį parką (Probolinggo) link Bromo ugnikalnio. Siūlome gerai pailsėti, nes mūsų lauks ankstyva kelionė link Bromo ugnikalnio katerio. Atvykimas ir nakvynė kotedžuose prie Bromo ugnikalnio.

 • 8 diena

  BROMAS – MAKASARAS (pusryčiai)

  Anksti ryte vyksime prie Bromo ugnikalnio, nuo kurio stebėsime saulėtekį. Šis 2329 m aukščio ugnikalnis vis dar aktyvus – išvysime milžinišką kraterį ir gausybę nuolat besiveržiančių baltų dūmų. Kraštovaizdis, kurį išvysime, primins mėnulį, nes mažuosius ugnikalnius supa pilkšvos spalvos smėlynai. Taip pat galėsime pamatyti ir aukščiausią Javos saloje Semeru ugnikalnį, kuris siekia net 3676 m aukštį. Tai aktyviausias Javos salos ugnikalnis, kuriame smulkūs išsiveržimai įvyksta kas 10 minučių. Vėliau grįšime į viešbutį pusryčių. Šiek tiek pailsėję vyksime į Surabajos oro uostą skrydžiui į Makasarą. Atvykę į makasarą, būsime pervežti į viešbutį. Registracija ir nakvynė viešbutyje Makasare.

 • 9 diena

  MAKASARAS – TORADŽIŲ KRAŠTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvyksime į Toradžių kraštą (Tana Toraja) esančią Pietų Sulavesyje, kelionė truks apie 10 val. Šiaurinę vulkaninės kilmės Sulavesio salos dalį kerta pusiaujas, o pačioje saloje vyrauja labai drėgnas klimatas. Sulavesyje žmonės apsigyveno daugiau nei prieš 30 tūkstančių metų. Sala garsėja išskirtinėmis tradicijomis – ypač stebina neįprasti su laidojimo apeigomis susiję papročiai. Vietiniai gyventojai kas kelerius metus iškasa mirusius savo protėvius, juos nuprausia ir perrengia švariais rūbais. Pakeliui į Toradžių kraštą, pravažiuosime bugių tautos gyvenamas vietoves ir kalnus (buginese). Nors šios etninės grupės populiacija siekia tik 6 mln., tačiau jai priklauso daugybė iškilių asmenybių. Atvykimas ir nakvynė viešbutyje Toradžių krašte.

 • 10 diena

  TORADŽIŲ KRAŠTAS (pusryčiai)

  Toradžių gentis, dar žinoma kaip „aukštikalnių žmonės“. Visą dieną lankysimės torajiečių kaimeliuose, išsiskiriančiuose unikaliais tradiciniais namais – tongkonanais (tongkonan). Juos puošia didžiuliai laivo formos arba milžinišką balną primenantys stogai. Vėliau lankysimės Lemo kapinėse, dar vadinamose „dvasių namais“. Mirusieji čia laidojami stačiose uolose iškirstose kapavietėse. Jas saugo iš medžio išdrožtos lėlės, kuriose, manoma, įsikūnijusi mirusiojo dvasia. Taip pat pamatysime ir kiek nuošaliau esantį karališkąjį Suajos kapų kompleksą bei mirusių kūdikių medį. Po pietų leisimės į natūralias Londos laidojimo olas, kurių properšose pamatysime sudilusius karstus. Vėliau važiuosime į tradicinį ryžių plantacijų apsuptą Ketekeso kaimelį (Ketekesu). Čia dar iš arčiau susipažinsime su laidojimo papročiais, kuriems vietinių gyventojų kultūroje skiriamas ypatingas dėmesys. Nakvynė viešbutyje Toradžių krašte.

 • 11 diena

  TORADŽIŲ KRAŠTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į kalno šlaite įsikūrusį Batutumongos kaimelį (Batutumonga), iš kurio atsiveria nuostabi panorama: kalnai, ryžių laukai, tradiciniai nameliai ir tolumoje šurmuliuojantis Rantepao miestas – Šiaurinė toradžių sostinė. Pasidžiaugę kraštovaizdžiu, vėliau važiuosime į seniausią toradžių Palavos kaimą (Palawa). Jame taip pat pamatysime tradicinius namelius – tongkonanus, kurie čia puošiami buivolų ragais. Kaimelyje išvysime ovalios formos megalitus – tai laidojimo apeigoms skirta vieta. Tokios vietos dar vadinamos Bori. Po pietų lankysime šalia Marantės kaimelio esančius „kabančius kapus“. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  TORADŽIŲ KRAŠTAS – MAKASARAS – SANŪRAS (BALIS) (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje pervežimas į Makasaro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Šioje saloje, labiau nei bet kurioje kitoje Indonezijos vietoje, ryški induizmo ir budizmo įtaka. Iš tiesų, Balis primena dievams skirtą rojų. Vietiniai gyventojai vyrai dėvi sijonus – sarongus, moterys puošia plaukus gėlėmis, tačiau ryškiausias vietinių papuošalas – visame pasaulyje garsėjanti baliečių šypsena. Nakvynė viešbutyje Sanūre.

 • 13 diena

  POILSIS SANŪRE (pusryčiai)

  Diena skirta poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys. Nakvynė viešbutyje Sanūre.

 • 14 diena

  SANŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS

  Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

Kaina  keliaujant dviems1869 Eur/asm

Kambario tipas: Deluxe room 

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

Kaina  keliaujant dviems 2038 Eur/asm

Kambario tipas: Club room

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SEGARA VILLAGE 4* »

DĖMESIO! Nuo 2019 11 iki 2020 03 laikotarpiu viešbutyje vyks rekonstrukcijos darbai, tad siūlome rinktis kitus viešbučius. 

Kaina  keliaujant dviems 2069 Eur/asm

Kambario tipas: Deluxe room 

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietiniai skrydžiai Džokjakarta – Pankalanbūnas, Semarangas – Džogjakarta, Surabaja – Makasaras, Makasaras – Balis;
  • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose ir tradiciniame laive (12 nakvynių: 1 nakvynė Džakartoje, 2 nakvynės laive, 2 nakvynės Džokjakartoje, 1 nakvynė prie Bromo ugnikalnio, 1 nakvynė Makasare, 3 nakvynės Toradžių krašte, 2 nakvynės Sanūre);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Džokjakarta, Balis – Vilnius (kaina nuo 870 EUR);
  • Medicinių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~11 EUR BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba programoje pažymėtos *;
  • Priemoka už vienvietį kambarį 285 EUR (poilsio metu apsistojant „Swiss-Belresort Watu Jimbar“); 
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Minimalus keliautojų skaičius – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su anglakalbiu gidu.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 
  • Kelionės vadovas pasitinka Džokjakartoje.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu. Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus galima su juo susisiekti telefonu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką