Gurmaniškoji Latvija

Nuo133
139 €
2024 04 13 ir daugiau datų
Keliaujant į Latviją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Bauskę. Apžiūrėsime Bauskės pilį*, vienintelę Latvijoje atstatytą renesanso epochos pilį. Šiuo metu išlikę pilies griuvėsiai ir Kuržemės hercogo rezidencijos. Po ekskursijos vyksime į Bauskės alaus daryklą*, kurioje ekskursijos metu apžiūrėsime ir sužinosime visą istoriją ir procesą, kaip yra gaminamas garsusis Bauskės alus. Paragausime miežių salyklo, kuris yra šio alaus pagrindas. Apžiūrėsime fermentacijos kambarį, sužinosime kaip gaminama misa. O kokia gi, ekskursija, be alaus degustacijos. Apsilankysime senajame degustacijų kambaryje, kuriame prieš 30 metų buvo leista lankytis tik žymiausiems svečiams. Degustuosime 7 rūšis alaus ir 2 rūšis nealkoholinio alaus. Apie pietus apsilankysime SierŠtelle sūrių studijoje*, kuri įsikūrusi nuostabiame istoriniame pastate. Šiuo metu SierŠtelle gamykloje gaminami net 28 rūšių Štelle sūriai. Degustuosime 11 rūšių nuo saldžių sūrių iki sūrių, karštos keptos sūrio užkandėlės su gardžiu naminiu džemu. Desertui paskanausite naminių triufelių ir deserto krembriulė. Skoniui pagyvinti bus pateikta vyno taurė. Po nuotaikingos degustacijos, galėsite įsigyti sūrių ir kitų gaminių lauktuvėms. Po pietų atvykstame į Rygą. Trumpa ekskursija Latvijos sostinės istoriniame centre: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv.Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”. Pageidaujantiems siūlome romantišką pasiplaukiojimą** laiveliais Rygos kanalais. Laisvas laikas Rygos senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Rygoje.
2
diena
Pusryčiai. Vykstame į „Cinevilla“ kino miestelį*, kur jūsų lauks ekskursija ir šou! Taip pat pamatysite kaip Ryga atrodė prieš maždaug 100 metų. Kad dar labiau pajaustumėte istorijos alsavimą, kino miestelio kostiumų dirbtuvėse siūlome pasiimti armijos uniformų, medicinos seserų ar miestiečių kostiumų. Juos vilkėdami galėsite ne tik pasivaikščioti po „Cinevillos“ teritoriją, bet ir nusifotografuoti atminimui. Juk ne taip dažnai galima pabuvoti Holivude. Vėliau svečiuosimės pas vyndarį Sandrį Laizanį Tėrvetės vyninėje*. Jūsų lauks ekskursija po vyninę ir vyno degustacija su jaukiais pokalbiais apie vyno gamybą gražiame kaimo kraštovaizdyje ant Tervetės upės kranto. Degustuosite įvairių vaisių ir uogų vynų, putojančių vynų ir brendžio. Šeimininkė Jus palepins užkandžiu – namine kepta duona ir sūriu. Galėsite įsigyti patikusio vyno lauktuvėms. Vakarop atvykstame į ūkį „Trubenieki“*, kuris yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rastų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Sužinosime grybų auginimo paslaptis, paragausime šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo133
139 €
2024 04 13 ir daugiau datų

Apie Latviją

Latvija – viena iš trijų Baltijos valstybių. Šiaurėje ribojasi su Estija, rytuose – Rusija ir Baltarusija, o pietuose – Lietuva. Šalis tampa vis populiaresne turistine vieta Europoje. Svečiai iš viso pasaulio atvyksta į Rygą, atsipalaiduoja prie jūros Jūrmaloje, apsilanko Siguldoje ar Cesyje. Latvija garsėja savo ilgomis tradicijomis. Gyventojai atidžiai saugo liaudies trad

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Gurmaniškoji Latvija

Lina
2023-10-25
10
Viskas patiko. Verta nuvažiuoti, aplankyti.
Česė
2023-10-18
8
Viskas buvo nelogai, išskyrus, kad buvo sukeistos edukacijos ir nelabai naudinga informacija alaus įmonėje. Viešbučio kambariuose remonto reikėtų, bet bent tvarkingas ir geroje vietoje. Kelionė patiko, labai puiki gidė.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Latviją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė viešbutyje

 • kelionė autobusu
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 55 EUR

 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 •  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 30 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
133
139€

visiems: 133
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Kelionė į Latviją: legendinės pilys ir rūmai 2d.
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ir Latvijoje yra Venecija!
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Latviją: Kuržemės keliais 2d.
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Latvijos Kuržemės pajūris 3 d.
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.