Vokietijos, Olandijos miestai ir parkai

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Miestų ir parkų sintezė, tikriems grožio ir estetikos mėgėjams
 • Aplankote kontrastais žavintį Berlyną su įspūdingo dydžio „Pasaulio sodų“ parku ir vienus gražiausių Hanoverio Herenhauzeno sodus
 • Dieną praleidžiate Olandijos sostinėje Amsterdame plaukiodami laiveliais, vaikščiodami kanalų išvagotame senamiestyje ir lankydami garsiuosius miesto muziejus
 • Rugsėjo mėnesį stebite įspūdingą, minias žmonių pritraukiantį – „Jurginų paradą“
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Dėmesio! Keliaujant į Vokietiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Poznanė
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Apie 17 val. atvykstate į Poznanę. Pažintis su vienu seniausių Lenkijos miestų. Apžiūrite Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Tai pirmoji Katedra Lenkijoje. Ši dviem bokštais pasipuošusi gotikinė bažnyčia stūkso Tumski saloje. Toliau tęsiate pažintį su viduramžius menančiu istoriniu Poznanės senamiesčiu: Rotušė, Senojo turgaus aikštė, kur stovi Gėdos stulpas; Prozerpinos, Apolono, Neptūno ir Marso fontanai bei Šv. Nepomuko paminklas. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1000 km

2
diena
Berlynas ir „Pasaulio sodai“
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Atvykstate į Berlyną. Brandenburgo Vartai, Holokausto memorialas, Reichstagas, Potsdamo aikštė, Berlyno katedra. Pasivaikštote Unter den Linden alėja iki Brandenburgo vartų. Keliaujate į *„Pasaulio sodus“. Tai 1987 m. atidarytas ir 2017 m. baigęs renovaciją laisvalaikio parkas. 40 ha plote demonstruojamas dešimties pasaulio kraštų sodininkystės tradicijų menas, atskleidžiantis skirtingas kultūras ir religijas: Pamatote didžiausią Vokietijoje kinų sodą. „Grįžtančio mėnulio“ vardu pavadintas sodas, simbolizuoja Berlyno suvienijimą po Antrojo pasaulinio karo. Japoniškas „Tekančio vandens sodas“, atskleidžia žmonių santykių harmoniją. Orientalistinis „keturių šaltinių sodas“, sujungia įvairių šalių islamo kultūros sodų tradicijas. Korėjietiškas „Seulo sodas“ demonstruoja daugiakultūriškumą. Krikščioniškasis sodas – atskleidžia žmogaus, religijos ir augmenijos ryšį. Balio „Trijų harmonijų" sodas kviečia į tropinių augalų pasaulį. Taip pat čia žaliuoja itališkas „Renesanso" ir angliškas sodai, paklaidžioti kviečia didžiulis labirintas. Išvykstate Olandijos link. Į viešbutį pakeliui į Amsterdamą atvykstate apie vidurnaktį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~680 km

3
diena
Amsterdamas
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą *laiveliu Amsterdamo kanalais ir pėsčiomis, aplankant Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, deimantų šlifavimo įmonę ir parduotuvę „Coster“. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti *Rijks muziejų, kuriame eksponuojami olandų tapytojų kūriniai (XV–XVII a.), papietauti ir įsigyti suvenyrų. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį prie Roterdamo arba Utrechto.

Šiandien nuvažiuojate ~280 km

4
diena
Zunderto „Jurginų paradas“(09.01) kai paradas nevyksta lankomas Utrechtas ir Hertogenboshas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate stebėti didžiausio pasaulyje ***Jurginų parado (vyksta tik kartą per metus rugsėjo 1 d.). Mažame Olandijos miestelyje Zunderte, vykstantis paradas skaičiuoja jau aštuonis dešimtmečius. Vietinių gyventojų organizuojama gėlių skulptūrų paradas pradėtas rengti 1936 m. ir vyksta kiekvieną pirmąjį rugsėjo sekmadienį. Tik Antrojo pasaulinio karo laikotarpiu šis paradas nevyko. Prie įspūdingų, kelis, o kartais ir keliolika metrų siekiančių, skulptūrų gamybos prisideda šimtai žmonių. Nuo jauniausių iki vyriausių. Kiekvienas turi savo pareigas: vieni augina ir prižiūri jurginus, kiti juos skina, treti ruošia metalines konstrukcijas, dar kiti braižo projektus. Vienai konstrukcijai paruošti reikalingi šimtai tūkstančių spalvingų jurginų žiedų. Kasmet paradas sutraukia tūkstančius turistų, norinčių pasigrožėti floristų išmone. Renginys – tai svarbios ir rimtos varžytuvės, kurios baigiasi nugalėtojų apdovanojimais. Net stipriausi vyrai pravirksta paskelbus rezultatus. Kai paradas nevyksta lankote Utrechtą ir Hertogenboshą. Utrechtas – ketvirtas pagal dydį Olandijos miestas, kuris ilgus amžius yra svarbi politinė, ekonominė ir kultūrinė šalies vieta. Turistus čia traukia žavingas kanalų išvagotas senamiestis, didinga Šv. Martyno katedra. Ekskursija senamiestyje ir laisvas pietums. Po pietų vykstate į Šiaurės Brabanto sostinę Hertogenboschą, kurį garsina XV a. pabaigoje ir XVI a. pradžioje čia gyvenęs ir kūręs žymus flamandų tapytojas Jeronimas Boschas. Miestas ir dabar yra tikra Nyderlandiška menininkų meka. Pasivaikščiojate jaukiame senamiestyje, apžiūrite didingą Šv. Jono katedrą ir aplankote garsiojo miesto menininko *muziejų. Esant galimybei, siūlome plaukimą kanalais, sakoma, kad tai vienintelis būdas iš tiesų pažinti miestą ir sužinoti visas jo paslaptis. Išvykstate Vokietijos link. Į viešbutį prie Hanoverio atvykstate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

5
diena
Hanoverio Herenhauzeno sodai
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Žemosios Saksonijos sostinę Hanoverį, kur aplankote vienus gražiausių Europoje barokinius Herenhauzeno *sodus. Visą šį nuostabų kompleksą sudaro Hanoverio karališkos šeimos vasaros rezidencija bei keturi pasakiško grožio sodai. Komplekso širdis – Didysis sodas, įkurtas 1666 m. ir yra tarsi rūmų paradinė salė po atviru dangumi. Grožitės daugybe įvairiaspalvių gėlių, puikiai derančiomis auksinėmis skulptūromis, stiklo mozaikomis papuošta mistinė Niko grota, viena iš seniausių išlikusių parko elementų iš spalvingų akmenėlių ir įvairiausių kriauklių išdėliota Didžiąja kaskada. Didžiausia komplekso puošmena yra Didysis fontanas, kurio srovė ištrykšta net į 72 m aukštį. Tai yra didžiausias fontanas Europoje. Kelionę tęsiate per Vokietiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~550 km

6
diena
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Pietauti sustojate viename iš pakelėje įsikūrusiu greito maisto restoranų. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~1000 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~3850 km.

Apie Vokietiją

Vokietijos Federacinė Respublika įsikūrusi Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Danija, Lenkija, Čekija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Olandija. Vokietijos krantus skalauja Šiaurės ir Baltijos jūros. Vokietijos kultūra yra dalis germaniškosios Europos kultūros. Šalies kultūra formavosi regionuose, nes bendra Vokietijos valstybė buvo sukurta palyginti vėlai. Šalis yra priskiriama prie ekonomiškai galingiausių pasauli
Dėmesio! Keliaujant į Vokietiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 5 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka apie 50 EUR (vykstant ne rugsėjo mėnesį 70 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus
 • (***) – mokami objektai kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – 35 EUR asmeniui
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Pasitark su specialistu!
Edita
Susisiek su Vokietijos specialiste Edita ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Berlynas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Serengečio parkas - Legolendas - Heidės parkas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Serengečio parkas - Brėmenas - Heidės parkas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.