Didysis turas po Europą

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite žymiausius Europos miestus:  Milaną, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą
 • Pažintis su senoviniu olandų gyvenimo būdu etnografiniame kaimelyje
 • Pamatysite „Vieningos Europos sostinę“ Strasbūrą
 • Galimybė aplankyti didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą
 • Pasigrožėsite Eifelio bokštu
 • Aplankysite Fiuseną, Alpų papėdėse įsikūrusį miestelį
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Puiki ir įdomi kelionė su turininga ekskursijų programa vienu metu penkiose Europos šalyse: Italijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Vokietijoje. Vienoje kelionėje sutelpa įspūdingų miestų kolekcija: madingasis Milanas, didingasis Paryžius, daugianacionalinis ir gyvybingasis Briuselis, laisvę mylintis Amsterdamas, dalykiškasis Frankfurtas prie Maino, draugiškasis ir linksmasis Miunchenas, romantiškoji Verona ir Alpių kurortas Fusenas. O norintys pamatyti dar daugiau galės aplankyti legendinį Versalį, Volendamo folkloro kaimus ir Zaanse Schans. Kiekvienoje vietoje turistų laukia įdomiausios itin profesionalių gidų istorijos. Apgyvendinimui maršruto miestuose siūlomi kokybiški 3* ir 4* viešbučiai.

 

Skrydis: Vilnius 13:25–15:00 Milanas ( BGY) Milanas 11:15– 14:40 Vilnius 

1
diena
VILNIUS – MILANAS
Atvykimas į Milaną - Italijos ekonominę ir pasaulio mados sostinę! Taip pat šis miestas garsėja savo virtuve, futbolo klubais, architektūra ir menu. Oro uoste jus pasitiks rusiškai kalbantis mūsų atstovas. Pervežimas į Milaną. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.
2
diena
MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. Pageidaujantiems organizuojamos papildomos ekskursijos: Teatro „La Scala“ muziejus, kur viena ekskursijos dalių bus apsilankymas pačioje teatro salėje. Ekskursija Duomo katedroje. Kelionė prie Madžorės ežero, pasiplaukiojant jo vandeniu ir aplankant Isola Bella salą, kurioje yra nuostabus botanikos sodas ir Boromėjų rūmai.

3
diena
MILANAS - STRASBŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Strasbūrą „Vieningos Europos sostinę“. Tai – stulbinančiai gražus, puikiai išlikęs, senove dvelkiantis miestas. Istorinis Strasbūro centras įsikūręs saloje, kurį suformavo Reino intakas upė Ilis. Atvykus apgyvendinimas viešbutyje ir laisvas laikas Strasbūro mieste. Galite pasivakščioti po Starsbūro senamiestį, kurį puošia garsioji Notre Damo katerdra.

Antrojoje dienos pusėje organizuojama pasirinktinai ekskursija į Liucerną. Šis miestelis nedidelis, tačiau pritraukia tikrai daug lankytojų. Šiame miestelyje galite išvysti seniausią medinį tiltą visoje Europoje. Ekskursija po istorinę Liucernos dalį su plačiai žinomais mediniais tiltais ir senovinėmis pilių ir bokštų smailėmis, kurios žvelgia į Roiso upės vandenis. Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Paryžių. Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Nuo jo įkūrimo praėjo 23 amžiai: galų gyvenvietės, Cezario legionai, barbarų užpuolimai, dinastijos ir režimai, sąmokslai ir revoliucijos, didikai ir milijonai niekam nežinomų žmonių įkūrė gražiausią miestą pasaulyje ant Senos krantų. Savo akimis išvysite Site salą, Eifelio bokštą, Invalidų rūmus, Trokadero, Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus...

Ekskursija po miestą autobusu, kurios metu galėsite išvysti Marso laukus, Liuksenburgo sodus, Invalidų katedrą, Eliziejaus laukus, Triumfo arką, Dievo motinos katedrą. Apsilankymas Fragonard kvepalų gamykloje. Po ekskursijos laisvas laikas. Norintys už papildomą mokestį gali aplankyti Notre Dome ir Lotynų kvartalą. Apgyvendinimas viešbutyje.

5
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pasirinktinai galima užsisakyti papildomą ekskursiją autobusu į Paryžiaus priemiestį Versalį, arba į Monmartą.

Versalis, kur stūkso garsieji Liudviko XIV rūmai ir karališkieji sodai, buvo Prancūzijos sostinė 107 metus. Jame yra pastatytas Europoje didžiausias rūmų ir parkų kompleksas. Ekskursijos maršrutas eina per 7 rūmų salonus: Didžiuosius Karališkus apartamentus, kur priėmimus rengė Karalius Saulė, garsiąją Veidrodžių galeriją, kurios ilgis 75 m, plotis 10 m ir joje yra 17 didelių langų, priešais kuriuos ant sienos kabo 17 tokio pat dydžio veidrodžių, taip pat Didžiuosiusi Karaliaus ir Karalienės miegamuosius ir kt. Rūmuose surinkti žymiausių Europos dailininkų paveikslai, marmurinės skulptūros ir to laikotarpio baldai bei gobelenai. Po ekskursijos Karališkuose apartamentuose galėsite mėgautis Versalio sodais su įspūdingais gėlių darželiais, statulomis ir paslaptingomis giraitėmis arba galėsite pasivažinėti karieta.

Montmartras – menininkų mėgstamas rajonas, čia gyveno ir dirbo Renuaras, Degas, Utrillo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Iki šiol centrinėje rajono aikštėje Tertre renkasi menininkai, galintys nupiešti jūsų portretą, pardavinėjantys savo kūrinius. Pasivaikščiojimas menininkų kvartale Montmartre prasidės pietinėje rajono dalyje nuo Place Pigalle, kur yra daug restoranų, kabaretų ir kitų turistų mėgiamų pramogų. Užkilsite ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria vaizdas į nuostabią baltą romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčią Sacre Coeur. Taip pat, iš čia atsiveria puiki Paryžiaus panorama, ypač įspūdinga naktį.
Antroje dienos pusėje siūlome ekskursiją Luvro muziejuje*, kuriame galite išvysti Leonardo Da Vinčio ir kitų žymių dailininkų šedevrus.

Vakare norintys galės apsilankyti viename garsiausių miesto kabaretų (Lido, Mulenružas, Paradis Latane), arba papildoma ekskursija „Naktinis Paryžius“. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

6
diena
PARYŽIUS – BRIUSELIS – AMSTERDAMAS(pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Briuselį. Briuselis, širdies formos miestas, – Flandrijos prancūzakalbių salelė. Šis miestas - istorinis nepaklusnumo užkariautojams simbolis, kuris gyvuoja jau daugiau nei tūkstantį metų. Ekskursijos pėsčiomis po Belgijos karalystės sostinę. Ekskursijos metu išvysite Gildijų namus, vienoje gražiausių Europos aikščių – Gran Plasą, Besišlapinančio berniuko statulą (Manneken Pis), tapusią Briuselio simboliu, Šablono Dievo Motinos katedrą ir daugeliui iš nuotraukų pažįstamą Atomiumą. Apgyvendinimas viešbutyje Amsterdamo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje netoli Amsterdamo.
7
diena
AMSTERDAMAS(pusryčiai)
Po pusryčių ekskursija Amsterdamo mieste, Nyderlandų sostinėje. Šis miestas, pagarsėjęs laisvu savo požiūriu į gyvenimą, pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio. Jis tikrai turi ką pasiūlyti tiek pramogų, tiek žinių ištroškusiems keliautojams. Amsterdame rasite ne vieną meno galeriją, pasaulinio garso ekspozicijų. Apžiūrėję miestą aplankysime deimantų fabriką. Taip pat verta išbandyti pasiplaukiojimą laiveliu Amsterdamo kanalais.*

Antroje dienos pusėje siūlome papildoma ekskursiją į Hagos miestą*. Haga tapo vienu garsiausių pasaulio miestų. Čia yra ne tik administracinis šalies centras, bet ir pagrindiniai pasaulinių organizacijų butai: Tarptautinis tribunolas, Tarptautinis arbitražo teismas, Tarptautinis baudžiamasis teismas, Cheminio ginklo uždraudimo organizacija, Europolas ir Eurojustas. Po Niujorko, Ženevos ir Vienos Haga laikoma ketvirtu pagal svarbą JT miestu. Ir tai nepaisant to, kad Haga miesto statusą gavo tik 1806 m.! Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje netoli Amsterdamo.

8
diena
AMSTERDAMAS – VOLENDAMAS* – ZAANSE SCHANS KAIMELIS* – FRANKFURTAS (pusryčiai)
Po pusryčių pasiūlysime aplankyti Volendamo ir Zaanse Schans kaimelius*. Penki vėjo malūnai puošia Zan upės krantą, primindami mums tuos laikus, kai našumas priklausė nuo vėjo stiprumo. Zaanse Schans – etnografinis muziejus po atviru dangumi. Šiame kaimelyje valstiečiai gyvena besilaikydami senų tradicijų: dėvi puošnius tautinius kostiumus ir avi čia pat raižytas klumpes, tradiciniu būdu gamina sūrį. Puikiai išlikę 17-18 šimtmečio pastatai puikiausiai iliustruoja, kaip olandai gyveno prieš 300 metų. Autentiški namai, istorinė laivų statykla ir vėjo malūnai kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Šiandien Volendamas yra žinomas kaip etnografinio turizmo centras, „tikrosios Olandijos“ simbolis. Kasmet jis pritraukia daugiau nei 2 milijonus keliautojų, kurie nori pamatyti mažus tvarkingus tradicinius namus su papuoštais langais, senas bažnyčias, jaukias romantiškas gatveles, gražius kanalus, pakeliamuosius tiltus, ir garsų vietinį uostą, kur galima rasti beveik visų tipų žvejybos laivų ir jachtų. Po ekskursijos pervežimas į Frankfurtą prie Maino. Vakare -  laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
FRANKFURTAS – MIUNCHENAS (pusryčiai)
Šiandieną skirsime pažinčiai su Vokietijos miestais Frankfurtu ir  Miunchenu. Frankfurtas ekonomiškai yra vienas stirpriausių Europos miestu. Miestas greitai atsigavo po antrojo pasaulinio karo ir šiame mieste užaugo daugybė dangoraižių. Dėl to miestas kartais vadinamas Europos Manhetenu. Su kelionės vadovu aplankysime Frankfurto senamiestį, kurio puošmenos yra Birža ir Senoji opera.  Po ekskursijos pervežimas į kitą Vokietijos didmiestį. Miunchenas svarbus pramonės ir kultūros centras, keliautojus pritraukiantis madų parduotuvėmis, aludėmis ir festivaliais. Miuncheno senamiestį puošia baroko ir rokoko stilaus pastatai, kaip Naujoji Rotušė, Marijos bažnyčia, Miuncheno universitetas. Miuncheno senamiestį apžiūrėsite su kelionės vadovu. Po ekskursijos – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

10
diena
FRANKFURTAS PRIE MAINO– FIUSENAS – VERONA (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į Fiuseną, Alpų papėdėse įsikūrusį miestelį, kuris savo svečius apdovanoja nuostabiais vaizdais. Šis miestelis tarp keliautojų išgarsėjo dėl netoliese esančios Noišvanšteino pilies. Tai Bavarijos karaliaus Liudviko II šedevras, kurios įvaizdį pasiskolino ir Disneylendo filmuko „Miegančios gražuolies“ kūrėjai. Apie nuostabiąją Noišvanšteino pilį kalbama kaip apie išsipildžiusią svajonę, pasakų pilį, kuri stūkso tarp snieguotų Bavarijos Alpių viršūnių. Pilis, tarsi išraižyta iš kaulo, panašesnė į sapną, nei į tikrovę. Tai yra vienas iš įdomiausių pastatų kada nors pastatytų žmogaus. Pilis garsėja ne tik savo istorija, bet ir nuostabiomis menėmis išpieštomis Vokietijos mitologijos siužetais. Norintiems bus suorganizuota eksursija į šią pilį*. Nenorintys galės pasimėgauti laisvu laiku Fiuseno miestelyje. Pervežimas į Veroną. Pakeliui į Veroną galimybė aplankyti Austrijos miestą Insbruką. Nakvynė viešbutyje. 

11
diena
VERONA – VENECIJA* – VERONA (pusryčiai)
Verona – dar vienas romantiškas miestelis Alpių papėdėje. Verona žavi keliautojus savo senamiesčiu, siauromis gatvelėmis, viduramžius menančiomis aikštėmis ir nuostabiais fontanais. Po pusryčių laisvas laikas Veronos centre, o norintys  už papildomą mokestį galės važiuoti į Veneciją*. Ko gero, ištarus Venecijos pavadinimą dažnam prieš akis iškyla unikalūs siauri kanalai, mažutės jaukios gatvelės, dailios bažnyčios ir visur tvyranti romantiška nuotaika. Ir visiškai neklysta, juk Venecija yra laikoma vienu romantiškiausiu miestu pasaulyje! Ir ne veltui ji įtraukta ir į UNESCO paveldo sąrašą – čia yra ką pamatyti! Po piet pervežimas į Milaną. Nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.
12
diena
MILANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didysis turas po Europą

Daiva
2019-11-22
10
Tikrai puiki kelione, daug veiksmo, daug įspūdžiu ir labai daug įvairovės. Esu paprastas žmogus, todėl aš nesigriaužiu dėl mažu nepatogumu. Aš mėgstu tempą ir man tai patinka. Įdomu taip pat, kad buvau tik viena lietuvaite, susiradau daug naujų draugų. Rekomenduočiau Kelioniu Akademija visiems,kurie nori keliauti, pamatysite labai daug ir nereikės rūpintis viešbučiais,pusryčiais,gido paslaugoms.
Vida
2019-10-27
9
Balas 8-9: pati kelionė labai neprasta, gal tik perdaug intensyvi. Papildomai dar aplankėme Lucerną (Sveicarija) ir Insbruką (Austrija), todėl norint aplankyti daugiau siūlomų objektų, reikėjo labai lakstyti (ne vaikščioti).Ne visur spėjom net pavalgyti(vistik 7 šalys per 10d.!) Visumoje, kaip pažintinė kelionė po Europą (maršrutas)labai gera. Norint susidaryti bendrą vaizdą apie Europą,- puikus pasirinkimas.(Man asmeniškai tai nebuvo pirma kelionė po Europą). Labai didelė grupė 93 žmonės(2 autobusai ir 2 vadovai), todėl visiems renkantis skirtingus maršrutus, buvo nelengva suvaldyti procesą, bet viskas ten normaliai. Ir viešbučiai buvo gana įvairūs (ypač 4 žvaigždutės toli nuo minėtų 4). Dar buvo šiek tiek reklamos elementų (šveicariški laikrodžiai,kvepalų ir deimantų gamyklų lankymas, Svarovskių parduotuvės), bet tai suprantama, kadangi dauguma keliautojų buvo ir Kazachstato, Turkmenistano, kurių tikslas buvo ne tiek istorija ir kultūra, kiek žvalgymasis, kur čia atvyktį kitą kartą, ar apsipirkti. Beje, susidarė įspūdis, kad Italijos agentūra šį turą skyrė tikslinei auditorijai. Visumoje man šis turas labai patiko: daug sužinojom, pamatėm, gerai organizuotos ekskursijos vietoje, puikūs gidai. Rekomenduoju tiems, kurie nori nori viena kelione susipažinti su didele Europos dalimi. Jei vertinant "Kelionių akademijos" vadybininko darbą, tai 9 vietoje 10 tik todėl, kad nebuvau informuota, kad vykstu viena iš Lietuvos, kad tai nėra grupė, o galutinis kelionių organizatorius yra Italijos agentūra. Gal aš pati nepakankamai įsigilinau į dokumentus, bet tik Milane supratau esanti viena. Tačiau aš susitvarkiau ir pretenzijų neturiu. Visa kita- puiku. Dėl pačios agentūros, tai 9 tik todėl, kad ir kiti jūsų kolegos dirba puikiai.
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 * - 4 * viešbučiuose 11 nakvynių: ( Milane – 3 nakvynės, Strasbūre – 1 nakvynė, Paryžiuje – 2 nakvynės; Amsterdamo apylinkėse – 2 nakvynės; Frankfurte – 1 nakvynė, Minchene – 1 nakvynė, Veronoje – 1 nakvynė);
 • Maitinimas: 11 pusryčių;
 • Grupės pervežimas iš oro uosto į viešbutį/iš viešbučio į oro uostą (skrydžiams iš Malpensos oro uosto, pervežimas iš/į Bergamo oro uostą – 45 eurų asmeniui į vieną pusę);
 • Kelionė pagal programą patogiu autobusu;
 • Rusakalbis kelionės vadovas;
 • Ekskursijos su rusiškai kalbančiu licencijuotu gidu Paryžiuje (2 valandos), Briuselyje (2 valandos), Amsterdame (2 valandos);
 • Pasivaikščiojimas su lydinčiu asmeniu: Frankfurte prie Maino, Miunchene.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis nuo 300 eur;
 • Priemoka už vienvietį kambari - 400 eur;
 • Nuolaida 3 asmeniui kambaryje 25 eurai;
 • Priedas už vakarienes pagal programą 250 eurų visuose miestuose, išskyrus Paryžių. (Paryžiuje savarankiškas vakarienės organizavimas);
 • Priemoka už pervežimą iš / į Bergamo oro uostą (-us) - 45 eurai / asmeniui į vieną pusę;
 • Priemoka už pirmą eilę autobuse 50 eurų asmeniui, antrą eilę 40 eurų, trečią eilę 30 eurų;
 • Bilietai į muziejus:

Teatro-Museum La Scala 25 € (įėjimas įskaičiuotas);

Ekskursija po Milano katedrą 20 €;

Kelionė prie Maggiore ežero 50 eurų (laivas įskaičiuotas į kainą);

Įėjimo į rūmus ir botanikos sodą bilietas 16 eurų (Isola Bella);

Ekskursija į Versalį 50 eurų + 18 įėjimo bilietas;

Vakarienė ir vakaro pasirodymai Moulin Rouge arba Lido kabarete (kaina priklauso nuo pasirinkta vakaro programa);

Ekskursija į Hagą 40 eurų;

Ekskursija į Volendamą + Zaanse Schans 65 eurai;

Ekskursija į Noišvanšteino pilį 50 eurų + įėjimo bilietas 16 eurų;

Ekskursija po Luvrą su gidu 40 eurų + įėjimo bilietas 17 eurų;

Ekskursija po Notre Dame ir Lotynų kvartalą 35 eurai;

Ekskursijos naktis Paryžiuje 30 eurų;

Ekskursija į Monmartrą 35 eurai;

Ekskursija į Veneciją 60 eurų;

Didysis kanalas Venecijoje 20 eurų;

Laivas Amsterdamo kanalais 16 eurų;

Laivas Senos upe Paryžiuje 15 eurų;

Vizitas į Liucerną – 10 eurų;

Vizitas į Insbruką – 10 eurų;

 • Ausinės visam laikotarpiui (20 eurų)
 • Vietos viešbučių mokesčiai (nuo 1 iki 3.5 eurų už parą žmogui)

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Viešbučiai ekonominės klasės.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Švenčių, festivalių, didelių parodų metu viešbučių lokacijos gali keistis.
 • Vaikai į kelionę priimami nuo 4 metų.
 • Atkreipkite dėmesį, kad papildomos išlaidos už papildomas ekskursijas ir pramogas sudarys nuo 490 EUR/asm. iki 540 Eur/asm. (neskaičiuojant arbatipinigių ir jūsų asmeninių išlaidų maistui ir pan.)
 • Jei programoje išvardyti du ar daugiau tos pačios kategorijos viešbučiai, organizatoriai pasilieka teisę atrinkti viešbutį, kuriame turistas bus apgyvendintas kelionės metu.
 • * pažymėti mokami objektai

Panašios kelionės

Klasikinė Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Italijos ežerų magija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Savaitgalis Milane
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.