Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Ieškoma bendrakeleivė tel. nr. 37067594143
 • Kelionė su grupe iš Lietuvos;
 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Aplankysite Čičen Itza - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose 
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandens Karibų pakrantėjė

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS–MEKSIKAS
Ryte išskrisite iš Vilniaus į Meksiką (su 1 persėdimu). Vakare atskrisite į Meksiko oro uostą, kur Jus pasitiks. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Meksike.
2
diena
MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS–MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę: apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje.Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

3
diena
MEKSIKAS–PUEBLAS-OACHAKA (pusryčiai)
Išvykę iš Meksiko, grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus.Vėliau keliausite į - Oachaką ir vakare dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
OACHAKA–MONTE ALBANAS–TULE–TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio panorama nuo aukštikalnių. Po pietų Tulėje apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką ir sustosite Tule miestelyje. Nakvynė viešbutyje Teuantepeke arba Salina Kruze.

5
diena
TEUANTEPEKAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)
Ryte išvykimas iš viešbučio. Po to plauksite kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų, ir, jei pasiseks, beždžionių. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS–SAN JUAN CHAMULA–PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje.

DĖMESIO! Misol Ha kriokliai ne visada yra atvira lankytojams. Organizatorius pasilieka teisę keisti, atsižvelgiant į aplinkybes, pakeisti vizitą į Misol Ha krioklius ir aplankyti kitus gamtos objektus.

7
diena
PALENKĖ–KAMPEČĖ (pusryčiai)
Palenkė (UNESCO sąraše) -  žymiausia majų archeologinė vietovė. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.

Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje. Laisvalaikis.
9
diena
MERIDA–ČIČEN ITSA–KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.

Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės KUKULKAN piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis taip pat aplankysite Ik Kulio ežerą. Galėsite išsimaudyti. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune arba į Rivjerą Majos kurortą.

10 – 13
dienos
POILSIS prie Karibų jūros Kankune/Riviera Maya/Playa del Carmen
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

14
diena
KANKUNAS–VILNIUS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas–Europos miestas-Vilnius.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos

Jelizaveta
2022-03-13
10
Kelionė labai patiko! Ir viešbučiai visi buvo geri, kaip vienai nakčiai tai netgi labai geri :) Autobusas patogus, švarus, vairuotajas atsargus ir draugiškas. Gidė nuostabi, labai daug pasakojo, kas buvo ypač gerai, ilgesnėse kelionėse :) Ocean Maya viešbutis irgi labai patiko, kambaris, kurį pasirinkau, pasirodo turėjo “privilegijų”. Gal kam bus aktualu į tas privilegijas įeina velesnis check outas, privatus internetas, kavos aparatas numeryje, atskira zona papludimyje (balinese beds), galimybė pusryčiauti/pietauti/vakareniauti "a la cart” restorane prie jūros :) Galimybė užsakyti maistą į numerį kad ir naktį, mini baras. Ir numeris buvo su vaizdu į jūrą, tai tikrai verta rinktis šitą variantą :) Bendrai viskas labai patiko, aišku, kelionė intensyvi, bet ispudžių labai daug, daug pamatėme, tikrai rekomenduočiau ir kitiems šitą kelionę. Beje viena pažistama pamate nuotraukas ir dabar keliaus su jūsų renkama grupe balandžio 13 d :)) Ačiū jums už rekomendacijas ir informacija prieš kelionę :)
Ramūnas
2022-03-03
10
Kelionė buvo puiki, viskas buvo labai įdomu, rusų gidė labai išsamiai pasakojo apie Meksikos istoriją, nuo Majų laikų iki šiandienos. Buvo pravažiuota per 9 dienas 2500km. Aplankyta daug senovinių Majų ir Actekų miestų. Taip pat, aplankėme daug miestų, nuo Mexico-Pueblos, San Cristobalio, Meridos ir daug kitų. Cancune kainos lauktuvėms didokos, tad patarimas kitiems, lauktuves pirkite iki Cancuno, nes derėtis galima. Labai patiko San Cristobalio miestas. Viešbučiai kelionės metu buvo labai geri, tik vienam mieste buvo prastesnis, bet kaip vienai nakčiai praėjo gerai. Cancune viešbučiai pagal kišenę, mes buvome apsistoję Panama Jack resort, vidutinio lygio viešbutis, patiko todėl, kad pagal kitus viešbučius nėra didelis ir prie pat jūros kranto. Papildomos ekskursijos su rusų gidu nėra pigios, bet atperka gido paslaugos. Vykome prie rožinių vandens karjerų, kelionė pirmyn atgal 600 km. Vežė nuomotas autobusiukas, labai buvo mažai vietos kojoms, matomai buvo skirtas vežioti meksikiečiams :-D Tad patarimas prieš perkant ekskursiją pasidomėti, kiek vietos bus jums jame. Antra ekskursija buvo X caret parkas, tai buvo kažkas vau. Patiko labai nuo gyvūnų parko iki tautinių pasirodymų. Keliaujant per Meksiką būtina turėti adapterį, Cancune nereikia.
Genovaitė
2022-03-03
10
Buvo puiki gidė, patogus autobusas, geri viešbučiai. Nuo pirmos iki paskutinės dienos jautėme rūpestį, globą. Viskas vyko pagal pateiktą planą. Gidė turi labai daug žinių apie Meksiką, jomis pasidalino su mumis. Nors nuvažiavome 2860 km. Tačiau nejutome jokio nuovargio. Vadybininkė ir jos padėjėja pasirūpino, kad nepamirštumėm kelionei reikalingų dokumentų, atsiuntė atmintinę kaip elgtis šalyje, pasirūpino registracija skrydžiams, ačiū.
Audra
2022-03-03
10
Puiki gidė, tobulas servisas kelionės metu. Kelionė atitiko lūkesčius. Organizacija, parinkta puiki gidė. Viešbučiai turo metu užtikrino gerą nuotaiką visos kelionės metu.
Inga
2021-11-10
10
Nes niekas nenuvylė, lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu. Viskas buvo puiku! Akis smagino iguanos, "kuačiai".

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Park Royal Cancun 3+* (viskas įskaičiuota) nuo 2129 EUR skrydis
The Royal Sands All Suites Resort & SPA / Emporio Hotel & Suites Cancun (viskas įskaičiuota) nuo 2236 EUR + skrydis
IBEROSTAR CANCUN 5* (viskas įskaičiuota) nuo 2801 + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*/Iberostar Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2490 EUR skrydis
Riu Palace Las Americas Adults only nuo 2474 EUR + skrydis

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Reef Playacar 4*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2138 EUR + skrydis
Iberostar Quetzal 4*+ 
(viskas įskaičiuota)
nuo 2283 EUR + skrydis
Ocean Maya Royale (Adults only) 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2261 EUR + skrydis

Poilsis Riviera Maya pakrantėjePoilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS Dviviečiame

Barcelo Maya Beach  5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 2223 EUR + skrydis

Grand Bahia Principe Tulum 5*
(viskas įskaičiuota)

nuo 2253 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste;
 • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose turo metu su pusryčiais;
 • 5 nakvynės pasirinktame kurorte / viešbutyje su nurodytu maitinimu (pusryčiai arba viskas įskaičiuota);
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius–Meksikas; Kankunas -Vilnius (su persėdimu) nuo 980 eur/asm;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (25 EUR/asm);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbio gido.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių viešbučių ir lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
  • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
  • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
  • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
  • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
  • Ekskursija į džiungles.
  • Žvejyba atviroje jūroje.
  • Paviršinis ir gilumų nardymas.
  • Piratų laivų mūšis.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvyne Meksike – 240 EUR/asm (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Reikalingas išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau.

Panašios kelionės

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Meksiko pietuose
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.