Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Didingoji Gruzija

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Gruzija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Didingoji Gruzija

Kelionės akcentai:

  • 2018-06-24 išvykimui 2 keliautojai ieško bendrakeleivių Tel. Nr.: 860792225
  • Aplankysite Mtskhetą  - vieną seniausių miestų Gruzijoje, saugoma UNESCO
  • Gruzijos sostinėje Tbilisyje susipažinsite su miesto istorija, lankysite kultūrinę ir istorinę reikšmę turinčius objektus
  • Keliausite į meilės mietu vadinamą Sighnagi
  • Degustuosite tikrą gruzinišką vyną
  • Aplankysite aukščiausiai Europoje esantį statinį - Šv. Trejybės bažnyčią
  • Bakurianio kalnų kurorte pasisemsite sveikatos iš mineralinio vandens versmių, kvėpuosite tyru kalnų oru
  • Vyksite į Vatdzia - miestą iškaltą uolose 
  • Lankysite į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktą Bagrati šventyklą, Gelati vienuolyną
  • Atsipūsite ir pasiilsėsite prie Juodosios jūros

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – KUTAISIS – TBILISIS (vakarienė)

  Skrydis į Gruziją. Pasitikimas oro uoste ir kelionė į Tbilisį. Apžvalginę ekskursiją pradėsite centriniame Abanotubani rajone apžiūrėdami sieros pirtis, sužinosite, kaip su jomis susijusi Tbilisio miesto kilmė.

  Vėliau pakilsite iki Narikalos tvirtovės (IV a.)pamatysite Šventosios Mergelės Metekhi bažnyčią (XIII a.), nuo kurios atsiveria nuostabi Tbilisio senamiesčio panorama.

  Ekskursiją užbaigsite įspūdingoje Samebos katedroje (Šv. Trejybės sobore). Tai pati didžiasia šventovė Gruzijoje ir visame Kaukazo regione. Jos aukštis – 100 metrų, o viduje - 12 cerkvių. Pirmąją pažintį su Gruzija vainikuos vakarienė ir tradicinis foklorinis šou restorane. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

   TBILISIS  KACHETIJA - TBILISIS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksite į rytinį Gruzijos regioną – Kachetiją. Sustosite Gruzijos globėjui – šventam Georgijui pašvęstą Bodbe vienuolyną. Bodbe šiuo metu veikia moterų vienuolynas. Kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras, nes čia yra saugomos Šv. Nino relikvijos. Šv. Nino yra pati pargindinė Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. atnešė į Gruziją krikščionybę.

  Žavėsitės meilės miestu vadinamu Sighnagiu, kuris iš kitų Gruzijos miestelių išsiskiria unikalia medine architektūra. Iki šių dienų miestelyje išlikę XVIII a. antroje pusėje pastatytos tvirtovės griuvėsiai ir dalis sienos, supusios tuometinį miestą. Sienoje yra 23 gynybiniai bokštai, pavadinti šalia esančių kaimų vardais.

  Ekskursiją pratęsite Gurdžiani vyno namuose. Tikrą gruzinišką vyną čia degustuosite tiesiai iš tradicinio didžiulio molinio indo kvevri, kuriame gėrimas laikomas. Stebėsite ir galėsite patys dalyvauti gruziniškos duonos kepimo procese, gaminsite ir ragausite šašlyką, susipažinsite su gruziniškos degtinės čačos gamybos istorija ir taip pat galėsite paragauti šio stipraus gėrimo.  Vakare gįšite į Tibilisį. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

   TBILISIS – MTSKHETA - BORŽOMI – BAKURIANI (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių aplankysite istorinę Gruzijos sostinę ir religijos centrą Mtskhetą  - vieną iš seniausių miestų Gruzijoje, saugomame UNESCO. Daugiau nei 800 metų Mtskheta buvo Iberijos karalystės sostinė, o dabar šis mažasmiestelis laikomas Gruzijos pravoslavų centru. Čia išlikę gausybė antikinės architektūros, formavusios visą Gruzijos kultūrinio paveldo statinių stilių, pavyzdžių. Pirmiausia apžiūrėsime Svetitskhovelio katedrą (Svetitskhoveli Cathedral). Tai pirmoji Gruzijos cerkvė, pastatyta dar IV a. Kurį laiką buvusi Gruzijos karalių karūnavimo, po to – laidojimo vieta, šiandien tai gražiausia šalies šventykla, kurioje saugoma ypatinga relikvija – iš Jeruzalės atvežta Jėzaus Kristaus apsiausto skiautė.

  Aplankysime Džvari vienuolyną (Jvari Monastery). Išvertus iš gruzinų kalbos, pavadinimas sako, kad tai „Kryžiaus vienuolynas“ – pasakojama, kad Šv. Nino IV a. ant kalvos prieš nedidelę pagonių šventovę pastatė medinį kryžių, turėjusį įvairiausių stebuklingų galių. 

  Dėl apie kryžių sklindančių legendų, kalva tapo vienu didžiausių piligrimų traukos centrų, tad neilgai trukus toje vietoje išaugo ir bažnyčia. Sovietiniu periodu naudota kaip karinė bazė, savo tikrąją paskirtį ši šventovė atgavo tik po Gruzijos Nepriklausomybės paskelbimo – čia įrengtas Gruzijos stačiatikių vienuolynas.

  Vėliau vyksite į  Gori – miestą, kuriame 1920 metais gimė Josifas Stalinas. Aplankysite Stalino namą – muziejų. Atvykę į Boržomį ragausite garsųjį mineralinį vandenį ir sužinosite turtingą versmes supančio parko bei apylinkių istoriją. Pakeliui iš Boržomio į Bakurianį išvysite garsiojo architekto Gustavo Eifelio statinį – geležinkelio tiltą. 

  Bakurianio kalnų kurorte pasisemsite sveikatos iš mineralinio vandens versmių, kvėpuosite tyru kalnų oru, grožėsitės įspūdingais kalnų ir miškų peizažais. Už papildomą mokestį galima leistis į žygį po Bakurianio apylinkes su žirgais, dviračiais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  BAKURIANI – RABATI – VARDZIA – BAKURIANI (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių išvyka į Rabati pilį. Šioje vietoje pilis  buvo pastatyta 13 amžiuje, o  restautruota ir didžiąja dalimi iš naujo pastatyta ji visai neseniai.  7 hektarų pilies teritorijoje yra ir bažnyčia, mečetė, minaretas,  sinagoga, labai įdomus muziejus, kurio ekspozicija atskleidžia komplikuotą  gruzinų istoriją nuo seniausių laikų. Nuo pilies kuorų atsiveria įspūdingi panoraminiai vaizdai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bakuriani.

  Ekskursiją pratęsite apsilankydami Vardzia – mieste, kuris iškaltas uolose. Kregždžių lizdus primenanti gyvenvietė yra prie Mtkvari (Kura) upės pradėta statyti 12 amžiuje karalienės Tamaros įsakymu, siekiant apsiginti nuo mongolų.  Priešams neprieinamose uolose buvo išskaptuota 6000 gyvenamųjų patalpų per 12 aukštų, buvo vanduo, bažnyčia ir tuneliai, kuriais slaptojo miesto gyventojai galėjo susisiekti su pasauliu.

  Akmeninio miesto neįveikė priešai, tačiau sienas atvėrė ir didžiąją jų dalį nugriovė žemės drebėjimas. Šiandien Vardzia, UNESCO saugomas ir gausiai turistų lankomas objektas. Akmeniniais tuneliais pasieksite ir cerkvę su įspūdingomis freskomis, uolose atsiskyrę nuo pasaulio gyvena vienuoliai. Po ekskursijos sugrįšite į Bakuriani. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

   BAKURIANI – BAGRATI – GELATI – PROMETĖJO URVAS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių išvyksite link Kutaisio.  Kutaisis yra šalies vakaruose įsikūręs, antras pagal didumą,Gruzijos miestas. Įkurtas prieš 40 amžių, buvusi Chalkidikės karalystės sostinė, apipintas mitais apie Auksinę vilną ir Argonautus. Aplankysite XI a. Bagrati šventyklą (UNESCO paveldas), XII a. Gelati vienuolyną (UNESCO paveldas). Keliausite į Prometėjo urvus, kuriuose grožėsitės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais.

  Vieni didžiausių Europoje Prometėjo urvai buvo atrasti 1984 metais.  1050 m. ilgio apžiūros maršrutas driekiasi per 17 įvairiomis spalvomis apšviestų ir legendomis apipintų salių ir baigiasi plaukimu požemine upe. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 6 diena

   KUTAISIS – MESTIA (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių iš Kutaisio serpantinais pakilsite į Kaukazo kalnus. 1500 m. aukštyje virš jūros lygio esanti Mestia gyvenvietė labai savito Gruzijos regiono Svanetijos sostinė.Svanai savęs nalaiko gruzinais. Jų kalba, tradicijos ir  maistas - kitoks. Išskirtinis svanų  architektūros akcentas – gynybiniai bokštai, stovintys kone kiekviename kieme. Šis unikalus paveldas yra saugomas UNESCO.  Taip pat apsilankysite valstybiniame Mestia muziejuje. Muziejaus kolekcijoje – daugiau kaip 4 tūkstančiai eksponatų, rastų Svanetijos regione. Tai archeologiniai radiniai, unikalios ikonos, kurių amžius siekia 9-14 amžių, 13 amžiaus rankraščiai, ginklai,  etnografiniai rakandai iš medžio, papuošalai, tekstilė ir kt. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Mestia.

 • 7 diena

   MESTIA – UŠGULI – MESTIA (pusryčiai ir vakarienė)

  *Išvyka į Ušguli, sudėtingiausias ir įspūdingiausias šios kelionės momentas. 50 km atstumą važiuodami apie 2 val patirsite, koks ilgus amžius neprieinamas buvo Svanetijos regionas. 2200 m. aukštyje virš jūros lygio, Šhara kalno (5068 m) papėdėje, šalia Inguri upės, esantis Ušguli kaimas – aukščiausiai Europoje  esanti gyvenvietė, kurioje nuolat gyvena žmonės.

  Patys seniausi kaimelio pastatai 9 – 10 amžiaus, tačiau archeologiniai tyrimai įrodė, jog šiose vietose žmonės gyveno gerokai seniau. Visas kaimas – laikomas viduramžių architektūros paminklu ir saugomas UNESCO.   Ušguli gerai žinomas alpinistams, nes iš čia veda kelias į amžino ledyno kaustomus kalnus.  Pasigrožėję įspūdingais kalnų ir senovės gynybinių bokštų vaizdais sugrįšite į Mestia. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

   MESTIA – KUTAISIS – BATUMIS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į Batumi – Adžarijos regiono sostinę. Juodosios jūros pakrantėje esantis miestas- svarbus Gruzijos uostas ir komercinis centras. Ekskursija į Gonio (Apsaros) tvirtovę, esančią netoli Turkijos sienos. Tai seniausia Gruzijoje tvirtovė, paskelbta muziejumi-draustiniu. Jos sienų ilgis 900 m, aukštis- 5 m, o bokštų – 7 m. Pasak istorikų, Gonio tvirtovė I-III a buvo reikšmingas politinis, ekonominis ir kultūrinis Romos imperijos vakarinės dalies centras. Čia veikė teatras ir hipodromas. Čia palaidotas vienas iš Kristaus apaštalų – šv. Matas.  Pažintį su Batumiu pradėsite apsilankę analogų pasaulyje neturinčiame Botanikos sode, kuriame auga skirtingoms klimato ir kraštovaizdžio juostoms priklausantys augalai. Išpuoselėtame sode - tūkstančiai įvairių augalų rūšių, tarp jų išskirtinės kaktusų, rožių, egzotinių augalų kolekcijos. Nakvynė viešbutyje Batumi.

 • 9 -10 dienos

   BATUMIS (pusryčiai)

  Po pusryčių laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

   BATUMIS – KUTAISIS –  VILNIUS  (pusryčiai)

  Anksti ryte pervežimas į Kutaisio oro uostą ir skydis namo.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 liepa
Sek, Liep 22Treč, Rūgp 1 10+
Sek, Liep 29Treč, Rūgp 8 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Treč, Rūgp 15 10+
Sek, Rūgp 12Treč, Rūgp 22 10+
Sek, Rūgp 19Treč, Rūgp 29 10+
Sek, Rūgp 26Treč, Rugs 5 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Treč, Rugs 12 10+
Sek, Rugs 9Treč, Rugs 19 10+
Sek, Rugs 16Treč, Rugs 26 10+
Sek, Rugs 23Treč, Spal 3 10+
Sek, Rugs 30Treč, Spal 10 10+
2018 spalis
Sek, Spal 7Treč, Spal 17 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
799 EUR
 

+ skrydis apie 160 EUR
su skrydžiu nuo 959 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 KAINŲ LENTELĖ

Keliautojų skaičius 2asm 4 asm
Kaina 1 asm 959 EUR + skrydis 799 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nurodyta ekskursinė programa;
  • Maitinimas – 10 pusryčių, 5 vakarienės, 
  • Apgyvendinimas ekonominės klasės viešbučiuose;
  • Gruziniškų patiekalų pietūs ir vyno degustacija Kachetijoje
  • Folklorinis šou ir vakarienė Tbilisyje
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;Vairuotojas - gidas rusų kalba.

   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius - Kutaisis - Vilnius nuo 160 EUR/asm;
  • Išvyka į Ušguli 95 EUR / 6 asm.
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus
  • Arbatpinigiai vairuotojui-gidui;
  • Kelionės draudimas.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Jeigu skrendate su Wizzair oro linijomis atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenys 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm., į orlaivio saloną.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką