Į Balį su vaikais (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Autentiškas maršrutas, kurį rasite tik „Kelionių Akademijoje“!
 • Maršrutas, puikiai tinkantis atostogoms su vaikais
 • Unikalios ekskursijos – nuo ryžių terasų, iki šokolado fabriko
 • Aktyvios pramogos – plaukiojimas upe ir pasivažinėjimas dviračiais
 • Galimybė išvysti vietinę jūros augaliją ir gyvūniją
 • Ilsėsimės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Sanūro ar kitame kurorte

Kelionės programa

Egzotika vasarą? Žinoma! Kai beveik visoje Pietryčių Azijoje liūčių sezonas, kviečiame jus aplankyti Balio salą. Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, važiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas, leisimės į nuotykius dviračiais ir plaustais kalnų upe. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelį ar mėgaudamiesi masažais, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanuro paplūdimį. 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

VIKTORIJA

 

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdymių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po vienerių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 20:05 – 22:45 Stambulas – Denpasaras 01:20 – 19:30 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:00 – 05:25 (+1) Stambulas – Vilnius 08:05 – 10:45

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule. 
2
diena
DENPASARAS – UBUDAS
Atskridus į oro uostą, jus pasitiks mūsų partneriai Balio saloje, bei kelionės vadovė ir toliau keliausite į Ubudą (Ubud) – kultūros ir meno sostinę. Įsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.
3
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien pradėsite savo kelionę po svetingąjį Balį. Po pusryčių aplankysite Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas. Pasivaikščioję miške, važiuosite į itin svarbią Balio vietą – Tirta Empul šventyklą (Tirta Empul Temple). Kultūrinio paveldo statusą turinčios šventovės pavadinimas reiškia „Tyras šventasis vanduo“. Čia rasite krištolo švarumo vandens versmių baseinus, kur keliautojai iš viso pasaulio atvyksta nuplauti nuodėmių.

Toliau važiuosite toliau į Tegalalango ryžių terasas (Tegallalang Rice Terraces). Šie ryžių laukai ypatingai svarbūs balietiškai kultūrai. Čia galėsite sužinoti apie „subaką“ (subak) – tradicinę balietišką kooperatyvinę drėkinimo sistemą, kurią, pasak istorijos, 8 a. įvedė šventasis Rsi Markandeya. Stabtelėsite pasižvalgyti ir po tradicinių suvenyrų krautuvėles, paragauti iš ryžių gaminamų skanėstų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4
diena
UBUDAS – AJUNGO UPĖ – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien jūsų lauks raftingas Ajungo upe (Ayung). Papusryčiavę būsite pervežti į pasiplaukiojimo pradžios tašką – Kanang Sarį (Canang Sari), kur vyks trumpi apmokymai, būsite supažindinti su taisyklėmis bei saugos instrukcijomis. 

Baigus pasiplaukiojimą ir pasiekus galutinį raftingo tašką, lauks vietinės virtuvės patiekalai. Jeigu jūsų vaikai per maži plaukioti upe (tai leidžiama daryti tik nuo 6-erių metų), siūlome aplankyti roplių ir paukščių parką. Nakvynė viešbutyje Ubude.

5
diena
PASIVAŽINĖJIMAS DVIRAČIAIS (pusryčiai, pietūs)
Pasimėgavę pusryčiais leisitės į turą dviračiais. Važinėtis dviračiais galės ir jauniausi keliautojai – jiems bus skirta speciali vaikiška kėdutė. Tykūs kaimų takeliai ir žaliuojantys ryžių laukai, įspūdinga Baturo ugnigalnio ir ežero panorama. Jums važiuojant pro akis pralėks vietinis baliečių gyvenimas, galėsite sustoti paplėpti su vaikais arba pastebėti dirbančių medžio meistrų. Nakvynė viešbutyje Ubude.
6
diena
BALIO SAFARIO IR JŪRŲ PARKAS (pusryčiai)
Papusryčiavę pasitiksite nuostabią dieną ir pasiruošite dar vienai unikaliai patirčiai Balyje – Balio jūrinio safario parkui (Bali Safari Marine Park).

2007 m. vartus atvėręs parkas užima 40 ha teritoriją, o jame gyvena daugiau nei 60 skirtingų gyvūnų bei paukščių rūšių, tarp kurių – Raudonosios knygos puslapiuose besipuikuojantys Komodo varanai, orangutanai bei balinė myna.

Po ekskursijos po parką stebėsite gyvūnų pasirodymus, galėsite juos pašerti*, o šeimų su vaikais lauks atrakcionų parkas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

7
diena
UBUDAS – TABANANAS – BEDUGULAS – PASIRINKTAS BALIO KURORTAS (pusryčiai)
Dieną pradėsite apsilankydami viename iš Balio šokolado fabrikų. Čia sužinosite, kaip gaminamas šis saldėsis, kokie procesai ir medžiagos tam naudojami. Žinoma, galėsite pasmaližiauti, pajusti tikro vietinio šokolado skonį bei nusipirkti lauktuvių. 

Toliau keliausite prie Bratano ežero, kurio pakrantėje yra Ulun Danu šventykla – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventovėEžero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši 17 a. šventajai hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

Vėliau važiuosite pasigrožėti nepamirštamais Džatiluviho (Jatiluwih) ryžių terasų vaizdais. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti. Nepraleisite ir dar vienos šventyklos – Tanah Loto (Pura Tanah Lot). Nakvynė pasirinktame Balio kurorto viešbutyje.

8 – 11
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Ateinančios keturios dienos bus skirtos poilsiui. Šiomis dienomis turėsite galimybę užsisakyti papildomus turus: kelionę į Lembongano paplūdimį*, to paties pavadinimo kruizą* arba Luvako ekspediciją su pasivažinėjimu bagiais*. Nakvynės pasirinktame viešbutyje Balio saloje.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai.

12
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Šiandien atsisveikinsite su Balio sala ir Indonezija. Po pusryčių būsite pervežti į Denpasaro oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
13
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%). Tuo tarpu javiečiai, madūri

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu (pasitinka Balyje);
 • Apgyvendinimas viešbučiuose (10 nakvynių: 5 nakvynės Udube, 5 nakvynės pasirinktame pakrantės viešbutyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių, 2 pietūs);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Balis – Vilnius (nuo 880 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (ekskursija į Melbongano paplūdimį – 68 EUR/asm., Lembongano kruizas – 85 EUR/asm., Luvako ekspedicija – 72 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Kelionės vadovai pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu. Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus galima su juo susisiekti telefonu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 

Apgyvendinimo variantai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

KAINA/asm.(keliaujant tryse: du suaugę ir vaikas iki 12m) - 930 Eur/asm + skrydis

KAINA/asm.(keliaujant dviese ) - 935Eur/asm + skrydis

Kambario tipas: Deluxe room

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

SEGARA VILLAGE 4* »

KAINA/asm.(keliaujant tryse: du suaugę ir vaikas iki 12m) - 1113 Eur/asm + skrydis

KAINA/asm.(keliaujant dviese ) - 1184 Eur/asm + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

MAYA SANUR RESORT AND SPA»

KAINA/asm.(keliaujant tryse: du suaugę ir vaikas iki 12m) - 1233 Eur/asm + skrydis

KAINA/asm.(keliaujant dviese ) - 1279 Eur/asm + skrydis

Vieta: Ant vandenyno kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 250 m (Sanūro). Atstumas iki oro uosto yra apie 17 km (Balio)

Viešbutis: Atidaryta 2015 m. Kambarių skaičius – 103. Viešbučio kategorija šalyje – 5*.

Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Balio specialiste Laura ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Modernusis Singapūras ir Balio sala
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.