Singapūras ir Nauji metai Balio saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Singapūras ir Nauji metai Balio saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  •  Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje – Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje – Ubude
  • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimiais ir vandens sportu
  • Žymiosios ryžių terasos
  • Unikalios rytietiškos šventyklos

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas?.. Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvingasis Balis – mūsų jau laukia!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU !

  EDVINAS

  Om swastiastu! Tiang Edvinas! Balyje pirmą kartą apsilankiau 2017 m. lapkričio mėnesį. Įspūdis buvo toks stiprus, kad nepraėjus nė metams, atsikrausčiau čia gyventi ir studijuoti Indoneziečių kalbą bei kultūrą. Laisvalaikį užpildau nuotykių kupinomis kelionėmis, lankydamas džiunglėse pasislėpusius krioklius, šventyklas, ryžių terasas ir kas vakarą palydėdamas saulę nuostabaus grožio paplūdimiuose. Indonezijoje, turinčioje daugiau nei 17 tūkstančių salų, Balio sala palyginus maža dalelytė. Visgi ji negali neužburti – čia sau patinkančios veiklos rastų greičiausiai kiekvienas: ramybės ieškotojas. vandens sporto entuziastas, kulinarijos gerbėjas ar nutrūktgalviškų įspūdžių ištroškęs keliautojas. Turo metu patirkime šios salos magiją kartu: pasimėgaukime vietinės virtuvės stebuklais, pritrenkiančia aura Hindu šventyklose, ryto gaiva ryžių terasose. įspūdingais saulėlydžiais bei poilsiu balto smėlio paplūdimiuose. 

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienu persėdimu. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. 

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS 

  Lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, Jus pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti! Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas - ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1% visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi induizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Nenorinčius ilsėtis siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją. Pasigrožėsime keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite ir paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

  Pradėsime nuo įspūdingo Singapūro nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Vėliau aplankysime Singapūro modernumo simbolį "Marina Bay Sands" dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio, Singapūro įkūrėjo, išsilaipinimo vietą. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki Singapūro simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros. Pasigrožėsime įspūdinga prieplaukos panorama. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Pasibaigus ekskursijai – laisvas laikas. Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m. aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Čia galite pasivaikščioti ir pavalgyti, jeigu jau būsite alkani. Vakare siūlome visiems kartu susiburti ant pievelės, iš kur galėsite stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS - UBUD (pusryčiai, vakarienė) 

  Paskutinę metų dieną atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru ir važiuosime į oro uostą, iš kurio skrisime į Balį (Bali), neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, Jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus, bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Pervežimas į Ubudą. Čia jūsų laukia šventinė Naujųjų metų vakarienė! Atsipalaiduokite po kelionės ir kartu su grupe ir kelionės vadovu sutikite Naujus metus! Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Pirmąją naujųjų metų dieną pradėsime nuo pažinties su religine Balio praeitimi. Į poetišką salos kraštovaizdį darniai įsilieja palmių ir gėlių apsuptos šventyklos. Susidaro įspūdis, tarsi jos būtų natūrali vešlios gamtos dalis. Senais laikais į Balį buvo atneštas budizmas ir hinduizmas, vėliau mėgino įsitvirtinti islamas, o kolonistai olandai paliko krikščionybės smiltelių. Dabar dauguma salos gyventojų – induistai, tačiau čia puikiai sutaria įvairių religijų išpažinėjai. Kai kuriose šventose vietose susijungia net keli tikėjimai.

  + 8

  Vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui TanahLotreiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

  Stabtelsime prie įspūdingų Jatiluwih ryžių terasų. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventykla. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens. Vykstame į Ubudą, nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių su gidu ir kelionės vadove leisimės į pažintį su vietinių gyvenimo būdu. Aplankysime šalimais esančio kaimelio gyventojus, turėsime progą užeiti ir į svečius. Susipažinsime su jų buitimi ir turėsite progą pakalbėti su vietiniais apie gyvenimą Balyje šiais laikais. Na, o kam nuotykių negana už papildomą priemoką su kelionės vadovu gali leistis į naktinį žygį ir saulę pasitikti Batur ugnikalnio viršūnėje*. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių laisvas laikas. Laiką galite praleisti apsipirkinėdami, ieškodami lauktuvių arba pasivaikščiodami po Ubudą. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų! Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Siūlome išbandyti įsimintinas pramogas – raftingą Ajungo upėje* arba apsilankymą paukščių parke*. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  UBUDAS - KINTAMANI - UBUDAS (pusryčiai) 

  Šiandien aplankysite Gunung Kawi – didžiausią ir manomai seniausią Balio salos monumentą. Manoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajuskite didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja.Pakeliui pravažiuosime pro įspūdingas Tegalalang ryžių terasas, o pakeliui sustosime paragauti ir gardžios tradicinės Balio kavos Kopi Luwak. Važiuosime į Kintamano (Kintamani) ugnikalnio regioną. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. Aplankysime ir hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  UBUDAS - TUKAD CEPUNG KRIOKLYS - BESAKIH ŠVENTYKLA - UBUDAS (pusryčiai) 

  Šios dienos kulminacija mažasis Balio stebuklas – Tukad Cepung krioklys. Šį krioklį iš visų pusių supa uolos, sukurdamos jausmą tarsi būtumėme urve. Saulėtą dieną pro plyšį krentantys saulės spinduliai nuspalvina krioklį visomis vaivorykštės spalvomis. Tai puiki vieta nuotraukoms. Taip pat aplankysime Besakih šventyklą. Besakiho šventykla tai pati svarbiausia šventykla Balio induistams. Šventykla simbolizuoja mitologinį, šventą induistams, Meru kalną. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  UBUDAS - SANURAS (pusryčiai)

  Iš ryto turėsite laisvą laiką, o po pietų aplankysime Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame galima sutikti tarp egzotiškų augalų gyvenančių ilgauodegių makakų, pamatyti įvairiausių šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų.Vėliau vyksime aplankyti Uluvato (Ulu Watu) šventyklos, pastatytos ant aukštos uolos. Šioje šventykloje išvysite ir įspūdingą Kecak šokių pasirodymą. Nakvynė viešbutyje.

 • 11-14 dienos

  POILSIS SANURE (pusryčiai) 

  Dienos skirtos jūsų poilsiui. Sanuras – tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Už papildomą priemoką siūlome įspūdingą nardymo ekskursiją į Lemobgan salą*. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. O trokštantiems daugiau pažinties ir kelionių siūlome aplankyti Džogjakartą*, kur galite išvysti pasaulinio garso monumentus, Prambanan ir Borobuduro šventyklų kompleksus.

 • 15 diena

  SANURAS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 

  Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

 • 16 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.Tikimės, jog ši kelionė suteikė nemažai naujų patirčių ir paliko tik pačius gražiausius prisiminimus!

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 gruodis
Treč, Gruo 25Ketv, Saus 9 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1395 EUR
 

+ skrydis apie 970 EUR
su skrydžiu nuo 2365 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

Kelionės kaina: 1395 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

Kelionės kaina: 1630 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SEGARA VILLAGE 4* »

Kelionės kaina: 1740 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos turo metu 
  • vietinio gido paslaugos;
  • 13 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
  • programoje nurodytas maitinimas: 13 pusryčių ir šventinė Naujųjų metų vakarienė;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus (~30 USD);
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.    

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Balis - Singapūras- Vilnius (kaina apie ~950 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.    

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Edvinas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką