Singapūras ir Nauji metai Balio saloje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Autentiškas maršrutas, kurį rasite tik „Kelionių Akademijoje“!
 • Lankysimės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Pramogausime Singapūro Sentosos saloje ir naktiniame Zoo safaryje
 • Naujuosius metus pasitiksime šarmingoje Indonezijos salojeGili Travangan
 • Grožėsimės atviruko vertomis  įspūdingų  Džatiluvio ryžių terasomis
 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Aplankysime Tirta Gangga karašliškąjį vandens sodą
 • Aplankysime beždžionių mišką ir susipažinsime su jo egzotiškomis gyventojomis
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos, už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

NORVIDAS 

Į Balį atvykau ,,pažiemoti'' Kovido metu - tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės
pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų - viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau
iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su
vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir
išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus,
nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus megaudamiesi užburiančiais kraštovaizdziais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

2023-12-26 Vilnius 11:40 -  15:35 Stambulas 17:55 - 09:20 (+1d.) Singapūras

 

2024-01-08 Balis 21:25 - 05:40 (+1d.) Stambulas 08:55 - 10:50 Vilnius

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
diena
SINGAPŪRAS 
Lėktuvui nusileidus Singapūro oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas, ir palydės į ekskursiją po miestą. Singapūras vos per 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Atvyksime į nacionalinį orchidėjų sodą, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orhidėjų. Po pirmosios pažinties su Singapūru užsiregistruosime viešbutyje ir jūsų lauks laisvas laikas. Nemėgstantys nuobodžiauti galėsite aplankyti kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Čia galėsite papietauti. Vakare leiskimės į ~4 val. trunkančius naktinius nuotykius „Night Safari“ – zoologijos sode po atviru dangumi, kuriame gyvena daugiau nei 2500 nakties būtybių iš daugiau nei 130 rūšių. „Night Safari“ yra pirmasis pasaulyje safari parkas, skirtas naktiniams gyvūnams. Šis laukinės gamtos parkas yra išsidėstęs septyniose skirtingose buveinėse, 35 hektarų tankiame atogrąžų miške. Po ekskrusijos būsite pervežti į viešbutį nakvynei ir poilsiui.
3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Šiandien po pusryčių visi kartu pratęsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas,
pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės. Ekskursijos metu keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Vėliau ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew. Žinoma pakilsime ir į Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižio apžvalgos aikštelę, kuri garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Po pietų* norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai,
įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Pageidaujantys, įsigiję bilietus tyrinėsite „Debesų mišką“ ir „Gėlių kupolą“*, kurie atima žadą pagal geografines zonas suskirstytomis oranžerijomis, kuriose įsikūrę virš milijono augalų ir aptinkama beveik 19 000 skirtingų rūšių. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – TUBANAS (pusryčiai) 
Papusryčiavus lauks kelionė į Singapūro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Nusileisime tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Tubane, esantį Kutos paplūdimyje. Balio saloje, priklausančioje Indonezijai, gyvena daugiau nei 4 mln. gyventojų. Ši sala garsėja ne tik paplūdimių, kalnų ir ryžių plantacijų grožiu, bet ir turtingomis vietinėmis tradicijomis bei maloniais salos gyventojais. Indonezijoje dauguma jų musulmonai, tačiau Balio saloje dominuoja hinduizmo pasekėjai. Kadangi saloje yra daug vulkanų, čia galima pamatyti neįprastus juodo smėlio paplūdimius. Jie ypač nuostabūs sutemus, apšviesti mėnesienos. Registracija viešbutyje ir nakvynė Tubane.

5
diena
TUBANAS – GILI TRAVANGAN (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mūsų laukia įdomi kelionė į vieną iš trijų Gili salų švęsti Naujųjų metų. Vyksime su greitaeigu kateriu, nes tai patogiausias ir greičiausias būdas patekti į Gili salas. Vidutiniškai tai trunka apie 2 valandas. Yra trys Gili salos: Trawangan, Eyre ir Meno. Jie yra 35 kilometrai nuo Balio. Daugelis turistų aktyviai keliauja po Balį 70% savo atostogų, o po to kelioms dienoms atsipalaiduoja Gili salų paplūdimiuose– mes siūlome jums padaryti tą patį ir Naujuosius metus sutikti šioje romantiškoje saloje. Vietoj atšiaurių Balio kamščių, perpildytų paplūdimių ir triukšmingų gatvių Gili tvyro atsipalaidavusi atmosfera ir tyla: niekas netrikdo rojaus salų ramybės su sniego baltumo paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu.Tačiau vakare tikras naktinis gyvenimas – vakarėlių mėgėjams patiks Gili Trawangan - turės kur linksmintis. Pajūryje esančiuose vietiniuose baruose rengiamos diskotekos, o vakarėliai rengiami kiekvieną vakarą. Salos centre atmosfera ramesnė; maisto mėgėjai galės mėgautis dideliu etninių restoranų pasirinkimu. Naujametinė vakarienė ir nakvynė viešbutyje Gili Travangane.

6 – 7
dienos
POILSIS GILI TRAVANGAN SALOJE (pusryčiai)
Gili salose galėsite nardyti, degintis paplūdimyje arba poilsiauti nuostabaus gamtos grožio apsuptyje. 12,5 ha ploto sala, priklausanti Indonezijos Lomboko salai, tvarkoma pagal ypatingą koncepciją - gamta čia yra neeksploatuojama. Dėl šios salos ramybės ir grožio Gili Trawangan yra įprastas daugelio užsienio turistų kelionės tikslas. Jie vadina Gili Trawangan arba Nanggu ,,Rojaus sala". Balto smėlio paplūdimyje su ramiai banguojančiu Indijos vandenynu jums garantuojamas privatumas - jokių paplūdimio prekybininkų ar nepageidaujamų lankytojų. Nakvynės Gili Trawangan saloje.
8
diena
GILI TRAVANGAN – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks persikėlimas iš Gili Trawangan į Balio salą. Pirmiausia stotelė - Lempuyang šventykla. Pura Lempuyang šventykla yra Balio induistų šventykla, esanti Lempuyang kalno šlaite, 1175 metrų aukštyje virš jūros lygio. Saloje žinoma kaip viena iš labiausiai gerbiamų Balio šventyklų, pastaraisiais metais „Instagram“ dėka ji tapo vis populiaresnė tarp turistų.  Čia visas kraštovaizdis atrodo visiškai siurrealistinis nuo šių šventyklos vartų, kurie  dar vadinami „Vartais į dangų“. Nuo šventyklos laiptų giedru oru atsiveria gražus vaizdas į Agungo ugnikalnio panorama ir  kalno papėdėje esantį slėnį. Vėliau aplankysime Tirta Gangga karašliškąjį vandens sodą. Jis yra aukščiausio salos  Agungo kalno pietrytiniame šlaite ir buvo pastatytas 1946 m., valdant velioniui Karangasemo karaliui Anak Agung Anglurah Ketut Karangasem (1887–1966). Architektūrinis ir parko kompleksas su daugybe tvenkinių, fontanų ir kanalų, kuriuos jungia alėjos ir tilteliai. Nepaisant gana jauno amžiaus, rūmai atrodo kaip senovinis paminklas dėl  architektūros ir didelės drėgmės, dėl kurios pastatų sienos po kelių mėnesių apauga žaliomis samanomis. Pervežimas į jaukų žvejų kaimelį su nuostabiu paplūdimiu. Nakvynė viešbutyje Kandidasoje.

9
diena
BALIS – UBUDAS  (pusryčiai)
Po pusryčių išsiregistruosime ir keliausime link Ubudo. Pakeliui sustosime prie ir keliausime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. 1963 m., išsiveržus ugnikalniui, šventykla išliko beveik nepaliesta. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Apsilankysime ir Sidemeno slėnyje ryžių terasose. Šioje vietovėje, esančioje apie 45 minutes į rytus nuo Ubudo, gyvena daug Balio gyventojų toliau nuo turistų minios, apsuptį nuostabaus gamtos grožio. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

10
diena
UBUDAS  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Rekomenduojame skirti laiko ir pasivaikščioti Campuhan pažintiniu taku.  Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Norintieji galėsite mėgautis SPA ir masažų procedūromis* savo viešbutyje arba vienuose iš daugelio įsikūriusių masažo centrų Ubudo regione. Be abejo siūlome savarankiškai arba esant grupės pageidavimui su kelionės vadovu aplankyti  Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

11
diena
UBUDAS  (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime pasimėgauti Tegenungano krioliu, o vėliau trauksime į Balio salos vakarinėje dalyje įsikūrusį Džatiluvio (Jatiluwih) kaimą. Džatiluvyje įsikūrusios ryžių terasos įtraukos į Unesco pasaulio paveldą ir yra viena iš labiausiai lankomų salos įžymybių, kurių grožiui neatsispyrė ir pats Baraka Obama.  Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude. 

12 – 13
dienos
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Sanūrą. Laisvas laikas jūsų paskutinių dienų poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos – siužetai.
Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pasimėgausite paskutinėmis Balio akimirkomis. Pavakarę vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Stambulą, o iš ten – į Vilnių.
15
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Singapūras ir Nauji metai Balio saloje

Birutė
2024-01-12
10
Kvalifikuota vadybininkė Giedrė. Iškilę klausimai buvo atsakyti ir netgi asmeninių patarimų sulaukiau. Puikus maršrutas. Ypač patiko Singapūras. Visi viešbučiai išskyrus Gili saloje ( labai prasti pusryčiai, nešvaru restorane, vaisiai ir daržovės nekokybiški, atrodė parūgę) buvo puikūs. Lokacija patogi savarankiškai leidžiant laisvalaikį. Graži aplinka, paslaugus personalas. kokybiškas maistas.
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

* Kelionės kaina 1 asmeniui dviviečiame kambaryje

Apgyvendinimas viešbučiuose

Apgyvendinimas viešbučiuose

Singapūras 2n.
Paradox Merchant Court
Premier Room

Tubane 1n. Rama beach 4* Deluxe Room

Gili Trawangane 3n. Villa Ombak – Superior Lumbung Terrace

Kandidasoje 1n. Ramayana Candidasa 4* Deluxe Room

Ubude 3n. Ubud Wana Resort 4* Wana Garden View room

Sanūre 2n. Griya Santrian Beach Resort & SPA 4* Deluxe Room

Singapūras 2n.
Paradox Merchant Court
Premier Room

Tubane 1n. Rama beach 4* Deluxe Room

Gili Trawangane 3n. Villa Ombak – Superior Lumbung Terrace

Kandidasoje 1n. Ramayana Candidasa 4* Deluxe Room

Ubude 3n. Plataran Ubud Hotel & SPA 4* Deluxe room

Sanūre 2n. Hyatt Regency 5* Standard room

Kelionės kaina: 2643 EUR + skrydis

Kelionės kaina: 2959 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 1 nakvynė Kutoje, 3 Nakvynės Gili Trawangan saloje, 1 nakvynė Kandidasoje, 3 nakvynės Ubude, 2 nakvynė Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčiai) ir Šventinė Naujųjų metų vakarienė restorane Gili Travangane.
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Balis – Vilnius (kaina 1100 EUR);
 • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams ~33 EUR asmeniui (sumokama atvykus į Balio oro uostą);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * užsakoma vietoje.
 • Kaina priklauso ir nuo keliautojų skaičiaus ekskursinėse programose (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį, plaukiojimas plaustais Ajungo upėje, ekskursija į Uluvatu šventyklą su tradicinių šokių ir muzikos pasirodymu, ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (poilsio metu pasirinkus viešbutį Griya Santrian– nuo 440 EUR, Hyatt Regency 5* – nuo 620 EUR);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas vyksta su grupe iš Vilniaus arba pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.

Apgyvendinimo variantai

Rama Beach

Nuostabiai nuošali šventovė šurmuliuojančios Kutos širdyje, RAMA BEACH RESORT & VILLAS, siūlanti svečiams įsimintiną patirtį, įkūnijančią geriausią Balio kultūrą, istoriją, paveldą ir virtuvę. Viešbutis turi erdvius kambarius ir vilas, kur svečiai kviečiami atsipalaiduoti pagal apgalvotą tradicinį ir modernų dizainą net 2 hektarų vešliame atogrąžų sode. Puiki vieta romantiškam poilsiui poroms arba šeimoms.

Villa Ombak

Vieta: Šis viešbutis yra Gili Trawangan, didžiausioje iš 3 mažų smėlio salų, esančių į šiaurę nuo Indonezijos Lomboko salos. Pervežimas į Lomboko oro uostą trunka apie 45 minutes, iš kurių 15 minučių – laivu, o dar pusvalandį – autobusu, apie 54 km iki Balio, apie 10 m iki paplūdimio.

Ramyana Candidasa

"Ramayana Candidasa" - nuostabus erdvus pajūrio kurortas su panoraminiu vaizdu į vandenyną, įsikūręs rytinėje Balio dalyje, apsuptas vešlių atogrąžų sodų. Visiška šventovė svajonių atostogų ieškotojams. Ramayana Candidasa yra puiki vieta ramiai praleisti atostogas Balyje, taip pat tyrinėti nuostabų povandeninį Balio rojų, pavyzdžiui, Tulambeną, Amedą, Padang Bai, Žydrąją lagūną ir daugelį kitų.

Plataran Ubud

Viešbutį "Plataran Ubud Hotel & Spa" supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

Griya Santrian

Vieta: 20 km iki Ngurah Rai oro uosto, apie 9 km iki Denpasaros miesto, Sanur miestelio centre, apie 200 m iki palūdimio.

HYATT REGENCY BALI »

Kambario tipas: Standard Room

Viešbutis yra patogioje vietoje, netoli pagrindinių Balio lankytinų vietų, o tarptautinis Ngurah Rai oro uostas yra vos už 16 km.

Ubud Wana Resort

Vieta:  Apie 35 km iki Nguraho Rajaus tarptautinio oro uosto, Nyuh Kuning kaimelyje, apie 5 km iki Ubudo kurorto centro, apie 600 m iki Beždžionių miško, netoli viešbučio yra kavinės, barai bei parduotuvės, apie 25 km iki paplūdimio.

PARADOX MERCHANT »

Kambario tipas: Premier Room

„Swissotel Merchant Court“ yra prabangus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, vos 4,7 km (2,9 mylios) nuo Singapūro centro. Netoliese yra lankytinos vietos kaip Clarke Quay, Kinų kvartalas (Singapūras) ir Boat Quay. Taip pat lengvai pasieksite South Bridge Road, Masjid Jamae ir Sri Mariamman šventyklą.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.