Singapūras ir Nauji metai Balio saloje 15 DIENŲ

Kelionės akcentai

 • Autentiškas maršrutas, kurį rasite tik „Kelionių Akademijoje“!
 • Naujųjų metų sutikimas Gili Travangan saloje!
 • Lankysimės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Pramogausime Singapūro Sentosos saloje ir naktiniame Zoo safaryje
 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Grožėsimės atviruko vertomis ryžių terasomis
 • Pažinsime žymiausias hinduistines Balio šventyklas
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūro kurorte ir Gili Trawangan saloje 
Nuo2895
2023 12 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 975
su skrydžiu: 3870
Dėmesio! Keliaujant į Balį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos, už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

2023-12-26 Vilnius 11:40 -  15:35 Stambulas 17:55 - 09:20 (+1d.) Singapūras

 

2024-01-08 Balis 21:25 - 05:40 (+1d.) Stambulas 08:55 - 10:50 Vilnius

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
diena
SINGAPŪRAS 
Lėktuvui nusileidus Singapūro oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas, ir palydės į ekskursiją po miestą.  Singapūras vos per 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Atvyksime prie įspūdingo nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orhidėjų. 
Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Čia galesite papietautį. Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. 
Nakvynė viešbutyje Singapūre.
3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės.
Ekskursijos metų Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Vėliau Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew.
Pasibaigus ekskursijai – laisvas laikas, kurio metų siulome aplankytį Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje.
Vakare sutemus leiskimės į nuotykius „Night Safari“ – zoologijos sode po atviru dangumi, kuriame gyvena daugiau nei 2500 nakties būtybių iš daugiau nei 130 rūšių. „Night Safari“ yra pirmasis pasaulyje safari parkas, skirtas naktiniams gyvūnams. Šis laukinės gamtos parkas yra išsidėstęs septyniose skirtingose buveinėse, 35 hektarų tankiame atogrąžų miške Sentosos saloje. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – DENPASARAS (BALIO SALA) –  TUBANAS (KUTA) (pusryčiai)
Papusryčiavus lauks kelionė į Singapūro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Nusileisite tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste.  Oro uoste jus pasitiks mūsų atstovai ir būsite pervežti į Kuta kurorte esantį viešbutį.  Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Nakvynė viešbutyje. 

5
diena
GILI TRAVANGAN (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia įdomi kelionė į vieną iš trijų Gili salų švęsti Naujųjų metų. Vyksime su  greitaeigu kateriu, nes tai patogiausias ir greičiausias būdas patekti į Gili salas. Vidutiniškai tai trunka apie 2  valandas.  Yra trys Gili salos: Trawangan, Eyre ir Meno. Jie yra 35 kilometrai  nuo Balio. Daugelis turistų aktyviai keliauja po Balį 70% savo atostogų, o po to kelioms dienoms atsipalaiduoja Gili salų paplūdimiuose– mes siūlome jums padaryti tą patį ir Naujuosius metus  sutikti šioje romantiškoje saloje. Su keltu pasieksite Gili Travangan (Trawangan) salą. Atvykę į Gili salą, užsiregistruosime viešbutyje. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje  Gili saloje.

6
diena
GILI TRAVANGAN (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vietoj atšiaurių Balio kamščių, perpildytų paplūdimių ir triukšmingų gatvių Gili tvyro atsipalaidavusi atmosfera ir tyla: niekas netrikdo rojaus salų ramybės su sniego baltumo paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu. Tačiau vakare tikras naktinis gyvenimas – vakarėlių mėgėjams patiks Gili Trawangan -  turės kur linksmintis. Pajūryje esančiuose vietiniuose baruose rengiamos diskotekos, o vakarėliai rengiami kiekvieną vakarą. Salos centre atmosfera ramesnė; maisto mėgėjai galės mėgautis dideliu etninių restoranų pasirinkimu.
Naujametine vakarienė ir nakvynė viešbutyje Gili Travangane.
7
diena
POILSIS GILI TRAVANGAN SALOJE (pusryčiai)
 Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Gili salose galėsite nardyti, degintis paplūdimyje arba poilsiauti nuostabaus gamtos grožio apsuptyje. 12,5 ha ploto sala vakarų Lomboke tvarkoma pagal yaptingą koncepciją - gamta čia yra neeksploatuojama. Dėl šios salos ramybės ir grožio Gili Nanggu yra įprastas daugelio užsienio turistų kelionės tikslas. Jie vadina Gili Trawangan arba Nanggu "Rojaus sala". Balto smėlio paplūdimyje su ramiai bangupjančiu vandenynu jums garantuojamas privatumas - jokių paplūdimio prekybininkų ar nepageidaujamų lankytojų. 
Nakvynė viešbutyje Gili Travangane.
8
diena
GILI TRAVANGAN – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks persikėlimas iš Gili Trawangan į Balio salą. Pirmiausia stotelė - Lempuyang šventykla. Pura Lempuyang šventykla yra Balio induistų šventykla, esanti Lempuyang kalno šlaite, 1175 metrų aukštyje virš jūros lygio. Saloje žinoma kaip viena iš labiausiai gerbiamų Balio šventyklų, pastaraisiais metais „Instagram“ dėka ji tapo vis populiaresnė tarp turistų.  Čia visas kraštovaizdis atrodo visiškai siurrealistinis nuo šių šventyklos vartų, kurie  dar vadinami „Vartais į dangų“. Nuo šventyklos laiptų giedru oru atsiveria gražus vaizdas į Agungo ugnikalnio panorama ir  kalno papėdėje esantį slėnį. Vėliau aplankysime Tirta Gangga karašliškąjį vandens sodą.  Jis yra aukščiausio salos  Agungo kalno pietrytiniame šlaite ir buvo pastatytas 1946 m., valdant velioniui Karangasemo karaliui Anak Agung Anglurah Ketut Karangasem (1887–1966). Architektūrinis ir parko kompleksas su daugybe tvenkinių, fontanų ir kanalų, kuriuos jungia alėjos ir tilteliai. Nepaisant gana jauno amžiaus, rūmai atrodo kaip senovinis paminklas dėl  architektūros ir didelės drėgmės, dėl kurios pastatų sienos po kelių mėnesių apauga žaliomis samanomis. Pervėžimas į jaukų žvejų kaimelį su nuostabiu paplūdimiu. Nakvynė viešbutyje Kandidasoje.

9
diena
BALIS – UBUDAS  (pusryčiai)
Po pusryčių išsiregistruosime ir keliausime link Ubudo. Pakeliui sustosime prie ir keliausime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. 1963 m., išsiveržus ugnikalniui, šventykla išliko beveik nepaliesta. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Apsilankysime ir Sidemeno slėnyje ryžių terasos. Šioje vietovėje, esančioje apie 45 minutes į rytus nuo Ubudo, gyvena daug Balio gyventojų toliau nuo turistų minios, apsuptį nuostabaus gamtos grožio. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

10
diena
UBUDAS  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Norintieji galėsime kartu su kelionės vadovu eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

11
diena
UBUDAS  (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude. 

12
diena
UBUDAS  (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas. Ubudas dažnai vadinamas „Balio širdimi“ nes miestas turi senovinę kilmę, manoma, kad jis buvo įkurtas VIII amžiuje, o jo pavadinimas kilęs iš balietiško „ubad“, reiškiančio „vaistas“. Šioje vietovėje iš tiesų augo daugybė vaistinių žolelių ir augalų rūšių, todėl Ubude nuo seno buvo daug gydytojų ir burtininkų. Kaip istorinio Džianjaro regiono dalis, kurio valdovai visada skatino meną ir amatus, Ubudas tapo amatininkų iš viso rajono prekybos centru. Prekės čia buvo atvežtos iš kaimų, kurių kiekvienas specializuojasi vienoje meno rūšyje: tapyba, drožyba akmenyje ar medyje, papuošalai ir kt. Ir galiausiai, Ubudas yra visai netoli šventų baliečių vietų: Goa Gaja šventyklos, Gunung Kawi urvų ir kelių šventų šaltinių, kuriuos garbina vietiniai gyventojai. Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude. 

13
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Sanūrą. Laisvas laikas jūsų poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosite pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. 
Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Stambulą, o iš ten – į Vilnių.
15
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo2895
2023 12 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 975
su skrydžiu: 3870

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Balį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu (pasitinka Singapūre);
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 1 nakvynės Kutoje, 3 Nakvynės Gili Trawangan saloje, 1 nakvynė Kandidasoje,  4 nakvynės Ubude, 1 nakvynė Sanūre);
 • Vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio Sanure (paskutinė nakvynė);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 1 Naujametinė vakarienė);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Vidinis skrydis Singapūras – Denpasaras; 
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras, Singapūras – Balis, Balis – Vilnius (Skrydis nuo 975eur);
 • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui (Sumokama atvykus į Balio oro uostą);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 65 EUR/asm.).

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Singapūro (Norvidas) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsio metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovai grupę pasitinka Singapūro(Margarita) ir Denpasaro (Balio) (Norvidas) oro uostuose, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Turistai, kurie negali vakcinuotis dėl kitų ligų, privalo turėti gydytojo išduotą pažymą ir neigiamą COVID testo rezultatą. Šiuo metu nevakcinuoti keliautojai negali vykti į Indoneziją/Balį.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

Rama Beach

Nuostabiai nuošali šventovė šurmuliuojančios Kutos širdyje, RAMA BEACH RESORT & VILLAS, siūlanti svečiams įsimintiną patirtį, įkūnijančią geriausią Balio kultūrą, istoriją, paveldą ir virtuvę. Viešbutis turi erdvius kambarius ir vilas, kur svečiai kviečiami atsipalaiduoti pagal apgalvotą tradicinį ir modernų dizainą net 2 hektarų vešliame atogrąžų sode. Puiki vieta romantiškam poilsiui poroms arba šeimoms.

Villa Ombak

Vieta: Šis viešbutis yra Gili Trawangan, didžiausioje iš 3 mažų smėlio salų, esančių į šiaurę nuo Indonezijos Lomboko salos. Pervežimas į Lomboko oro uostą trunka apie 45 minutes, iš kurių 15 minučių – laivu, o dar pusvalandį – autobusu, apie 54 km iki Balio, apie 10 m iki paplūdimio.

Ramyana Candidasa

"Ramayana Candidasa" - nuostabus erdvus pajūrio kurortas su panoraminiu vaizdu į vandenyną, įsikūręs rytinėje Balio dalyje, apsuptas vešlių atogrąžų sodų. Visiška šventovė svajonių atostogų ieškotojams. Ramayana Candidasa yra puiki vieta ramiai praleisti atostogas Balyje, taip pat tyrinėti nuostabų povandeninį Balio rojų, pavyzdžiui, Tulambeną, Amedą, Padang Bai, Žydrąją lagūną ir daugelį kitų.

Plataran Ubud

Viešbutį "Plataran Ubud Hotel & Spa" supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

Griya Santrian

Vieta: 20 km iki Ngurah Rai oro uosto, apie 9 km iki Denpasaros miesto, Sanur miestelio centre, apie 200 m iki palūdimio.

Kelionės užsakymas

Nuo
2895

+ skrydis apie: 975 visiems su skrydžiu: 3870
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje 12 DIENŲ
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Modernusis Singapūras ir Balio sala
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Modernusis Singapūras ir Balio sala 14 DIENŲ
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.