Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 16 dienų

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kolumbija paprastai yra neįvertinta kelionių kryptis, o tai reiškia, kad yra daugiau nepaliestų šios gražios šalies dalių, kurias galite patirti. Keliautojams ji nėra gerai žinoma, todėl atrodo, kad tarsi reiks kirsti vieną iš paskutinių kelionių sienų. Kolumbija pribrendo atradimams, o ten visko tiek daug: žalių slėnių, auksinių paplūdimių ir snieguotų kalnų, kolonijinės tvirtovės ir siautulingos Bogotos energijos. Susipažinsite su nacionaliniais parkais, paplūdimiais, kaimų bendruomenėmis ir miestais. Be to, nėra geresnės vietos, norintiems  paragauti skanėstų, pavyzdžiui, šviežių jūros gėrybių ir skanios kavos. Prisijunkite prie šios šiltos, svetingos šalies ir grįžkite su daugiau istorijų, nei kada nors turėsite laiko papasakoti.
1
diena
VILNIUS – BOGOTA
Bienvenidos! Sveiki atvykę į Bogotą! Įsikūrusi 2644 metrų aukštyje, Kolumbijos aukšta sostinė yra žavinga, tačiau veržli, seno ir naujo derinys. Kosmopolitiškoje Bogotoje gausu jaukių kavinių, įdomių muziejų ir senų bažnyčių. Įsiliesime į praeivių minią Lia Kandeliarija (La Candelaria) kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto Bolivaro aikštę (Plaza Bolivar).
2
diena
DRUSKOS KATEDRA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Zipaquiro miestą (kelionė trunka apie 1,5 val.). Čia mes aplankysime garsiąją Druskos katedrą, pastatytą 1930 metais druskos kasyklos tuneliuose 190 metrų žemiau paviršiaus. Ji laikoma pirmuoju stebuklu Kolumbijoje, nes jos struktūra pastatyta iš druskos. Ar anksčiau buvote pastate, pastatytame tik iš druskos? Nepriklausomai nuo jūsų religijos, čia galite susisiekti su didesnėmis gamtos jėgomis, o be to, kaip nuostabu pajusti gamtos galią ir Lotynų Amerikos architektūros palikimą, turėsite galimybę pajusti dvasinę patirtį. Ekskursija nuves mus per vadinamąjį „Camino de la Cruz“- kelią, kuris vaizduoja paskutinę Kristaus kelionę ir veda mus prie altoriaus, pastatyto kasykloje. Po apsilankymo katedroje apžiūrėsime miestelį. Po pietų sugrįžime į Bogotą.
3
diena
BOGOTA - SALIENTAS (pusryčiai) 
Šį rytą pasinerkite į Kolumbijos skonį ir spalvas apsilankę garsiajame Paloquemao turguje, kuriame yra didžiausias Bogotos egzotiškų vaisių, šviežių daržovių ir maisto prekystalių pasirinkimas – galbūt pasimėgaukite gardžia Arepa (kolumbietiško stiliaus tortilija). Maždaug pietų metu lauks skrydis į kavos regioną ir pervežimas (apie 40 minučių) į gražųjį Salento kaimą. Skirsime laiko pasivaikščiojimui nuostabiomis gatvėmis ir pasigrožėkite geriausiomis „paisa“ architektūros spalvomis. Butinai paragausime upėtakį, kuris patiekiamas su sodriu česnakiniu sūrio padažu. Kolumbijos nacionalinė sporto šaka (tejo) yra populiari pramoga Salente. Šį vakarą išbandykite savo jėgas šiame smagiame užsiėmime su grupe – dar geriau su alumi rankoje!

4
diena
SALIENTAS - KOKORA - KAVOS REGIJONAS (pusryčiai) 
Ryte vyksime į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Už papildomą mokestį apylinkes galėsime apžiūrėti ir jodami ant arklių.

Po ekskursijos vaškinių palmių slėnyje, vyksime į esantį kavos ūkį. Dėl savo atogrąžų aukščio ir derlingo vulkaninio dirvožemio Kolumbija yra viena didžiausių kavos gamintojų pasaulyje. Šią priklausomybę sukeliančią pupelę daug geriau pažinsite ekskursijoje po kavos plantaciją ir perdirbimo centrą. Pasigilinsite į gamyklos istoriją ir sužinosite vidinės pramonės, kuri ilgą laiką kėlė šalies ekonomiką, istoriją. Pažiūrėsite, kaip pupelės auginamos, nuimamos, apdorojamos, džiovinamos, skrudinamos ir malamos, o tada iš pirmų lūpų išgirsite, dėl ko kyla tas triukšmas. Išbandysite įvairių rūšių kavos grūdelius ir išmoksite ruošti įvairių rūšių kavą – viską užbaisite garuojančiu puodeliu šviežiai užplikytos kavos. Po to atsipalaiduosite tarp nuostabių Estancia apsuptų žalių kalvų ir slėnių.

5
diena
SALIENTAS - MEDELJINAS (pusryčiai)
Šįryt išvykstame iš Saliento 1 valandos trukmės pervežimas į nedidelį Činčinos miestelį, kur sėsime į patogų viešąjį autobusą kelionei į Medeljiną (apie 6-7 val.). Pakeliui sužinokite šiek tiek daugiau apie įdomią miesto istoriją. Devintąjį ir devintąjį dešimtmečius praleidęs turėdamas tarptautinę vieno pavojingiausių pasaulio miestų reputaciją (dėl liūdnai pagarsėjusio Pablo Escobaro narkotikų kartelio), Medeljinas tapo vienu įdomiausių miestų Pietų Amerikoje. Ir kai kurie iš geriausių šalies muziejų, parkų ir architektūros (taip pat dabar daug saugesnės ir patogesnės atmosferos), nesunku suprasti, kodėl jo populiarumas auga. Atvykę apžiūrėsite šį gražų miestą orientaciniame pasivaikščiojime su savo lyderiu, o po to šį vakarą praleissite laisvalaikį – kodėl gi nepasižvalgius į garsųjį Medeljino naktinį gyvenimą!
6
diena
GVATAPĖ (pusryčiai, pietūs)
Šiandiena keliausime iš Medeljino į Gvatapės miestelį (Pueblo de Zocalos) ir įspūdingą Penjolio uolą (La Piedra del Peñol) šioje be streso visą dieną trunkančioje kelionėje. Be Peñol uolos viršūnės, kurią privalo pamatyti kiekvienas, besilankantis Medeljine, mėgausitės apsilankymais vietiniame Gvatapės mieste, garsiajame Guatapé Zocalos ir išskirtine ekskursija laivu po Gvatapė ežerą! Jūsų patogumui į šią ekskursiją įskaičiuoti tradiciniai pietūs.

7
diena
MEDLJINAS (pusryčiai)
Atraskite Medeljino miestą privačioje kelionėje, kurioje aplankysite pagrindines Medeljino centro vietas, senas bažnyčias, sužinosite istorinį ir meninį nuostabių bronzinių maestro Botero statulų kontekstą, lipsite į oro lynų keltuvus ir važiuosime funikulieriumi iš kurio mėgausitės nuostabiu miesto vaizdu, pasivaikščiosite kartu su savo patyrusiu gidu ir pajusite bendruomenės atmosferą arba „barrio“, kad pamatytumėte, kaip žmonės gyvena ir išgyvena kasdien.

Po pietų aplankysime Comuna - 13. Tik prieš kelerius metus Komuna 13 kaimynystė buvo pavojingiausia Medeljino miesto bendruomenė, tačiau šiandien tai spalvingiausios ir gyvybingiausios miesto vieta. Po to, kai vyriausybė ir privatus sektorius investavo į socialines ir jaunimo programas, vietos gyventojai ir menininkai susigrąžino kvartalus ir prisidėjo prie stebuklingos transformacijos, kurią matome šiandien – gatvės prisipildė neįtikėtino gatvės meno, muzikos, gatvės atlikėjų, pardavėjų, parduodančių skanius vietinius užkandžius. puiki galimybė tyrinėti gyvybingas Comuna 13 gatves ir susitikti su vietos gyventojais bei menininkais – tai unikali kultūrinė ir įsimintina patirtis.

8
diena
MEDLJINAS - KARTACHENA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Medljinu ir skrisime į Kartacheną (Cartagena), esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Po to lauks - 3 val. turas po Kartachenos miestą. Aplankysime Švento Filipo (San Filipės) tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie ankstyvąsias Kartachenos dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartachenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties.

9
diena
KARTACHENA (pusryčiai)
Praleiskite šiek tiek laisvo laiko susipažindami su sena ir nauja Kartachena. Pasivaikščiokite po senamiestį, apsipirkite vietinių rankdarbių, arba plaukite laivu į Punta Arenas arba Playa Blanca, nes nusipelnėte maudynių Pietų Karibų jūroje. Kitu atveju užsisakykite kelionę už miesto į Volcan de Lodo El Totumo. Vietoj lavos šis savotiškas ugnikalnis išsviedžia kremą primenantį purvą, kuris, kaip teigiama, turi daug gydomųjų savybių. Patirkite keistą maudymosi patirtį, tada nuplaukite purvą netoliese esančioje lagūnoje. Vakarą galite praleisti kaip norite. 

10
diena
KARTACHENA - TAIRONA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Taironos nacionalinį parką (5 val.). Taironos nacionalinis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje. Kai kurie keliautojai sako, kad tokio tykaus ir įspūdingo paplūdimio niekur nėra tekę matyti. Didžiuliai akmenys, šmirinėjantys įvairaus kalibro žvėreliai, smalsios papūgos. Šalia pakrantės – džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai. Žydra jūra ir svarbiausia – nesugadinta gamta.
11 – 12 – 13
dienos
TAIRONA (pusryčiai)
Laisvas laikas.  Mėgausimės dviem laisvomis dienomis Taironos nacionaliniame parke. Yra daugybė galimybių atsipalaiduoti, maudytis ar ilgai pasivaikščioti paplūdimyje. „Arrecifes“ turi vieną gražiausių parko paplūdimių, tačiau maudytis draudžiama. Nuo „Arrecifes“ per 15 minučių nueisime per paplūdimį į kitą įlanką, kurioje galėsime plaukioti. Iš čia per 30 minučių nueisime iki kito garsaus La Piscina paplūdimio. Toliau važiuokime dar 15 minučių iki El Cabo de San Juan. Iš čia galime pasivaikščioti senuoju Tayronapathu (įkalne) iki Pueblito, trunkančio apie 3 valandas pirmyn ir atgal. Tai Taironos civilizacijos griuvėsiai. Pageidaujantiems šio žygio, patariama pasiimti vietinį gidą.

14
diena
TAIRONA – SANTA MARTA – BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Santa Martos oro uostą (-1,5 val.) ir skrydis į Bogotą. Laikas tyrinėti – šiandien apžiūrėsite keletą svarbių vietinių vietų Bogotoje. Viena iš jų yra La Candelaria, istorinė miesto širdis. Daugybė jaukių kavinių ir kolonijinių bažnyčių pasižymintis rajonas kupinas netikėtumų. Be daugybės muziejų, meno ir puikaus maisto, kurį galima paragauti, tai tiesiog gražus miestas, kuriame galima pasivaikščioti, įdomus seno ir naujo susidūrimas. Taip pat nuvyksite į Aukso muziejų, kad sužinotumėte apie turtus, kuriuos kadaise turėjo ši šalis. Įspūdingame ir lengvai naršomame muziejuje eksponuojama 55 000 įvairių epochų artefaktų. Dienos metu taip pat sužinosite apie audringą Kolumbijos praeitį „Karo ir taikos“ kelionėje, kurioje aprašoma jų karo istorija, įskaitant politines žmogžudystes ir ginkluotas grupes konflikte, ir kaip šalis pavirto į tokią situaciją, kokia yra dabar. Taip pat bus galimybė keltuvu pakilti į Cerro de Monserrate, kur iš XVII a. bažnyčios atsiveria vaizdas į sostinę. Tai puiki vieta stebėti saulėlydį visame didžiuliame mieste.
15 – 16
dienos
BOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pasimėgausime paskutinėmis valandomis Kolumbijoje, o vakare Jūsų lauks skrydis namo. Kolumbija yra vienodai muzikinė ir literatūrinė. Svetingi ir protingi, pikantiški, linksmybių mėgstantys kolumbiečiai tikrai jus nustebins. Ir nors tiesa, kad kelionės Kolumbijoje reikalauja papildomo sąmoningumo, priežiūros ir pasiruošimo, už papildomą energiją atlyginama šimteriopai.

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 16 dienų

Romualdas
2024-01-30
9
Kelionė gerai struktūrizuota ir programa įdomi bei intensyvi. Siekiant optimizuoti kelionės laiką siūlyčiau ptidėti dar vieną vietinį skrydį (iš Pereiros oro uosto iki Medelino oro uosto). Tokiu budu būtų ženklai sutaupytas laikas ir nereikėtų važiuoti autobusu iš Solento iki Medelino 8 valandas. Kelionė bendrai labai patiko, Kolumbija - labai graži ir spalvinga šalis su savo šarmu ir paslaptimis. Atskira padėka kelionės gidui Mangirdui, profesionalui iš dydžiosios raidės, kuris rupestingai ir atidžiai kuravo mus kelionės metu ir padėjo visapusiškai susipažinti su Kolumbija, jos grožias, gamta, virtuve ir žmonėmis. Kelionės metu turėjom labai sudetingą situaciją, kuri buvo operatyviai sureguliuota Mangirdo žmogiškojo ir profesionaliojo prisidėjimo dėka.
Raimonda
2023-12-04
9
Viskas buvo išties neblogai, bet kadangi klausiate - butų neblogai mažinti kelionės į šią pigią šalį kainą; trumpinti 24h kelionės pirmyn/atgal laiką; keisti Lufthansą su savo klaikiu (vegetarišku, šaltu, nevalgomu) maistu;; 1-ą dieną pridėti nuostabiojoje Kartgaginoje; butų buvę faina Kolubijoje nueiti į koncertą/ spektaklį, vakare pasišokti patiems. Viešbučiai buvo neblogi. Žalumoje skendinti šalis graži, jauki, dėl to gal kada nors norėtųsi grįžti. Nustebino daug ir geresni nei LT vidaus oro uostai, taip pat geresni nei LT nauji automobiliai. Kelionėje lydėjo puikus gidas Mangirdas (vienas geriausių mano iki šiol sutiktų, 10/10 balų), kuris kantriai dirbo vadovu, vertėju, nešiku, bendražygiu, krašto žinovu, grupės fotografu ir, kuo tik prireikdavo. Iš jo pusės kelionė buvo puikiai organizuota, parodyti visi įmanomi (teigiami/ neigiami) Kolumbijos aspektai, patiko programa ir jos įvairovė - istoriniai senamiesčiai, vaizdingų kraštovaizdžių nacionaliniai parkai, istoriniai ir kulto objektai, žavūs gamta ir paplūdimiai., jaukios kavinės ir labai skanus maistas Taip pat patiko, kad Kolumbiją ir patys apvaikščiojome, kiek įmanoma, o ne tik stebėjome pro autobuso langą. Kelionę primena labai žavios nuotraukos, gera savijauta, gražūs prisiminimai. Didelis dėkui p.Mangirdui už paprastumą, nuoširdumą ir draugiškumą, nes būtent jo asmenybė sudarė pusę smagios kelionės sėkmės.!
Linas
2023-11-16
10
Kelionėje viskas sekėsi puikiai. Buvo keletas vėlavimų keliaujant vidiniais skrydžiais, bet tai jau labiau yra force majore atvejis, kai nei agentūra nei mus lydėjęs gidas to įtakoti negalėjo. Maršrutą vertinu labai gerai, labai informatyvi kelionė, skirta daugiau keliauti kelionių gurmanams, kurie siekia pažinti kultūrą, tradicijas, istoriją. Mus lydėjęs Mangirdas yra vienas geriausių gidų, kokius asmeniškai buvau sutikęs. Labai apsiskaitęs, komunikabilus, ramus ir paslaugus. Siūlyčiau kiek įmanoma labiau stengtis išlaikyti su juo bendradarbiavimą, nes žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi suteikti geriausią patirtį kokią tik gali savo keliautojams.
Svetlana
2023-02-22
9
Viešbučiai geri.
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste;
 • 14 nakvynių 3* - 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją);
 • Kelionė autobusu/mikroautobusu pagal programą;
 • Bilietai į lankomus turistinius objektus;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa;
 • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos ( vadovas pasitinka oro uoste atvykus į Bogotą);
 • Maitinimas: 14 pusryčių;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Bogota - Salentas ir 10 kg rankinio bagažo;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Medeljinas - Katarhena ir 10 kg rankinio bagažo;
 • Vietinio skrydžio bilietai: Santa Marta - Bogota ir 10 kg rankinio bagažo.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai europos miestas - Bogota - europos miestas (su persėdimu).
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos. Programoje nenurodyti pietūs ir vakarienės.
 • Papildomas registruoto bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (1 dienai apie 3 USD);

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Priemoka už vienvietį kambarį (Jei keliaujate vienas (-a) būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 480 Eur.
 • Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 4 keliautojų grupei.
 • Vietinio skrydžio: papildomas 25kg bagažas kaina iš anksto 25 USD, oro uoste 35 USD.
 • SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Savaitgalis Stambule
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.