Pažintis ir poilsis Balio saloje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

  • Šarmingoje Balio kultūros sostinėje Ubude gyvensime 5* viešbutyje!
  • Aplankysime į UNESCO paveldą įtrauktas ryžių terasas!
  • Pažinsime svarbiausias hinduistines Balio šventyklas
  • Aplankysime beždžionių mišką ir susipažinsime su jo egzotiškomis gyventojomis 
  • Visos kelionės metu jus lydės profesionalus lietuviškai kalbantis vadovas
  • Lankomų objektų bilietai jau yra įtraukti į kelionės kainą!
  • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras, ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysime uolose pasislėpusį krioklį. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje ar stebėdami tradicinių Balio šokių pasirodymus, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanūro paplūdimį.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS !

VIKTORIJA

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdimių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovuose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

 

NORVIDAS 

Į Balį atvykau ,,pažiemoti'' Kovido metu - tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės
pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų - viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau
iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su
vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir
išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus,
nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus megaudamiesi užburiančiais kraštovaizdziais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

 

JUSTINA

“Užaugau viename iš tų miestelių, kur visi vieni kitus pažįsta ir kiekvienas kampas apžiūrėtas šimtus kartų. Jau vaikystėje man norėjosi daugiau nuotykių, tad pasinerdavau į nuotykių knygas ir mintimis keliaudavau į tolimus kraštus. Tad dabar sakau, kad savo gyvenimą kuriu tokį, kad būtų vertas knygos “ Nuo Kaukazo kalnų, iki Arkties tundrų, Justinai teko gyventi ir keliauti po daugiau nei 50 šalių. Kiekvienas aplankytas kraštas yra ne tik galimybė išmokti apie tenais gyvenančius žmones, bet ir apie save. Visos pasaulio vietovės turi savo magiją, tačiau labiausiai Justina jaučiasi savimi toliau nuo Vakarietiško pasaulio, kur žmonės paprastesni, gamtos daugiau, o kultūra labai gyva. Justina tiki, kad gyvenant svarbiausia priimti žmones atvira širdimi, daryti tai, ką labiausiai mėgsti, ir būti tokiam, kokį nori matyti šį pasaulį. Energiją kurią mes siunčiame pasauliui, pasaulis atsiunčia atgal.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Denpasaras 02:05 – 19:35 (+1)

 

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)
Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
DENPASARAS – UBUDAS
Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė ir važiuosime į Ubudą (40 km, ~2 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.
3
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Šiandien visų mūsų laukia kelionė (40 km, ~2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia papietausime* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Ubude.

5
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime apžiūrėti Kavio (Gunung Kawi) – didžiausio ir, manoma, seniausio Balio salos monumento. Sakoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajusime didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja. Pakeliui sustosime prie įspūdingų Tegalalango ryžių terasų, aplankysime hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Grįžimas į viešbutį. 

Norintieji galėsime kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė Ubude.

6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Nakvynė viešbutyje Ubude.

7
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime (25 km, ~1,5 val.) į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre.

8 – 11
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras  tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosite pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.
12
diena
SANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.
13
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis ir poilsis Balio saloje

Danutė
2023-10-25
10
Kelionėje patirti įspūdžiai. Kelionė nuostabi, labai įdomi. Viešbutis SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* puikus, labai gera lokacija, bet labai didelė drėgmė kambaryje, visada šlapi rankšluosčiai, tiesiog bėga vanduo per sienas, kambarys į baseino pusę.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu, programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota.
Alma
2023-09-02
10
Viskas vyko labai sklandžiai, pradedant skrydžiais, viešbučiais, gidu ,programomis. Labai ačiū, puiki kelionė. Labai patiko ir labai puikiai viskas organizuota
Saivara
2023-07-24
9
Viskas buvo puiku, pati kelionės programoje buvo gal kiek daugokai šventyklų. pirmas viešbutis buvo gražus, tvarkingas. Antro daugiau nesirinktume
Marina
2023-05-06
10
Viskas puiku, o ypač viešbutis Plataran superinis. Patiko ryžių laukai, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu, esu laiminga ir patenkinta. Kelionės vadovai puikūs ir paslaugūs žino savo darbą. Viešbučiai tikrai visi patiko kelionės metu. Rekomenduoju visiems.
Kristina
2023-05-06
10
Visur labai gražu, nuostabi kelionių vadovė Deimantė, fantastiškas viešbutis Plataran, puiki nedidelė keliautojų grupė ir draugiškas nuostabus personalas. Visi objektai labai patiko, nes labai gražūs ir skirtingi. Deimantė buvo geriausia vadovė kiek esu mačiusi. Draugiška, paslaugi, maloni ir rūpestinga. O taip pat ir vietiniai gidai superiniai. Rekomenduoju visiems kas myli gamtą.
Eglė
2023-05-06
10
Didžiausią įspūdį paliko salos grožis ir puikūs žmonės, o taip pat ryžių terasos ir kriokliai. Taip pat patiko papildoma ekskursiją į Nusą Penidą salas. Prie kelionės vadovės ir gidų neturime ko prikibti. Kelionės vadovė Deimantė nuostabi. Vietiniai gidai labai draugiški ir šnekūs. Puikiai viską papasakoja. Ubudo viešbutis pranoko visus lūkesčius. Sanūro labai patiko. Viešbučių aptarnavimas aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems, tiek poroms, tiek keliautojams po vieną, tiek šeimoms su didesniais vaikais.
Julija
2023-05-06
10
Patiko viskas, kriokliai, džiunglės, šventyklos. Pastabų organizatoriams neturiu. Puikūs viešbučiai, geroje vietoje. Rekomenduoju be abejo visiems.
Keliautoja
2023-05-06
10
Šalis rojus-žemėje, visuma gamtos, architektūros vieta. Su kelionių vadove Deimante pasijutome nuo pirmų akimirkų saugūs draugijoje. Vietiniai gidai padarė viską, kad jaustumėmės gerai.
Eglė
2023-05-06
10
Patiko šventyklos, gamta, kopimas į ugnikalnį, paviršinis nardymas, plaukimas laivu tarp uolų. Organizuotumas Kelionių akademijos yra puikūs, pastabų neturiu. Kelionių vadovės Deimantės ir kelionių gidų darbas yra puikus. Rekomenduoju artimiesiems ir draugams.
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
  • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (10 nakvynių: 5 nakvynės Udube, 5 nakvynės Sanūre);
  • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Balis – Vilnius (kaina nuo 1095 EUR);
  • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui (Sumokama atvykus į Balio oro uostą);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * užsakoma vietoje.(Kaina priklauso nuo sezono ir keliautojų skaičiaus. Ekskursinėse programose naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 80 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Uluvatu šventyklą – apie 40 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 110-170 EUR/asm.);
  • Priemoka už vienvietį kambarį (poilsio metu pasirinkus viešbutį Swiss-Belresort Watu Jimbar 4* – nuo 350 EUR; Puri Santrian 4* – nuo 500 EUR; Segara Village 4* – nuo 550 EUR; Maya Sanur 5* – nuo 600 EUR);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas grupę pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
  • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
  • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~350 km.

Apgyvendinimo variantai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

2023 m.: Kelionės kaina: 1185 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Deluxe room (32 kv. m)

Vieta: įsikūręs Sanūre, pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki tarptautinio Denpasaro oro uosto, apie 300 m iki Sanūro paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengti 2 lauko baseinai ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas. Veikia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

SEGARA VILLAGE 4* »

2023 m.: Kelionės kaina: 1542 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Deluxe room (30 kv. m)

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

MAYA SANUR 5* »

2023 m.: Kelionės kaina: 1729 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Wonderful Garden view room

 

2023 m.: Kelionės kaina: 2067 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Impressive lagoon pool Suite

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto.

Kambariuose: oro kondicionieriai, kabelinės ir palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai, elektriniai virduliai bei svetainės zonos, dušas, vonia ir plaukų džiovintuvai.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas, plaukiojimą su vamzdeliu ir baidarėmis.

MELIA BALI 5* »

2023 m.: Kelionės kaina: 1470 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Garden view room

 

2023 m.: Kelionės kaina: 1825 Eur/asmeniui + skrydis 

Kambario tipas: Family Suite

Viešbutyje „Melia Bali“ yra 5 restoranai, baseinas ir atogrąžų sodas. Visi numeriai yra su balkonais arba terasomis, iš kurių atsiveria sodo arba baseino vaizdai. Numeriuose yra oro kondicionierius, mini baras, arbatos ir kavos virimo aparatas, vonios kambarius su plaukų džiovintuvu, šlepetės bei nemokamomis higienos reikmenimis.

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.