Izmiras. Poilsinės kelionės į Izmirą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Turkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Izmiras. Poilsinės kelionės į Izmirą

Spausdinti

Programa

 • Izmiras

   – kalnų apsuptas miestas vakarų Turkijoje, prie Egėjo jūroje esančios Izmiro įlankos. Tris milijonus gyventojų turintis miestas yra trečias pagal dydį Turkijoje. Izmiras labai modernus, nuo seno labai svarbus Viduržemio jūros regionio prekybinis centras. Tai puikus poilsio ir pramogų miestas, kuriame visi ras įdomios veiklos ir turiningai praleis laiką.

  Lietuviams dar nelabai pažįstamas Izmiro kurortas iš tiesų gali pasiūlyti ne ką mažiau nei Antalijos, Marmario ar Alanijos kurortai. Daugelis viešbučių ir jų kompleksų yra 5 žvaigždučių, o dėl savo puikios vietos palei Egėjo jūrą, gali pasiūlyti ir daugybę paplūdimių, norintiems pasilepinti saule ir vandeniu. 

  Izmiras – tai buvęs istorinis Smirnos miestas, kuris išsiskiria labiau Viduržemio jūros šalims būdinga atmosfera, negu tradicinei Turkijai. Istoriškai šis miestas buvo tapęs namais daugeliui kultūrų ir religijų: senovės graikams, persams, asirams, romiečiams ir kitiems, todėl iki dabar išliko kultūriškai ir ekonomiškai labai dinamišku miestu. Jis tikrai daug turi pasiūlyti besidomintiems senosiomis civilizacijomis ir istorija, Izmiro apylinkėse gausu  archeologinių vietovių.     

  KURORTAI IZMIRE:   

  Bodrumas

  Didimas - iki Izmiro oro uosto 150 km. Trukmė 2 val. ir 20 min. Garsus savo natūraliu ilgu smėlio paplūdimiu. Tai labiausiai į šiaurę nutolęs Bodrumo kurortas. Didimo krantas tapo populiaria atostogų vieta būtent dėl patrauklių ilgų paplūdimių, švarios jūros, išlikusių antikos paminklų ir mikroklimato, dėl kurio šioje vietoje saulėtos dienos skaičiuojamos šimtais, o žiemos būna tokios šiltos, jog leidžia poilsiautojams mėgautis vandens sportu net sausio mėnesį. Daugiau»

  Kusadasis1

  Kušadasis - iki Izmiro oro uosto 70 km. Trukmė 1 val. 30 min. Daugelis turistų Kušadasį renkasi dėl švelnaus ir pakankamai sauso klimato: čia nuo jūros nuolat pučia lengvas brizas, ir netgi pačiame vasaros įkarštyje nėra alinančio karščio. O taip pat Kušadasyje patrauklios apgyvendinimo ir pramogų kainos. Čia nuostabios diskotekos, barai ir restoranai, veikia du šiuolaikiniai vandens pramogų parkai. Daugiau»

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
359 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką