Baltarusija | Apie Baltarusiją

Bendra informacija apie Baltarusiją, Baltarusijos miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Baltarusijos klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Baltarusijoje.

Baltarusija- Baltarusijos Respublika (Baltarusija arba Gudija) yra žemyninė valstybė Rytų Europoje, tarp Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ:

Plotas- 207 595 km²

Sostinė-Minskas (1 836 808 gyventojų)

Gyventojų skaičius- 9 475 100 gyventojų

Religija-Stačiatikiai

Kalba-gudų, rusų

Elektros srovė- visoje šalyje 220-240voltų. Europietiško tipo rozetės ir elektros kištukai.

Pinigai- Baltarusijos rublis

MUITINĖ:

Vykstant į Baltarusiją reikalinga viza. pasas turi galioti mažiausiai 3 mėn. po vizos galiojimo pabaigos, pase turi būti ne mažiau nei 2 laisvi puslapiai įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus“ ar „paso galiojimas“ vizos neklijuojamos).

Telefonas-Šalies kodas skambinant iš Baltarusijos +375, iš Baltarusijos 00

Seifai- savo asmeninius daiktus, pinigus ir brangenybes patariama saugoti viešbučio seifuose, kurie būna kambariuose arba viešbučio registratūroje. Kitais atvejais už prarastus daiktus ir jų saugumą viešbutis neatsako.

Arbatpinigiai- restoranuose ir viešbučiuose paprastai paliekama 10 % nuo sąskaitos sumos.

Sveikata- Prieš kelione pasirūpinkite sveikatos draudimu, kuris garantuos būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Skiepai yra nereikalingi.

Klimatas- Šalies klimatas yra žemyninis. Vasaros paprastai būna sausos, o žiemos šaltos.

Maistas ir gėrimai- Baltarusių virtuvė išlaikė tradicinius gaminimo metodus. Dažnas patiekalas gaminamas iš bulvių, kurios čia vadinamos „antrąja duona“. Gaminamos įvairios virtų bulvių bandelės, pyragėliai su mėsos, kopūstų arba varškės įdarais. Mėgstamos bulvinės, kopūstų sriubos bei barščiai. Tai švelnaus skonio, krakmolingi, bulviniai patiekalai.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP