Trūksta idėjų, kur sutikti 2019 metus? Šiemet Naujuosius atšvęskite kitaip – pasinaudokite NAUJAMETINIŲ poilsinių ir egzotinių kelionių pasiūlymais!

Už lango vis labiau šąlant orams, metas pagalvoti ir apie artėjančias žiemos šventes. Sakoma, kaip sutiksi Naujuosius metus, taip susiklostys ir ateinantys metai. O kas gali būti geriau, nei kelionių ir poilsio kupini metai? Tad siūlome naujametinius fejerverkus stebėti svetur – pasirinkite vieną iš naujametinių kelionių pasiūlymų ir 2019 m. sutikite įspūdingai!

Dėmesio! Siūlomos kelionės kaina ir vietų skaičius gali keistis! Stengiamės kuo operatyviau atnaujinti informaciją apie kiekvieną išskirtinį pasiūlymą. Paskubėkite įsigyti kelionę, kol ji nepabrango!


Poilsinių kelionių pasiūlymai:

Kelionės data: 2018 m. gruodžio 27 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 978 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Ramus viešbutis turintis didelę ir tvarkingą teritoriją, erdvius numerius bei gerą maitinimą. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams, poroms, šeimoms. 

 UŽSISAKYTI ROYAL ALBATROS MODERNA 5*  »Kelionės data: 2018 m. gruodžio 27 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 1013 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Viešbutis traukia savo unikaliu rytietišku stiliumi ir prabanga. Kaip ir visi Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh viešbučiai šis užburia vandens atrakcionais, čia kiekvienas atras sau veiklos: daugybė baseinų, barų, restoranų, sporto pramogų bei modernus SPA centras.

UŽSISAKYTI ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 5*  »
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 27 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 955 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Modernus viešbutis su apgalvotai įrengta kompaktiška teritorija. Gražiai įrengti numeriai, paslaugus personalas, gausus pasirinkimas paslaugu, įvairus maitinimas. Viešbutis labiausiai tinka šeimyniniam poilsiui, turi geriausią paplūdimį Nabq Bay pakrantėje. Gražus koralinis rifas bei puikus vaizdas į Tirano salą. Turistai giria šeimyninio poilsio kokybę teikiamą šiame viešbutyje ir puikiai sutvarkytą teritoriją.

UŽSISAKYTI BARCELO TIRAN SHARM 5* »
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 31 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 872 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 899 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 1075 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Viešbutis įsikūręs promenadoje, turintis žalią bei tvarkingą teritoriją ir gerą smėlio paplūdimį. Numeriai jaukūs bei šiuolaikiškai įrengti. Rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams, nes pramogų ir paslaugų spektras atitiks kiekvieno poreikius.

UŽSISAKYTI JAZ AQUAMARINE RESORT 5* »
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 25 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 979 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 983 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 1115 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

5* viešbutis, turintis didelę, gražią, žalią teritoriją. Įsikūręs ant jūros kranto, kuriame yra prieplauka, nemokami gultai, skėčiai, čiužiniai. Viešbučio teritorijoje yra 3 baseinai, 5 restoranai, 8 barai, interneto kavinė. Vyksta gyvos muzikos vakarai, diskoteka. Siūlomos įvairios aktyvios veiklos, nemokamaiu galima žaisti mini golfą, tenisą, smiginį, tinklinį ir kitus žaidimus. Už papildomą mokestį galima pasimėgauti masažais, sūkurine vonia, sauna, yra nardymo centras. Vaikams įrengtos žaidimų aikštelės, yra vaikų klubas, vandens kalneliai. Viešbučio teritorijoje yra upė, kurioje galima paplaukioti valtele ar katamaranu. Viešbutis rekomenduojamas šeimoms su vaikais.

UŽSISAKYTI DANA BEACH RESORT 5* »


Kelionės data: 2018 m. gruodžio 25 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 759 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 785UR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 895 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Ant jūros kranto įsikūręs 5* viešbutis, turintis didelę, gražią teritoriją, erdvius, jaukius numerius. Viešbučio teritorijoje yra vandens pramogų parkas, sveikatingumo paslaugas siūlantis SPA centras bei nardymo centras, paplūdimyje yra nemokami gultai bei skėčiai. Organizuojamos įvairios aktyvios pramogos, atostogų metu galėsiote nardyti, žaisti tenisą, tinklinį, biliardą, vyksta diskoteka bei pramoginiai renginiai. Įrengtas baseinas ir mini klubas vaikams. Galima naudotis ir šalia esančio viešbučio paslaugomis (kai kurios už papildomą mokestį). Viešbutis rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.

UŽSISAKYTI TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5* »
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 30 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota”:

 • 871 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 900 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 995 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Šeimos poilsiui rekomenduojamas 5* viešbutis su išvystyta infrastruktūra, ant jūros kranto, šalia koralinio rifo, Nabq Bay rajone, iki kurorto centro nustatytomis valandomis organizuojamas transportas. Viešbutyje daug pramogų vaikams ir suaugusiems, yra vandens kalneliai, vyksta pramoginiai renginiai, yra SPA centras.

UŽSISAKYTI JAZ MIRABEL BEACH RESORT 5* »
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 25 d., 7 n.

Kelionės kaina su pusryčiais ir vakarienėmis:

 • 738 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 805 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Netoli nuo paplūdimio įsikūręs jaukus 4* viešbutis. Atostogų metu galėsite mėgautis nardymo malonumais, nes šalia paplūdimio yra koralinis rifas, paplūdimyje yra nemokami gultai bei skėčiai. Viešbučio teritorijoje yra baseinas, restoranas, kaljanų baras. Nemokamai galėsite naudotis treniruoklių sale, garine pirtimi ir sauna. Vaikams įrengtas atskiras baseinas, vyksta pramoginiai renginiai. Viešbutis puikiai tiks atostogaujantiems su šeima bei norintiems pakeliauti po Jordaniją.

UŽSISAKYTI MARINA PLAZA TALA BAY 4* »


Egzotinių kelionių pasiūlymai:Kelionės data: 2018 m. gruodžio 28 d., 16 d. LIKO TIK 4 VIETOS!

Kelionės kaina su pusryčiais:

 • 1910 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems + skrydis

Kelionės metu susipažinsite su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi, lankysite žymiausias budistų šventyklas, mėgausitės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje, ilsėsitės nuostabioje Kokosų saloje, tiesiog užburiančioje idilišku grožiu, Mekongo deltoje iš arti susipažinsite su neįprastu vietinių žmonių gyvenimu.

UŽSISAKYTI NAUJAMETINĘ KELIONĘ Į VIETNAMĄ»
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 27 d., 15 d. LIKO TIK 4 VIETOS!

Kelionės kaina su pusryčiais:

 • 1236 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems + skrydis

Kelionės metu svečiuositės Tailando sostinėje – charizmatiškajame Bankoke, lankysite unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų, gyvensite nameliuose ant upės Kvė, susipažinsite su Tailando pramogų bei linksmybių centru – Pataja, ilsėsitės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Čango saloje. Tai kelionė su vadovu iš Lietuvos, tad visus kelionės rūpesčius galėsite patikėti jam!

UŽSISAKYTI NAUJAMETINĘ KELIONĘ Į TAILANDĄ»
Kelionės data: 2018 m. gruodžio 28 d., 16 d. 

Kelionės kaina su pusryčiais:

 • 1100 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems + skrydis

Kelionės metu susipažinsite su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi, Mėgausitės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje, Susipažinsite su Hošiminu - didžiausiu Vietnamo miestu bei aplankysite garsiuosius Cu Chi tunelius bei Ilsėsitės Mui Ne kurorte - kur jūsų lauks nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai.

UŽSISAKYTI NAUJAMETINĘ KELIONĘ Į VIETNAMĄ »


 

UP