Žymiausių pasaulio patiekalų receptai

Kadangi visi leidžiame laiką namuose, tai puikus metas patyrinėti skirtingas pasaulio virtuves. Atrinkome sąrašą žymiausių pasaulio patiekalų receptų, tad traukite keptuves ir pirmyn į skonių kelionę!

Receptus rasite paspaudę ant patiekalo pavadinimo. Skanaus!

 

 

1. Italija

Kone pats žymiausias patiekalas pasaulyje – LAZANIJA! Nors visi italai turi skirtingą nuomonę apie tai, kas yra tradicinė itališka lazanija, dalinamės receptu, kuris skoniu jus nuskraidins tiesiai į itališkos virtuvės sūkūrį!

 

 

2. Meksika

Ši karšta ir spalvinga šalis yra įžymi savo paplūdimiais, baltu smėliu, kultūra, rūbais ir...TAKAIS! Šis patiekalas yra taip legvai paruošiamas ir toks smagus ragauti, kad pažadame, jog patiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Dalinamės tradiciškiausiu receptu, tačiau nepamirškite, jog šį patiekalą ir jo ingredientus galite varijuoti pagal savo skonio receptorius!

 

 

3.  Jungtinės Amerikos valstijos

Didysis kanjonas, Niagaros kriokliai, Laisvės statula, Times square aikštė...Taip, jūs teisūs, atkeliavome į Jungtines Amerikos valstijas! Ši šalis žymi savo spalvinga kultūra, muzika ir maistu.

Pasirinkome kone vieną labiausiai mėgstamų ir dažniausiai ruošiamų patiekalų – BURGERĮ! Kadangi šio patiekalo variacijų yra šimtai, dalinamės rastais patarimais kaip iškepti tobulą naminį burgerį!

 

 

4. Ispanija

Kviečiame nusikelti į karštą ir temperamentingąją Ispaniją! Pajuskite jūros aromatą ir trumpam pasijuskite lyg atostogose ant karšto smėlio, ragaudami žymiausią ispanišką patiekalą – PAELIJĄ!

 

 

5. Japonija

Keliamės į Aziją! Čiupkite sukimo kilimėlius, pagaliukus ir ryžius, gaminsime SUŠIUS! Šis patiekalas reikalauja atidumo ir laiko, tačiau prižadame – rezultatai to verti. Ingredientai gali varijuoti pagal jūsų skonį, tiesiog išlaisvinkite savo vaizduotę!

 

 

6. Turkija

Šis patiekalas yra toks paprastas, kad labiau galėtų būti priskiriamas prie garnyrų. Bet neapsigaukite – skonis slypi paprastume! Tuštinkite spintelių atsargas ir pabandykite išssivirti TURKIŠKŲ RYŽIŲ! Juos galėsite naudoti troškiniams, garnyrui arba valgyti tiesiai iš keptuvės. Sanaus!

 

 

7. Indija

Prieskonių kvapai, spalvingi rūbai, Bolivudas..Taip, mes Indijoje! Labai malonus širdžiai, nosiai, akiai ir labiausiai skrandžiui patiekalas VIŠTIENOS KARIS. Mėgstantiems aštriai – pasiruoškite, tai tikras iššūkis...Nemėgstantiems aštriai – tiesiog praleiskite aštrius ingredientus. Pažadame nuostabią skonių kelionę!

 

 

8. Egiptas

Piramidės, kupranugariai, oazės...Sveiki atvykę į Egiptą! Šio patiekalo receptūros senumas siekia net 13-ąjį amžių...Tai – HUMUSAS! Jį galite gaminti ir paprastą ir su įvairias priedais. Skanaus!

 

 

9. Ukraina

Ryškios raudonos spalvos ir stipraus kvapo patiekalas, kurį tikrai iki kaulų žino kiekvienas lietuvis..Tai – UKRAINIETIŠKI BARŠČIAI! Nors šio patiekalo recepto variacijų rasime pas kiekvieną galvoje ir namuose, dalinamės kaip juos paruošti pačius skaniausius!

 

 

10. Jungtinė Karalystė

Ar pasiilgote sočių ir šventiškų pusryčių? Mūsų pasiūlymas – populiarieji ANGLIŠKI PUSRYČIAI! Skanūs, sotūs, šilti, maistingi – ko daugiau trūksta..?

https://www.lamaistas.lt/receptas/sotus-angliski-pusryciai-62529  

 

UP