Rekomenduojame

Concorde Moreen Beach Resort & Spa

Marsa Alam, Marsa Alamas, Egiptas
9.5 Puikus

5* viešbutis pakeri elegantiškumu ir rafinuotu interjeru. Suprojektuotas, remiantis tradiciniu stiliumi. Šis viešbutis įsikūręs didelėje teritorijoje su išpuoselėtu sodu ir gausia sporto bei poilsio infrastruktūra. Labai tvarkingas ir puikiai prižiūrimas smėlėtas paplūdimys su nemokamu aptarnavimu – ideali vieta tikriems paplūdimių mylėtojams. Viešbutis yra netoli Abu Dabbab įlankos, todėl čia yra puikios sąlygos nardyti su akvalangu arba kauke su vamzdeliu. Moderniuose šviesių spalvų kambariuose įrengti visi puikiam poilsiui reikalingi patogumai. Tai ideali vieta romantiškoms atostogoms ir aktyviam poilsiui su draugais.

Aprašymas

„Concorde Moreen Beach Resort 5 *“ su panoraminiais Raudonosios jūros pakrantės vaizdais yra Abu Daburo įlankos centre, Marsa Alamo kurorto regione. Viešbutis siūlo svečiams patogius kambarius, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į žydintį sodą ir jūrą. Viešbučio kambariai yra dekoruoti moderniu stiliumi ir šviesiomis spalvomis. Numeryje yra balkonas, iš kurio atsiveria jūros ir sodo vaizdai, svetainės zona, plokščiaekranis televizorius ir mini baras. Viešbutis turi gražią žalią zoną, savo smėlio paplūdimį ir gerą infrastruktūrą. Pagrindinis viešbučio bruožas yra geras SPA centras. Vis daugiau turistų čia atvyksta būtent dėl ​​aukštos kokybės SPA procedūrų. Turistų patogumui viešbučio paplūdimys yra padalintas į 2 dalis: šeimyninį, kuriame rengiamos animacinės programos, skamba garsi muzika, yra švelnus įėjimas į jūrą, ir zona, į kurią leidžiama įeiti tik suaugusiems. Taigi turistai vienas kitam netrukdo. Viešbutis „Concorde Moreen Beach Resort 5“ * puikiai tinka visų tipų poilsiui.
Informacija apie viešbučio struktūrą ir kambarių skaičių: 2012 m. Atidarytame viešbutyje kasmet vyksta daliniai atnaujinimo darbai. Viešbutį sudaro pagrindinis priėmimo pastatas ir septyni dviejų-trijų aukštų pastatai. Viešbutyje yra 203 kambariai: 173 standartiniai, 17 šeimos kambarių ir 13 liukso numerių. Atstumas iki Hurgados tarptautinio oro uosto: 233 km Atstumas iki Marsa Alamo tarptautinio oro uosto: 23 km Atstumas iki Port Ghalib: 20 km

Žemėlapis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Concorde Moreen Beach Resort & Spa

Ana
2018-11-12
8
Viešbutis ekonominės klasės, nedidelė, bet jauki teritorija. Baseinas vienas didelis, bet nešildomas, tokiu metu laiku jau vanduo šaltas. Maisto pasirinkimas mažas, bet skanūs. Vaikams veiklos nėra. Yra mini klubas, bet jis neveikia, jokių užsiėmimų vaikams nėra. Ilgais vakarais viešbutyje liūdna. Animacija ir vakariniai renginiai labai silpni. Vakarais daug uodų. Nors ir periodiškai teritorija purškiama chemija, tačiau grįžome apkandžiuoti. Didelis privalumas šio viešbučio, tai gražiai apželdinta teritorija ir didelis gražus paplūdimys bei geras jūros krantas. Kas mėgstą plaukioti, tai gali su kaukėmis plaukioti ir grožėtis koraliniu rifu. Kas nemoka gerai plaukti, gali ant kranto grožėtis žūvytėmis. Nežiūrint ir kai kuriuos trūkumus, poilsis šiame viešbutyje buvo puikus. Jei nori ramiai pailsėti ant jūros kranto, tai šis viešbutis tinka. Visada operatyvus ir malonus aptarnavimas. Vadybininkai atsižvelgia š kliento pageidavimus ir lūkesčius ir visada pasiūlo atitinkamą variantą, pasidalina rekomendacijomis ir patarimais. Jau 3 keliones pirkome iš jūsų ir nei karto neteko nusivilti.

Poilsinių kelionių pasiūlymai

Balis, Balio sala 2024 Gegužė - Spalis Skrydis iš Varšuvos
Balis, Balio sala 2024 Birželis - Spalis Skrydis iš Varšuvos
PASKUTINĖ MINUTĖ! Nepalas, Indija 2024 Kovas LIKO TIK 1 VIETA