Džiugios naujienos! ATOSTOGOS TURKIJOJE jau prasidėjo!

Turkijos Antalijos kurortai jau laukia poilsio išsiilgusių keliautojų!

 

Kad su TEZ TOUR keliauti būtų saugu ir ramu, pateikiame saugumo taisykles ir izoliavimosi sąlygas keliautojams:

 • Šalyje veikia į turizmą orientuota „Coronavirus free“ sertifikavimo sistema, apimanti oro uostus, skrydžius, užsakomąjį transportą, viešbučius ir maitinimo įstaigas. Turkijos viešbučiai, sertifikuoti pagal šią programą, yra visapusiškai pasirengę priimti keliautojus, nes visose viešbučio erdvėse, aptarnavimo procesuose bei organizuojamose veiklose laikomasi griežtų saugumo reikalavimų, maksimaliai mažinančių užsikrėtimo riziką;
 • Jeigu vis dėl to atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą atsakymą turistas gali laisvai toliau atostogauti arba išvykti į Lietuvą;
 • Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas, įsigijęs pilną kelionės paketą, negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, TEZ TOUR įsipareigoja savo sąskaita apgyvendinti keliautoją 5* viešbutyje su maitinimu. Ši sąlyga galioja balandžio ir gegužės mėnesio išvykimams.
 • Jei turistas suserga sunkia COVID-19 forma ir reikalinga medikų pagalba, medicinines išlaidas, patirtas dėl viruso COVID-19 Turkijoje dengia pats turistas. Todėl prieš vykstant į Tukiją rekomenduojame įsigyti šalyje veikiantį specialų šias išlaidas kompensuojantį draudimą. Tą galite padaryti Türkiye Sigorta internetinėje svetainėje;
 • Esant vietų artimiausiame skrydyje, pasirūpinsime arba kitu atveju tarpininkausime ir padėsime, kad pasveikęs keliautojas grįžtų namo.

 

Esame paruošę puikių pasiūlymų, todėl dabar dar patogiau ir naudingiau planuoti atostogas:

 • Visiems, iki balandžio 1 d. atliktiems užsakymams, galioja akcija Keliauk be COVID!
 • 14 d. pinigų grąžinimo garantija! Jei užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 ribojimų, visi sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.

 

Informuojame, kad šiuo metu vykstant į Turkiją iš Lietuvos:

 • Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.) privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykstant į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. PGR tyrimas būtinas ir pasiskiepijusiems pilna programa ar persirgusiems koronaviruso liga. Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Turkiją. (Primename, kad keliautojų patogumui bendradarbiaujame su UAB „Medicina Practica laboratorija“ ir siūlome įsigyti papildomą paslaugą: „COVID-19 tyrimas PGR metodu + sertifikatas“)
 • Visi keliautojai privalo užpildyti Keleivio vietos nustatymo formą (Passenger locator form), kurioje reikia nurodyti adresą, kuriame apsistosite bei palikti savo kontaktinę informaciją. Nurodyta forma pildoma lėktuve arba atvykimo oro uoste.

 

Šiuo metu Turkija yra įtraukta į LR Sveikatos ministerijos patvirtintą paveiktų šalių sąrašą. Iš Turkijos į Lietuvą atvykusiems/grįžusiems asmenims yra privaloma:

 • Registruotis Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą ir gauti elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą)
 • Turėti COVID-19 tyrimo rezultatą, atliktą 48 val. iki atvykimo, arba atlikti tyrimą atvykus į Lietuvą
 • 10 dienų izoliuotis, su galimybe sutrumpinti izoliaciją, savo lėšomis 7 dieną atlikus tyrimą.
 • Persirgusiems ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą nei testuotis, nei izoliuotis grįžus į Lietuvą nereikia. Asmuo turi turėti gydymo įstaigos pažymą ar skiepijimų sertifikatą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų k.) apie persirgimą 90 dienų laikotarpiu iki atvykimo arba atliktą vakcinaciją.

 

Detalesnę informaciją galite rasti LR Sveikatos ministerijos arba NVSC svetainėse.

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007

 GERIAUSI PASIŪLYMAI :

Atostogos TURKIJOJE nepaprasto grožio vietoje! 7 n. puikiame 5* viešbutyje UTOPIA WORLD su ultra viskas įskaičiuota!

 

Aktyvios pramogos ir poilsis prie jūros TURKIJOJE! Savaitės poilsis puikiai vertinamame 5* viešbutyje MUKARNAS SPA RESORT su ultra viskas įskaičiuota!!

 

Nuotaikingos ir neužmirštamos atostogos TURKIJOS, Antalijos regione! Savaitės poilsis ant jūros kranto 5* viešbutyje PALOMA GRIDA RESORT su luxury ultra viskas įskaičiuota

 

Praleiskite atostogas gerame TURKIJOJE! Savaitė 5* viešbutyje SAPHIR RESORT & SPA su maitinimo tipu viskas įskaičiuota+!

 

Modernus komfortas TURKIJOJE: Savaitė AZURA DELUXE RESORT & SPA 5* viešbutyje su ultra viskas įskaičiuota!  

 

Prabangus poilsis su šeima Alanijos regione TURKIJOJE! Savaitė labai gerame 5* viešbutyje ANNABELLA DIAMOND su viskas įskaičiuota!

 

Išskirtinis komfortas 5* viešbutyje AKKA ALINDA, Kemere, Turkijoje! Savaitė su daug pramogų ir ultra viskas įskaičiuota!

 

 

Daugiau pasiūlymų ieškokite čia.

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007