×

Pažintinės kelionės į Peru

Kokias kainas pateikiame?

Pažintinės kelionės į Peru

Kelionės į Peru

Peru – tai šalis, kurioje plytinčios Amazonės džiunglės yra tarsi atversta knyga vietiniams šamanams. Kelionės į Peru metu pajusite nepaprastą gamtos grožį ir turtus, kuriais taip didžiuojasi peruviečiai. Peru – tai ilgiausios pasaulio upės Amazonės ištakų vieta. Vietiniai gyventojai išlaikę be galo artimą ryšį su savo žeme, čia vis dar naudojamos tokios pačios žemdirbystės praktikos, kaip ir prieš tūkstančius metų. Kelionės į Peru metu išvysite aukščiausias pasaulyje kopas, didžiausius skraidančius paukščius – kondorus, aukščiausiai esantį laivybai tinkamą ežerą – Titikaką, druskos kasyklas, kuriose naudojami metodai senesni už pačią inkų civilizaciją, galėsite paragauti brangiausios pasaulyje kavos, apsistoti nameliuose medžiuose, bei susipažinti su išskirtinėmis vilnos audimo ir mezgimo tradicijomis. Poilsis Peru – tai unikali galimybė išvysti rožinius delfinus, paragauti drąsos reikalaujančių peruvietiškų patiekalų, leistis į žygius Amazonės džiunglėse ir Andų kalnuose, bei pailsėti Ramiojo vandenyno pakrančių kurortuose.

Peru išskiriamos trys klimato zonos: pakrantės ruožas, Andų kalnų masyvai, bei rytinėje šalies dalyje plytintys atogrąžų miškai. Pakrantėse vyrauja švelnus klimatas: žiemoms būdingas rūkas ir debesuotumas, o vasaroms – maloni šiluma. Kalnuotose vietovėse, priklausomai nuo aukščio, kiek vėsiau, o Amazonės miškuose visuomet drėgna ir karšta. Atostogos Peru rekomenduojamos ištisus metus, priklausomai nuo to, į kurią šalies dalį vyksite. Andų kalnuose ir Amazonijos regione maloniausia lankytis birželio–rugpjūčio mėnesiais, o pakrantėse – gruodžio–balandžio mėnesių periodu.

Kelionės į Peru metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Baljestos salos – tai paukščių ir jūros žinduolių įvairove garsėjanti gamtos užuovėja plytinti Ramiajame vandenyne. Šiose salose išvysite didžiules kormoranų, pelikanų, pingvinų, žuvėdrų, jūrų liūtų ir jūrų lokių kolonijas.
  • Naskos linijos – milžiniški piešiniai (geoglifai) Naskos dykumoje, kurių skersmuo gali siekti net 200 m. Jie sukurti nurinkus akmenis nuo žemės paviršiaus ir taip atidengiant šviesesnes linijas. Vaizduojami beždžionių, driežų, vorų, ryklių, bei augalų pavidalai. Aplink piešinius rasta apie 100 akmeninių piramidžių.
  • Kolkos kanjonas – Peru Anduose esanti vietovė, įtraukta į Gineso rekordų knygą. Tai giliausias tarpeklis pasaulyje, kurio gylis nuo kalnų iki upės dugno siekia apie 3200 m. Netoliese stūkso daugiau nei šimtas ugnikalnių, kurių apsuptyje gyvena lamų augintojai. Kolkos kanjone galėsite išvysti didinguosius kondorus, kurių sparnų plotis siekia net 3 m.
  • Titikakos ežeras – didžiausias Pietų Amerikos gėlavandenis telkinys, kurio ilgis – 194 km, o plotis – 80 km. Be to, Titikakos ežeras telkšo įspūdingame 3812 m aukštyje. Šiame ežere vyksta laivyba, o dauguma iš 41 čia esančių salų yra gyvenamos. Verta apsilankyti Takilės saloje, kurioje išlikę inkų civilizacijos laikų griuvėsiai, bei išsaugotos išskirtinės mezgimo tradicijos – mezgimas iš vilnos yra šios salos vyrų užsiėmimas. Titikakos ežere gausu plaukiojančių kaimų, kuriuose gyvena iš Amazonijos regiono indėnų kildinami žmonės.

Poilsinės kelionės į Peru metu kviečiame pasigrožėti gyvūnijos įvairove Baljestos salose, išvysti paslaptingos kilmės Naskos piešinius, apsilankyti giliausiame pasaulyje Kolkos kanjone, bei susipažinti su Titikakos ežero gyvenimu.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Peru pasiūlymus.

UP