×

Egzotinės kelionės į Keniją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Keniją

Kelionės į Keniją metu turėsite unikalią galimybę prisiliesti prie užburiančio laukinės gamtos pasaulio, kuris įsimins akies neaprėpiamų slėnių platybėmis ir gyvūnijos įvairove. Manoma, jog iš šių žemių kilo pirmieji žmonijos protėviai. Poilsis Kenijoje – tai neįkainojama pažintis su senas tradicijas išlaikiusiomis skirtingomis gentimis, kurių šioje šalyje yra daugiau nei 70. Iki šiol vietinių išmintis iš kartos į kartą perduodama pasakojimais ir dainomis. Kelionės į Keniją metu išvysite vienas rečiausių pasaulyje drugelių rūšių ir „Didįjį penketą“ – raganosius, leopardus, liūtus, dramblius ir buivolus.

Kenijai būdingas sausringas klimatas, o liūtys aplanko balandžio–liepos mėnesių laikotarpių. Pakrantėse šilta ir drėgna, vidutinė oro temperatūra – 23℃. Atostogos Kenijoje rekomenduojamos ištisus metus, priklausomai nuo to, į kurią šalies dalį vyksite. Nesvarbu, koks bebūtų metų laikas, temperatūra Kenijoje retai nukrenta žemiau 20℃. Vandens pramogoms tinkamiausi sausio–kovo ir rugsėjo–gruodžio mėnesių periodai. Vandens temperatūra dažniausiai išlieka 26℃.

Kelionės į Keniją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Baringo ežeras – tikra Kenijos gyvūnijos karalystė, kurioje gyvena daugiau nei 300 rūšių paukščių, dideli begemotų ir krokodilų būriai, šamai ir tilapijos. Šiame milžiniškame ežere plyti septynios salos, iš kurių viena yra gyvenama.
  • Kerio slėnis, kuriame galėsite leistis į žygį po vieną iš nedaugelio Kenijoje drėgnųjų miškų. Kerio slėnyje esančiame nacionaliniame parke gausu dramblių. Ši džiunglių oazė sužavės ne tik savo gamta, bet ir jaukiomis vietinėmis gyvenvietėmis.
  • Keričo arbatos plantacijos – tai ryškiai žali arbatos laukai, kuriuose galėsite pasivaikščioti ir iš arčiau susipažinti su arbatos gamybos procesu.
  • Mombasos pakrantė, plytinti seniausio Kenijos miesto, Mombasos, pakraštyje. Pakrantę skalauja šiltos Indijos vandenyno bangos, o aplinkiniuose vandenyse knibžda tunai, marlinai ir kardžuvės. Be to, čia galėsite pasigrožėti ne tik saulėtais paplūdimiais, bet ir nuvykti į netoliese esančias salas.

Poilsinės kelionės į Keniją metu kviečiame apsilankyti Kerio slėnyje ir Keričo arbatos plantacijose, pasigrožėti Baringo ežeru ir pailsėti Mombasos pakrantės paplūdimiuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Keniją pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką