Visas Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai

 • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
 • Susipažinsite su autentiška Sapos kalnų regiono kultūra
 • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Kelionės pabaigoje atostogausite siaurais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Fan Tieto kurorte
Nuo2487
2023 10 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 3587
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje, neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų.
dienos
HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus,  vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų,  pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.
dienos
HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)
Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė ir memorialinis kompleksas įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Pasivaikštinėsime po prancūzų įkurtą Indokinijos gubernatoriaus parką, kuriame dirbo ir gyveno pats Ho Ši Minas, išvysime kolonijinius prancūzų laikotarpio pastatus ir Vietnamo didžiojo lyderio naudotų automobilių kolekciją bei vasaros vilą. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Toliau keliausime pasižiūrėti tradicinio Vietnamo lėlių teatro spektaklio ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi šalį lankančius turistus. Nuostabus potyris po spektaklio bus aplankyti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto –  Literatūros  šventyklos (Temple of Literature) kompleksą.  Lankysime vieną įspūdingiausių ir unikaliausių Hanojaus vietų – Nefritinio kalno šventyklą (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Po pietų pervežimas (300 km, ~6 val.) į kalnų vietovėje esantį  Sapos miestą. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakarine miestelio erdve ir ypatumais.  Nakvynė viešbutyje Sapoje.
dienos
SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)
Po pusryčių pėsčiomis (~7-8 km) iškeliausime pažindintis su vietinėmis hmongų, raudonųjų dao ir kt. etininėmis tautelėmis, gyvenančiomis aplink Sapą terasose išsidėsčiusiose sodybėlėse ir slėniuose susikūrusiuose kaimuose. Lankome Laukajaus (Lao Cai) kaimelį, kur žmonės gamina vietinius vanilės kvapo smilkalus, vietinio akmens raižytas skulptūrėles,  Tavano (Ta Van) kaimelį ir jame esančią pradinukų mokyklėlę-darželį, po pietų keliaujame į Kat Kato (Cat Cat) kaimelį, kuriame stebime vietos šokėjų pasirodymą. Išvysime, kaip atrodo vytinta buivoliena, kepti paukšteliai, įvairūs vietiniai suvenyrai, indigo spalvos hmongų dažyta lininė tekstilė ir daugelis kitų įdomybių. Daug laiptelių, kaimo keliukų, į purvą įsibridusių buivolų, vaikučių basomis kojytėmis ir terasos, terasos, terasos... Nakvynė viešbutyje Sapoje.

5
diena
 SAPA – HANOJUS (pusryčiai)
Papusryčiavę keliaujame apžiūrėti vietinio kaimiško Sapos turgaus, kur pardavinejama gausybė artišokų lapų, daržovių, varlių, juodųjų vištų, buivolų, šuns mėsos. Specifinė patirtis, kuri priartina prie vietinių žmonių realijų. Vėliau važiuojame tyrinėti Hoang Lien nacionalinio parko: kylame link ūkanose paskendusių „Dangiškųjų vartų“ (pakeliui, jei leidžia oro sąlygos, galime išvysti aukščiausią Indokinijos pusiasalio viršukalnę Fan Si Pangą (3143 m)), kur visai neseniai yra pastatyta nauja puošni budistinė šventykla su nedideliais takeliais ir juos sergstinčiais mitologiniais personažais. Pasižiūrėję „Dangiškuosius vartus“, važiuojame link Sidabrinio krioklio (Thac Bac), išilgai kurio veda laipteliai, leidžiantys pasiekti vaizdingesnes krioklio atkarpas ir pereiti tiltelį. Po pietų keliaujame į Hanojų (300 km, ~6 val.). Ten norintieji vakarą leidžia senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 
6
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame link Pietų Kinijos jūros – Halongo įlankos (Ha Long Bay) (180 km, ~4 val.). Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.  Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

7
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)
Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir šiek tiek laisvo laiko mėgavimuisi praplaukiamomis uolomis. Iš uosto vykstama į Hanojaus oro uostą. Skrydis į Centrinį Vietnamą – Danangą (Danang). Nuskridus mūsų lauks pervežimas iki nepakartojamo šviesų ir žibintų miesto Hojano (Hoian), kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją. Vakarinis pasivaikštinėjimas po žibintais apšviestas senamiesčio gatveles, laisvas laikas apsilankyti naktiniame turguje, nukeliauti į šansone ar airiškomis melodijomis viliojančias jaukias kavinaites, pasiplaukioti Thubono upe plukdančiomis valtelėmis su ryškiais žibintais ir susilieti su visur tvyrančia ypatingo jaukumo kolonijine atmosfera. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.
8
diena
HOI ANAS – AUKSINIS TILTAS (pusryčiai)
Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių, pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat lankysime vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų (Tan Ky), kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių. Popiet  siūlome ekskursiją prie Auksinio tilto (Cau Vang). Kad jį pasiektume, turėsime važiuoti link ilgiausių pasaulyje vientisų Ba Na keltuvų, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 5 km, keliančių į Anamo kalnus (Truong Son). Kilimas keltuvu į pusantro kilometro aukštį su atsiveriančiomis įspūdingo grožio Danango, džiunglių ir jūros panoramomis suteikia peno net ir patiems gurmaniškiausiems keliautojams. Dar prancūzų grandiozinio projekto, įgyvendinto prieš šimtą metų, idėja 2018 m. buvo reorganizuota į naują unikalų sprendimą, kurį sudaro vadinamasis Auksinis tiltas, skirtas pėstiesiems, ir visu savo 150 m ilgiu bei didelių virš kalnų ir miškų iškilusių bei tiltą laikančių rankų efektu sukuriantis sunkiai nusakomą įspūdį. Grįžimas į viešbutį Hoi Ane. Laisvas laikas. Apsilankykite Hoi An Lune centre, esančiame Hoi An širdyje, Teh Dar šou*,  ir mėgaukitės akrobatinių pasirodymų, genčių muzikos ir šokių vakaru.  Žiūrėdami „Teh Dar Show“  sužinosite daugiau apie Vietnamo kultūrą per meną.

9
diena
HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks dar viena smagi patirtis: persėsime į tradicinius vietnamietiškus žvejybinius luotus ir plauksime kanalais tarp palmių giraičių, žvejodami krabus. Po pietų išvyksime link Hujė (Hue) (110 km, ~3 val.). Važiuosime link „Penkių elementų kalnų“, kur lankysime savo urvais ir tūkstančio metų senumo šventvietėmis garsėjantį Vandens kalną. Puikios patirtys lipant natūralaus spalvoto marmuro laiptais, užsukant į nedidelį budistinį vienuolyną, žavintis čampų palikimu ir ypatingais vaizdais nuo kalno viršaus. Pasižiūrinėję vietos meistrų akmeninių šedevrų, keliausime link „Debesų jūros“ (Hai Van) perėjos. Pervažiavę kalnus, stabtelėsime gražiajame Lang Ko paplūdimyje, nuo seno garsėjančiame gausybe gandrų ir austrėmis. Vakare pasieksime imperatoriškąją Vietnamo istorinę sostinę Hujė. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje Hujė.
10
diena
HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Po pusryčių -  laukia žavinga ir romantiška kelionė privačiame kruiziniame laive  Kvepalų upeje.  Aplankytumėte ponios pagodą (Thien Mu pagodą) ir įspūdingą buvusio imperatoriaus Minh Mango kapą. Toliau pamatisite buvusią karališkąją rezidenciją – Uždraustąjį miestą, kuris dabar įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat aplankisite gražų sodo namelį, kuris kadaise priklausė karališkiesiems asmenims, ir mėgausitės rafinuota buvusios Vietnamo sostinės atmosfera. Vėliau atvyksite į oro uostą, skrydžiui į Hošiminą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Susijungimo rūmai ir Karo liekanų muziejus, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Ekskursiją tęsime rikšomis, suteikdami unikalią galimybę atsidurti keliolika milijonų gyventojų skaičiuojančio miesto gatvėse tarp milijonų motorolerių, automobilių. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.
12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksime prie įspūdingos Indokinijos pusiasalio upės Mekongo (70 km, ~2 val.), kurios delta gali didžiuotis vienintelis Vietnamas. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime, kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso, ragausime ten augančius vaisius, užpiltinės ant kobros. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies, pavadinimu „Dramblio ausis". Esant galimybei aplankysime gyvačių veislyną. Vakarop mūsų lauks pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (270 km, ~5 val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

13 – 14
dienos
POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)
Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (200 km, ~5 val.).
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2487
2023 10 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 3587

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu

Vykintas
2023-04-26
8
Kelionė patiko. Na buvo šiek tiek nesklandumų, bet jei iš labiausiai nepatikusių dalykų, dėl kurių negaliu vertinti 9 ar 10, tai antrojo gido - Vidurio Vietname darbas. Ne taip, kaip kiti gidai, kurie buvo labai šaunūs, vidurinysis gidas praktiškai nieko nepasakodavo kai važiuodavom autobusu, pro kokias vietas pravažiuojame. Be to ne tik mane bet ir kitus erzino, kad nemažai laiko praleisdavo tiesiog su kažkuo plepėdamas telefonu. 8/10. Viešbučiai gana neblogi.
Ingrida
2023-04-26
10
Viskas buvo sklandu, puikiai suorganizuota, kelionės vadovė begalo rūpestinga. Kelionė intensyvi, bet labai įdomi. Pamačiau ir gavau daugiau nei tikėjausi. Viena įspūdingiausių kelionių.
Tomas
2023-04-03
9
Kelionė atitiko ir net pranoko lūkesčius. Ką keisčiau: kelionės viduryje įterpčiau dieną poilsiui vidurio Vietname. Ir nėra reikalingas pasivažinėjimas rikšomis Saigone; juk tas jau buvo patirta Hanojuje, kur šį atrakcija labiau ir tinka. tikrai verta dėmesio kelionė. Tačiau, kadangi tai "visas Vietnamas", rekomenduoju įvertinti, kad reikės ir pavaikščioti, ir palaipioti, ir pakeliauti. Juk kitaip "viso" tikrai nepamatysi :)
Vida
2023-03-28
9
Su Kelionių akademija keliavau pirmą kartą. Viskas puikiai. Tik medaus statinę sugadino vadovės Linos šaukštas deguto. Ji profesionali, daug ir labai įdomiai pasakojo, viskas buvo labai gerai organizuota, tačiau pakeltas tonas, nepagarbus elgesys iš pradžių su vietnamiečiu gidu, o vėliau jau ir su mumis, arogancija vargino ir gadino nuotaiką, jautėsi įtampa. Keliauti su Lina tikrai nerekomenduotume. Gaila, kad į kelionės kainą nebuvo įskaičiuota aukštos moralės kelionės vadovo paslauga.
Linas
2023-03-22
10
Viskas buvo sklandu ir puiku. Ypatingai geras vadovės Linos darbas, žinios. Vietnamas-puikus pasirinkimas keliauti, pažinti, suprati, ragauti, užuosti, paliesti Rytų Aziją.
Robertas
2023-02-07
8
Kelionė būtų verta dešimtuko jei kelionės aprašyme būtumėte perspėję apie galimus orus: Sapos mieste kalnuose (lietus, vėjas +5 C). Vykstant į Vietnamą tikiesi vasariško oro, atatinkama ir apranga. gera kelionė/viešbučiai puikūs
Rūta
2022-11-25
9
Kelione likome labai patenkinti. Viskas praėjo be nesklandumų, gidai visur pasitiko laiku. Viešbutis nuostabus, labai gražiai apželdinta aplinka. Likome sužavėti.
Agnė
2022-11-25
9
Kelionė puiki.
Vilma
2020-03-08
8
Šalis įspūdinga. Dėl viruso turistų beveik nebuvo, todėl nei grūsties nei eilių niekur nebuvo. Programa tikrai gera, tik su pirma gide TU nepasisekė. Patarimų ką veikti, kur nueiti neturi, kalba tragiška, labai skurdi, panašu, kad nesupranta, išvykose į kalnus tekdavo jos laukti. Likę abu gidai buvo paslaugūs ir įdomūs, turėjo ką papasakoti apie šalį ir miestus. Viešbučio teritorija labai graži, augmenija nerealiai vešli, įvairi, pliažas labai geras. Kelionės metu buvo nesklandumų, nes skyrėsi mūsų turima ir vietinių gidų programa. Tiesa po Kelionių akademijos įsikišimo kitas dienas programa buvo išpildyta.Visi gidai jau žinojo ir derino programas iš anksto, teisinosi, stengėsi.
Nijolė
2020-02-10
10
Kelionė viršijo lūkesčius: Vietnamo didmiesčiai ir miesteliai, gamta, maistas, vietnamiečių gyvenimo būdas taip pat gidės Linos suteikta išsami ir nenuobodi informacija ir gidų Vietnamiečių paslaugumas. Kelionė iš tikrųjų PAŽINTINĖ: per šios kelionės laiką visapusiškai susipažinau su Vietnamu.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORTIšvykimams iki 2024.04.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2487 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2217 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2026 EUR + skrydis

 

Išvykimui 2023.12.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2610 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2329 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2127 EUR + skrydis

Kambario tipas: (Deluxe room)

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPAIšvykimams iki 2024.04.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2545 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2275 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2087 EUR + skrydis

 

Išvykimui 2023.12.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2672 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2329 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2189 EUR + skrydis

Kambario tipas: (Nova Deluxe room)

 

ANANTARA MUI NE RESORT Išvykimams iki 2024.04.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2732EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2458 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2269 EUR + skrydis

 

Išvykimui 2023.12.30:

Kaina 1 asmeniui keliaujant dviems asmenims 2868 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant trims asmenims 2579 EUR + skrydis

Kaina 1 asmeniui keliaujant keturiems asmenims 2382 EUR + skrydis

Kambario tipas: (Premier room)

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4 žvaigždučių viešbučiuose bei laive turo metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje, 2 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 4 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 1100 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje ir reikalinga viena spalvota pasinė nuotrauka);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * ( šaudymas iš senovinių automatų Ku Či – 1-2 USD/asm.;Teh Dar Show – 45 USD / asm.); 
 • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 405 EUR, pasirinkus Phu Hai Resort viešbutį poilsio metu);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Poilsio trukmę galima prasitęsti arba sumažinti.
 • Kainų išvykimams nuo 12 15 iki 01 06 teiraukitės agentūroje. Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančios lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte arba Fu Kuoko saloje;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d.

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* »

Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE 4*  »

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki oro uosto yra apie 200 km (Ho Či Minio). Viešbutis yra šalia pagrindinės kurorto gatvės (Ham Tieno). Viešbutis atidarytas 1998 m. Renovuotas 2014 m. Kambarių skaičius – 147.

ANANTARA PT 5*  »

Viešbutis yra įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje,turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą. Ant jūros kranto esanis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų - nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvę, privatų paplūdimyį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kamvišbariuose yra "pagalvių meniu", itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
2487

+ skrydis nuo: 1100 visiems su skrydžiu: 3587
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Naujųjų metų nuotykiai Vietname: Mekongo delta, Ku Či tunelis ir poilsis Mui Ne
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.