Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

VARŠUVOS ZOOLOGIJOS SODAS – ATRAKCIONŲ PARKAS „ENERGYLANDIA“ – KROKUVA – VELIČKOS

Pažintinė-pažintinė-savaitgalio-kelionės visai šeimai-kelionės visai šeimai kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Lenkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

VARŠUVOS ZOOLOGIJOS SODAS – ATRAKCIONŲ PARKAS „ENERGYLANDIA“ – KROKUVA – VELIČKOS

Programa

 • 1 DIENA

  LIETUVA - VARŠUVA

  Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Varšuvą.
  Lankomės Varšuvos zoologijos sode*. Pirmieji privatūs zoologijos sodai Varšuvoje pradėjo veikti XIX a., nors dar XVII a. privačiomis savo gyvūnų kolekcijomis paprastus žmones stebindavo lenkų turtuoliai. Oficiali Varšuvos zoologijos sodo įkūrimo data – 1928 m. kovo 11 d. Sodui atvėrus vartus, svečiai jame jau galėjo išvysti tigrų, liūtų ir netgi indiškojo dramblio patelę vardu Kasia. Šiandien  40 ha plote gyvena apie 4000 gyvūnų (500 skirtingų rūšių). Tai aktyvus ir modernus zoo sodas. 2003 m. sode atidaryta 6 tūkst. kvadratinių metrų užimanti dramblių zona – specialus aptvaras su išoriniais ir vidiniais baseinais, namu, specialiu plotu, skirtu dramblių pasivaikščiojimui. 2008 m. sode atidarytas naujas beždžionių namas, kuriame laikomos gorilos ir šimpanzės, o 2010 m. pastatytas hipopotamų baseinas. Varšuvos zoologijos sode gyvena ir vienintelis Lenkijoje smėlinis ryklys. Sodas priklauso Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijai. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį Veličkose/Krokuvoje. Nakvynė.

 • 2 DIENA

  VARŠUVA - VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLOS - KROKUVA

  Pusryčiai. Aplankote jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų *kasyklą. Įveikę 380 laiptelių, nusileidžiate 135 m po žeme ir keliaujate trijų kilometrų turistine trasa: kalnakasių iškirsti požemiai,  20 druskų kamerų, išpuoštų druskos skulptūromis; vandens išplautos olos, požeminiai ežerai... Gidas papasakos apie gamtos jėgas ir pasiaukojantį šachtininkų darbą, atskleis Veličkos druskų kasyklos paslaptis, pamatysite galingas kalnakasybos mašinas ir darbo įrankius. Išgirsite legendą apie kunigaikštienę Kingą, grožėsitės iš druskos kalta nuostabaus grožio Šv. Kingos bažnyčia, o nusileidę dar giliau, klausysitės  F. Šopeno kompozicijos ir grožėsitės šviesų atspindžiais, žaidžiančiais požeminio ežero vandenyje. Pakilę į šviesą, suprasite, kodėl šias kasyklas jau aplankė 36 milijonai žmonių iš viso pasaulio. (Jei Veličkos druskos kasyklose jau esate buvę, maloniai praleisite laiką veličkų miestelyje.)

  Pažintis su  senąja Lenkijos sostine Krokuva.  Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio *katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S.Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas Krokuvos senamiestyje. Pageidaujantys vyksta į Krokuvos vandens pramogų  *parkąČia galima paplaukioti didžiuliuose, įvairaus gylio baseinuose. Aštrių pojūčių mėgėjams - skirtingo susdėtingumo ir greičio nusileidimo kalneliai: „Kongas“, „tvisteris“ „Greitis ir ugnis“, „Mamba“; kaskados, kalnų upes imituojančios srovės,  trykštančio vandens fontanai, laipiojimo sienelės ir daug kitų svaiginančių vandens pramogų.

  Relaksacijos zonoje – baseinas su hidromasažu, 8 burbulinės vonios, saunų zonoje – garinė pirtis, suomiška, druskos ir aromatinės saunos, ledo kambarys.

  Nakvynė viešbutyje Veličkose/Krokuvoje.

 • 3 DIENA

  ATRAKCIONŲ PARKAS - LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Visa diena pačiame didžiausiame atrakcionų *parke Lenkijoje „ENERGYLANDIA“. Tai pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai ilgam užstrigs „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis. Mažieji čia galės leistis į džipų safarį, plauks ieškoti piratų lobio, smagiai leis laiką žaidimų skersgatvyje. „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi iškart pasuks į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną... panišką adrenaliną... daug adrenalino! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis - pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. O dabar „Greitieji vandens kalneliai“ – atrakcionas, sumušantis visus rekordus: pakilsite į 60 m aukštį ir pasileisite ratais 110 km/val. greičiu, o kuliminaciniu momentu degančias emocijas užlies kaušas šalto vandens. Jei dar bus maža, šioje zonoje jūsų lauks „Kosminis ginklas“ – tikras astronautų treniruoklis; 40 m aukščio „Armagedonas“ – adrenalino presas (apkrova 4g); „Actekų svingas“, sukantis apie savo ašį (apkrova 4,5g), „Apokalipsė“ ir „Cunamis“, leidžiantis išbandysite laisvo kritimo pagreitį.

  Atsikvėpti galėsite stebėdami piratų, iliuzionistų, šokėjų ir cirko šou programas, fantastiškų emocijų suteiks 4D kinas, o Egipto salėje stebėsite tikrą ugnies spektaklį. Išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

 • 4 DIENA

  LIETUVA

  Ryte grįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu.
  • 2 nakvynės viešbutyje.
  • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
  • Ekskursinė programa.
  • Kuro mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
  • Mokami objektai (*). Už mokamų objektų bilietus turistas moka pats:
  • Varšuvos zoo sodas - 25 PLN suaugusiam, 15 PLN vaikams nuo 3 m. amžiaus, studentams, senjorams.
  • Veličkos druskos kasykla+ muziejaus gido paslaugos - 89 PLN suaugusiam, 69 PLN mokiniams.
  • Vavelio katedra+vietinio gido paslaugos – 21 PLN suaugusiam, 16 PLN vaikams.
  • Krokuvos vandens pramogų parkas (3 val.) –  37 PLN suaugusiam, 29 PLN vaikams.
  • „Energylandia“ – 99 PLN suaugusiam, 49 PLN vaikams iki 140 cm ūgio.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės)
  • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.
  • Išvykimas iš Alytaus: degalinė "Lukoil" (Naujoji g. 27).
  • Išvykimo laikai gali keistis, priklausomai nuo miesto iš kurio išvyksta autobusas.
  • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
  • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
  • Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse (2-4 sėdynių eilės), taikomas papildomas 10 EUR mokestis.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką