Varšuva - Velička - Krokuva - Osvencimas

Nuo225
249 €
2023 10 06 ir daugiau datų
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpas sustojimas Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Tai miestas, menantis Varšuvos gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo pasaulinio karo. Varšuvos centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su senamiesčiu. Pasivaikščiosime karališkuoju keliu praminta gatve, kuri yra viena svarbiausių Lenkijos sostinėje. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Aplankysime Zigmanto III-ojo Vazos koloną, Varšuvos simbolį – Undinėlės fontaną, Turgaus aikštę su nuostabiais buvusiais pirklių namais, gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri yra svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkė. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.
2
diena
Pusryčiai. Vykstame į Veličkos druskų kasyklas*, kurios veikia jau 700 metų ir yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Apsilankymo metu nusileidžiama į 135 m gylį, kur keliose horizontalėse suformuota 2 km ilgio trasa, susidedanti iš 20 kamerų. Puikiai įrengta ekspozicija supažindina su druskos kasybos istorija ir sunkiu kalnakasių darbu. Pats gražiausias šių kasyklų kūrinys – Palaimintosios Kingos koplyčia, kurioje viskas padaryta iš druskos. Koplyčią apšviečia iš druskos kristalų padaryti šviestuvai, o grindys – vientisas druskos gabalas. Koplyčioje vyksta pamaldos, tuokiasi jaunavedžiai, vyksta klasikinės muzikos koncertai. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankysime įspūdingame prie Vyslos upės įsikūrusiame Vavelio architektūriniame komplekse*, kur pamatysime gotikinę pilį bei Vavelio katedrą, kurioje buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai. Ekskursiją tęsime Krokuvos senamiestyje. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušės bokštą ir paminklą A. Mickevičiui. Senamiesčio pakraštyje praeisime Krokuvos gynybinių sienų liekanas, Florijono vartus ir Barbakaną – miesto vartus saugojusį gynybinį įtvirtinimą. Aplankysime skverelyje už gynybinių įtvirtinimų pastatytą paminklą Žalgirio mūšiui ir kitus objektus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į Osvencimą. Apsilankome buvusioje Aušvico koncentracijos stovykloje*, kurios pavadinimas kruvinomis raidėmis įrašytas į žmonijos istoriją. Ši stovykla tapo teroro, genocido ir holokausto simboliu viso pasaulio mastu.  Aušvico koncentracijos stovykla buvo įkurta 1940 metais. Pradžioje joje buvo laikomi tik vokiečių nelaisvei patekę lenkai – politiniai kaliniai, tačiau po 1942 metų ji tapo didžiausia žydų masinio naikinimo vieta pasaulyje. Dabar buvusioje mirties stovykloje įkurtas muziejus, kurio sukrečianti ekspozicija liudija apie visišką žmogiškumo praradimą. Dažnai Aušvico koncentracijos stovykla, dėl čia vykusių kraupių įvykių, vadinama „pragaru žemėje“. Muziejuje išvysime buvusių kalinių asmeninius daiktus, sukrautus krūvomis, dryžuotus rūbus, kurie kaliniams buvo nekeičiami per visą buvimo laiką stovykloje. Aplankysime barakus, kuriuose kaliniai miegodavo triaukštėse lovose, žiema kambariuose temperatūra nesiekdavo nulio. Viename barake miegodavo apie tūkstantis kalinių. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.
Nuo225
249 €
2023 10 06 ir daugiau datų

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312&am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Varšuva - Velička - Krokuva - Osvencimas

Laura
2023-09-20
7
Vadybininko aptarnavimas geras. Pati kelionė labai suspausta. Galėtų būti ilgesnė 1 diena. Grįžimas gaunasi į Vilnių 3 val nakties, tai reiškia kad kelionė ne 17 d baigiasi, o 18 dieną. Galėtų būti daugiau laisvo laiko tarp ekskursijų ar po ekskursijų, kad būtų galima patyrinėti patiems. Tai ne poilsinė kelionė, o pažintinė. Todėl būkite pasiruošę ilgiems pasivaikščiojimams. Taip pat rekomenduoju gerai pagalvoti ar norite važiuoti autobusu, nes autobusas pasitaikė labai nepatogus, senas, nebuvo kur pakrauti mobilių telefonų.
Roma
2023-07-29
10
Atidumas, rūpestis, mandagumas. Labai patiko gidė Daina, maloni, rūpestinga. Vairuotojai mandagūs. Kelionė įdomi, viešbutis jaukus, yra viskas,ko reikia pailsėti.
Danutė
2023-06-26
10
Labai patiko kelionė, puikiai organizuota. Gidė Edita nuostabi, maloni, patarė įvairiais klausimais daug gavom informacijos apie Veličkų druskos kasyklas, Vavelio katedra, Aušvico koncentracijos stovyklą. Viešbutis normalus, pusryčiai geri. Grupė nuostabi jokių skundų, vėlavimų, nesutarimų nebuvo.
Danutė
2023-06-18
10
Labai patiko aptarnavimas.
Artūras
2023-04-05
10
Tikrai nesitikėjome tokių gerų emocijų. Likome labai patenkinti. Normalus viešbutis, viskas, ko reikia patogiam poilsiui.
Audrius
2018-05-02
10
Puiki pažintinė kelionė. Kiek vargino ilga kelionė grįžtant, būtų patikę, jei grįžtant būtume kur nors sustoję pasižvalgyt. Ačiū kelionės vadovui! Ir atskiras ačiū vairuotojams, rūpestingi, paslaugūs, su geru humoro jausmu :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 55 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Aušvico koncentracijos stovykla 19 EUR
 • Aušvico koncentracijos stovykla (studentams iki 26 m, senjorams virš 75 metų ir neįgaliesiems) 17 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos (senjor. nuo 65 m., student. iki 25 m. neįgaliesiems) nuo 03 iki 04 21 25 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos (senjor. nuo 65 m., student. iki 25 m., neįgaliesiems) nuo 04 29 iki 09 29 26 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos (suaugusiam) į kelionę vykstant nuo 03 iki 04 14 ir nuo 10 06 26 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos (suaugusiam) į kelionę vykstant nuo 04 29 iki 09 15 28 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos (vaikams nuo 4 iki 19 metų) į kelionę vykstant nuo 03 iki 04 14 ir nuo 10 23 EUR
 • Veličkos druskų kasyklos(vaikams nuo 4 iki 19 metų) į kelionę vykstant nuo 04 29 iki 09 15 24 EUR
 • Vienvietis kambarys 50 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
225
249€

visiems: 225
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji metai Krokuvoje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji Metai Zakopanėje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Zakopanė - Velička - Krokuva - Senosios pilys
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.