Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Turkija. Poilsinės kelionės į Turkiją (Novaturas)


Poilsinė kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Turkijaversija spausdinimui

Turkija. Poilsinės kelionės į Turkiją su Novaturu

Kas buvo Turkijoje, galėjo pastebėti, kaip ji skiriasi nuo kitų musulmoniškų valstybių. Valstybės šiuolaikiškumas yra jos įkūrėjo Kemalio Ataturko įtakos rezultatas. Su neišsenkama energija jis ėmėsi pertvarkyti šalį ir kurti naują politinę ir teisinę sistemą, panaikino kalifatą ir valdžios bei švietimo priklausomybę nuo religijos. Islamiškas kalendorius buvo pakeistas vakarietišku, vyrai pradėjo nešioti ne fesus, o vakarietiškas kepures, moterys ėmė nebesidangstyti veidų.

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai: Vasaros sezonas. Nuo balandžio iki lapkričio mėn.
Kurortai: Alanija, Belekas, Kemeras, Lara, Sidė, Kalkanas, Kašas, Kirišas, Čamjuva, Beldibis, Tekirova.

Novaturo kelionės nuo 999 Lt/289.33 EUR 

Kurortai Antalijoje

Alanija – jaukus kurortas prie Viduržemio jūros. Kurortas įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrusinių vaisių sodų ir bananmedžių plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus subtropinis klimatas. Vaizdingas uostas, balto smėlio paplūdimys, žydras vanduo ir Toro kalnai, besileidžiantys tiesiai į jūrą, sudaro harmoningą, akiai malonų ansamblį. Daugiau»

Belekas – Turkijos pakrantėje pačių prabangiausių ir moderniausių viešbučių centras, ideali vieta mėgstantiems sportą ir aktyvų poilsį. Tai Turkijos kurortas, kuris žavi puikia atmosfera, įdomia architektūra, senovės alsavimu, rytietiško turgaus dvasia ir archeologijos oazėmis. Daugiau»

Kemeras – kurortas, kurio paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių ir palmių plantacijų. Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę sveikam ir nerūpestingam poilsiui. Vandens sporto mėgėjus sudomins įvairios vandens sporto rūšys. Kemero kurortas – tikra buriuotojų svajonė. Daugiau»

Lara, esanti už 20 km į rytus nuo Antalijos, dar vadinama naująja Turkijos Antalija. Laroje esantys dideli iškirtinės architektūros viešbučių kompleksai vilioja plačiais smėlio paplūdimiais, paslaugų gausa ir įvairove, puikiomis pramoginėmis programomis tiek suaugusiems, tiek mažiesiems poilsiautojams.

Sidė – nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs šalies pietuose, prie Viduržemio jūros, netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių – Sidos. Lygumų pakrantėje plyti vienos iš seniausių ir įspūdingiausių Turkijos gyvenviečių griuvėsiai, o kaimynystėje stūkso šiuolaikiniai turistiniai kompleksai ir driekiasi nuostabūs smėlio paplūdimiai. Šiandien tai vienas iš gyvybingiausių Pietų Turkijos kurortų. Daugiau»

 

Kalkanas – senas žvejų miestelis. Tik už 26 km nuo Kašo. Kalkane saulės netrūksta. Vidutiniškai 300 saulėtų dienų per metus. Šis jaukus kurortas gali pasigirti savo išsaugota Graikų stiliaus architektūra. Kalkanas puikiai tinka romantiško poilsio megėjams. Gurmanai ar maisto megėjai taip pat liks nustebinti – Kalkane daugiausia restoranų skaičiuojant vienam gyventojui visoje Turkijos pakrantėje

 

Kašas – žvejų kaimelis ant Viduržemio jūros įlankos kranto. Dabar ir jaukus kurortinis miestelis. Kašas iš Antalijos automobiliu pasiekiamas per tris valandas. Kašas išsiskiria savo ramia aura – turistų čia ne tiek daug. Saulei nusileidus, gatvės prisipildo jaukių šviesų, juoko ir romantikos. Rengiamos įvairios ekskursijos. Ypatinga pramoga – pasiplaukiojimas laivais permatomais dugnais virš nuskendusio miesto prie Kekovos salos!

 

Kirišas, Čamjuva, Beldibis – visi  trys netoli Kemero. Kirišas tik 5km iki Kemero, Čamjuva 7 km ir Beldibis 15 km. Tai ramūs kurortiniai miesteliai. Pabodus ramybei, iš jų galima nuvykti į Kemerą pasilinksminti ir papramogauti. Beldibyje yra mažų parduotuvėlių, jaukių kavinukių, diskotekų, kur galima smagiai praleisti vakarą.  

 

Tekirova – vietovė, turinti vieną gražiausių paplūdimių visoje Turkijos rivjeroje. Dabar Tekirova sparčiai besiplečiantis kurortas, kuriame per pastaruosius metus buvo pastatyta nemažai naujų didelių viešbučių kompleksų ir klubų. Netoliese yra senovinio miesto Faselio, kurį įkūrė VII a. pr. Kr. Rodo salos gyventojai, griuvėsiai.

 

Skrydžiai į Marmarį

Skrydžiai: Vasaros sezonas. Nuo birželio iki spalio mėn.
Kurortai: Ičmeleras, Marmaris, Olu Denizas.

Novaturo kelionės nuo 1379 Lt/ 399.39 EUR 

Kurortai Marmarije

Ičmeleras daug kam patinka netgi labiau negu Marmaris. Čia pušynai yra gerokai arčiau paplūdimio nei Marmaryje. Ičmelere yra tokia pati krantinė kaip ir Marmaryje, tos pačios kavinukės ir restoranai, tik jie daug mažesni ir jaukesni. Tai kurortinis miestelis, apsuptas kvepiančių pušynų. Jo išskirtinis bruožas - puikus paplūdimys, kurį supa sodai, vedantys į įspūdingus viešbučius.

Marmaris – tikras Turkijos kurortų perlas, kuris priima svečius iš viso pasaulio ištisus metus. Tarp kitų Turkijos kurortų jis garsėja tuo, kad turi pačią ilgiausią – maždaug 4 kilometrų – krantinę su restoranais, kavinėmis ir klubais, nutolusiais 15–20 metrų nuo vandens. Ypatingo žavesio kurortui teikia kalnai ir nuostabios įlankėlės. Jame sudarytos visos sąlygos vandens sportui ir plaukiojimui jachtomis. Daugiau»

Olu Denizas – nedidukas kurortas šalia to paties pavadinimo lagūnos, 16 km nutolęs nuo Fetijos, garsėjantis puikiais paplūdimiais ir nepaprasta turkio spalvos jūra. Pušų apsuptas paplūdimys - vienas didžiausių Turkijoje. Jis tęsiasi keletą kilometrų, tad čia visad erdvu. Jį ypač mėgsta ramesnio poilsio mėgėjai, norintys pajusti, kad paplūdimys skirtas tik jiems. Susiradus nuošalesnę vietelę galima mėgautis ties krantu šnarančiomis bangelėmis ir neaprėpiamais jūros toliais.

 

 

 

 

 


Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP