Talinas ir Tartu aplankant Proto muziejų

Nuo136
159 €
2024 03 09 ir daugiau datų
Keliaujant į Estiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, šalies intelektualų ir kultūros centras. Jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632 m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo. Ekskursija po Tartu senamiestį: rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos, Domo katedros griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir Velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ bei estų ir anglų rašytojų E. Vilde ir O. Wilde, „Studentų bučinio“ skulptūros. Laisvas laikas. Po pietų apsilankysime AHHAA mokslo centre*.  Tai vienas moderniausių muziejų pasaulyje, kuriame daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems, apsilankyti planetariume**, laboratorijose, 4D kino teatre**, skrydžių simuliatoriuje** ir kituose centro renginiuose. Čia išbandysite veidrodžių labirintą, Miunchauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisite į žemės gelmes, pasivažinėsite dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Ši pramoga visiškai saugi, ji leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Nakvynė viešbutyje Tartu arba Talino apylinkėse.
2
dienos
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Taline autobusu: Kadriorgo parkas ir rūmai, kuriuos XVIII a. pastatė ir įrengė Rusijos caro Petro Didžiojo pavedimu. Tai buvusi imperatoriškoji vasaros rezidencija. Rūmų ekspozicijoje galima išvysti XVI–XX a. Vakarų Europos ir Rusijos meno kūrinių. Pravažiuojame Piritos buriavimo centrą. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XIII a. gotikinė Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja”, miesto rotušė, „bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių” gildijos pastatai, „Storosios Margaritos” bokštas. Vėliau apsilankysime interaktyviame "PROTO" išradimų fabrike*. Čia galėsite pasinerti į interaktyvų fantazijos pasaulį, susipažinsite su praėjusių amžių mokslo atradimais - galbūt taip atrodė Žiulio Verno laboratorija?.. Įsivaizduosite, kad vairuojate pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, oro balioną ar vaikštote vandenyno dugnu. Galėsite save išbandyti jaunųjų išradėjų zonoje, pamatysite aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą... Po pietų išvykstame namų link. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai naktį grįžtame į namus.
Nuo136
159 €
2024 03 09 ir daugiau datų

Apie Estiją

Valstybė šiaurės Europoje, viena iš Baltijos šalių. Ribojasi su Latvija (pietuose) bei Rusija (rytuose). Bendras sausumos sienų ilgis – 633 km. Baltijos jūra skalauja Estijos krantus vakaruose, šiaurėje Suomių įlanka, pietvakariuose – Rygos įlanka. Šalis įžymi savo senoviniais žavingais miestais, nepaliestais Europos laukais, šiuolaikiniais viešbučiai

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Talinas ir Tartu aplankant Proto muziejų

Valentina
2023-08-10
9
Viskas sklandžiai ir tvarkinga. Labai patiko, tik laiko miestuose mažai. Viskas gerai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Estiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu

 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus – 22 EUR (moksleiviams), vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma

 • papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 30 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
136
159€

visiems: 136
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Talinas - Saremos sala
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas ir paslaptingosios Estijos salos: Sarema, Hiuma
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Taline
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Estijos gamtos grožis ir sostinė Talinas
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.