Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose

Kelionės akcentai

 • Grožėsitės nuostabia gamtos panorama nuo Sigirijos uolos
 • Aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą
 • Pasivaikščiosite po garsiąsias arbatos plantacijas
 • Ilsėsitės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimy
Nuo1228
2021 12 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1978
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka.

Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

1  
dienos
VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS
Skrydis su vienu persėdimu į Šri Lankos sostinę Kolombą.
2  
dienos
KOLOMBAS (pusryčiai, vakarienė)
Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietiniai partneriai ir būsite pervežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Kolombe.
3  
dienos
KOLOMBAS – PINAVELA – SIGIRIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 m. įkurta prieglauda, kur šiuo metu laikoma daugiau nei 40 dramblių, įskaitant ir naujai gimusius drambliukus. Vėliau važiuosite link Sigirijos, kur jūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.
4  
dienos
SIGIRIJA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos tvirtovės ir Liūto uolos citadelės, iškilusios virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

Vėliau vyksite į Matalę. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius.

Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

5  
dienos
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m.

Vėliau važiuosite į Nuvarą Eliją (Nuwara Eliya), kur apsilankysite arbatos plantacijose ir čia esančiame fabrike. Po pietų vyksite į Kandį, kur aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6  
dienos
NUVARA ELIJA – GALĖ – BENTOTA (pusryčiai, vakarienė)
Nuvara Elija, dar kitaip vadinama „Mažąja Anglija“. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai. Ekskursijos metu turėsite galimybė geriau pažintį šį miestą.

Vėliau vyksite į Galę (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Nors 2004 m. miestas buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Vėliau keliausite į Bentotą. nakvynė viešbutyje Bentotoje.

7  
dienos
BENTOTA – KOLOMBAS – ORO UOSTAS (pusryčiai, vakarienė)
Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina šiuolaikinių dangoraižių bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus bei senąsias miesto bažnyčias.

Vaikščiodami siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų (Pettah bazaar), kuriame galėsite įsigyti suvenyrų bei patobulinti derybų meną. O vėliau jūsų laukia skrydis į Maldyvus. Nusileidę Malėje būsite pervežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.

8 – 10
dienos
POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)
Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 proc. šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Nakvynės viešbutyje Maldyvuose.

11  
dienos
MALDYVAI – VILNIUS/RYGA
Po pusryčių išvykimas į Malės oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą su persėdimu.
12
diena
VILNIUS/RYGA
Grįžimas namo.
Nuo1228
2021 12 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1978

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — kalnai, kurių aukščiausios

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (9 nakvynės: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Bentotoje, 4 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčių ir 9 vakarienių);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Anglakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Kolombas, Malė – Vilnius/Ryga su persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Vidinis skrydis Kolombas – Malė (kaina nuo 250 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~65 USD/asm.);
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Yra galimybė ilginti poilsio trukmę Maldyvuose.

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai Maldyvuose

SUN ISLAND RESORT 4* »

HB (pusryčiai ir vakarienė)  Kaina nuo 1176 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Vienas didžiausių salų-kurortų Maldyvuose už palankias kainas. Numeriai gana kuklūs, tačiau viešbutis siūlo gausybę sporto pramogų, įvairias pramogines programas. Saloje yra įrengti ir dviračiams pritaikyti takeliai, viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 9 maitinimo įstaigos ir lauko baseinas. Svečiai kviečiami apsistoti erdviose vilose su balkonais ir kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Viešnagės metu galėsite sportuoti treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje. Viešbutyje nuomojama giluminio ir paviršinio nardymo įranga, o ekskursijų informacijos punkte organizuojamos turistinės išvykos. Poilsis šiame viešbutyje rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams.

BANDOS MALDIVES 4* »

BB (pusryčiai)  Kaina nuo 1299 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Šis kompleksas įsikūręs puikioje Bandos salos vietoje, vos už 10 minučių kelio laivu nuo Malės tarptautinio oro uosto. Viešbutyje svečiams siūloma apsistoti erdviuose numeriuose su balkonais, iš kurių matyti sodas arba paplūdimys, naudotis vandens sporto centro ir nardymo mokyklos paslaugomis bei lankytis daugybėje maitinimo įstaigų, kuriose veikia nemokamas belaidis internetas. Darbuotojai bendrauja anglų, prancūzų ir kinų mandarinų kalbomis. Nuostabios gamtos apsuptyje įrengtuose numeriuose ir vilose rasite CCTV kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, kavos ir arbatos virimo aparatus bei mini barus. Kai kuriuose numeriuose yra atskiros svetainės arba lauko sūkurinės vonios. Viešbutyje yra baseinas su vandens baru ir SPA centras, kuriame atliekamos grožio procedūros bei masažai. Laisvalaikio klube „Paradise“ galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti badmintoną ir tenisą, o salone su televizoriumi – pažaisti stalo tenisą bei palošti stalo žaidimus. Vaikų klube teikiamos vaikų priežiūros paslaugos ir rengiamos įvairios programos mažiesiems. 

ADAARAN CLUB RANNALHI 4* »

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1532 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais. Skaidraus vandens ir balto smėlio apsuptyje įsikūrusiame viešbutyje svečiams siūloma apsistoti virš vandens ar paplūdimyje įrengtuose vasarnamiuose, smagiai pailsėti pajūryje, lankytis SPA centre ir 4 maitinimo įstaigose bei užsiimti vandens sportu. Klasikiniais mediniais baldais apstatytuose kambariuose rasite balkonus, oro kondicionierius, svetainės zonas, plokščiaekranius televizorius, seifus ir šlepetes. Viešbučio SPA centre atliekami atpalaiduojantys masažai. Viešnagės metu galėsite leistis į ekskursijas po salą ir naudotis darbuotojų bei pervežimo punkto pasaugomis.

KUREDU ISLAND RESORT 4* »

AL (viskas įskaičiuota)  Kaina nuo 1778 EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Įsikūręs pačioje Lhaviyani Atoll širdyje, "Kuredu Island Resort and Spa" viešbutis yra puiki vieta pradėti pažintį su Maldyvų salomis. Viešbutis siūlo nepriekaištingą aptarnavimą ir visus esminius patogumus, kas maloniai nuteikia svečius. Šiame viešbutyje galima mėgautis tokiomis aukštos klasės paslaugomis, kaip nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, būtiniausių prekių parduotuvė, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas. Visi svečių kambariai yra patogūs, kas užtikrina neprilygstamą jaukumo jausmą. Viešbutis siūlo visą poilsinių pramogų sąrašą, tarp jų badmintono aikštelė, valtys, kanojos, smiginio lenta, vandens sporto įrangos nuoma.

VELASSARU ISLAND 5* »

BB (pusryčiai)  Kaina nuo 1541EUR/asm dviviečiame kambaryje + skrydis

Ankstesnis viešbučio pavadinimas – Laguna Maldives. Viešbutis priklauso boutique viešbučių Small Luxury Hotels of the World grupei.  Viešbutyje siūlomi paplūdimyje ar virš vandens įrengti numeriai, iš kurių atsiveria nuostabūs vandenyno vaizdai. Čia galėsite užsiimti įvairiomis vandens ir ekstremalaus sporto pramogomis, leistis į saulėlydžio kruizus ir dalyvauti jogos pamokose. Svečiai kviečiami pasimėgauti ant vandens esančiuose namukuose atliekamomis atpalaiduojančiomis SPA procedūromis ar paplaukioti maldyvietiška valtimi, kurioje įgulos nariai pademonstruos tradicinius žvejybos būdus. Viešbutyje taip pat yra treniruoklių salė, teniso kortas ir biblioteka. Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir lubų ventiliatoriai, sudėtos medinės lubos ir grindys, sukuriančios atogrąžų atmosferą. Kiekviename numeryje yra įrengtas plokščiaekranis tele vizorius ir DVD leistuvas, o kai kuriuose – „iPod“ grotuvo stovai ir „Nespresso“ kavos virimo aparatai. Atskirame vonios kambaryje rasite dantų priežiūros reikmenis ir šlepetes. Svečiai gali naudotis numeriuose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu.

Kelionės užsakymas

Nuo
1228

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 1978
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Šri Lankos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Kolumbijos klasika: kavos ir palmių slėniai bei spalvingoji Kartachena
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Šri Lanka: Didysis turas
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Egzotiškoji Šri Lanka
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.