Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Slidinėjimas Austrijoje: Super Ski Safaris (10d/9n)


Slidinėjimas kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Austrijaversija spausdinimui

SLIDINĖJIMAS AUSTRIJOJE: SUPER SKI SAFARIS

1 DIENA. anksti ryte išvykstame iš Vilniaus (Kauno, Marijampolės). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį, apsigyvename (Nr.1). Vakarienė viešbutyje.

3 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Slidinėjimas Oetz-Kuhtai slidinėjimo trasomis Nr.2. Vakarienė viešbutyje.

4 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Slidinėjimas St. Anthon am Arlberg slidinėjimo trasomis (Nr.3.) Vakarienė viešbutyje.

5 - 6 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Slidinėjimas Išglo slidinėjimo trasomis (Nr.4). Vakarienė viešbutyje.
 
7 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Slidinėjimas Fiss Ladis Serfaus slidinėjimo trasomis (Nr.5). Vakarienė viešbutyje.

8 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Slidinėjimas Solden ledyno slidinėjimo trasomis (Nr.6). Vakarienė viešbutyje.

9 DIENA. pusryčiai viešbutyje. Atsiskaitymas su viešbučiu. Išvykimas iš kurorto, kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

10 DIENA. pusryčiai viešbutyje, kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Ischgl-Samnaun. Žiemos sporto mėgejus traukia Išglas (Ischgl) – slidinėjimo tradicijas puoselėjantis kurortas, įsikūręs netoli sienos su Šveicarija. Šis kurortas garsėja ne tik puikiomis žiemos sporto sąlygomis, bet ir naujais aukštos klasės viešbučiais, restoranais, naktiniu gyvenimu, apres-ski barų gausa. Laisvalaikio centruose slidininkus po smagios dienos atsigaivinti kviečia baseinas ir sauna, teniso aikštelės, biliardas, kėgliai, kinas. Prabangios parduotuvės, kazino, naktiniai klubai, čiuožyklos, po atviru dangumi vykstantys gyvo garso koncertai, neapmokestintos prekių parduotuvių zona aukštai kalnuose yra tik maža dalis viso to, ką gauna čia atvykęs. Ne veltui sakoma: nori tobulų žiemos atostogų- važiuok į Išglą!
Išglo slidinėjimo arena, prasidedanti siaurame Paznauno (Paznaun) slėnyje, priklauso Silvretta slidinėjimo regionui.
Bendras trasų ilgis - 215 Km, iš kurių 38 km nesudėtingų (mėlynų) trasų; 132 km vidutinio sudėtingumo (raudonų) trasų; 45 km sudėtingų (juodų) trasų.
Slidininkus aptarnauja 2 gondolos, 5 kabinos, 23 sėdimi ir 11 lyninių keltuvų. Ilgiausia trasa - 11 km ilgio trasa Nr.11, besileidžianti į Išglą
Silvretta arenoje galioja bendras slidinėjimo abonementas, suteikiantis slidininkams galimybę čiuožti ne tik Išglo srities trasomis, bet ir aprėpti visas šio regiono trasas  (Ischgl, Galtur, Kappl, See, Samnaun), kurių bendras ilgis yra daugiau nei 350 km.
Šeimoms su vaikais siūlome rinktis gyvenimą Galture (Galtuer), esantį 8 km į vakarus nuo Išglo. Tai idiliškas kalnų miestelis, garsėjantis ekologiškai švaria aplinka. Šiame miestelyje nėra tiek daug šurmulio, jis labiau tiks mėgstantiems ramų poilsį. Galture esančios slidinėjimo trasos nėra sudėtingos, taigi puikiai tinka šeimyniniam poilsiui.

 Solden. Slidininkų Eldoradu vadinamas Soldenas (1377m. virš jūros lygio) yra svarbus žiemos sporto kurortas, esantis nuostabaus grožio Tirolio federacinėje žemėje, Otzalio slėnyje.
Soldenas yra vienas populiariausių Ausrtijos kurortų. Šis kalnų kaimelis, kurio apylinkėse stūkso net trys aukštesnės nei 3000 m kalnų viršūnės, per daugelį metų užkariavo ne vieno turisto širdį. Aplink Soldeną galima suskaičiuoti daugiau kaip 90 viršukalnių, aukštesnių negu 3000 m. Aukščiausia Tirolio viršukalnė - netoli Vento esanti „Laukinė viršūnė“ (Wildspitze, 3774m.).
Giliame, miškais apaugusiame slėnyje įsikūrusio Soldeno vardas pirmą kartą paminėtas beveik prieš 900 metų. Turizmas šiose apylinkėse prasidėjo XIX amžiuje, slidinėjimas ir žiemos poilsis suintensyvėjo prieš šimtmetį.
Šiandienis Soldenas – svarbiausias Otzalio slėnio turizmo centras, garsus ne tik tirolietiška dvasia, ilgiausiomis regione slidžių trasomis, bet ir neišsemiamomis laisvalaikio galimybėmis: teniso aikštynai, sauna, kavinių, restoranų, barų bei diskotekų gausybe, atrakcionų baseinas, daugiau kaip 30 sporto šakų sporto centre „Freizeit-Arena“. Palyginti nedidelėje gyvenvietėje yra 57 viešbučiai, pensionai ir svečių namai, kuriuose įrengta 11000 vietų svečiams.
Į Soldeną atvykę slidininkai gali pasirinkti 45 km. nesudėtingų „mėlynųjų“ ir 73 km vidutinio sudėtingumo „raudonųjų trasų arba 23 km, sudėtingų „juodųjų“ trasų. Įrengti 33 keltuvai, 5 km apšviestų rogių trasų, čiuožykla. Galima išbandyti 16 km ilgio lygumų trasas, pasivaikščioti 30 km maršrutais po vaizdingas apylinkes arba maždaug per valandą pasiekti 3058 m. aukščio Gaizlachkoglio kalno viršūnę su atsiveriančiais dieviško grožio vaizdais.
Soldeno slidinėjimo zoną sudaro dvi dalys: Gaislahkiogelis (Gaislachkogl 3058 m; siūlo stačius kalnų šlaitus slidinėjimo ekspertams ir fantastiškus nusileidimo takus nuotykių mėgėjams) ir Giglijochas (Giggijoch; unikali teritorija pradedantiesiems bei vidutinį lygį pasiekusiems slidininkams).
Pačiame kurorte nuolatos kursuoja nemokamas autobusas, kuris padeda susisiekti su keltuvais. Netoli Soldeno stūkso du ledkalniai (Rettenbach ir Tiefenbach), sudarantys pačią didžiausią Austrijoje ledkalnių slidinėjimo teritoriją. Soldeno ir ledkalnių slidinėjimo sritys yra sujungtos taip vadinamais “auksiniais vartais į ledkalnius”, per kuriuos iš Soldeno centro slidėmis galima pasiekti bet kurio ledkalnio šlaitus.
Soldenas turi dar vieną unikalią savybę – šiame slidinėjimo regione natūrali sniego danga išsilaiko nuo lapkričio iki gegužės mėnesio, nes slidinėjimo trasos yra išsidėsčiusios 1350 m – 3250 m aukštyje virš jūros lygio, o žemiau esančius takus sniegu padengia puikūs dirbtinio sniego įrenginiai. Ledkalnio teritorijoje slidinėti galima ištisus metus.
Apsistoti Soldene galima ir tirolietiško stiliaus viešbučiuose, su namus primenančiais apartamentais; restoranai ir barai siūlo skanų ir kokybišką maistą bei naktinio gyvenimo šurmulį. Kalnuose išsibarsčiusios daugiau nei 20 užeigų ir smuklių pakvies nuvargusius atsipūsti bei iš arčiau pažvelgti į Alpių grožį. 

St. Anton am Arlberg – Tirolyje, Arlbergo slėnyje esanti slidinjimo arena, kuri sujungia St.Anton, St.Christoph, Luch, Zurs ir Stuben kurortus.
Tai sniegingas regionas, jau nuo gruodžio pradžios sukviečiantis slidininkus ir snieglentininkus iš įvairių šalių išbandyti 260 km trasų, paruoštų 1300-2800 m virš jūros lygio aukštyje. Linksmas ir gyvas St.Anton miestelis, siūlantis aukšto lygio viešbučių paslaugas, puikią atmosferą pasibaigus slidinėjimo dienai, surenka gausybę rinktinės publikos. Nenorintys išleisti daug pinigų viešbučiui renkasi ramesnius St.Jakob ir Pettneu kaimelius.
St.Anton kurortą mėgsta įgudę slidininkai, tačiau ir pradedančiųjų šiame kurorte laukia 7 slidinėjimo mokyklos, kuriose dirba virš 1000 puikiai dirbančių instruktorių.
Be slidinėjimo, St.Antone yra teniso kortai, rogučių trasa, galima kopti į kalnus ar paslandyti parasparniu, o pavargusius nuo kalnų sporto atgaivins SPA centrai, baseinas.

Serfaus Fiss Ladis – mažai lietuvių slidininkams žinomas slidinėjimo regionas, esantis Intalio slėnyje, vakarinėje Tirolio dalyje. Ši šiuolaikiška slidinėjimo zona pasižymi modernia keltuvų sistema jungiančia Serfaus slidinėjimo kurortą su kaimyniniais Fiss ir Ladis miesteliais.
Iš visų kurotų per keletą minučių keltuvais galima pasiekti vaizdingas viršukalnes ir nepriekaištingai paruoštas slidinėjimo trasas. Serfaus Fis Ladis atitinka tiek patyrusių, tiek pradedančių slidininkų poreikius, ypač tinka šeimoms su vaikais. Bendras regiono trasų ilgis 180 km, tarp kurių 39 km pradedantiesiems skirtų mėlynų, 117 km vidutinio sudėtingumo raudonų ir 29 km – juodų trasų patyrusiems slidininkams. Slidinėjama 1200 – 2800 m aukštyje. Trasas aptarnauja 53 keltuvai, kurie per valandą perkelia apie 70 tūkst. slidininkų. Kurorte veikia kalnų slidinėjimo parkai mažiesiems slidininkams, kuriuose įrengti vaikiški keltuvai, sniego kalneliai, slidžių karuselės, restoranai su vaikiškais meniu.

Oetz - Otztal slėnio pradžioje esantis kalnų miestelis, jau 120 m žinomas kaip kalnų sporto centras. Tai tradicinis Tirolio miestelis, kurio peizažą puošia į viršų kylantys bažnyčių bokštai, gražios archtektūros viešbučiai, šlaituose įsikūrę namai. Iš pirmo žvlgsnio ramus ir idiliškas kalnų miestelis, vakarop Oetz atgyja, siūlydamas svečiams vakarienė daugybėje kavinių ar restoranų, alaus ar karšto vyno bokalą baruose.
Slidinėjimo arena Hochoetz – tai 40 km gerai paruoštų ir prižiūrimų trasų, iš kurių 13 km nesudėtingų (mėlynų), 17 km vidutinio sudėtingumo (raudonų) ir 10 km sudėtingesnių trasų. Trasas aptarnauja 2 gondolos, 5 krėsliniai ir 4 lyniniai keltuvai. Slidinėjimo arena įrengta 900-2020 m aukštyje.
Oetz turistams siūlo ir baseinų bei saunų kompleksą, teniso kortus, čiuožyklą, rogučių trasą bei pasivažinėjima žirgų traukiamomis rogėmis.

KELIONĖS KAINA: 1187 Lt

Visas kainas ir apgyvendinimo variantus rasite čia »

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis,
  • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
  • 7 nakvynės pasirinktame viešbutyje su nurodytu maitinimu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Medicininių išlaidų draudimas,
  • Registruojamas bagažas,
  • Slidinėjimo bilietas (jei nenurodyta kitaip),
  • Asmeninės išlaidos.
  • Gali būti papildomų mokėjimų viešbutyje.

Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP