Prancūzija – Belgija – Olandija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite žymiausius Europos miestus: Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Antverpeną.
 • Pažintis su senoviniu olandų gyvenimo būdu etnografiniame kaimelyje
 • Galimybė aplankyti kurortinį Étretat miestelį
 • Galimybė aplankyti didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą bei Tuileries sodus.
 • Pasigrožėsite Eifelio bokštu.
Keliaujant į Prancūziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Skrydis: Vilnius - Paryžius (Bovė) - Vilnius (Wizzair) (sekmadienias)

1
diena
VILNIUS – PARYŽIUS
Iš Vilniaus atskrisite į Paryžiaus Bovės oro uostą, jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį. Po registracijos viešbutyje ir trumpo poilsio galėsite savarankiškai pradėti pažinti su romantišku Paryžiumi.

Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Nuo jo įkūrimo praėjo 23 amžiai: galų gyvenvietės, Cezario legionai, barbarų užpuolimai, dinastijos ir režimai, sąmokslai ir revoliucijos, didikai ir milijonai niekam nežinomų žmonių įkūrė gražiausią miestą pasaulyje ant Senos krantų. Savo akimis išvysite Site salą, Lotynų kvartalą, Eifelio bokštą, Invalidų rūmus, Trokadero, Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus...
Vakare – organizuojamą papildoma ekskursija „Naktinis Paryžius“. Velai vakare norintys galės apsilankyti viename garsiausių miesto kabaretų (Lido, Mulenružas, Crazy Horse). Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

2
diena
PARYŽIUS–ŽIVERNI–(ETRETA)–RUANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Giverny. Tai mažas vaizdingas kaimelis Normandijoje ant nuolaidaus Senos kranto, kuriame yra tik 540 gyventojų. Čia praleido savo antrąją gyvenimo pusę žymusis dailininkas, impresionistų mokyklos pradininkas Klodas Monė. Jūs išvysite kūdrą su vandens lelijomis, šalia kurios Monė tapė savo didžiuosius kūrinius.

Kelionė į Ruaną. Pasivaikščiojimas po miestą su grupės palydovu. Pakeliui pasirinktinai galima aplankyti prie pat Atlanto esantį puikų kurortinį Étretat miestelį. Būtent čia buvo sukurti vieni gražiausių impresionistų šedevrų. Nakvynė viešbutyje Prancūzijos teritorijoje.

3
diena
BRIUGĖ – BRIUSELIS (pusryčiai)
Po pusryčių kelionė į Briugę, Vakarų Flandrijos regiono sostinė ir vienas iš dviejų Belgijos miestų-gražuolių, dar vadinama Šiaurės Venecija. Pats miestas įsikurdinęs prie vandens ir kanalai sudaro didelę jo dalį, tad lyginimas su Venecija turi prasmę. O miesto centras, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą tikrai nepalieka abejingų. Laisvas laikas.

Pervežimas į Briuselį. Briuselis, širdies formos miestas, yra Flandrijos prancūzakalbių salelė. Šis miestas – istorinis nepaklusnumo užkariautojams simbolis, kuris gyvuoja jau daugiau nei tūkstantį metų, nes 1979 m. Briuseliui sukako 1000 metų. Ekskursija pėsčiomis po Belgijos karalystės sostinę: pamatysite Rotušę ir gildijų namus Gran Plase, vienoje gražiausių Europos pragrindinę miesto aikštęBesišlapinančio berniuko statulą (Manneken Pis), tapusią Briuselio simboliu, ir Šablono Dievo Motinos katedrą. Po ekskursijos turėsite laisvo laiko savarankiškai patyrinėti miestą. Nakvynė viešbutyje Briuselio mieste.

4
diena
BRIUSELIS – AMSTERDAMAS (pusryčiai)
Po pusryčių kelionė į Amsterdamo miestą. Ekskursija Nyderlandų sostinėje. Šis miestas, pagarsėjęs laisvu savo požiūriu į gyvenimą, pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio. Jis tikrai turi ką pasiūlyti tiek pramogų, tiek žinių ištroškusiems keliautojams. Amsterdame rasite ne vieną meno galeriją, pasaulinio garso ekspozicijų. Apžiūrėję miestą aplankysime deimantų fabriką. Taip pat verta išbandyti pasiplaukiojimą laiveliu Amsterdamo kanalais.  Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje netoli Amsterdamo.

5
diena
VOLENDAMAS – ZANSĖ SCHANSAS – ANTVERPENAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pasirinktinai organizuojama ekskursija į Volendamo ir Zansė Schansus miestus. Zan upės krantus puošia penki malūnai. Jie mena tuos laikus, kai Zan upės produktyvumas priklausė nuo vėjo stiprumo. Zansė Schansas – tai etnografinis muziejus po atviru dangumi, kuriame gyvena valstiečiai, laikydamiesi daugelį amžių gyvuojančių papročių: jie dėvi vaizdingus tautinius drabužius ir avi čia pat išdrožtas klumpes (medinius batus), pagal tradicines technologijas gamina sūrius. Puikiai išlikę pastatai yra ryškus 17-18 a. olandų gyvenimo pavyzdys. Šiandieną Volendamas yra žinomas kaip etnografinio turizmo centras, „tikrosios Olandijos“ simbolis. Kasmet čia atvyksta daugiau kaip 2 milijonai keliautojų, kad pamatytų nedidelius tvarkingus tautinius namelius, kurių langai yra išpuošti kaip parodų vitrinos, senovines bažnyčias, jaukias romantiškas gatveles, gražius kanalus, pakeliamus tiltus ir garsųjį šio miesto uostą, kuriame galima aptikti beveik visų tipų žvejybos botus ir jachtas. Kelionė į Antverpeną. Pasivaikščiojimas po miestą su grupės palydovu. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
 ANTVERPENAS – PARYŽIUS (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje. Persikraustymas į Paryžių. Laisvas laikas. Norintys galės vykti į papildomas ekskursijas: pėsčiomis į didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą bei Tuileries sodus. Muziejuje eksponuojami beveik 35000 eksponatų, pradedant priešistore ir baigiant XIX amžiumi, 60600 kvadratinių metrų erdvėje. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė - Nikė Samotrakė, žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė - „Milo Venera“. Arba į ekskursija po Paryžiaus katedros katedrą Notre-Dame de Paris ir Lotynų kvartalą. Arba aplankyti populiarius pramogų centrus ir restoranus. Nakvynė viešbutyje. 
7
diena
PARYŽIUS (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje, laisvalaikis. Siūlome aplankyti populiarius pramogų centrus ir restoranus. Norintys galės vykti į papildomas ekskursijas: pėsčiomis į didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą bei Tuileries sodus. Muziejuje eksponuojami beveik 35000 eksponatų, pradedant priešistore ir baigiant XIX amžiumi, 60600 kvadratinių metrų erdvėje. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė - Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė - „Milo Venera“. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
PARYŽIUS(pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Galite papildomai užsakyti ekskursija po Monmartrą. Montmartras – menininkų mėgstamas rajonas, čia gyveno ir dirbo Renuaras, Degas, Utrillo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Iki šiol centrinėje rajono aikštėje Tertre renkasi menininkai, galintys nupiešti jūsų portretą, pardavinėjantys savo kūrinius.Pasivaikščiojimas menininkų kvartale Montmartre prasidės pietinėje rajono dalyje nuo Place Pigalle, kur yra daug restoranų, kabaretų ir kitų turistų mėgiamų pramogų. Užkilsite ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria vaizdas į nuostabią baltą romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčią Sacre Coeur. Taip pat, iš čia atsiveria puiki Paryžiaus panorama, ypač įspūdinga naktį. Išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į oro uostą.

Apie Prancūziją

Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija ir Andora, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu ir Šveicarija, o rytuose — su Italija ir Monaku. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra.Prancūzijos kultūra neabejotinai yra viena iš didžiausių, seniausių ir svarbiausių Europos kultūrų. Prancūzijos kultūrinis va
Keliaujant į Prancūziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais (Paryžiuje – 3 nakvynės; Prancuzijos provincijoje - 1 nakvynė; Briuselio mieste - 1 nakvynė; Atverpene – 1 nakvynė; Amsterdame – 1 nakvynė)
 • 7 pusryčiai
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas. Grupinis pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas teikiamas visiems atvykstantiems nuo 10.30 iki 13.00 ir visiems išvykstantiems nuo 13.00 iki 18.00 val.
 • Transporto paslaugos pagal programą su rusakalbiu asistentu
 • Ekskursijos su rusakalbiu licencijuotu gidu Paryžiuje, Briugėje, Briuselyje, Amsterdame
 • Lankymasis Giverny mieste, Ruane, Antverpene su rusakalbiu asistentu

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius ( nuo 350 EUR);
 • Bilietai į muziejus:
 • Ekskursija į Fontenblo 68 eurai (su įėjimo bilietu);
 • Ekskursijos naktis Paryžiuje 30 eurų;
 • Vakarienė ir vakaro pasirodymai Moulin Rouge kabarete (kaina priklauso nuo pasirinkto vakaro programos);
 • Ekskursija po Luvrą su gidu 40 eurų + įėjimo bilietas 17 eurų;
 • Ekskursija į Volendamą 65 eurai;
 • Laivo bilietas Senoje 15 eurų;
 • Bilietas į laivą Amsterdamo kanalais 16 eurų;
 • Ekskursija Paryžiaus Dievo Motinos katedroje 35 eurai;
 • Ekskursija į Monmartrą 35 eurai;
 • Kelionė į Etretą 20 €;
 • Pervežimams į skrydžius kitu atvykimo ir išvykimo laiku papildomai 30 eurų asmeniui į vieną pusę.
 • Papildomai:
 • Ausinės visai kelionei 20 eur;
 • Turistinis mokestis viešbučiuose nuo 1 iki 5 eurų parai asmeniui;
 • Amsterdamo įvažiavimo mokestis nuo 1,5 euro asmeniui.

Panašios kelionės

Pažintis su Turkija: didžiųjų civilizacijų keliais
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji Metai Paryžiuje
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Savaitgalis Nicoje
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Marselis
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.