Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
 Rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją.  Pakeliui užsuksime į Neboruvą, kur pamatysime Radvilų rūmus, apsuptus anglišku ir prancūzišku parkais. Rūmuose atkurtas Radvilų laikus menantis interjeras. Vakare atvykstame į viešbutį pajūryje.
2
diena
 Po pusryčių ilsimės prie jūros. (*). Pageidaujantieji keliaus į vasaros muzikos sostinę – Kamien Pomorską. Šis miestas buvo Pomeranijos dvasinė sostinė ir vyskupų rezidencija nuo XII a. Dažnai savo rezidenciją čia atkeldavo ir Grefų dinastijos kunigaikščiai. Aplankysime vienintelį Lenkijoje Katedros kompleksą, kurį sudaro net dešimt pastatų. Vykstame į Voliną – didžiausią Lenkijos salą. Volino nacionaliniame parke saugoma nuostabaus grožio skardžių pakrantė ir jūriniai ereliai. Aplankysime žinomiausius skardžius - Krabų kalną ir Gosan, nuo kurių atsiveria vaizdai į jūrą ir Svinouiscės miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje. Nakvosime viešbutyje prie jūros.
3
diena
 Po pusryčių ilsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji vyks į Ščeciną, įsikūrusį ant Oderio upės krantų. Nuo seno tai buvo ir yra svarbus Lenkijos uostamiestis. Jis aptarnauja ne tik upių, bet ir vandenynų laivus. Vaikščiodami po miestą matysime Pamario kunigaikščių pilį, Septynių apsiaustų bokštą - vienintelę išlikusią viduramžių miesto įtvirtinimų dalį, Prūsų priesaikos bokštą, Rotušę, Šv. Jokūbo katedrą. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikščiosime po miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.
4
diena
 Po pusryčių  ilsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji važiuos į Svinouiscę –  vienintelį miestą Lenkijoje, įsikūrusį salose. Tik trys iš jų yra gyvenamos, kitose karaliauja paukščiai ir gyvūnai. Kelsimės vietiniu keltu į Uznam salą. Apžvalginiu laivu plauksime Oderio upe: stebėsime kormoranų buveines, matysime uostą, miesto rotušę, švyturį, praplauksime pro miesto simboliu tapusį navigacinį malūną. Vėliau pasivaikščiosime po miesto parką, kurį  suplanavo garsus landšafto architektas Peteris Lenne, praeisime pagrindine miesto pėsčiųjų alėja - Promenada, kurioje gausu kavinių, restoranų, įdomios architektūros vilų.  Vyksime prie Gerhardo forto - esant galimybei, dalyvausime ekskursijoje po fortą. Turintieji jėgų, galės užlipti į 65 m. aukščio Svinouiscės švyturį, iš kurio atsiveria nuostabi panorama į jūrą ir miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.
5
diena
 Po pusryčių ilsėsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji vyks į Pomeranijos žemes Vokietijoje. Aplankysime unikalų technikos muziejų, įsikūrusį buvusioje slaptoje raketų gamyklos elektrinėje. Važiuosime prie senojo cistersų vienuolyno, kur buvo palaidota Ldk Jogailos anūkė Ona. Šalimais lankysime senąjį žvejų kaimą Vyką, įsikūrusį prie upės Ryk ir Baltijos jūros. Vėliau vyksime į Hanzos sąjungos miestą – Greifsvaldą, kur aplankysime senamiesčio aikštę su puikia gotikine Rotuše. Pasivaikščiosime prie senojo universiteto pastatų ir gotikinių bažnyčių. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.
6
diena
 Po pusryčių poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje prie jūros.
7
diena
 Po pusryčių keliausime per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312 679 kv.km Gyventojai - 38 433 600 gyventojų Sostinė - V
Dėmesio! Keliaujant į Lenkiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu;
 • 6 nakvynės viename viešbutyje su pusryčiais;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Papildomos pasirenkamos ekskursijos * ~ 50 EUR (perkant išanksto) ;
 • Bilietai į mokamus objektus  ir vietinių gidų paslaugos ~ 120  PLN (Lenkijos zlotai);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • kurorto mokestis 12 PLN (mokama viešbutyje).

Pastabos

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120 EUR.
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Lenkijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gdanskas - Sopotas - Malborkas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Lenkiją. Senojoje Aisčių žemėje 3d.
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Varšuva - Zakopanė - Velička - Krokuva 3d.
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.