Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pietų Kroatija: poilsis prie Adrijos jūros Makarskos kurorte


Poilsinė-pažintinė kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Kroatijaversija spausdinimui

1 DIENA.
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją,Čekiją. Nakvynė viešbutyje. 

2 DIENA.
Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvyksime į Makarską – kurortą, įsikūrusį nuostabioje vietovėje, kalnų ir jūros apsuptyje. Nakvynė kurorte – privačiuose kambariuose ir apartamentuose.


3 DIENA.
Diena skirta poilsiui prie jūros ir pažinčiai su kurortu. Vakare kviečiame į „Peka“ vakarėlį** – pažintis su tradicine kroatų virtuve. Vienas iš populiariausių patiekalų Kroatijos Dalmatijos regione yra „Peka“. Tai daržovių ir mėsos ar žuvies rinkinys su alyvuogių aliejumi, paskanintas tiesiog čia pat darže augančiomis žolelėmis ir kepamas iki tobulumo žarijose po varpo pavidalo kupolu... Nakvynė kurorte.

4 DIENA.
Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Splitą ir Trogirą**. Trogiras – tai viduramžių „miestas - muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: XIV – XV a. Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių.Vakare siūlome išvyką į 
Biokovo kalnų nacionalinį parką**. Tai įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parkas. Iš pajūrio “nuplikęs” Biokovas atrodo gana niūrus ir neįveikiamas. Tuo tarpu čia, viršūnių papėdėje, takelis vingiuoja tarp uolų, karstinių duobių ir skardingų daubų, apaugusių miškais, matosi piemenų būstų griuvėsiai, buvusių nedidelių daržų likučiai. Čia, iš panoraminių aikštelių, grožėsitės įspūdingais vaizdais, atsiveriančiais į Adrijos pakrantės kurortus ir salas, palydėsite saulę. (arba siūlome vakarėlį kalnų restorane su tradicine peka, vynu ir šokias skambant kroatiškai muzikai) Nakvynė Makarskoje.


5 DIENA. 
Poilsis prie jūros arba siūlome Raftingą** – puikiai tinka mėgstantiems vandens pramogas. Nuostabaus skaidrumo Cetina upe leisimės maždaug dešimt kilometrų (3-4 val.). Tai ne tik šaunus nuotykis, bet ir puikiausias būdas pasigrožėti nuostabia Cetina upės pakrančių gamta, kriokliais, akmens skulptūromis... išmėginti upės sleksčius ir vingius.
Sugrįžtame į kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė Makarskoje. 

6 DIENA.
Poilsis prie jūros arba Išvykstame į Dubrovniką** – vieną solidžiausių Europos tvirtovių viliojančių keliautojus kultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto – valstybės istorija. Dubrovniko senamiestis traukas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiandieninis Dubrovnikas – didžiausia Kroatijos turistinės karūnos puošmena – išdidi elito lankytina vieta ir be abejo – vienas gražiausių Viduržemio jūros miestų. Dubrovnikas – senovinis miestas Adrijos jūros pakrantėje, įsikūręs piečiausioje Kroatijos dalyje, vadinamas „Adrijos perlu“, garsėjantis savo grožiu bei svetingumu, o labiausiai - senamiesčiu ir stora, tvirta jį juosiančia gynybine miesto siena. Dubrovniko senamiestyje, kaip niekur kitur – gausu įdomių lankytinų vietų. Čia sutiksime daug įspūdingų bažnyčių, vienuolynų, muziejų, fontanų... Po pietų sugrįžtame į kurortą. Laisvas laikas ir nakvynė Makarskoje.


7 DIENA. 
Kroatija – šalis, turinti nuostabią pakrantę - su daugybe įlankų, pusiasalių, uolų bei virš 1000 salų! Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją laivu į Hvar ir Brač salas**. Plauksime laivu grožėdamiesi pakrantėmis, stabtelėsime nedideliame Hvaro salos miestelyje, būtinai apsilankysime Brač saloje, turinčioje nuostabiausią visoje Adrijoje paplūdimį - "Zlatni rat", žinomą ir už Kroatijos ribų. Jo nuotraukos yra pagrindiniu akcentu kiekviename turistams šalį reklamuojančiame leidinyje - ir jau seniai tapo vos ne šalies simboliu. Plaukdami vaišinsimės naminiu vynu, skanausime laivo virtuvėje iškeptos žuvies. Vakare parplaukiame į kurortą. Laisvas laikas ir nakvynė Makarskoje.


8 DIENA 
Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Bosniją ir Hercegoviną**: Aplankysime Mostarą – poezijos, istorijos, akmens miestą susikūrusį aplink įspūdingą akmeninį tiltą jungiantį Neretvos upės krantus. Būtinai užkopsime į preiškimo kalną Medžugorijoje, vietą, kur nuo 1981 metų tebevyksta švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimai, sukviesdami žmones čia iš visų pasaulio kampelių, atverti savo sielas ir širdis... 


9 DIENA. 
Labai anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Atvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką* (pasaulio paveldas), kur karstinės kilmės nepakartojamo kraštovaizdžio centre – 16 ežerų sujungti 90 krioklių grandine. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.


10 DIENA.
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė komfortabiliu autobusu
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • 7 nakvynės kurorte Makarska privačiame sektoriuje
 • kurorto mokestis
 • kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ir mokamos ekskursijos
 • Maitinimas kurorte (7 pusryčiai + 7 vakarienės) - 84 Eur
 • Asmeninės išlaidos
 • Sveikatos draudimas kelionės metu

Mokamos ekskursijos**:

 • ekskursiją į Splitą ir Trogirą- 19EUR/asm
 • išvyką į Biokovo kalnų nacionalinį parką – 30 EUR/asm
 • Išvykstame į Dubrovniką - 35EUR/asm
 • ekskursija laivu į Hvar ir Brač salas – 35 EUR/asm
 • ekskursiją į Bosniją ir Hercegoviną – 34EUR/asm 

Mokami objektai:

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas: 

1 bal. - 30 birž. Ir 1 rugs. - 31 spalio
suaugusiems 110 HRK ( ~ 16 EUR); vaikams (7-18 metų) – 55HRK(~8EUR)

1 liepos - 31 rugpj.
suaugusiems 180 HRK ( ~ 25 EUR); vaikams (7-18 metų) – 80HRK(~11EUR)

- Splito katedra ~3 €;
- Trogiro katedra ~4 €;
- Dubrovniko gynybinė siena – suaugusiems 150 HRK ( ~ 20 EUR),

Objektų skaičius, lankymo tvarka, ekskursijų eiliškumas ir įėjimo bilietų kainos gali kisti


Papildomos pastabos
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP