VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Skrisime pasigrožėti įspūdingaisiais Nascos geoglifais dykumoje
 • Lankysime Unesco pasaulio paveldo sąraše esantį Limos miesto senąjį centrą
 • Matysime vieną iš pačių giliausių planetos kanjonų - Kolką ir jos ugnikalnius
 • Gurmaniška patirtis, gaminsime nacionalinį sevičės patiekalą ir Pisco Sour
 • Tyrinėsime Unesco pasaulio pavelde esantį išgirtąjį Arekipos miestą
 • Mėgausimės didžiausių Vakarų pusrutulio paukščių kondorų skrydžių virš kalnų vaizdais
 • Plaukiosime aukščiausiai pasaulyje nusidreikusiu Titikaka ežeru
 • Kopsime į istorinę unikaliąją Machu Picchu šventovę
 • Lankysime mielus kalnų slėnių kaimelius su nacionaliniais amatais ir vietos gyventojais
 • Kilsime į ypatingais ryškiais atspalviais žėruojančius Vaivorykštės kalnus
Keliaujant į Peru jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – LIMA
Atskrendame į Limą, Chorchės Čaveso oro uostą. Mus pasitinka ir važiuojame į viešbutį. Įsikuriame 4* „Bulevard“ viešbutyje.
2
diena
LIMA (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai (švediškas stalas). Apžvalginė ekskursija Limoje, pradedame nuo Mirafloreso rajono, lankysime Įsimylėjėlių parką, panoraminė Jako apžvalga, Alyvuogių parkas, senosios kolonijinės sodybos. Ekskursiją tęsime istoriniame miesto centre: Šv. Pranciškaus katedra, centrinė ir Šv. Martyno aikštės. Pietūs nacionalinės virtuvės restorane „Antigua Taberna Bolivariano“. Pietų metu mokysimės pagaminti nacionalinį Peru patiekalą sevičę („ceviche“) ir kokteilį („Pisco Sour“). 18 val. turas prie garsiųjų Limos fontanų. Poilsis viešbutyje.
3
diena
LIMA – AREKIPA (pusryčiai)
Pusryčiai. Numatytu laiku išvykstame į oro uostą ir skrendame į Arekipą. Mus pasitinka ir tada vykstame į 4* viešbutį „Monasterio de Santa Catalina“. Laisvas laikas baltojoje Arekipoje, kuri po sostinės Limos yra svarbiausias Peru miestas. Ekskursija Arekipoje aplankant Šv. Katalinos vienuolyną, centrinę aikštę, didžiulę katalikų katedrą (užsuksime apžiūrėti jos lobių) ir apžvalginė Janavaro aikštė. Poilsis.

4
diena
AREKIPA – KOLKA (pusryčiai)
Pusryčiai. Patogiu autobusu vyksime į Kolkos kanjoną, kuris yra vienas giliausių ir gražiausių pasaulyje. Sustosime apžvalginėse aikštelėse ir stebėsime ugnikalnius. Atvykę į Kolką įsikursime viešbutyje. Norintys galės aplankyti terminius šaltinius (palydėsime), už įėjimą mokėti vietoje. Naktis 4* viešbutyje „Refugio“.

5
diena
KOLKA – PUNAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Anksti ryte aplankysime Kruz del Kondoro apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepamirštami vaizdai į kanjoną, kurio dugne, 1200 m gylyje, teka Kolkos upė. Galėsime pasimėgauti didžiausiais plėšriaisiais paukščiais kondorais. Lankysimės vietiniuose savituose kaimeliuose. Grįšime į viešbutį. Pietų metas. Vyksime į Puną. Pakeliui užsuksime į akmeninį mišką, Umajo ežerą, kurio krantus rožine spalva nuspalvina flamingai. 17 val. atvyksime į Puną, kuris yra prie aukščiausiai virš jūros lygio esančio laivybinio Titikakos ežero. Garsus keliautojas Turas Hejerdalas būtent šiame ežere pastatė savo plaustą „Kon Tikis“, kuriuo perplaukė Ramųjį vandenyną. Įsikursime viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė 4* „Hacienda“.

6
diena
PUNAS – TITIKAKOS EŽERAS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai. Vyksime į uostą. Ekskursija į plaukiojančias Uroso salas – tai Uroso genties indėnų iš Titikakos ežere augančių nendrių sukurtas keturiasdešimties salų salynas. Čia sužinosime salų ir jų žmonių istoriją. Taip pat bus galima įsigyti vietinių meistrų suvenyrų ir paplaukioti nendriniu laivu. Ekskursiją tęsime Titikakos ežero Takilės saloje. Ji garsi dėl etninių ir kultūrinių vertybių: salos gyventojai išsaugojo senovines audimo tradicijas. 2005 metais UNESCO salos audimo meną pripažino nematerialaus kultūros paveldo objektu. Pietūs saloje. Grįšime į Puną. Įsikursime 4* viešbutyje „Hacienda“.
7
diena
PUNAS – KUSKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Turistiniu autobusu vyksime į maždaug 3500 metrų aukštyje įsikūrusį KUSKO miestą. Pakeliui sustosime Pikiljaktoje, Amerikos Siksto koplyčioje, Andahuailyje, Rakčyje. Pietūs (švediškas stalas) Sikuanyje. Paskui stosime La Rajoje (4400 metrų virš jūros lygio) ir Pukaroje. Atvysime į Kuską. Įsikursime 4* viešbutyje „Dorado“.

8
diena
KUSKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Vysime į Šventąjį inkų slėnį. Apsilankysime Pisako meno dirbinių mugėje (čia bus galima įsigyti vietos amatininkų dirbinių: keramikos, kilimų, suvenyrų, sidabro ir odos gaminių). Užsuksime į zoocentrą „Aunakanča“, kuriame turistai mėgaujasi ir netgi gali patys pašerti gyvūnus: lamas, alpakas, guanakus, vikunijas. Be to, sužinosime, kaip apdirbama ir dažoma jų vilna. Archeologinio Oljaitaitambo komplekso apžiūra. Pietūs (švediškas stalas) nacionalinės virtuvės restorane „Muña“. Lankysimės Marase ir Morajuje. Įsikursime 3* viešbutyje „Hacienda Valle“ Šventajame inkų slėnyje.
9
diena
MAČU PIKČU – KUSKAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime traukiniu į Aguas Kalientą – nedidelį miestelį, kuris atsirado tik XX amžiuje, kai buvo statomas Peru geležinkelis. Tada autobusu važiuosime į prarastąjį inkų miestą Maču Pikču – galingiausią energetiką spinduliuojantį Pietų Amerikos miestą. 1911 metais Maču Pikču atrado amerikietis istorikas Hiramas Binghamas. Ekskursija su gidu. Antroje dienos pusėje – nusileidimas į Aguas Kalientą. Laikas pietums viename iš gausybės nacionalinės virtuvės užeigų. Traukiniu grįžtame į Kuską. Mus pasitinka ir vykstame į 4* viešbutį „Dorado“.

10
diena
KUSKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisva diena Kuske. Norintys gali vykti į ekskursiją į Vaivorykšės kalnus. Jie vadinami „Vinicunca“ – išvertus iš indėnų genties kečua kalbos pavadinimas reiškia „vaivorykštės spalvų kalnai“. Spalvoti kalnų sluoksniai susiformavo prieš milijonus metų iš raudonojo smiltainio, kuris veikiamas klimatinių sąlygų, požeminių vandenų ir mineralų priemaišų nusidažė geltonai, žaliai, baltai ir kitomis spalvomis. Vaivorykštės kalnai yra 100 kilometrų nuo Kusko, 5200 metrų virš jūros lygio. Nuo jų atsiveria įstabus vaizdas į Ausangačio ledyną – šventąjį inkų kalną, prie kurio kasmet gegužės pabaigoje – birželio pradžioje susirenka piligrimai švęsti Qoyllur Rit’i (išvertus iš kečua genties kalbos „blizgantis, žvilgantis baltas sniegas“). Ši religinė šventė rengiama Ausangačio – vieno iš svarbiausių dievų – garbei. Pusryčiai ir pietūs. Ekskursija prasideda 4 valandą ryto, 19 valandą – atgal į Kuską. Ši ekskursija skirta ištvermingiems (galima pakilti paskutinius 300 metrų arkliu. Jo kaina – 40 $, grupinis – 50 $ žmogui su anglakalbiu gidu).

11
diena
KUSKAS – LIMA (pusryčiai)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Kuską autobusu. Lankysime Saksaiumano, Puka Pukaros tvirtoves, Kenko, Tambamačajaus šventyklas, aplankysime Kusko miesto katedrą. Vyksime į oro uostą ir skrisime į Limą. Nakvosime 4* viešbutyje „Bulevard“.
12
diena
LIMA (pusryčiai)
Pusryčiai. 4 val. autobusu vyksime į Parakaso uostą. 8 val. lipsime į greitaeigę valtį. Ekskursija į Parakaso kandeliabrą (garsųjį išraižytą nežinomos kilmės geoglifą) ir Balestos salą. Plauksime greitaeigiais kateriais į atvirą vandenyną (30 minučių). Priplauksime prie salų, kuriose gyvena gausybė paukščių ir gyvūnų rūšių, pamatysime pingvinus, albatrosus, maitėdas, jūros liūtus. Salos garsėja ir viena iš Peru eksporto prekių – paukščių mėšlu, kuris, beje, 1940 metais padengė vidinę valstybės skolą. Po 2 valandų ekskursijos grįšime į viešbučio uostą. Tada vyksime į oro uostą, iš kurio skrisime virš Naskos dykumos (Ekskursija į Naską ir paukščių kolonijas jau įskaičiuota į kainą). Ji garsėja milžiniškais gyvūnų, žmogaus piešiniais ir geometrinėmis figūromis, kuriuos galima pamatyti tik iš paukščio skrydžio. Laikas nacionalinės virtuvės pietums. Grįšime į Limą. Poilsis viešbutyje.

13
diena
VILNIUS
Pusryčiai. Laisvas laikas. Numatytu laiku išvyksime į oro uostą.

Apie Peru

Peru – valstybė Pietų Amerikos vakarinėje dalyje. Ši sena regiono valstybė, buvusios garsiosios ikikolombinės Inkų imperijos, nutįsusios nuo Kolumbijos pietinių pakraščių iki Čilės centrinės dalies, centras. Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptin
Keliaujant į Peru jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3*-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu pagal programą;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • „Expedition“ klasės traukinio bilietas (komfortabilus ir patogus traukinys).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Lima – Vilnius (kaina nuo 990 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~16 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka 480 eur
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas keliauja kartu iš Lietuvos ir lydi pažintinės dalies metu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu (16 dienų)
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šventoji inkų žemė
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.