Norvegijos fjordai: išskirtinis kruizas su naujutėliu MSC EURIBIA aplankant Daniją, Norvegiją ir Vokietiją

Kelionės akcentai

 • 2023-07-08 išvykimui pavienės keliautojos, kreiptis į vadyb.Živilę, tel. nr. +370 676 11693
 • Tiesioginis skrydis iš Kauno!
 • Vienos kelionės metu aplankysime 3 šalis ir 5 skirtingas vietoves – ir tik kartą išsikrovę lagaminus
 • Plauksime nauju moderniu 5* viešbučiu ant vandens – MSC EURIBIA kruiziniu laivu
 • Aplankysime undinėlės miestą Kopenhagą, kvapą gniaužiančius Norvegijos fjordus ir Vokietijos uostamiestį Kylį
 • Laive įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, konkursai, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salė ir kt.pramogos
 • Kruizo pradžioje 1 nakvynė viešbutyje Kopenhagoje
 • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbanti kelionės vadovas
 • AKCIJA: užsisakiusiems kelionę iki gegužės 31 d.: Easy gėrimų paketas tik +180 eur/asm (vietoje 273 eur/asm): neriboti gaivieji gėrimai, pilstomas vynas, alus, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai.
Nuo2040
2023 07 08 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Norvegijos fjordai – tai kvapą gniaužianti patirtis. Siūlome puikią galimybę plaukti naujausiu moderniu MSC kruizų kompanijos laivu su lietuvių grupe! Apsigyvensime 19 denių kruiziniame laive MSC EURIBIA –  tarsi 5* viešbutyje ant vandens. Keliaudami grožėsimės įspūdinga Norvegijos gamta. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, įskaičiuotas maitinimas ir kiekvieną dieną patiriami vis nauji įspūdžiai.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Kaunas – Kopenhaga 20:20 – 20:50

Kopenhaga – Kaunas 15:25 – 17:55

1
diena
KAUNAS – KOPENHAGA
Skrydis į Kopenhagą – seniausios pasaulio karalystės Danijos sostinę. Atvykus pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
KOPENHAGA, DANIJA (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Mūsų laukia pažintis su miestu*: rokoko stiliaus architektūros šedevras -  Amalienborgo rūmai - Danijos karalių rezidencija, Christiansborgo rūmai, buvusi karališkoji rezidencija, dabar čia įsikūręs parlamentas, aukščiausiasis teismas ir ministro pirmininko kabinetas. Taip pat išvysime rotušę, operos teatrą, aktorių namus, Rozenburgo pilį. Kaip gi be miesto simbolio – Mažosios undinėlės pamiklo. Lankysime ir Gefiono fontaną – tai skandinavų vaisingumo deivės Gefion skulptūra su keturiais pakinkytais jaučiais. Naujasis uostas (Nyhavn) – XVII a. prieplauka ir kanalas, kurį per tris metus iškasė Danijos – Švedijos karo belaisviai. Po ekskursijos pervežimas į uostą, registracija į laivą. Čia prasideda pažintis su mūsų naujais namais ant vandens. Nakvynė laive.

3
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti - SPA pasiūlys įvairių tipų masažų. Nakvynė laive.
4
diena
HELESILTAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai. Šiandienos ekskursija* prasideda Helesilte – mažame kaimelyje su įspūdingu kriokliu, esančiame pačiame fjordo gale. Važiuojame link Hornindal ežero, garsėjančio ne tik savo gamtos grožiu, bet tai ir giliausias ežeras Europoje (514 m). Atvyksime į Stryną. Šis žavus kaimas yra prie upės, garsėjančios lašišų žvejyba. Čia turėsime laisvo laiko apžiūrėti kaimą ir jo gatves bei parduotuves. Toliau kelionė tęsiama link Opstrynsvatnetogražaus turkio spalvos ežero, esančio šalia Jostedalio ledyno nacionalinio parko centro. Keliaujame per vaizdingą Hjele slėnį su daugybe spalvingų ūkių. Keliui kylant į kalnus pastebėsite, kaip kraštovaizdis sparčiai keičiasi iš žalio ir derlingo į atšiaurų kalnų kraštovaizdį su įspūdingomis viršūnėmis. Laukia kiek sudėtingas kelias į Dalsniba kalno viršūnę. Beveik 1500 metrų virš jūros lygio esanti apžvalgos aikštelė atveria aukščiausią Europoje fjordo vaizdą, pasiekiamą keliu. Naujoji kalno apžvalgos aikštelė „Geiranger Skywalk“ buvo oficialiai atidaryta 2016 m. Dėl savo išradingo grindų paviršiaus ir stiklinių apsauginių turėklų suteikia plūduriavimo pojūtį, nors, žinoma, esate visiškai saugūs! Mėgausimės magišku vaizdu į Geiranger fjordą, Blabrin ledyną ir įspūdingus kalnus. Toliau autobusas važiuos gan stačiu ir vingiuotu keliu link Flydalsjuvet – stulbinančio tarpeklio, kuriame turėsime dar vieną galimybę pasigrožėti nuostabiais vaizdais. Tęsiame kelionę link idiliško Geirangerio kaimelio, mūsų nuostabios ekskursijos pabaigos. Grįžimas keltu į Helesilą. Nakvynė laive.

5
diena
ALESUNDAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė) 
Pusryčiai. Šios ekskursijos* metu vykstame į vietovę už Alesundo, į trolių šalį. Pakeliui pravažiuosime Aivaro Aseno, antrosios Norvegijos kalbos (Nynorsk kalbos) pradininko, namus. Keliausime palei Storfjordą (pakeliui išvysime Rožių bažnyčią 1789 m.) į Valldalį, garsėjantį skaniomis braškėmis. Kitas sustojimas bus prie kvapą gniaužiančio Gudbrandsjuvet, 5 metrų siaurumo ir 20-25 metrų gylio daubos. Galėsime pereiti tiltą iš vienos daubos pusės į kitą. Toliau važiuosime per Reinheimeno nacionalinį parką į Trollstigeno plokščiakalnį. Žavėsimės nuostabiu vaizdu į Trolių kelią (Trollstigen), Karaliaus, Karalienės ir Vyskupo kalnus bei Stigfossen krioklį. Įvekus 11 Trolių kelio vingių, apačioje bus sustojimas, iš kur galėsime padaryti geriausias krioklio nuotraukas. Aplankysime Trolių sieną, aukščiausią vertikalią Europos uolą ir išvysime įspūdingą Romsdalshorno viršukalnę. Kad ir kaip norėtųsi pasilikti, laikas grįžti į Olesiundą. Nakvynė laive.
6
diena
 FLAMAS, NORVEGIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Šiandienos ekskursija* prasideda Flame – vienoje labiausiai lankomų vietovių Norvegijoje dėl nuostabaus laukinio kraštovaizdžio. Garsusis Flamo maršrutas traukiniu nugabens mus 20 km aukštyn per Flamo slėnį (pakilsime 867 m aukščiau jūros lygio). Tarptautinė geležinkelių draugija Flamo maršrutą pripažino viena iš 25 gražiausių pasaulio kelionių traukiniu. Geležinkelis buvo pradėtas tiesti 1924 m., o galiausiai atidarytas 1940 m. Flam geležinkelis įprastais bėgiais yra vienas stačiausių pasaulyje. Atvykę į Myrdalo stotį dalį kelio (6-8 km) atgal žygiuosime pėsčiomis. Sustosime Ralarosos ožkų fermoje, paragausime skanių vietinių produktų. Mėgausimės nuostabiais vaizdais ir daugybe krioklių keliaudami slėniu palei upę. Likusią maršruto dalį įveiksime traukiniu, grįžimas į Flam. Nakvynė laive.

7
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 
Po keleto aktyvių dienų Norvegijoje pailsėsime - skirsime visą dieną poilsiui ir pramogoms laive. Rekomenduojame apsilankyti prabangiame “Aurea SPA” centre (mokama), išbandyti vandens parko nusileidimo trasas po atviru dangumi. Pasivaikščioti pagrindine laivo promenada, kur galėsite apsipirkti prabangiose parduotuvėse. Dalyvaukite šokių pamokose, konkursuose, klausikytės gyvos muzikos, o vakare - į teatrą stebėti muzikinių šou. Nakvynė laive.
8
diena
 KYLIS, VOKIETIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Ekskursija Kylyje*  - viename šiauriausių Vokietijos taškų - uostamiestyje, todėl nenuostabu, kad jame ypač gausu jūrinės tematikos. Išvysime Kylio rotušę pastatytą 1911 m. Pažvelgus į rotušės bokštą iš karto galima pamatyti neįtikėtiną jo panašumą į Šv. Marko varpinę Venecijoje. Šis 106 metrų bokštas, matomas iš tolimiausių miesto kampelių, vilioja keliautojus apsilankyti jame ir pasigrožėti įspūdinga miesto panorama. Mieste daugybė muziejų, vienas įdomesnių ir populiariausių – Medicinos ir farmacijos muziejus leisiantis nusikelti laiku į praeitį, susipažinti su senovės medicina. Mėgstantys apsipirkti, Kylyje nepasiges puikių prekybos vietų. Viena jų - Holstenstrase gatvė jungianti didžiules parduotuves, yra bene seniausia mieste ir visada buvo tradicinė Kylio apsipirkimo vieta. Gatvėje veikia ir garsioji Vokietijos universalinė parduotuvė „Saturn“. Grįžimas į laivą, laisvas laikas. Nakvynė.
9
diena
KOPENHAGA – KAUNAS (pusryčiai)
Grįžimas į Kopenhagą. Išsiregistravimas iš laivo, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Kauną.
Nuo2040
2023 07 08 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Norvegiją

Oficialiai vadinama Norvegijos karalyste – Šiaurės šalis vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Valstybei priklauso arba ji administruoja Svalbardą, Lokių salą, Jan Majeną, Buvę, Petro I salą ir Karalienės Modos Žemę. Europinė šalies dalis ribojasi su Švedija, Suomija bei Rusija taip pat turi jūrinę sieną su Danija ir Jungtine Karalyste. Šalies krantus skal

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Norvegiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

2023 liepos 8-16 d. KAINOS:

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę, su skrydžiais – 2040 eur/asm

Kaina kelionės paketo, pasirinkus kajutę su langu-iliuminatoriumi, su skrydžiais 2110 eur/asm - NĖRA VIETŲ

Kaina kelionės paketo, pasirinkus Bella kajutę su balkonu (numerį priskiria kruizų kompanija), su skrydžiais 2390 eur/asm - NĖRA VIETŲ

Kaina kelionės paketo, pasirinkus AUREA kajutę su balkonu, su skrydžiais 2590 eur/asm (įskaičiuotas įėjimas į SPA) - NĖRA VIETŲ

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Kaunas – Kopenhaga – Kaunas;
 • 20 kg/asm registruotas bagažas ir rankinis mažas salono bagažas telpantis po kėde (40x20x25 cm);
 • 1 nakvynė Kopenhagoje 3-4* viešbutyje su pusryčiais (prieš kruizą);
 • MSC EURIBIA 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • Visi uostų ir oro uostų mokesčiai;
 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėje;
 • Maitinimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs (išskyrus kai būnate ekskursijose), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai kruizo metu: kava, arbata, vanduo pusryčių metu ir savitarnos bufete;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, gyvo garso koncertai, konkursai, baseinai, animacija);
 • Pervežimai oro uostas-viešbutis ir uostas-oro uostas;
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Aptarnavimo mokestis laive 84 eur/asm (visai kruizo trukmei);
 • *Ekskursijų paketas 650 EUR/asm (visų programoje aprašytų ekskursijų kaina su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą);
 • Įėjimo bilietai į lankytinus objektus (Medicinos muziejus ~ 3 eur, turėti 2 eur monėtą spintelei);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketas Easy plius +230 eur/asm (teirautis vadybininko ar dar galioja), įskaičiuoti neriboti gaivieji gėrimai, pilstomas vynas, alus, stiprieji gėrimai, klasikiniai ir nealkoholiniai kokteiliai bei kt. gėrimai pagal meniu iki 8 eur/vnt., taip pat suteikiamas wifi 1 įrenginiui naršymui laive;
 • Skalbimo, fotografo paslaugos laive;
 • Kazino, SPA paslaugos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2040

visiems: 2040 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Norvegija 8 d.
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Norvegija, Švedija, Danija
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Norvegija aplankant Gdanską ir Geteborgą 8 d.
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Norvegija
Norvegija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.