Norvegija 8 d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į Norvegiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Po pietų laivu išplaukiame į Stokholmą. Vakarienė*** laive. Nakvynė kajutėse.
2
diena
 Pusryčiai*** laive. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Išvykstame link Oslo. Nakvynė jaunimo viešbutyje.
3
diena
 Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Osle: Akershus tvirtovė ir krantinė, rotušė, kurioje kasmet įteikiamos Nobelio taikos premijos, neoklasikiniai Karalių rūmai ir parkas, universitetas, Nacionalinis teatras, Parlamento rūmai, katedra. Laisvas laikas judriausioje visoje Norvegijoje Karlo Johano pėsčiųjų gatvėje. Apsilankome garsiajame Vigelando skulptūrų parke, kuriame 212 skulptūrų vaizduoja žmonių gyvenimo ciklą. Išvykstame iš Oslo ir keliaujame vaizdinga didžiausio Norvegijos Mjosos ežero pakrante, prie kurios prigludęs 1994 metų žiemos olimpinių žaidynių centras Lilehameris, grožimės Gudbrandsdalio ir Romsdalio slėniais, išraižytais daugybės sraunių upių ir šniokščiančių krioklių.  Atvykstame į jaunimo viešbutį arba kempingo namelius prie Trolstigeno. Nakvynė. 
4
diena
 Pusryčiai. Kylame garsiuoju „Trolių keliu“ – serpantinu, apsuptu milžiniškų kalnų. Sustosime apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria slėnio panorama su daugybe Trolių kelio posūkių. Pamatysime nepakartojamo grožio Stigfoseno krioklį, krentantį iš 320 m aukščio. Vingiuotu keliu leidžiamės žemyn ir keltu* keliamės per Nurdalio fjordą. Vaizdingu „Erelių keliu“ keliaujame pasigrožėti  vienu siauriausių ir gražiausių Norvegijoje Gairangerio fjordu. Vykstame prie Jostedalio nacionaliniame parke esančio įspūdingo Briksdalio ledyno. Ledyną pasieksime važiuodami nedideliais automobiliais*. Pasivaikščiosime šioje nepaprasto grožio kalnų vietovėje ir pasigrožėsime kalnų upeliais, kriokliais, snieguotomis viršūnėmis. Vykstame link Sognės fjordo. Nakvynė jaunimo viešbutyje arba kempingo nameliuose.
5
diena
 Pusryčiai. Nepakartojamas plaukimas laivu* vienu gražiausių ir pačiu giliausiu Norvegijoje Sognės fjordu. Vykstame į Bergeną. Pakeliui sustosime pasigrožėti vienu plačiausių Norvegijoje Tvindefoso kriokliu. Po pietų atvykstame į Bergeną. Pažintis su Edvardo Grygo gimtine, miestu išsidėsčiusiu tarp septynių kalvų, kuris dar vadinamas „vartais į fjordų karalystę“. Apsilankysime viduramžių pirklių kvartale Brygene, žavinčiame spalvingais viduramžių namais, žuvų turguje, pamatysime Rozenkranco bokštą. Pageidaujantiems - pasikėlimas funikulieriumi* į Floyen kalno panoraminę aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Nakvynė jaunimo viešbutyje arba kempingo nameliuose prie Bergeno.
6
diena
 Pusryčiai. Išvykstame Oslo link. Tiltu pervažiuojame Hardangerio fjordo atšaką ir važiuojame panoraminiu keliu, besigrožėdami unikaliu ir nuolat besikeičiančiu Norvegijos kraštovaizdžiu. Pravažiuojame Mobiodalio kanjoną ir sustojame prie aukščiausio Norvegijoje Voringsfoso krioklio. Vakare atvykstame į jaunimo viešbutį prie Oslo. Nakvynė.
7
diena
 Ankstyvi pusryčiai arba pusryčių paketai. Kelionė per Norvegiją, Švediją. Atvykstame į Stokholmą. Esant galimybei, trumpa apžvalginė ekskursija autobusu po Stokholmo senamiestį, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“.  Vakare laivu išplaukiame į Taliną. Vakarienė*** laive. Nakvynė kajutėse.
8
diena
 Pusryčiai*** laive. Ryte atplaukiame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis viduramžių gynybine siena apjuostame Talino senamiestyje. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Apie Norvegiją

Oficialiai vadinama Norvegijos karalyste – Šiaurės šalis vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Valstybei priklauso arba ji administruoja Svalbardą, Lokių salą, Jan Majeną, Buvę, Petro I salą ir Karalienės Modos Žemę. Europinė šalies dalis ribojasi su Švedija, Suomija bei Rusija taip pat turi jūrinę sieną su Danija ir Jungtine Karalyste. Šalies krantus skal

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Norvegija 8 d.

Saulius
2023-07-17
8
Kelionėje viskas buvo suorganizuota, nebuvo problemų, jautėmės saugiai. Norvegija-labai gražus kraštas Važiuokite į kelionę, nes jokios nuotraukos neatspindi to grožio, kurį matai gyvai.
Esmeralda
2023-07-17
9
Aptarnavimo ir kelionės kokybė. Kelionė labai turininga, malonu, kad autobuso vaituotojai puikiai išmano savo darbą, paslaugūs ir malonūs keliautojams, apgyvendinimo sąlygos buvo tokios, kaip ir nurodyta kelionės aprašyme.
Keliaujant į Norvegiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 2 nakvynės keturvietėse laivo kajutėse
 • 5 nakvynės jaunimo viešbučiuose arba kempingo nameliuose keturviečiuose kambariuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 105 EUR
 •  (**) pasirenkami objektai/muziejai
 •  (***) – pusryčiai ir vakarienės laive
 •  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Dveji pusryčiai kelte suaugusiam   38 EUR
 • Dveji pusryčiai kelte vaikui (12-17 m.)   18 EUR
 • Dveji pusryčiai kelte vaikui (6-11 m.)   15 EUR
 • Dvi vakarienės kelte suaugusiam   86 EUR
 • Dvi vakarienės kelte vaikui (12-17 m.)   37 EUR
 • Dvi vakarienės kelte vaikui (6-11 m.)   31 EUR
 • Priemoka už apgyvendinimą dviviečiame kambaryje ir kajutėje (asmeniui)   150 EUR
 • Priemoka už apgyvendinimą triviečiame kambaryje ir kajutėje (asmeniui)   110 EUR

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalijos prabanga: Madeira, Lisabona, Porto
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 14 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.