Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje

Kelionės akcentai

 • Išvysite vieną švenčiausių Budos atvaizdų Mianmare
 • Aplankysite nuostabaus grožio Sinbjumės pagodą
 • Keliausite į senovinių šventyklų miestą Baganą
 • Žavėsitės autentišku gyvenimu ant Inlės ežero 
 • Ilsėsitės nuostabiame ir ramiame Ngapalio kurorte
Nuo1250
2021 06 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 898
su skrydžiu: 2148
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – JANGONAS
Skrisite iš Vilniaus arba Rygos į Jangoną su 2 persėdimais.
2
diena
JANGONAS (pusryčiai)
Sveiki atvykę į Mianmarą! Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, kuris anksčiau buvo žinomas Rangūno vardu. Čia klesti religijų įvairovė: budistinės ir hinduistinės šventyklos, mečetės bei bažnyčios stovi viena šalia kitos. Jangone gausios atvykėlių iš Indijos ir Kinijos bendruomenės. Šalia Jangono ir Bago upių įsikūrusiam miestui didelę įtaką padarė kolonijinis laikotarpis, kuris atsispindi ir miesto išplanavime. Pervežimas į viešbutį ir nakvynė viešbutyje Jangone.
3
diena
JANGONAS (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsite pažintį su Jangonu. Vietinių gyvenimą išvysite Bogjokė Aung San turgų (Bogyoke Aung San), kur yra ideali vieta įsigyti vietinių rankdarbių bei brangiųjų akmenų, atvežtų iš šiaurinės šalies dalies. Pasidairę po turgų aplankysite Sulė pagodoje (Sule), esančioje pačiame miesto centre. Manoma, jog šios šventovės amžius siekia daugiau nei 2000 metų. Dienos kulminacija – Švedagono pagoda (Swedagon Pagoda), laikoma vienu iš pagrindinių Mianmaro religinių centrų. Šios šventyklos įkūrimo legenda byloja, jog ji buvo pastatyta ant aštuonių garbingiems vietos vienuoliams padovanotų paties Budos plaukų. Nakvynė viešbutyje Jangone.
4
diena
JANGONAS – MANDALALĖJUS  (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į Mandalėjų. Mandalėjus – antras pagal dydį Mianmaro miestas. Savo viešnagę jame pradėsite nuo didingųjų Mandalėjaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje. Būsite sužavėti išvydę visame pasaulyje žinomą, budistams itin svarbią Kutodavo pagodą (Kuthodaw), kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga. 

Šiandien taip pat aplankysite Atumašio (Atumashi) ir Švenandau (Shwenandau) vienuolynus. O Zegyo turguje akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos, nepakartojamo grožio rankdarbių ir vietinių gyvenimo spalvingumo. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

5
diena
MANDALĖJUS – MINGŪNAS – SAGAINGAS – MANDALĖJUS (pusryčiai)
Ryte vyksite apžiūrėti įžymiosios Mahamunio pagodos, kurioje yra saugomas vienas švenčiausių Budos atvaizdų, bei pasivaikščiosite dviejų tūkstančių metų senumo U Beino tiltu. Tai ir ilgiausias, nutįsęs 1,2 km iš tikmedžio pastatytas tiltas.

Taip pat aplankysite karaliaus Mingūno tvirtovęSinbjumės pagodą (Hsingyume Pagoda), kuri reprezentuoja visatą, ir išvysite 90 tonų sveriantį Mingūno varpą – antrą pagal dydį varpą pasaulyje. Jūsų laukia išvyka ir į Sagaino kalvą – atokią budistų vienuolių prieglobsčio vietą. Tai puiki vieta pasisemti ramybės, ypač – nepaprastoje Kaungmudavo pagodoje (Kaunghmudaw), kurios kiaušinio formos kupolas savo svečiams primena apie tyro gyvenimo siekiamybę. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

6
diena
MANDALĖJUS – BAGANAS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Mandalėjumi ir vyksite į Baganą, miestą centriniame Mianmare. Baganas – svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų gausa. Bagano miestas yra įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikę keli tūkstančiai šventyklų.

Pakeliui į Baganą sustosite prie Popos kalno. Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1 500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs, ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Nakvynė viešbutyje Bagane.

7
diena
BAGANAS (pusryčiai)
Ekskursiją po Bagano miestą pradėsite apsilankymu Nyaung U turguje. Atsikvėpti ir pasimėgauti kvapnia arbata galėsite vietinėje arbatinėje, o vėliau keliausite toliau.

Pirmiausia apžiūrėsite Švezigono šventyklą (Shwezigon), kuri, manoma, pastatyta ant Budos kaulų ir dantų. Gubjauki (Gubyaukgyi) šventykla sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysite Htilominlo, Manuha, Ananda ir Dhammayangyi šventyklas. 

Po pietų turėsite galimybę susipažinti su vietinėmis medienos apdailos tradicijomis. Susipažinę su vietine kultūra toliau tęsite pažintį su Thatbyinnyu, Myazedi, Ngakywenadaung šventovėmis. O nuo Shwesandaw šventyklos, kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa, palydėsite saulę. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
BAGANAS – HEHAS – INLĖ (pusryčiai) 
Šiandien ryte išvyksite į Bagano oro uostą, iš kurio skrisite į Hehą. Iš čia keliausite link Inlės ežero, ant kurio praleisite kelias naktis. Aplink ežerą įsikūrę apie 70 tūkst. žmonių, susitelkusių keturiose pagrindinėse gyvenvietėse. Dauguma jų verčiasi ūkininkaudami ir gyvena ant polių iškeltuose mediniuose/bambukiniuose nameliuose.

Apsilankysite Phaungdav U pagodoje (Phaungdaw Oo Pagoda), kurioje kiekvienais metais vyksta iškilmingas 18 dienų trukmės budistinis festivalis. Jo metu po visą ežerą plukdomi keturi šventykloje saugomi Budos atvaizdai. Taip pat lankysitės vietiniuose kaimeliuose, viename jų sutiksite moteris, kurios nuo mažų dienų ant kaklo mauna specialius žiedus, pelniusius joms ilgakaklių moterų vardą. Nakvynė viešbutyje ant Inlės ežero.

9
diena
INLĖ – INDEINAS (pusryčiai)
Šiandien jūsų lauks nepakartojama diena ant Inlės ežero. Ryte valtimi plauksite į Indeiną, kur aplankysite nedidelį Pa O genties kaimelį, XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Būsite sužavėti Ywamagyi vienuolyno ir netoli vietinių kaimelių plaukiojančių daržų. Nakvynė viešbutyje ant Inlės ežero.
10
diena
INLĖ – HEHAS – NGAPALIS (pusryčiai)
Ryte išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Heho oro uostą, iš kurio skrisite į Ngapalio kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje, prie Andamanų jūos. Registracija ir nakvynė viešbutyje Ngapalyje.
11 – 12
dienos
POILSIS NGAPALYJE (pusryčiai)
Šias dvi dienas mėgausitės poilsiu civilizacijos mažai paliestame Ngapalio kurorte. Ilgas balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros. Netoliese paplūdimio yra žvejų kaimelis, kuriame kas rytą iš laivų iškraunamas naktį sužvejotas laimikis. Nakvynės viešbutyje Ngapalyje.
13
diena
NGAPALIS – JANGONAS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Mianmaru ir keliausite į Ngapalio oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Jangoną, o iš ten (su dviem persėdimais) – skrydis į Vilnių/Rygą.
14
diena
JANGONAS – VILNIUS/RYGA
Grįžimas į Vilnių/Rygą.
Nuo1250
2021 06 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 898
su skrydžiu: 2148

Apie Mianmarą (Birmą)

Mianmaras - didžiausia valstybė žemyninėje Pietryčių Azijoje. Šalis sausumoje ribojasi su Bangladešu, Indija, Kinija, Laosu ir Tailandu. Šalis yra Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje. Iki 1989 m. šalis buvo vadinama Birma BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 676 578 km²Gyventojų skaičius - 54 836 483 gyventojai (2017 m.)Sostinė - Neipidas 1 160 242 gyventojai ( 2014 m.)Didžiausias miestas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje

Rima
2018 03 09
10.0
Ypač turėtų būti įspūdinga jei tai būt pirma budistinė šalis - ypač Baganas, Inlės ežeras. Poilsis prie vandenyno. Nuostabiai patiko viešbutukas -naktį girdėt ošiančią jūrą, basomis eiti maudytis, kada užsimanius 50 metrų pareit į kambarį bet kokiu reikalu, maistas skanus. Skrydis yra gana varginantis - todėl skrendant per Singapūrą - rekomenduočiau į "maršrutą įtraukti" ir pabuvimą Singapūre bent po parą , ypač jei pirmas skrydis ankstyvas - t.y kelionė pradedama nemiegota naktimi - tai manau ir palengvintų kelionę ir dar būt vienas žavus pažinimas. Nesupratome kodėl teko skrendant į Jangoną nusileidom Manalajuij, nuskridom permiegoti į Jangoną o ryte vėl skridom į Mandalajų. Mus lydintis gidas dirbo tinkamai. Aišku geresnio rusų kalbos žinojimo norėtųsi, tačiau aš žinau rusakalbių gidų problemą visose šalyse. Viešbučiai tikrai geri. Dar nustebino - kad visur rašo kad negalima naudotis mobliaisiais. Ryšys beveik visur buvo, Wi-Fi puikiai, rekomenduoti naudotis Messenger - tai ir pigu ir patogu. Didžiausias klausimas - arbatpinigiai. Reiktų informuoti kad oro uostuose "neleisti" liesti lagaminų berniukams, nes už 10 metrų pačiupus lagaminus reikalauja pinigų- ašku kad tai tiems kas patraukia 10 m savo lagaminą o jei ne - tai tokiu būdu gali "remti" pagalbininkus. Kaip daugelyje šalių į turistus žiūrima kaip į pinigų maišus, todėl reiktų nors ir abstrakčių, bet orentacijai rekomendacijų dėl arbatpinigių vairuotojams, gidui, laivelio vairuotojui. kaip elgtis su įvairiais "pagalbininkais" kurie tai valtį pritraukia tai dar kažkokią paslaugėlę bando padaryti. Gal verta parašyti kad lauktuves reikia pirkt kai tik randi tinkamas, nes kitame mieste to jau nebus - tamarindų saldainiukai. - ar saldainiai - džiovinti tamarindai. Kadangi visi mėgstame parsivežt kažką įdomaus ar net praktiška - Jangone prie turgaus ( centre, nepamenu pavadinimo) yra didelė pakankamai prabangi parduotuvė su įvairiomis kokybiškomis prekėmis - tiek nacionalinio kalorito suvenyrais ir dirbiniai bei puikiais audiniais ir kt geros kokybės prekėmis - kas buvo labai netikėta.
Keliautojas
2015 01 14
9.4
Viešbučiai atitinka savo kategoriją, išskyrus Merciel Retreat and Resort 4*. Labai geras ir malonus aptarnavimas, vairuotojai, geras transportas su kondicionieriumi. Gidai ir vairuotojai arbatpinigių neišprašinėja. Gidai kalba gerai rusiškai. Programos ašis - Inlės ežeras ir Baganas. Labai patiko, kad maitinimas yra tik pusryčiai. Gidai parekomenduoja puikių restoranų, tad išragavo labai daug - maistas skanus ir egzotiškas. Poilsio metu Ngapali galima valgyti pačiame viešbutyje, taip pat su dviračiu nuvažiuoti iki netoli esančio miestelio, kur pats gali išsirinkti žuvį/jūros gerybes, susitarti dėl kainos ir tau tai pagamins. Gera vakarienė kainuoja iki 10 JAV dolerių žmogui. Esame labai patenkinti, nors keliaujame kasmet ir daug matėme, ši kelionė buvo viena iš geriausių. Su Kelionių akademija keliavome pirmą kartą, tačiau keliausime ir toliau.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KELIONĖS KAINOS

 Kategorija Viešbutis Ngpali paplūdimyje Kaina keliaujant 2 asmenims Kaina keliaujant 4 asmenims Kaina keliaujant 6 asmenims
 3*  Linthar Oo Hotel
(Rose)
1587 EUR + skrydis 1356 EUR + skrydis 1298 EUR + skrydis
 4*  Pleasant View Resort(Two storeyed deluxe
sea view)
1771 EUR + skrydis 1540 EUR + skrydis 1482 EUR + skrydis
 5*  Amazing Ngapali
Resort (Deluxe
sea view villa)
2280 EUR + skrydis 2042 EUR + skrydis 1973 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Vietinio gido paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose poilsio metu (11 nakvynių: 2 nakvynės Jangone, 2 nakvynės Mandalėjuje, 2 nakvynės Bagane, 2 nakvynės ant Inlės ežero, 3 nakvynės Ngapalyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
 • Vietiniai skrydžiai Jangonas  Mandalėjus, Baganas – Hehas, Hehas – Ngapalis, Ngapalis – Jangonas;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Jangonas – Vilnius/Ryga su 2 persėdimais (kaina nuo 898 EUR);
 • Mianmaro viza (~ 50 EUR);
 • „Reentry“ viza (sugrįžimo į Tailandą viza) (~ 40 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 19 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~ 65 USD);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keliautojai prijungiami prie rusakalbės (anglakalbės) grupės.

Kelionės užsakymas

Nuo
1250

+ skrydis nuo: 898 visiems su skrydžiu: 2148
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su Birmos (Mianmaro) specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pažintis su Mianmaru
Mianmaras (Birma)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.