Naujųjų metų nuotykiai Vietname: Mekongo delta, Ku Či tunelis ir poilsis Mui Ne

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Vaikščiosite užburiančiomis Ho Ši Mino  senamiesčio gatvelėmis tebealsuojančia prancūziška dvasia
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
 • Iš arti susipažinsite su spalvingu Mekongo deltos gyvenimu
 • Mėgausitės sezonine vaisių ir medaus arbata, skambant „Pietų vietnamiečių liaudies muzikai“
 • Aplankysime Cu Chi tunelių kompleksą – skaudžios netolimos istorinės praeities liudininką
 • Kelionės pabaigoje atostogausite Mui Ne kurorte garsėjančiais balto smėlio paplūdimiais ir natūralios Raudonojo smėlio kopomis
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Tarp didelių ir mažų Azijos valstybių Vietnamas užima ypatingą vietą. Ne taip seniai prasidėjo aktyvus šalies vystymasis. Vietnamas išlaikė savo nuostabią gamtą, originalią kultūrą ir turtingą istoriją.Taigi čia yra ką pamatyti. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, šeimos valdomame ūkio versle, kuris pristato idilišką kaimo gyvenimo būdą, paragausite skanių kokosų saldumynų ir stebėsite ganyklą vaikštinėdami po vaisių plantacijas ir kaimo vietoves. Susipažinsite su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Susipažinsite su Ho Ši Minu, dar vadinamu „Tolimųjų Rytų perlu". Poilsiausite prie Pietų Kinijos jūros, populiariausiame Vietnamo kurorte Mui Ne, turinčiame 22 km ilgio smėlėtą pajūrio juostą.

 

1
diena
VILNIUS – HOŠIMINAS 
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
2
diena
HOŠIMINAS
Atskridę į Hošiminą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Šis miestas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei kituose Vietnamo miestuose, dauguma gatvių nuo saulės ir karščio paslėptos po plačiai išsikerojusiais medžiais. Nakvynė viešbutyje Ho Ši Mine.
3
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – HO ŠI MINAS (pusryčiai, pietūs) 
Ryte vyksite My Tho miestelį. Aplankysite Vinh Trang pagodą, kurioje šiandien gyvena vienuoliai. Ši pagoda labiausiai vertinama dėl nuostabaus eklektiško dekoro: klasikinės kolonos, graikų stiliaus urnos ir vazos vaisiams. My Tho miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Apsilankysite šeimos valdomame ūkio versle, kuris pristato idilišką kaimo gyvenimo būdą, paragausite skanių kokosų saldumynų ir stebėsite ganyklą vaikštinėdami po vaisių plantacijas ir kaimo vietoves.  Mėgausitės sezonine vaisių ir medaus arbata, skambant „Pietų vietnamiečių liaudies muzikai“. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Vakare grįžimas į Ho Ši Miną. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai, pietus)
Pusryčiai viešbutyje. Šia dieną lauks ekskursija po Ho Ši Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „atsipūę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį kaip ir senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nepraleiskite Binh Tay turgaus, kuris jau yra tapęs pagrindine prekyviete ir traukia klientus prekių gausa bei patraukliomis kainomis. 
Po pietų iškeliausite į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsite po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysite vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus  200 km tunelių. Konflikto metu juose gyveno beveik 10 000 karių. Išvysite kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Ho Ši Mine.

5
diena
HOŠIMINAS – MUI NE (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Fan Tieto kurortinę zoną Mui Ne, ilsėtis prie Pietų Kinijos jūros. Kurortas įsikūręs apie 200 km nuo Ho Ši Mino. Mui Ne paplūdimiai seniau buvęs mažas žvejų kaimelis, dabar pritraukia turistus iš visų pasaulio šalių. Palankūs vėjai ir geros bangos  leidžia keliautojams visus metus būriuoti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis, idealūs pasivaikščiojimams, gražių saulėlydžių stebėjimui ar bėgiojimui. Kurorte daug kavinių, kuriose siūlomi ir jūros gėrybių patiekalai, įsikūrę keletas golfo laukų, gražios šventyklos, netoliese - raudonojo smėlio kopos. Šis kurortas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti atokiau nuo kunkuliuojančio turistinių zonų gyvenimo. Nakvynė Mui Ne kurorto viešbutyje.
6
diena
POILSIS MUI NE KURORTE (pusryčiai, vakarienė 12.31 d.)
Poilsiausite ir mėgausitės jūros malonumais, o kurortas - tikras rojus jėgos aitvarų mėgėjams. Galėsite savarankiškai vykti į ekskursijas. Ieškantiems unikalių lankytinų vietų rekomenduojame aplankyti netoliese esantį Fėjų upelį. Šis upelis kopose yra išgraužęs nedidelį kanjoną, taip atidengdamas raudono, balto, oranžinio ir rožinio smėlio sluoksnius. Viena įspūdingiausių yra visos dienos ekskursija į Dalatą - prancūziškajį Vietnamą su nuostabiais kriokliais, šiek tiek renesansinę Prancūziją primenančiais vaizdais ir vietnamietiškomis tradicijomis. Nakvynė Mui Ne kurorto viešbutyje.

14
diena
MUINE – HO ŠI MINAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje.Laisvas laikas.Pervežimas į Ho Ši Mino Tan Son Nhat tarptautinį oro uostą išvykimo skrydžiui.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Naujųjų metų nuotykiai Vietname: Mekongo delta, Ku Či tunelis ir poilsis Mui Ne

Andrius
2020-01-21
10
Vadybininkė Ingrida puikiai atliko savo darbą.
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Apgyvendinimas 3* viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 4* viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 4* viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 5* viešbutyje poilsio metu

 

Tien Dat Muine Resort 3*
Superior kambarys

Keliauja 2 asmenys: 
Kaina 1135 EUR + skrydis
Keliauja 4  asmenys:
Kaina 1080 EUR + skrydis

 

 

Swiss Village Resort & Spa
Superior kambarys

Keliauja 2 asmenys: 
Kaina 1340 EUR + skrydis
Keliauja 4 asmenys: 
Kaina 1285  EUR + skrydis

 

Bamboo Village Beach Resort & Spa
Deluxe Garden View kambarys

Keliauja 2 asmenys: 
Kaina  1619 EUR + skrydis
Keliauja 4  asmenys: 
Kaina 1567 EUR + skrydis

The Anam Muine
Deluxe kambarys

Keliauja 2 asmenys: 
Kaina  1935 EUR + skrydis
Keliauja 4  asmenys: 
Kaina 1885 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3*- 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių:  3 nakvynės Hošimine (Saigone),  9 nakvynės Mui Ne kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 2 pietūs);
 • Naujametinė vakarienė 2023.12.31;
 • Vietinio rusakalbio/angliakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hošiminas – Saigonas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 1450EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje ir reikalinga viena spalvota pasinė nuotrauka);
 • Vienviečio kambario priemoka nuo 280  EUR iki 1050 EUR, pasirinkus viešbutį poilsio metu Mui Ne;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos laisvalaikio/ poilsio metų;
 • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Apgyvendinimo variantai

Tien Dat Muine Resort 3*

Kambario tipas: Superior kambarys

Gražus kurortas įsikūręs privatumo ir ramios elegancijos apsuptyje. Mėlyna jūra, baltas smėlis, vėsus jūros vėjas - visa tai laukia jūsų Viešbutis rekomenduojamas poroms.

Swiss Village Resort & Spa

Kambario tipas: Superior kambarys

Vieta: Mui Ne kurortinėje zonoje, 200 km nuo Ho Chi Minh miesto, 10 km nuo Phan Thiet, ant jūros kranto

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* »

Kambario tipas: Deluxe Garden View

Viešbučio vieta: Įsikūręs Fan Tieto kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė, ant jūros kranto. Šalia rasite gatvę su kavinėmis, restoranais, parduotuvėmis.

Viešbutis: Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus. Viešnagės metu galėsite paskaityti bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje, bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

The Anam Muine

Kambario tipas: Deluxe kambarys

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietinis Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.