Kuba: kavos spalvos

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
 • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
 • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
 • Guanayara nacionaliniame parke pasivaikščiosite palei Salto el Rocio krioklį
 • Katamaranu plauksite iki Cayo Blanco salos, kur nardysite tarp koralinių rifų
 • Ilsėsitės Cayo Santa Maria saloje, garsėjančiu savo žaviu povandeniniu pasauliu

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS /KAUNAS/RYGA – HAVANA (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus, Kauno arba Rygos į Havaną. Atskridus Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį, kur lauks soti vakarienė. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui, o norintieji galės pasirinkti kelionę į kabaretą Tropikana.
2
diena
HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į ekskursija po Havaną. Pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysite Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Saint Francis of Assisi aikštę. Taip pat neaplenksite ir romo muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsite jį padegustuoti. Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę. Mercaderes gatve pasieksite viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus, Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Maleconpanorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane.  Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę ir Universiteto kalną. Dienos pabaigoje grįšite į viešbutį, kur turėsite laisvo laiko. Esant poreikiui, galėsite pasiimti kelionę į šūvio iš patrankos ceremoniją.

3
diena
HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Vinales slėnį, kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio, garsėjančioje geriausiu tabaku pasaulyje. Pakeliui susipažinsite su Kubos gamta, su jos egzotiškais augalais, o ypač su karališkomis palmėmis, kurios yra nacionalinis Kubos simbolis! Aplankysite tabako fabriką/gamybos vietą Candelaria, sustosite „El Paraiso“fermoje, kur pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, bei įvertinsite jų svetingumą ir paprastumą. Aplankysite Indėno Urvą ir pasiirstysite valtimi požemine upe. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Palenquede Cimarrones“. Po pietų keliausite prie„Priešistorinės sienos“ – senovinių uolų su piešiniais vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Po to kilsite į Los Jazmines apžvalgos aikštelę, kur visu savo grožiu atsiveria vaizdas į Vinales slėnį. Vakare grįšite į viešbutį, kur Jūsų lauks soti vakarienė.

4
diena
HAVANA – CIENFUEGOS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Cienfuegos, kuris yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia Jūsų lauks pietūs miesto restorane. Po pietų galėsite pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru.

Šiame miestelyje pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Palace del Valle rūmusTomas Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

5
diena
CIENFUEGOS – TRINIDADAS – TOPES DE COLLANTES (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausite į Trinidado miestą – vieną įspūdingiausių miestų Kuboje. Čia pajusite kolonijinio gyvenimo spalvas, pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus su akmenimis grįstomis gatvelėmis ir čerpėmis dengtais pastatais.

6
diena
TOPES DE COLLANTES – GUANAYARA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių lauks ekskursija į nacionalinį Guanayara parką, esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsite su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Čia pasivaikščiosite taku einančiu palei gražų ežerą ir pamatysite įspūdingą Salto el Rocio krioklį. Po vaizdingų vaizdų  lauks pietūs restorane „La Gallega“. Toliau apsilankysite kavos plantacijoje, kur susipažinsite su kavos auginimo tradicijomis. Vakare grįšite į viešbutį, kur Jūsų lauks vakarienė restorane Mi Retiro.

7
diena
TOPES DE COLLANTES – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje lauks kruizas Seafari iš Marling vandens uosto. Su gaiviu kokteiliu rankoje plauksite katamaranu į Cayo Blanco salą. Plaukiant stabtelėsite prie koralų rifo, kurių Kuboje išties apstu. Turėsite unikalią galimybę panardyti ir susipažinti su vandeniniu pasauliu iš arti. Atėjus pietų metui pietausite laivo denyje. Po pietų keliausite į salą, kur turėsite laisvo laiko paplaukioti žydrame karibų jūros vandenyje. Vakare grįšite į Trinidado viešbutį.

8
diena
TRINIDADAS – SANTA CLARA – CAYO SANTA MARIA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksite į Cayo Santa Maria salą. Pakeliui aplankysite Manaca Iznaga cukranendrių plantacijas, po kurių tęsite kelionę į Santa Clarą. Čia stabtelėsite prie žymaus Čegevaros memorialo. Santa Klaros miestelyje turėsite progą pasivaikščioti po senovinį miestelio centrą, bei papietauti vietiniame restoranėlyje. Po pietų apžiūrėsite Remedios miesto panoramą. Toliau keliausite iki Cayo Santa Maria salos. Čia lauks įskūrimas viešbutyje ir vakarienė. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po šį kurortą.

9 – 10
dienos
CAYO SANTA MARIA (viskas įskaičiuota)
Cayo Santa Maria salelė, kuri yra yra 13 km ilgio ir 2 km pločio garsėja savo puikiais paplūdimiais, turtinga augmenija ir gyvūnija bei žaviu povandeniniu pasauliu. Vietiniai gyventojai mano, kad būtent ši sala turi gražiausius paplūdimius. Tuom įsitiktinti galėsite patys! 

11
diena
CAYO SANTA MARIA – SANTA CLARA – HAVANA (pusryčiai)
Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, po kurių išvyksite į Havaną. Pakeliui apžiūrėsite Marcelo Salado cukraus fabriką ir garvežių muziejų.  Atvykus į Havaną važiuosite link oro uosto, kur lauks skrydis namo.
12
diena
HAVANA – VILNIUS/KAUNAS/RYGA (grįžimo diena)
Grįžimas į Lietuvą.

Apie Kubą

Kuba - tai didžiausia Karibų jūros sala, besidriekianti įstrižai Karibų jūros ribų. Kuboje yra daugybė skirtingų miestų ir paplūdimių. Čia savąjį rojaus kampelį atras kiekvienas. Neišdildomi įspūdžiai, pietietiškas temperamentas, daugybė egzotiškų akimirkų! Bene kiekvienas yra girdėjęs apie žymiuosius kubietiškus cigarus, romą, nepakartojamo skonio kavą, auginamą įspūdingose kavos plantacijose.Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600 mažesnių ir didesni

KELIONĖS KAINA

 

Kurortas Variantas A Variantas B Maitinimas
KAINA 1663€/asmeniui + skrydis  1553 €/asmeniui + skrydis

 

 

Havana Memories Miramar 4* Starfish Montehabana 3*

2 naktys/HB

1 naktis/BB


Trinidad Brisas Trinidad del Mar 4* Ancon 3* 2 naktys/Al
Topes de Collantes Los Helechos 3* Los Helechos 3*

 1 naktis/HB

1 naktis/BB

Cayo Santa Maria Grand Memories Cayo Santa Maria 5* Starfish Cayo Santa Maria 5*

2 naktys/Al

Į kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai programos metu;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose: 3 naktys Havanoje, 1 naktis Cienfuegos mieste, 1 naktis Trinidade, 1 naktis Tpes Collantes, 1 naktis Trinidade, 3 naktys Cayo Santa Maria.
  Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti keičiami.
 • Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas, vakarienės metu Trinidade įskaičiuoti gėrimai), viskas įskaičiuota – poilsio metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Ryga (su tarpiniais persėdimais), kaina nuo 926 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 11 EUR);
 • kelionės jungties draudimas (7-14 EUR);
 • Kubos turisto kortelė – 43 EUR;

Pastabos

 • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti pridedant poilsį Varadero kurorte. 
  • Galima pratęsti poilsį Cayo Santa Maria (43.44 EUR už pervežimą, +81 EUR už papildomą naktį Sol Cayo Santa María)
  • Papildoma naktis Havanoje +57 EUR žmogui už nakvynę su puryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Plaza arba Inglaterra.
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kubos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

NAUJIEJI METAI prabangiame kruize, aplankant JAE, Omaną ir Katarą! (su grupe iš Lietuvos)
Omanas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Kuba
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.