Korfu sala (Kerkira) Poilsinės kelionės į Korfu

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Korfu sala (Kerkira) Poilsinės kelionės į Korfu

Spausdinti

Programa

 • Sala yra įsikūrusi vakarinėje Graikijos pakrantėje. Tai viena didžiausių salų Jonijos jūroje. Šios salos plotas siekia beveik 600kv. km, o jos ilgis sudaro tik 58km. Turistų čia niekada netrūksta, juos traukia kontrastingas kraštovaizdis, šiltas ir malonus klimatas. Saloje gausu uždarų įlankų, kalnų bei tradicinių kaimelių.

  Korfu sala yra viena žaliausių Graikijos salų. Dėl karštų ir sausų vasarų bei lietingų žiemų susidarė palankios sąlygos alyvmedžiams augti, todėl tai viena iš pagrindinių kultūrų šioje saloje.

  Nors ši sala yra ganėtinai maža, tačiau jos kurortai skiriasi. Šiaurės rytuose krantai yra nukloti akmenimis, todėl čia galėsite pasimėgauti nuošaliais paplūdimiais bei tradiciniais žvejų miesteliais. Tuo tarpu pietinėje ir šiaurinėje pusėse paplūdimių krantai yra nukloti smėliu, šios dalys yra ypač mėgiamos turistų ir pilnos įvairiausių pramogų.

  Tačiau be malonios atmosferos bei šilto oro nenustebkite ten gyvenančių uodų gausybę. Patariame „apsiginkluoti“ priemonėmis nuo įkandimų. Neišsigąskite, jei neturite pakankamai vietos priemonėms savo lagaminuose, paprasčiausiose miesto parduotuvėse lengvai jas rasite. Taip pat visuose viešbučiuose yra įrengtos elektrinės apsisaugojimo priemonės, tik nepamirškite jų įsijungti. 

  SKRYDŽIAI Į KORFU SALĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 
  Kurortai: Glyfada, Marathias, Kavos, Nissaki, Agios Georgios.

   

  KURORTAI KORFU

  Glyfada– iki oro uosto 20 km. Trukmė 30 min.Tai vienas populiariausių, smelėto paplūdimio kurortų Korfu saloje. Miesto oro uostas yra nutolęs vos 15km, o vienas žymiausių kaimelių  Pelekas, populiarus unikaliais saulėlydžių vaizdais, yra vos už 5km. Aplink paplūdimį galite rasti 6 tavernas, muzikinius barus, įvairių vandens sporto pramogų. Žymiausias Golf klubas yra nutolęs 5km.

  Marathias – iki oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. Tai gražus, smelėto paplūdimio kurortas, esantis salos pietvakariuose. Miesto oro uostas yra vos už 30km. Paplūdimys išsiskiria auksiniu smėliu bei kristaliniu vandeniu. Paplūdimys yra apsuptas mišku, todėl tiks skirtingų poreikių turintiems žmonėms. Restoranuose bei tavernose galėsite pasimėgauti vietiniu maistu. Netoliese rasite vietinius kaimelius: Perivoli (2km), Lefkimmi (5km), Argyrades (5km).

  Kavos – iki oro uosto 50 km. Trukmė 1 val. Tai kurortinis miestas garsėjantis pašėlusiu naktiniu gyvenimu, vakarėliais paplūdimiuose. Jei ieškote pašėlusių atostogų, tai šis kurortas kaip tik Jums. Kurortas ypač mėgstamas britų, todėl jame pajusite daugiau britiškumo nei vietinės dvasios. Paplūdimiai malonūs bei nukloti auksinio smėlio. Visai netoliese yra Lefkimmis reservatas, todėl jei norėsite pailsėti nuo šurmulio, tai puiki vieta atsipūsti.

  Nissaki– iki oro uosto 25 km. Trukmė 30 min. tai vaizdingas ir ramus kurortas, esantis salos šiaurinėje pakrantėje. Praeityje, tai buvo maža uolota sala, kuri metams bėgant prisijungė prie Korfu salos. Nissaki, tai nekomercinis kurortas puikiai tinkantis ramiam poilsiui šeimoms, poroms ar senesniems žmonėms. Norintiems išbandyti naktinį šios salos gyvenimą, siūlome nuvykti į vos už kelių kilometrų esantį Kassiopi. Kurortas pasižymi švariais paplūdimiais.

   

  Agios Georgios – iki oro uosto 30 km. Trukmė 50  min. tai idealus kurortas ieškantiems ramaus, atpalaiduojančio poilsio, esantis vos už 35km nuo salos sostinės. Paplūdimys yra apsuptas žaliuojančiomis kalvomis bei palmėmis, garsėja ypač švariu ir auksiniu paplūdimiu. Netgi yra apdovanotas „Mėlynąją vėliavą“. Jei norėsite ištrūkti į daugiau siautulingą aplinką siūlome nuvykti į netoliese esantį Sidari kurortą.

   


Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai vasaros sezono metu 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
295 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką